Αρχική>Flash News>Τα προσωρινά αποτελέσματα του 6ου Faethon Olympus Marathon, Rupicapra & Faethon Trail


Τα προσωρινά αποτελέσματα του 6ου Faethon Olympus Marathon, Rupicapra & Faethon Trail

Δείτε τα προσωρινά αποτελέσματα του φετινού Faethon Olympus Marathon καθώς και του μικρότερων αγώνων Rupicapra & Faethon Trail

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ F.O.M. 2017

A/A Category Gender BIB Name Club 44km
1 ALL Male 213 KOSTAS SIAMITRAS  INOV8-OLYMPUS MARATHON RT 5:52:11
2 ALL Male 56 DIMITRIOS ELEFTHERIOU  DYNAFIT GREECE 5:57:37
3 ALL Male 222 MATRAS SLAWOMIR  SALOMON HELLAS 6:01:19
4 ALL Male 93 ALEX KAMBOUROPOULOS  ODLO-LASPORTIVA 6:04:12
5 ALL Male 18 STAUROS BALIOTIS  DYNAFIT GREECE 6:13:28
6 ALL Male 65 IOANNIS GANASOULIS  TRAXINA 6:14:48
7 ALL Male 40 ACHILLEAS CHRISTANAS  TECNICA-TRG 6:25:34
8 ALL Male 9 THOMAS ANDROUTSOS  BALIOTIS NATURE TRAIL 6:42:52
9 ALL Male 193 NIKOLAOS PETROPOULOS    6:48:54
10 ALL Male 71 ILIAS GIAKIMIS  SD TRIKALON-TRG 6:54:36
11 ALL Male 76 GEORGIOS GOLIS  SATYROI 6:54:58
12 ALL Female 32 KATARZINA CEKOSKA  KASIMIS TRAINING 7:02:07
13 ALL Male 227 MARINAS STELLAS    7:10:59
14 ALL Male 154 APOSTOLOS MEMOS  ALLTERAINRUNNERS 7:13:06
15 ALL Male 217 ATHANASIOS SIOUTKOS  BALIOTIS NATURE TRAIL 7:13:49
16 ALL Male 186 ASTERIOS PAPATHANASIOU  BALIOTIS NATURE TRAIL 7:20:16
17 ALL Male 240 ORESTIS TSONIDIS  BALIOTIS NATURE TRAIL 7:21:38
18 50+ Male 204 LAZAROS RIGOS  OLYMPUS TRAILS 7:21:38
19 ALL Female 113 MYRSINI KOLYFA    7:22:12
20 ALL Male 223 THOMAS SOLOMOS  MY ATHLETE-ELASSONA GRT 7:23:23
21 ALL Female 39 IOANNA CHOURIDOU  BALIOTIS NATURE TRAIL 7:34:39
22 ALL Male 169 STERGIOS NTAMPOSIS  OREIVATIKOS SILLOGOS KALIVION 7:38:32
23 ALL Male 108 GIORGOS KATSIMPOURAS  ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΚΑΛΥΒΙΩΝ "ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ" 7:38:36
24 ALL Male 87 Hajek Jakub    7:39:45
26 ALL Female 214 MATTHEW MADAY   7:53:47
27 ALL Male 250 KONSTANTINOS ZAGGOS    7:56:32
29 ALL Male 233 ETMONT TSAKOS    7:58:25
30 ALL Male 13 GEORGIOS APOSTOLIDIS    8:02:13
31 ALL Male 120 MANOS KYRIAKAKIS  GOJI BERRY TEAM - ODLO LASPORTIVA 8:02:18
32 ALL Male 147 PANAGIOTIS MASTROPERROS  FLOGA 8:02:49
33 ALL Male 175 GEORGIOS PALAGAS  OLYMPUS T.R.T 8:02:59
34 50+ Male 188 DIONYSSIS PASTRAS  Free runners 8:09:08
35 ALL Male 116 NIKOLAOS KOURTIS  SMNLARISAS-BALIOTIS NATURE TRAIL 8:13:18
36 50+ Male 42 GEORGIOS DALAKIOURIS  sdoe ptolemaida 8:13:35
37 ALL Male 97 MANOLIS KANTERAKIS  LENTARIANA 8:14:58
38 ALL Male 96 ANTONIS KANTERAKIS  L.O.S 8:14:59
39 ALL Male 219 CHARALAMPOS SKAFIDAS  SDY KEFALONIAS 8:15:59
40 ALL Male 124 GRIGORIS LAMPAKIS  ROUT 100M/ADVEND/XANTHI R./KASIMIS 8:18:36
41 ALL Male 1 PETROS AFTZOGLOU  OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 8:20:28
42 ALL Male 73 ANASTASIOS GIOGIAKAS    8:27:36
43 ALL Male 234 VASILEIOS TSAOUSIS    8:27:41
44 ALL Male 92 THOMAS KALOGIANNIDIS  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 8:28:28
45 ALL Male 256 THAHASIS DASKALOPOULOS XANTHIO RUNNERS 8:28:32
46 ALL Male 226 KONSTANTINOS STAMELOS  BALIOTIS NATURE TRAIL 8:33:48
47 ALL Male 59 ATHANASIOS EXARHOS  Kaldi's Running Team 8:36:14
48 ALL Male 12 GIORGOS/EYTHI ANTONIOU  Kaldi's Running Team 8:36:14
49 ALL Male 132 GEORGIOS LIMPIKIS  DROMEIS TIRNAVOU-MEG ELEFTHEROHORI 8:37:53
50 ALL Male 258 CASSANDRA TURNER   8:40:31
51 ALL Male 55 KONSTANITNOS EFTHIMIADIS    8:40:40
52 ALL Male 81 DIMITRIOS GRAMMATIKOS  S.MA.LARISSAS 8:41:46
53 ALL Male 44 DIMITRIS DESPOINIADIS  THE NORTH FACE 8:44:05
54 ALL Male 131 GIORGOS LIANOS  TREXA PSILA KAI AGNANTEYE 8:44:31
55 ALL Male 22 VASILEIOS BEKAS    8:47:10
56 ALL Male 80 ALEXANDROS GRAKIS    8:47:10
57 ALL Male 88 Hajek JAN    8:48:36
58 ALL Female 61 HELENA FEDDERSEN  ROUVAS FOREST TRAIL 8:50:44
59 ALL Male 51 GRIGORIS DRAKOS  GOJI BERRY TEAM 8:50:59
60 ALL Male 144 SPYROS MATZAKOS    8:50:59
61 ALL Male 109 THEODOROS KATSIOPIS    8:50:59
62 ALL Male 125 NIKOLAOS LAMPROULIS  GOJI - BERRY TEAM 8:51:49
63 ALL Male 164 ATHANASIOS NANOS  PLATANODASOS SPARMOU 8:52:42
64 ALL Male 148 IOANNIS MATZARIS  Κουρκουρικης training group 8:53:38
65 ALL Male 118 VASILEIOS KOYTROUPIS  IRON TEAM 8:54:36
66 ALL Male 94 DIMITRIOS KAMPOURIDIS  DRIFT BIKES KOMOTINI 8:54:37
67 ALL Male 19 VAIOS BARTZIOKAS  S.D.TRIKALON 8:55:06
68 ALL Male 114 IOANNIS KOMPATSIARIS  Deadline Runners 8:55:23
69 ALL Male 54 CHRIS EFSTRATIOU  ROUT 100M/ADVEND/XANTHI RUNNERS 8:55:32
70 ALL Male 66 POSEIDON GATIS    8:57:45
71 ALL Male 24 DIMITRIOS BILLIS  GRIGORA KORDONIA 9:00:30
72 ALL Male 259 GRIGORHS BILLIS    9:06:31
73 ALL Male 231 ARGYRIS TRELLOPOULOS    9:06:32
74 ALL Male 133 VASILIS LIOFAGOS  POLEMIKO NAYTIKO 9:06:59
75 ALL Male 38 NIKOLAOS CHOUCHOUMIS  FREE RUNNERS 9:10:42
76 ALL Male 163 ATHANASIOS GKOLTSIOS OREIVATIKOS SILLOGOS KALIVION 9:11:29
77 ALL Male 68 ANDREAS GENIAS  A.S.ARXAGGELOS ΜIXAIL 9:12:06
78 50+ Male 176 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOULOS  SAFANS 9:13:25
79 ALL Male 191 MANOLIS PEDIADITAKIS  ROUVAS FOREST TRAIL 9:16:50
80 ALL Female 166 HASTAS GIORGOS   9:21:40
81 ALL Male 224 CHRISTOS SOUKIOUROGLOU    9:22:53
82 ALL Male 195 SERAFIM PLOUMIS  Goji Berry Team 9:25:00
83 ALL Male 70 EUSTATHIOS GEVREKIS  avangers running team 9:25:08
84 ALL Male 241 DIMITRIOS TYPALDOS  RUN FOREVER 9:25:14
85 ALL Male 89 ATHANASIOS KAFFES    9:30:08
86 ALL Female 170 SPYRIDOULA NTANI    9:31:33
87 ALL Female 137 TONIA MACHAIRA    9:35:02
88 ALL Male 31 PETROS BROZIOUTIS  S.M.LARISSAS 9:36:39
89 ALL Male 159 GIORGOS MOUKOS    9:38:12
90 ALL Male 202 CHARALAMPOS RAPTIS  FLOGA 9:39:49
91 ALL Male 101 ANASTASIOS KARAKOSTAS  inov-8 - Deadline Runners - BNT 9:39:59
92 ALL Male 135 CHRISTOS LIOUMIS    9:40:51
93 ALL Male 206 MATTHAIOS RIZOS    9:41:08
94 ALL Male 49 TOMAS DOMAZETOVIC    9:42:46
95 ALL Female 50 ANASTASIA DOMAZETOVIC/GKI    9:42:46
96 50+ Male 52 ANTONIOS DROSOULIS  Runner Store Trail Team 9:42:55
97 ALL Male 10 VASILIOS ANTONIOU  INTER PATHISSION 9:45:46
98 50+ Male 200 DIMITRIOS PROITSAKIS    9:46:19
99 ALL Male 165 NIKOLAOS NATSIOS    9:47:15
100 ALL Male 134 ANDREAS LIOSIS  ODEVO 9:47:31
101 ALL Male 29 GIORGOS BOZIKAS    9:48:50
102 50+ Male 4 IOANNIS ALEVRAKIS  GYMNASION 9:48:50
103 ALL Male 146 DIMOSTHENIS MARIFOGLOU  SDYX 9:49:29
104 ALL Male 174 CHRISTOS PAGONIS    9:49:35
105 ALL Female 209 ZINIA SANOUDOU  FLOGA 9:49:57
106 ALL Male 8 ANASTASIOS ANASTASIADIS  BALIOTIS NATURE TRAIL 9:54:15
107 50+ Male 138 ANASTASIOS MAKRIDIS  SDIA 9:54:21
108 ALL Male 205 DIMITRIS RIZOGIANNIS  CHROSSFIT CHALANDRI 9:55:41
109 ALL Male 58 KOSTAS EVAGGELOU  CROSSFIT CHALANDRI 9:55:42
110 ALL Male 216 KOSTAS SIDERIS    9:56:29
111 ALL Male 7 PANAGIOTIS ANASTASIADIS  IRONTEAM-holisteRUN 9:58:07
112 50+ Male 100 DIONYSIS KARAISKAKIS  SEO PATRAS OLENOS 9:58:50
113 50+ Male 25 DIMITRIS BINTAKAS  APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:01:30
114 50+ Male 64 DIMITRIOS GAITANIS  KOKKINOPLOS 10:01:36
115 ALL Male 53 AGISILAOS EFREMIDIS  VOLTA RUNNING TEAM 10:01:56
116 ALL Male 196 MAVRIKIOS POLITIS  THESSALONIKI HEALTH RUNNERS CLUB 10:01:56
117 50+ Male 115 SPYROS KOULIS  ODEVO 10:03:56
118 ALL Male 152 ARGYRIS MAVROGONATOS  Goji Berry Team 10:07:06
119 ALL Male 98 SPYROS KAPRALOS  INTER PATHISSION 10:07:21
120 ALL Male 245 GIANNIS VARDAS  PDS ODYSSEAS 10:09:07
121 50+ Male 244 ILIAS VARADAS  APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:10:02
122 ALL Male 2 KOSTAS AGLAINIS  GREAT 10:13:10
123 50+ Male 45 GIORGOS DIAVATIDIS    10:15:18
124 50+ Male 180 NIKOLAOS PAPADOPOULOS    10:16:29
125 ALL Male 232 KOSTAS TRIANTAFYLLOU  XANTHIO RUNNERS 10:20:43
126 50+ Male 160 GEORGIOS MOUZAKITIS  EOS ATHINAS 10:24:35
127 ALL Male 156 GIORGOS MITSIMPONAS  TRG TRIKALA 10:24:57
128 ALL Male 168 GIORGOS NOBATSIS  BALIOTIS NATURE TRAIL 10:26:47
129 ALL Male 198 IOULIOS POPAS  S.D.Y.PATRAS 10:27:51
130 ALL Male 41 VASILEIOS CHRONOPOULOS  Palmos AS 10:29:06
131 50+ Male 247 IOANNIS VLACHODIMOS  VLASTI 10:29:28
132 ALL Female 212 MARIANA SEKIOU  SDY PATRAS 10:30:30
133 ALL Male 60 VASILIS FALTSIS  SMLarissas 10:31:40
134 50+ Male 111 ANDREAS KOITSANOS  YMITTOS RUNNERS 10:33:26
135 ALL Male 21 IOANNIS BATZAKAS  SDY VOLOU 10:34:21
136 ALL Male 248 GIANNIS VLACHOS  ELEFSINA RUNNERS TEAM 10:35:42
137 50+ Male 140 GEORGIOS MAKRIS    10:38:18
138 ALL Male 5 GIANNIS ALEXANDROS    10:38:43
139 ALL Male 3 MIGUEL ALDEA GARCIA    10:38:47
140 ALL Female 84 ELENI HIMARAS    10:39:05
141 ALL Female 126 STYLIANI LASKOU  LYKOI Kechayioglou 10:41:33
142 ALL Male 173 GIORGOS PACHOUMIS  Correcaminos Mediterraneo 10:41:34
143 ALL Male 210 PANAGIOTIS SAOULIDIS  BALIOTIS NATURE TRAIL 10:43:30
144 ALL Male 129 GIORGOS LIAKAKIS    10:45:00
145 ALL Male 220 PASCHALIS SKORDAS    10:45:39
146 ALL Female 85 THEMI IKOSIPENTARHOU    10:48:08
147 ALL Male 107 CHRISTOS KATSIKADIS  SITAPOTHI KARIOI DROMEIS 10:48:09
148 ALL Male 183 NIKOLAOS PAPAEVANGELLOU    10:49:15
149 ALL Male 208 MILTIADIS SALVANOS  SAPPAZ 10:49:20
150 50+ Male 112 ANASTASIOS KOLLIAS  Free runners 10:49:35
151 ALL Male 143 SOTIRIOS MATZAFLARAS  PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
152 50+ Male 122 DIMITRIOS LAKAFOSIS  PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
153 ALL Male 43 IRAKLIS DEIRMATZIDIS  ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 10:50:40
154 ALL Female 62 KATERINA FETALIDOU    10:50:45
155 50+ Male 30 IOANNIS BOZINIS  S.D.Y.A 10:52:13
156 ALL Male 106 GIORGOS KATRIVANOS  ROUSOS RUNNING TEAM 10:52:47
157 50+ Male 155 GIANNIS MESANIXTIS    10:53:14
158 50+ Male 172 IOANNIS OIKONOMOU  YMITTOS RUNERS 10:54:16
159 ALL Male 187 ARISTOMENIS PASPALAS    10:54:47
160 ALL Male 151 PANAGIOTIS MAVROGIANNIS  marathonodromoi dromeis argolidos 10:55:08
161 50+ Male 104 ALEXANDROS KASELAKIS  SYND.ELLHNWN.BATRAXANTHROPON 10:56:48
162 ALL Male 95 THEOHARIS KANAKIS  ON-TRAIL 10:58:17
163 50+ Male 90 SOTIRIS KAKKAVAS  KIPARISSIA 10:58:29
164 50+ Male 254 DIMITRIS ZONARAS  PDS ODYSSEAS 11:06:00
165 50+ Male 252 GIORGOS ZAMPETOGLOU  OIK.OREIBATIKOS SYLLOGOS 11:08:23
166 50+ Male 47 NIKOLAOS DIONYSOPOULOS  SDYA 11:10:33
167 50+ Male 82 PANTELIS GRIMBANIS  S.D.Y.A 11:12:37
168 ALL Male 130 ILIAS LIAKOPOULOS    11:14:25
169 50+ Male 150 GIORGOS MAVRIKOS  NEA MICHANIONA 11:14:59
170 ALL Male 48 GIORGOS DISERIS  SDY.KOZANIS 11:15:26
171 ALL Male 28 GEORGE BOULOUGARIS    11:16:03
172 ALL Male 197 COSMIN POPA    11:16:05
173 ALL Male 211 THOMAS SCHORTSIANITIS  SDY TRIKALWN 11:18:32
174 ALL Male 225 EMmaleOUIL SPAZOKOILIS  PDS ODYSSEAS 11:19:48
175 ALL Female 34 KATERINA CHATZINIKOLAOU  SDY Elefsinas & Sky female Running 11:23:55
176 50+ Male 37 LEONIDAS CHOLEVAS  FLOGA 11:24:28
177 ALL Male 127 IOANNIS LEFKAKIS  TTE 11:27:49
178 ALL Male 207 VASILEIOS ROKOMAS  FLOGA 11:28:55
179 ALL Male 230 GIORGOS THEODORIS  FLOGA 11:28:56
180 ALL Male 161 KOSTAS MOUZOURAKIS  E.O.S MOIRON 11:31:01
181 50+ Female 110 TABATA KAYOKO  RUN FOREVER 11:31:29
182 ALL Male 77 KOSTAS GOLTSIOS  S.M.LARISAS-KOKINOPLOS 11:33:01
183 ALL Male 246 PANTAZIS VASTARDIS  TELMISSOS 11:34:59
184 ALL Male 237 STAMATIOS TSERKEZOPOULOS  SKORDO ULTRAS 11:35:09
185 ALL Male 117 DIMITRIOS KOUTIOS  ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:54
186 50+ Male 184 ATHANASIOS PAPAKONSTANTINOU  ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:55
187 ALL Male 178 VASILIS PAPADIMITRIOU  EOS ARTAS - SYLLOGOS DROMEON ARTAS 11:36:17
188 ALL Male 74 FOTIS GKAMPLIAS  QPROJECT SPORTS TEAM 11:38:40
189 ALL Male 189 McGee Patrick    11:40:49
190 ALL Male 142 GEORGE MANIAS  APS ATHINAIOI DROMEIS 11:40:57
191 ALL Male 63 ANTONIS FOUNTARLIS  X.O.S SPARMOU 11:41:54
192 ALL Male 46 DIONYSSIS DIMAS  Runner Store Trail Team 11:42:20
193 ALL Female 215 IOANNA SIDERI  KROMMIDAS COACHING 11:44:36
194 ALL Male 83 KONSTANTINOS HATZIS  SM.LARISAS 11:45:43
195 ALL Male 162 ACHILEAS MPARMPOUTIS  S.M.N.LARISAS 11:45:45
196 ALL Male 123 LAZAROS LALOUSIS  KROMMIDAS COACHING 11:51:55
197 ALL Male 239 ATHANASIOS TSINTSIFAS  VOLTA RUNNING TEAM 11:52:23
198 ALL Male 35 THEOFANIS CHAVELOS    11:55:54
199 ALL Male 36 MICHALIS CHLOUVERAKIS  Kaldi's Running Team 11:57:56
200 50+ Male 121 KYRIAKOS KYRIAKOPOULOS  O.Y.K 12:03:23
201 ALL Male 17 DIONISIOS BABZELIS    -
202 ALL Male 15 LAZAROS APOSTOLIDIS  DEADLINE RUNNERS -
203 ALL Male 149 ILIAS MATZOUKIS  S AILS TRAIL TEAM -
204 ALL Male 119 THEODOROS KRASTOUDIS  LYKOI Kechagiogloy -
205 ALL Male 6 GIORGOS ALVANIDIS    -
206 ALL Male 251 GIORGOS ZAGKLIS    -
207 ALL Male 221 CHRYSOSTOMOS SKOUMPAKIS  ODEVO -
DNF     257 DHMHTRHS ZIAMPARAS    
DNF     103 KARVOUNIS NIKOLAOS VOLTA RUNNING TEAM
DNF     253 ZIAKOS KOSTAS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF     69 KOSTAS GEORGIADIS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF     158 GIORGOS MORIS KOURKOURIKIS RUNNING TEAM
DNF     194 CHARIDHMOS PLOKAMAKIS    
DNF     14 APOSTOLIDIS GEORGIOS    
DNF     260 NIKOLETTA FRAGKOU    
DNF     153 SOTIRIS MAVROS PROTEIN PLANET RUNNERS
DNF     33 DIMITRIS CHARITOS SDY ELEYSINAS  
DNF     253 KOSTAS ZIAKOS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF     185 KOSTAS PAPATHANASIOU    
DNF     203 LORA REPCHENKO ODLO-LASPORTIVA  
DNF     27 SPYRIDOULA BOUKA SDYA  
DNF     26 MICHALIS BONIS INTER PATHISSION  
DNF     179 PANAGIOTIS PAPADIMITRIOU KALAMATA TRAIL RUNNERS
DNF     229 DIMITRIS TELATINIDIS    
DNF     139 ANASTASIOS MAKRIS    
DNF     57      

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ RUPICARPA 2017 

A/A Category Gender ΒΙΒ Name Club 20km
1 ALL Male 557 KOSTAS GIANNOPOULOS  DYNAFIT GREECE 2:21:24
2 ALL Male 559 ARISTIDIS GKIZLIS  TRG-Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:32:52
3 ALL Male 699 CHRISTOS ZILIASKOUDIS    2:36:12
4 ALL Female 601 MARIA MALAI  ODLO-LASPORTIVA 2:52:43
5 ALL Male 534 DIONISIS DIONISOPOULOS  INDEPENDIENTE 2:53:01
6 ALL Male 598 BLYTHE LEVI  LESTOS BIKES 2:53:51
7 ALL Male 618 PARIS MOUROGIANNIS  S.D.Y THESSALONIKIS 2:55:14
8 ALL Male 546 MICHALIS FOTINOS    2:56:34
9 ALL Male 666 PANAGIOTIS SOTERIADIS  APSD ZEYS PIERIAS 2:59:05
10 ALL Male 689 IOANNIS VASILAS  OMADA OREINEI VITSIOU 2:59:17
11 ALL Male 549 PANAGIOTIS GALATIS  SCIENCETRAINING 2:59:34
12 ALL Male 627 IOANNIS OIKONOMOPOULOS  SAT 2:59:36
13 ALL Male 643 VAGGELIS PAPPAS  Vmax 3:03:18
14 ALL Male 570 GIORGOS KANTZIKIS  SPORT TRAINING KARAGIANIS S.D.VEROIAS 3:04:01
15 ALL Male 675 THEODOROS THEODORIDIS  OLYMPUS MARATHON 3:04:01
16 ALL Male 677 KIRIAKOS TSAKILTZIDIS  P.Elias Vertical Runners 3:06:21
17 ALL Male 580 NASOS KOLOVAKOS  GS Panthires Glyfadas 3:07:09
18 50+ Male 647 DIMITRIS POIMANIDIS  A.P.S.D ZEYS PIERIAS 3:08:23
19 ALL Male 589 CHRISTOS KOUTSALIARIS  συλλογος δρομεων βεροιας makridis team 3:08:43
20 ALL Male 669 IASONAS STALIKAS  S.M.LARISSAS 3:09:06
21 ALL Male 501 KONSTANTINOS AGOGIATIS  ARH.OMADA TENEAS PROJECT 3:09:38
22 ALL Male 640 GIORGOS PAPAKONSTANTINOU  TOP GYM 3:11:01
23 ALL Male 673 JOHN STEFANIS    3:11:08
24 ALL Male 641 THEODOROS PAPAKYRIAKOS  F.O.M 3:11:10
25 ALL Male 678 DIMITRIOS TSARTSANIS    3:12:32
26 ALL Male 635 APOSTOLOS PAPADOPOULOS    3:13:24
28 ALL Male 587 DIMITRIS KOUROUKLIS    3:14:30
29 ALL Female 533 VENI DIMPARI  OLYMPUS T.R.T 3:16:41
30 ALL Male 698 LAZAROS ZAPOUNIDIS  OLYMPUS T.R.T 3:19:15
31 ALL Male 671 KOSTAS STAMATIADIS    3:21:28
32 ALL Male 550 DIMITRIS GALITIS  APOLON DYTIKIS ATTIKIS 3:24:08
33 50+ Male 644 NIKOS PARTHENIS  S.D.Y.M THIVAS 3:24:35
34 ALL Male 588 KOSTAS KOURTELIS  FLOGA 3:25:58
35 ALL Female 676 DESPINA TROIRI  DROMOIS NEAPOLIS 3:28:07
36 50+ Male 561 ANASTASIOS GKOULIAMTZIS  BALIOTIS N.T 3:28:34
37 ALL Male 572 GIORGOS KARANASTASIS  ZEYS 3:28:49
38 50+ Male 660 GEORGIOS SERISTATIDIS    3:28:53
39 ALL Male 663 ATHANASIOS SKORDAS  Zeusrunners 3:28:53
40 ALL Male 584 THEODOROS KOTROTSOS  Runner S trail team 3:29:03
41 ALL Male 710 NIKOLAOU DIMITRIS   3:30:10
42 ALL Male 531 KOSTAS DERMITZAKIS    3:30:42
43 ALL Male 690 TASOS VASILEIOU  RUNTHESSALONIKI.COM 3:30:58
44 ALL Male 527 GIORGOS CHATZIGEORGIOU    3:31:57
45 ALL Male 603 ARGYRIS MANOLAS  S.D.Y. THESSALONIKHS 3:33:48
46 ALL Male 651 ANASTASIOS ROVITHAKIS  DROMOIS NEAPOLIS 3:34:50
47 50+ Male 682 NIKOLAOS TSIOURVAS    3:35:35
48 ALL Male 667 DIMITRIS SOULOVIKAS    3:35:47
49 ALL Female 634 FANI PAPADAKI  SDYTH 3:36:15
50 ALL Male 625 LEONIDAS NIKOU  S.M.LARISSAS 3:37:00
51 ALL Male 637 CHARALAMPOS PAPAGIANNIS    3:37:23
52 ALL Male 506 GIANNIS ANAGNOSTOU    3:38:03
53 ALL Male 683 NIKOS TSOUVELAKIDIS  S.D.Y.PIRAUES 3:40:39
54 ALL Male 708 IOANNIS PATSIATZIS   3:41:11
55 ALL Male 692 ZOIS VLACHOS  Elpis Ampelokipon 3:41:16
56 ALL Male 691 PETROS VELLIDIS    3:42:19
57 ALL Male 680 THEOCHARIS TSILIMPONIS  HANDICAP INTERNATIONAL 3:42:38
58 ALL Female 523 MARIA BOUGIOUKLI  KASIMIS 3:42:43
59 ALL Male 502 MILTOS AKRIVOPOULOS  M.A.S.KALLITHEA 3:43:06
60 ALL Male 538 DIMITRIS DOSIDIS  LIKOI KEHAGIOGLOU 3:43:24
61 ALL Male 540 FILIS DRAKIDIS  ORESTIADA RUNNING TEAM 3:43:25
62 ALL Male 648 KOSTAS POLIMEROS    3:43:34
63 ALL Male 556 LAZAROS GIAKATIS    3:43:39
64 ALL Female 510 SOTIRIA APOSTOLI  GREDO S VICTORIA 3:43:50
65 50+ Male 548 IOANNIS GAGOS  S.D.Y.KILKIS 3:44:19
66 ALL Male 604 KONSTANTINOS MANOLIS S.D.Y.THES/KIS 3:44:39
67 ALL Male 636 PAVLOS PAPADOPOULOS    3:46:23
68 ALL Male 536 GIORGOS DOMAKIDHS  ZEYS PIERIAS 3:46:44
69 ALL Male 577 VASILEIOS KETSERIDIS  S.D.Y. THESSALONIKIS 3:46:44
70 50+ Male 566 CHRISTOS KALFAS  DROMOIS NEAPOLIS 3:48:02
71 ALL Male 517 THEODOROS ATHANAILEAS    3:48:04
72 ALL Male 554 ALEXIS Gayraud    3:48:52
73 ALL Male 605 CHARIS MANOUSSIS  BALIOTIS NATURE TRAIL 3:49:08
74 ALL Male 652 NIKOS ROUSSAS  TRG 3:49:46
75 ALL Female 539 LEMONIA DOUVINOF  MATZUL 3:49:46
76 ALL Female 590 KRISTALIA KOUTSImaleI  Vmax 3:51:22
77 ALL Male 575 MATT KATSIVELIS    3:52:44
78 ALL Male 629 NIKOS PAGKALAKIS  SAFANS 3:53:47
79 ALL Male 544 THEODOROS EVANGELIDIS    3:53:47
80 ALL Male 504 THEOXARIS AMAXAS    3:56:31
81 ALL Male 621 NEKTARIOS MPITOULAS  R for Runners 3:57:56
82 ALL Male 679 PAPALEXIOU CHRISTOS   3:58:37
83 ALL Male 704 SAKIAS VASILIS   3:58:39
84 ALL Male 586 ANASTASIOS KOURKOUTELIS    3:58:39
85 ALL Female 609 GEORGIA MARKOU    3:58:47
86 ALL Male 656 GIORGOS SAKOLIS  S.M.LARISSAS 4:00:01
87 50+ Female 582 ELENI KOSTA  APSD ZEYS PIERIAS 4:00:02
88 ALL Male 654 GIORGOS SAKELLARIS    4:00:08
89 ALL Male 511 KOSTAS ARGYRIOU  ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 4:00:17
90 ALL Female 697 MARTHA XIROFOTOU  ZEUS PIERIAS 4:00:28
91 ALL Male 592 GIORGOS KOYMPOURIS  S.D.Y.AGRINIOU 4:00:36
92 ALL Male 522 LAZAROS BOTOSIADIS    4:02:03
93 ALL Male 693 ANTONIS VOULGARIDIS  MARATHONODROMOI DROMIS ARGOLIDAS 4:02:03
94 ALL Male 619 GIORGOS MOUROS    4:03:24
95 ALL Male 657 KOSTAS SARIGIANNIDIS  AMNESTY INTERNATIONAL 4:03:45
96 ALL Male 591 VASILEIOS KOUTSONIKOS  Larissa Marathon Runners Club 4:04:10
97 ALL Male 594 MEGAKLIS KYRIAZIS    4:04:31
98 ALL Male 687 IEREMIAS VALDOUMAS    4:05:36
99 ALL Male 520 KOSTAS BISIRIS  KOILA MOUNTAIN RUNNER 4:05:56
100 ALL Female 616 IOANNA MITSOULI    4:07:29
101 ALL Male 608 KONSTANTINOS MARKOU    4:07:54
102 ALL Male 602 THEODOROS MALLOUSIS    4:09:05
103 ALL Male 547 KONSTANTINOS FOTIOU  GAS ILISOS 4:09:35
104 ALL Male 703 PAPANIKOLAOU PANAGIOTHS   4:10:05
105 ALL Male 701 KONSTANTINOS RAXIWTHS   4:13:25
106 ALL Male 518 DIMITRIS BAHAROPOULOS  OMO 4:13:37
107 ALL Male 543 NASOS EVAGGELOU  CrossFit Chalandri 4:14:51
108 ALL Male 593 DIMITRIOS KYRIAKOS  UTR-Oblakove Pertle 4:15:25
109 ALL Male 600 KONSTANTINOS MAGKOUFIS  SPARTAKOS DROMEAS TRIKALA 4:17:25
110 50+ Male 653 PETROS SAKELLARIS    4:17:38
111 ALL Male 578 PANAGIOTIS KIRIKOS    4:17:55
112 ALL Male 624 MICHALIS MYTARAS    4:17:55
113 50+ Male 595 SPIROS LAKAFOSIS    4:19:12
114 ALL Male 583 VASILEIOS KOSTOPOULOS    4:24:42
115 ALL Male 614 DIMITRIS MICHALOPOULOS  OREINOI BITSIOU 4:25:47
116 ALL Male 631 CHRISTOS PALASKAS    4:26:12
117 ALL Male 528 KONSTANTINOS CHOUNOS  SD TRIKALON 4:26:18
118 ALL Male 615 ALEXANDER MILILIS  URBAN TRAIL RUNNERS 4:26:28
119 50+ Male 684 IOANNIS TZIKAS  ANIMAL RIGHTS RUNNERS 4:26:47
120 ALL Male 574 PANAGIOTIS KATSARIS  APOLLON.DYT.ATTIKIS 4:28:01
121 ALL Male 650 KONSTANTINOS PRATSAS    4:29:43
122 ALL Male 505 NIKOS AMVRAZIS  S.D.Y.THES/KIS 4:32:38
123 ALL Female 585 ANASTASIA KOUMPOULA  MARATCON CLUB 4:33:28
124 ALL Female 685 ELENI TZIMA  S.D.Y.THES/KIS 4:33:49
125 ALL Female 507 MARIA ANASTASIOU  BALIOTIS NATURE TRAIL 4:34:28
126 ALL Male 565 LEFTERIS KAKOULIDES  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:36:11
127 ALL Male 681 NIKOS TSIORAS  BALIOTIS NATURE TRAIL-SDYTH 4:36:18
128 50+ Female 530 CHRISA DEFTEREOU    4:36:40
129 ALL Female 519 EIRINI BETEINI    4:37:16
130 ALL Female 645 ASHLEY PAX  Gilberts Gazelles 4:38:06
131 50+ Female 606 MARINA MARGELI  SKY female RUNNING TEAM 4:41:46
132 50+ Male 695 VAGGELIS XAMAIDIS    4:41:58
133 ALL Male 513 SOTIRIS ARISTOMANOPOULOS    4:42:22
134 ALL Male 700 KATERINA PAPADOPOULOU   4:47:00
135 ALL Male 659 ALEXANDROS SERISTATIDIS  DROMOIS NEAPOLIS 4:47:00
136 ALL Male 558 ANTONIS GIOTAS  S.M.LARISSAS 4:50:49
137 ALL Female 670 MARIA STAMATI  UNA GRANDE KOMOTHNHS 4:50:49
138 ALL Female 664 FOTEINI SKRAPALI    4:50:49
139 ALL Female 658 KATERINA SEFERIADOU  GRAMMOS MA 4:50:50
140 50+ Male 642 KOSTAS PAPASTERGIOU  S.M.LARISSAS 4:50:50
141 ALL Male 628 CHRISTOS ORAIOPOULOS  S.M.LARISSAS 4:50:50
142 50+ Male 529 EVGENIOS CHRISTODOULOU  ODEVO TEAM 4:50:57
143 ALL Male 563 KONSTANTINOS GKOUTZAS  Zeusrunners 4:50:58
144 50+ Male 542 PANAGIOTIS ERMILIOS  SPARTAN RUNNERS 4:53:21
145 ALL Male 508 GEORGE ANDREDAKIS    4:54:31
146 ALL Male 512 FLAOUNAS ARIONAS-ANDREAS    4:58:28
147 ALL Male 560 NIKOLAOS GKOTSIS    5:03:29
148 ALL Female 552 ELENI GANTZOU    5:06:39
149 ALL Male 581 maleOLIS KONTOGIRAS  Outdoor games running team 5:06:40
150 ALL Male 562 CHRISTOS GKOUNTOS  APS ATHNAIOI DROMEIS 5:06:40
151 50+ Male 553 STYLIANOS GASTERATOS  APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 5:08:49
152 ALL Male 633 DIMITRIS PANTELAKIS  CYSTIC FIBROSIS/MY ATHLETE 5:09:26
153 50+ Male 524 DIMITRIOS BOUKARAS    5:12:31
154 ALL Male 599 EVAGGELOS LIAKOUMIS  S.D.TRIKALON-P.A.S ASKLIPIOS 5:14:53
155 ALL Female 555 MARIA GEORGAKI  ALLTERAINRUNNERS 5:15:55
156 ALL Male 674 EDVARD SZIGETI  KARAGIANNIS SPORT TRAINING RODI KAFE 5:21:33
157 ALL Male 662 CHARALAMPOS SKLAVENITIS  DROMOIS NEAPOLIS 5:29:19
158 ALL Female 514 CHRISTINA AROPA    5:31:05
159 ALL Female 564 ASPASIA HATZIVASILI  ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 5:33:55
160 ALL Male 632 CHRISTOS PANOPOULOS    5:34:30
161 ALL Female 579 STELLA KOLLETI  SNAILS TRAIL TEAM 5:36:06
162 50+ Female 613 MANOLIA MICHALOGIANNAKI  SDYA 5:37:36
163 50+ Male 500 GIORGOS AGGOS  BALIOTIS NATURE TRAIL 5:38:45
164 50+ Male 694 DIMITRIS VYRLAS  DROMIS TIRNAVOU 5:41:05
165 ALL Male 576 ILIAS KECHAGIAS  SDYTH 5:42:04
166 ALL Female 545 ELENI FIKI    5:47:49
167 ALL Male 661 DIMITRIS SERMPIS    5:52:11
168 50+ Female 696 XRYSA XIGGI    6:03:12
169 ALL Female 596 ELENI LAMPI    6:10:02
170 ALL Male 630 GIORGOS PAGONIS    6:10:04
171 ALL Male 702 SPIROS SIMIRIOTHS   6:30:41
172 50+ Male 668 MANOLIS SPORGITAS  SS TRAINING IOANNINA 6:31:18
173 50+ Male 686 PANAGIOTIS TZOLOS  BALIOTIS NATURE TRAIL-GRAMMOS MNT 7:04:03
174 50+ Female 509 ELENI ANTHI  ROUSOS R.T/ SKY female R.T 7:04:18
DNF     638 PAPAIOANNOU KIRYKOS    
DNF     573 KARAVARAKI ANGELA    
DNF     526 CHATZICHARALAMBOUS DESPOINA    

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  FAETHON TRAIL

ΓΚ

ΚΚ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΔΩΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1.

1

ΦΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.10.45

 

2.

2

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1.10.47

Α.Ο.Ξ.Λ. - ΣΥΒΑΣ Λάρισας

3.

3

ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.16.45

 

NUTRIXXON

4.

4

ΚΟΝΤΟΣ ΤΕΛΗΣ

1.17.18

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

5.

5

ΤΟΚΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1.18.54

 

6.

6

ΔΡΙΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1.19.00

Sciencetraining.gr

7.

7

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.19.08

ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

8.

8

ΤΡΕΜΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

1.22.01

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

9.

9

ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1.22.53

 

10.

10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1.23.20

 

11

11

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.24.08

 

12.

12

ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΥΠΑΣ

1.24.13

 

13.

13

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ

1.24.13

Olimpioi dromeis Leptokarias

14.

14

ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

1.24.38

ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ

15.

15

ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1.28.56

ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ

16.

16

ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1.29.28

 

17.

1

ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

1.30.00

Distance Runners Club

18.

17

ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.32.20

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

19.

18

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1.32.25

 

20.

29

ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.36.00

 

21.

20

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1.36.10

 

22.

21

ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ

1.36.20

Olimpioi dromeis Leptokarias

23.

22

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1.36.53

ΑΣΤΕΡΙΑΣ

24.

23

ΚΟΥΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1.36.58.

 

25.

24

ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

1.36.59.

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

26.

25

ΖΙΤΟΥΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

1.37.34

 

27.

2

ΖΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

1.37.36

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

28.

27

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

1.38.17

Distance Runners Club

29.

28

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ

1.39.44

Olimpioi dromeis Leptokarias

30.

29

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1.40.44.

 

31.

30

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.42.14

 

32.

31

ΓΚΟΛΤΙΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.42.24

 

33.

32

ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΟΥΛΟΣ

1.42.50

 

34.

33

ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1.43.35

 

35.

34

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1.43.42

 

36.

35

ΖΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1.43.50

 

37.

36

ΜΠΙΣΠΑΜΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1.44.30

 

38.

37

ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

1.44.35

 

39.

38

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

1.44.44

 

40.

39

BOUKARAS ALEXANDROS

1.45.25

SWEDEN

41.

3

ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1.46.10

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

42.

4

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΑ

1.46.30

 

43.

5

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ

1.47.10

 

44.

40

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΑΛΕΞ

1.48.10

 

45.

41

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.48.34

 

46.

6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ

1.48.39

 

47.

42

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1.50.05

 

48.

7

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ

1.50.52

 

49.

43

ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1.51.12

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

50.

44

ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥΣ ΦΩΤΙΟΣ

1.51.15

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

51.

45

ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.51.48

 

52.

46

ΚΑΡΚΟΒΗΣ ΓΡΗΡΟΓΗΣ

1.54.10

 

53.

47

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.54.45

 

54.

48

ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.55.40

ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

55.

49

ΝΤΑΛΕΣ ΝΙΚΟΣ

1.55.45

 

56.

50

ΤΟΥΛΟΥΦΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1.55.50

 

57.

8

ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

1.56.28

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

58.

51

ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.56.54

KOKKINOPILOS RUNNUNG TEAM

59.

52

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

1.58.18

 

60.

9

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2.04.48

 

61.

53

ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ

2.04.56

 

62.

54

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2.05.00

 

63.

55

ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

2.07.10

 

64.

56

ΠΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.07.55

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

65.

57

ΚΑΡΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ

2.07.55

 

66.

10

 BEEP DE LIMA ΚELLY

2.08.00

 

67.

58

ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2.08.50

ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

68.

59

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΪΤΑΝΗΣ

2.11.00

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

69.

60

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2.11.00

 

70.

61

ΣΑΦΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2.11.40

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

71.

62

ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.11.50

 

72.

63

ΣΑΦΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.12.30

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

73.

11

ΣΚΑΝΝΤΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2.13.40

 

74.

64

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ

2.16.18

 

75.

12

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ

2.16.42

 

76.

13

ΝΤΑΜΠΩΣΗ ΜΑΡΙΑ

2.17.15

ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

77.

14

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2.17.15

 

78.

15

ΜΑΡΚΟΥΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2.17.15

 

79.

65

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΖΩΗΣ

2.18.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

80.

16

ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ

2.18.50

 

81.

66

ΜΕΛΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2.18.50

 

82.

17

ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

2.18.52

 

83

18

ΓΑΪΤΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2.18.52

 

84.

19

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2.19.30

ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

85.

67

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ

2.26.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

86.

68

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2.26.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

87.

69

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

2.26.06

ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

88.

20

ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2.27.05

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

89.

21

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

2.27.05

 

90.

70

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2.27.15

 

91.

71

ΣΕΡΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ

2.29.20

 

92.

22

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2.29.28

 

93.

23

ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2.30.30

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

94.

24

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ

2.32.30

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

95.

25

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

2.33.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

96.

72

ΣΙΜΑΤΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2.33.05

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

97.

26

ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2.33.30

 

98.

73

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.33.30

 

99.

27

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ

2.39.45

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟ ΔΡΟΜΕΙΣ

100.

28

ΜΑΡΚΕΛΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

2.41.10

 

101.

74

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2.41.10

 

102.

29

ΠΑΓΓΕΑ ΒΙΚΥ

2.49.10

NORDIC WALKING ELASSONA

103.

30

ΚΑΝΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2.49.10

NORDIC WALKING ELASSONA

104.

75

ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2.50.00

 

105.

31

ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

2.53.00

 

106.

32

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

107.

33

ΣΙΑΜΑΤΡΑ ΕΛΕΝΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

108.

34

ΣΙΑΜΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

  • Hoka One One 2017: Mafate Speed 2, Clifton 3, Spe ...

    οτι θες, 20/07/2017 15:06
    το speedgoat απλά ακατάλληλο και λίγο βάρκα για τα πετρώδη τερέν της Ελλάδας... η σόλα καταστράφηκε μετά από περίπου 200 χιλιόμετρα συνολικής προπόνησης-αγών ων
     
  • ITRA / ΗΠΑ: Παιχνίδια εξουσίας και Ουδέν Κακόν Αμ ...

    Κωνσταντίνος Χατζηθωμάογλου, 12/07/2017 15:13
    Πολύ καλή ανάλυση Τάκη. Σχετικά με το σύστημα αξιολόγησης, το κρίνω θετικά, αλλά μένει να φανεί αν εξυπηρετεί τα συμφέροντα της ITRA ή του αθλήματος. Οι αξιολογητές θα έχουν τη δυνατότητα να βαθμολογούν τον αγώνα μεν αλλά και η ITRA να "εμπορεύεται" ...

    Ολόκληρο...

     
  • Olympus Marathon 2017: "Δεν ξέρω τίποτα"

    Πέτρος Αυτζόγλου, 10/07/2017 12:07
    :-) συγχαρητήρια παλίκαρε!!! Μπράβο και για το άρθρο σου... :-)
     
  • Transpyrenea 2016: Αγώνας διαχείρισης συναισθημάτ ...

    Ζηνοβία Τσιγαρίδου, 06/07/2017 11:58
    Το κείμενο είναι τόσο παραστατικό που επιτυγχάνει να φανταστούμε τη δύσκολη πορεία για αυτό το καταπληκτικό επίτευγμα. Ξεχωριστές στιγμές, μοναδικά αισθήματα, και σίγουρα δε μπορούμε ούτε να ονειρευτούμε το κουράγιο και την προσπάθεια που απαιτεί η ...

    Ολόκληρο...

     
  • Γιατί το Hardrock 100 και άλλοι μεγάλοι Αμερικανι ...

    Νίκος Ζανας, 02/07/2017 10:03
    Το άρθρο έχει πολλες ανακρίβειες..., χωρις να θέλω να επεκταθώ περαιτέρω, παρακάτω η επίσημη απάντηση της διοργάνωσης του UTMB: 'Hello to everybody, Just some points to discuss with factual elements : - ITRA is a non profit association who propose a ...

    Ολόκληρο...

FOLLOW US

Facebook Twitter YouTube RSS Flickr

FORUM

    • Suunto Ampit 3 Peak HRM Black (1 Δημοσιεύσεις)
    • IMG_20170720_163631.jpg IMG_20170720_163639.jpg IMG_20170720_163631.jpg Suunto Ampit 3 peak HR Black Σε άριστη κατασταση με όλα τα παρελκόμενα στο κουτι.(Φορτιστης-Ζωνη καρδιακών παλμών) Εξτρ
    • stkark
    • 20/07/2017 22:40
    • πωλουνται (1 Δημοσιεύσεις)
    • παπουτσια north face ultra endurance No 47.φορεμενα μια φορα σε βολτα.και ενα trail bag kalenji 9/14 αχρησιμοποιητο.80e τα παπουτσια και 25e το σακιδιο.εποικινωνια goulasdim@yahoo.gr
    • belles
    • 19/07/2017 21:34
    • Δρομέας... ετών 101! (1 Δημοσιεύσεις)
    • Το μυστικό της Τζούλια Χόκινς . Ατομα σαν την Julia Hawkins τα βλέπουμε σπάνια στην εποχή μας. Το να είσαι 100 ετών και να αποτελείς θαύμα, να έχεις την δυνατότητα να μετακινείσαι και να τρέχεις, ε
    • stibens1967
    • 19/07/2017 16:07
    • πωλείται Suunto spartan ultra black (με HR) - €390 (1 Δημοσιεύσεις)
    • Είναι ένα πολύ όμορφο, κορυφαίο πολυαθλητικό GPS ρολόι. Εξαιρετική σχεδίαση και ποιότητα κατασκευής. Κρύσταλλο ζαφείρι (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ Αχάρακτο, αλλά του φόρεσα και ζελατίνα) Καταπληκτική οθόνη. Είναι
    • papori1968
    • 19/07/2017 12:47

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

KARPENISI TRAIL RUN: Ο κ. Δ. Γεωργακόπουλος σ…

KARPENISI TRAIL RUN: Ο κ. Δ. Γεωργακόπουλος σε μια συνέντευξη για τον δεύτερο αγώνα του RUN CUP CHALLENGE 2017!

Έχουμε μπει για τα καλά πλέον στην καρδιά του καλοκαιριού αναμένοντας τον δεύτερο αγώνα του πρωταθλήματος RUN CUP CHALLENGE 2017, με την ονομασία KARPENISI TRAIL RUN. Αυτ...

Advendure © 2001-2013

Είσοδος or Εγγραφή

Εγγραφή

User Registration