Αρχική>Flash News>Ανοιξιάτικο τελείωμα στο φετινό Salomon Mountain Cup στην Πεντέλη - ανεπίσημα αποτελέσματα


Ανοιξιάτικο τελείωμα στο φετινό Salomon Mountain Cup στην Πεντέλη - ανεπίσημα αποτελέσματα

 

Σε μια καταπληκτική ανοιξιάτικη μέρα περισσότεροι από 300 δρομείς αποχαιρέτησαν το φετινό πετυχημένο για άλλη μια χρονιά Salomon Mountain Cup με τον πιο δύσκολο αγώνα της μίνι σειράς αγώνων, στην Πεντέλη. Μια διαδρομή που συμπυκνώνει στα 11 της χιλιόμετρα πολλή γνήσια βουνίσια ομορφιά σε πολύ αισθητικά μονοπάτια. Νικητής στον αγώνα ο Γιώργος Διαλεκτός (Salomon Hellas) με 0.54.12 και η Στέφη Ορφανίδου (Kourkourikis Training Group) με 1.15.18. Παράλληλα διεξήχθη και ο μικρός αγώνας των 6 χιλιομέτρων. Δείτε τα προσωρινά αποτελέσματα και των δύο διαδρομών.

 11K

Pos Name Race No Time Cat Categ Pos Gender Club
1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 1 00:54:12 M2 1 Male SALOMON HELLAS
2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 00:58:58 M1 1 Male MYATHLETE/VIBRAM/COMPRESSPORT
3 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3 00:59:01 M3 1 Male HOKAONEONE
4 ΠΟΝΗΡΕΑΣ  ΝΙΚΟΣ 10 00:59:03 M1 2 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
5 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ 7 01:00:05 M2 2 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
6 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4 01:00:22 M3 2 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
7 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 01:00:36 M3 3 Male THE RUNNER'S PROJECT
8 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 863 01:01:18 M1 3 Male ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9 01:04:26 M2 3 Male THE RUNNER'S PROJECT
10 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 143 01:05:00 M2 4 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
11 ΚΑΡΑΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ 228 01:05:03 M1 4 Male THE RUNNER'S PROJECT
12 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 8 01:05:19 M2 5 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM - ΑΚΟΛ
13 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 01:07:18 M2 6 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
14 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 170 01:07:48 M1 5 Male  
15 ΜΠΑΒΑΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 236 01:08:02 M1 6 Male PROTYPO RAFINA
16 Πορτοκαλης Χρήστος 153 01:08:02 M2 7 Male ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
17 ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΤΕΛΙΟΣ 136 01:08:14 M2 8 Male ALL TERRAIN RUNNERS
18 ΒΛΑΣΤΟΣ  ΦΑΝΗΣ 243 01:08:19 M2 9 Male PROTYPO RAFINA
19 ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ 56 01:09:11 M2 10 Male  
20 CAMPBELL PETER 13 01:09:52 M3 4 Male  
21 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 154 01:10:01 M4 1 Male  
22 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 70 01:10:05 M3 5 Male VOLVER
23 ANDERSON JAMIE 12 01:12:16 M3 6 Male  
24 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 908 01:12:30 M4 2 Male  
25 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 149 01:12:39 M2 11 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
26 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 69 01:12:43 M2 12 Male SUMMIT RUNNERS GREECE
27 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 252 01:12:48 M3 7 Male  
28 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 369 01:12:54 M3 8 Male O2 STORE LEYKADA
29 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 129 01:12:59 M1 7 Male ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
30 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 103 01:13:09 M3 9 Male ΘΥΡΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
31 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 81 01:13:19 M1 8 Male  
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 244 01:13:24 M1 9 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
33 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 67 01:13:30 M4 3 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
34 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 54 01:13:41 M3 10 Male NSC
35 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 223 01:14:07 M3 11 Male THE RUNNER'S PROJECT
36 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 88 01:14:32 M3 12 Male MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
37 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 83 01:14:36 M3 13 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
38 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 35 01:14:40 M4 4 Male GOJI BERRY TEAM
39 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 97 01:15:09 M3 14 Male SDY VOLOU
40 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 151 01:15:14 M3 15 Male ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
41 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΗ 254 01:15:18 F1 1 Female KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
42 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 416 01:15:28 M4 5 Male DIADRASIS
43 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 148 01:15:32 M2 13 Male  
44 NAVARRO IGNACIO 248 01:15:33 M2 14 Male GREENPEACE GREECE
45 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 43 01:15:34 M2 15 Male  
46 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 209 01:15:57 M4 6 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
47 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 258 01:16:24 M4 7 Male  
48 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 141 01:16:44 M2 16 Male DELITAS
49 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 60 01:16:50 M2 17 Male  
50 ΓΙΑΝΝΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 206 01:16:50 M2 18 Male BYRONS RUNNERS
51 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 113 01:16:53 F1 2 Female athletics-guidance.gr
52 ΛΟΥΚΕΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 237 01:16:53 M2 19 Male PROTYPO RAFINA
53 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 78 01:17:05 M4 8 Male  
54 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 160 01:17:06 M1 10 Male ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
55 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 241 01:17:20 M1 11 Male PROTYPO RAFINA
56 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 221 01:18:41 F1 3 Female THE RUNNER'S PROJECT
57 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 423 01:19:09 M3 16 Male DIADRASIS
58 Παρθενίδης Χρήστος 142 01:19:11 M3 17 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
59 ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 900 01:19:46 F2 1 Female  
60 ΞΕΝΟΣ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 127 01:20:04 M2 20 Male PLAGIASTOARNI
61 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 01:20:10 M2 21 Male  
62 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 28 01:20:12 M3 18 Male NTAMARODROMEIS
63 ΣΥΜΠΑΡΔΗ  ΜΑΡΙΑ 167 01:20:16 F1 4 Female  
64 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 249 01:20:26 M3 19 Male UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
65 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 145 01:20:44 M4 9 Male  
66 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 152 01:20:45 M2 22 Male  
67 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 132 01:20:52 M1 12 Male  
68 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ 259 01:20:54 M2 23 Male Ανεξάρτητος
69 ΡΙΖΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 260 01:20:54 M2 24 Male  
70 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 213 01:21:11 M4 10 Male PATH RUNNERS
71 ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 910 01:21:22 M2 25 Male  
72 ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 128 01:21:29 M3 20 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
73 ΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ 180 01:21:31 M1 13 Male  
74 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 49 01:21:36 M2 26 Male  
75 ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ 224 01:21:40 M4 11 Male THE RUNNER'S PROJECT
76 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 234 01:21:47 M3 21 Male THE RUNNER'S PROJECT
77 ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 155 01:22:34 M4 12 Male GOSPORT
78 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 50 01:22:51 M4 13 Male RED STAR TRIATHLON CLUB
79 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53 01:22:51 M3 22 Male  
80 ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 59 01:22:54 M1 14 Male  
81 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 903 01:22:58 M1 15 Male CHOZEN MOUN TAIN TEAM
82 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 01:23:04 M4 14 Male Snails Team
83 ΛΥΡΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 230 01:23:07 M4 15 Male THE RUNNER'S PROJECT
84 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 01:23:12 M4 16 Male  
85 ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 895 01:23:43 M4 17 Male  
86 ΚΑΤΡΑΝΗΣ NICK 84 01:24:00 M3 23 Male  
87 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 233 01:24:36 M4 18 Male THE RUNNER'S PROJECT
88 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 203 01:24:45 M3 24 Male BYRONS RUNNERS
89 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45 01:24:54 M4 19 Male  
90 ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ 184 01:24:55 M4 20 Male  
91 ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 52 01:25:04 M3 25 Male  
92 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 61 01:25:12 F2 2 Female CHOZEN MOUNTAIN TEAM
93 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 109 01:25:13 M2 27 Male BALIOTIS NATURE TRAIL
94 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 898 01:25:16 M1 16 Male  
95 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 90 01:25:28 M3 26 Male  
96 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ 250 01:25:29 M2 28 Male  
97 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ 204 01:25:31 M2 29 Male BYRONS RUNNERS
98 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 57 01:25:38 F2 3 Female ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
99 ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΦΑΝΗ 227 01:25:42 M2 30 Male THE RUNNER'S PROJECT
100 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 245 01:26:00 M4 21 Male Sports Massage
101 ΛΑΔΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 102 01:26:17 M2 31 Male  
102 FULLERTON WILLIAM 14 01:26:17 M4 22 Male  
103 ΛΑΘΗΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 242 01:27:03 F2 4 Female PROTYPO RAFINA
104 KHOUBBANE MEDHI 904 01:27:04 M3 27 Male  
105 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 68 01:27:32 F2 5 Female PILABOX
106 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 195 01:28:01 M2 32 Male SALIGARIA
107 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21 01:28:01 M2 33 Male CROSSFIT CHALANDRI
108 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20 01:28:09 M1 17 Male  
109 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 44 01:28:17 M3 28 Male  
110 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ JOHN JOHN 137 01:28:20 M2 34 Male ΣΤΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
111 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 119 01:28:21 M4 23 Male ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
112 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 24 01:28:26 M3 29 Male DIADRASIS
113 ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 163 01:28:30 M4 24 Male ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
114 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 135 01:28:34 M2 35 Male  
115 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 166 01:28:40 M3 30 Male -
116 ΚΑΤΣΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 85 01:28:40 F2 6 Female  
117 ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 48 01:28:50 M1 18 Male  
118 ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33 01:29:10 M3 31 Male  
119 ΤΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 171 01:29:27 M3 32 Male ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
120 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 162 01:29:38 M3 33 Male ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ
121 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 232 01:30:53 M2 36 Male THE RUNNER'S PROJECT
122 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ  ΝΑΣΟΣ 226 01:31:21 M2 37 Male THE RUNNER'S PROJECT
123 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 147 01:31:35 M3 34 Male PROEDROS
124 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 150 01:31:36 M3 35 Male CHUCK NORRIS TEAM
125 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 202 01:31:36 M4 25 Male ALFA MEASUREMENTS
126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 130 01:31:37 M4 26 Male ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
127 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 46 01:31:54 M4 27 Male  
128 ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 55 01:32:21 M2 38 Male FATBOYS
129 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 158 01:32:22 M1 19 Male CROSSFIT CHALANDRI
130 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ 193 01:32:24 M3 36 Male SALIGARIA
131 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 858 01:32:26 M2 39 Male  
132 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 66 01:32:27 M2 40 Male  
133 ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 156 01:32:31 M2 41 Male ALL TERRAI RRUNNERS
134 ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 101 01:32:31 M2 42 Male  
135 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 169 01:32:34 M3 37 Male ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ
136 JEAN PHILLIPE 196 01:32:37 M3 38 Male  
137 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 178 01:32:38 M2 43 Male ALL TERRAIN RUNNERS
138 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 107 01:32:40 M2 44 Male  
139 ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 214 01:32:41 M3 39 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
140 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΤΖΑΝΗΣ 210 01:32:41 M3 40 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
141 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 72 01:32:42 M3 41 Male  
142 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΙΚΥ 229 01:33:13 F2 7 Female THE RUNNER'S PROJECT
143 ΚΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 247 01:33:16 M3 42 Male WIND RUNNING TEAM
144 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100 01:33:37 M3 43 Male  
145 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 428 01:33:55 M3 44 Male ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ
146 ΚΑΦΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 86 01:34:03 M3 45 Male  
147 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 117 01:34:29 M2 45 Male  
148 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 80 01:34:37 M3 46 Male ΟΜΑΔΑ Ο.Δ.Ε.Υ.Ω. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ
149 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 89 01:35:18 M2 46 Male ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
150 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 173 01:35:22 M2 47 Male SANTA RUNNING CLUB
151 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5 01:35:24 M3 47 Male  
152 ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 73 01:35:24 M3 48 Male ΚΣΑΝ
153 ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 104 01:35:31 M3 49 Male  
154 LOVASCIO MAURO 16 01:35:33 M4 28 Male  
155 ΚΟΝΙΔΑΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 222 01:36:51 M3 50 Male THE RUNNER'S PROJECT
156 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 251 01:36:52 M1 20 Male  
157 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΛΟΥΔΑΣ 207 01:37:06 M3 51 Male BYRONS RUNNERS
158 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 75 01:37:08 M3 52 Male Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
159 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 140 01:37:12 F1 5 Female  
160 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 188 01:37:13 M2 48 Male POCO LOCO
161 ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 01:38:17 M3 53 Male  
162 ΣΚΑΡΕΑΣ  ΣΠΥΡΟΣ 238 01:38:53 M3 54 Male PROTYPO RAFINA
163 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 134 01:39:09 M2 49 Male  
164 ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 820 01:39:24 M4 29 Male  
165 ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 79 01:39:28 F1 6 Female OUTDOOR TRAINERS
166 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 01:39:28 M3 55 Male ΤΤΤ
167 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 58 01:39:28 M3 56 Male  
168 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 01:39:46 M3 57 Male  
169 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41 01:40:00 M1 21 Male  
170 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 208 01:40:02 M4 30 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
171 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 01:40:10 M3 58 Male Snails Team
172 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 909 01:40:14 M3 59 Male  
173 ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 164 01:40:22 M4 31 Male SPOT FITNESS
174 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 71 01:40:23 M3 60 Male  
175 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ  ΜΑΧΗ 239 01:40:47 F2 8 Female PROTYPO RAFINA
176 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 246 01:40:57 M3 61 Male WIND RUNNING TEAM
177 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 219 01:41:18 M2 50 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
178 ΜΑΤΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 115 01:41:32 M3 62 Male  
179 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 205 01:41:38 M3 63 Male BYRONS RUNNERS
180 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 187 01:41:57 M4 32 Male  
181 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 29 01:42:06 M3 64 Male  
182 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 905 01:42:14 F1 7 Female  
183 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 185 01:42:28 M3 65 Male  
184 ΦΛΩΡΟΣ ΦΡΑΝΓΚΙΣΚΟΣ 183 01:42:29 M3 66 Male WINDSURFING
185 RAWE ANKE 17 01:42:33 F2 9 Female  
186 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31 01:42:34 M3 67 Male PROTON RUNNING TEAM
187 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 198 01:42:36 M1 22 Male RUN RUN RUN JUMP
188 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 177 01:42:43 F2 10 Female ΤΤΤ
189 ΚΕΚΑΤΟΥ ΤΖΕΝΗ 87 01:43:03 F2 11 Female  
190 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 27 01:43:27 F1 8 Female  
191 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 197 01:43:53 M2 51 Male RUN RUN RUN JUMP
192 ΑΛΕΞΗΣ ΧΑΡΒΑΛΙΑΣ 200 01:43:53 M2 52 Male RUN RUN RUN JUMP
193 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 144 01:44:53 M3 68 Male ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ
194 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 65 01:45:03 M3 69 Male ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ
195 ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 121 01:45:11 M2 53 Male  
196 ΙΣΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 74 01:45:12 M1 23 Male  
197 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 216 01:45:14 M4 33 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
198 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 217 01:45:14 M3 70 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
199   215 01:45:16 M3 71 Male  
200 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32 01:45:21 M3 72 Male  
201 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 225 01:46:25 F2 12 Female THE RUNNER'S PROJECT
202 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 36 01:46:27 M3 73 Male  
203 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 108 01:46:32 F1 9 Female  
204 ΜΟΥΖΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 877 01:46:33 M2 54 Male THE RUNNER'S PROJECT
205 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 179 01:46:36 M4 34 Male  
206 ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37 01:46:52 M2 55 Male  
207 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 114 01:47:15 M2 56 Male  
208 ΔΟΥΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 255 01:47:55 M3 74 Male Cyclopolis
209 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 25 01:47:55 M4 35 Male ΕΥΚΛΗΣ
210 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 133 01:48:07 F1 10 Female  
211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 199 01:48:26 M2 57 Male RUN RUN RUN JUMP
212 ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 256 01:48:31 M3 75 Male Cyclopolis
213 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 77 01:48:56 M2 58 Male EXTREMEPRO TEAM
214 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 01:49:37 F2 13 Female ΣΔΥΑ
215 ΓΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 39 01:49:46 M4 36 Male SOLO
216 ΜΑΡΑΓKΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 111 01:50:11 M3 76 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
217 ΣΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 161 01:50:28 F1 11 Female  
218 Σακελλαριου Σπυρος 157 01:50:32 M2 59 Male  
219 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 192 01:50:34 M3 77 Male SALIGARIA
220 ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40 01:51:06 M3 78 Male MAIS RUNNER
221 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 01:51:07 M1 24 Male FITNESS SPOT
222 ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 110 01:51:10 M4 37 Male  
223 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 118 01:51:20 M4 38 Male  
224 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 201 01:51:25 M2 60 Male ALFA MEASUREMENTS
225 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΝΟΣ 194 01:51:31 M2 61 Male SALIGARIA
226 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 220 01:51:40 M3 79 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
227 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 62 01:51:47 M2 62 Male ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
228 ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΉ 139 01:51:55 F1 12 Female SKY WOMEN - ΠΟΑ
229 ΤΡΙΧΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ 174 01:53:33 F2 14 Female  
230 BAULUCK ROXANE 901 01:53:47 F1 13 Female CHOZEN MOUN TAIN TEAM
231 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ 76 01:53:55 F2 15 Female  
232 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 902 01:53:57 M4 39 Male  
233 ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 01:55:20 M3 80 Male  
234 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 63 01:55:20 M3 81 Male  
235 ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 105 01:55:50 F2 16 Female OUTDOOR TRAINERS
236 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝ 186 01:57:03 M2 63 Male ΚΣΑΝ
237 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 131 01:57:09 M4 40 Male ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ
238 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ 182 01:57:13 M3 82 Male  
239 ΑΓΓΕΛΕΚΑΚΙ ΜΑΡΙΑ 896 01:57:23 F2 17 Female  
240 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 122 01:57:50 F2 18 Female EXTREMEPRO TEAM
241 ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΣΑ 168 02:01:38 F2 19 Female  
242 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 191 02:02:10 M3 83 Male  
243 ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 123 02:02:51 F2 20 Female  
244 ΠΑΠΠΑ  ΕΛΕΝΗ 231 02:06:23 F1 14 Female THE RUNNER'S PROJECT
245 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 26 02:07:59 F2 21 Female SKYWOMEN RUNNING TEAM
246 ΚΟΣΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 93 02:08:01 F2 22 Female ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
247 ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 126 02:10:29 M3 84 Male  
248 ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 165 02:11:02 F1 15 Female PILABOX
249 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 176 02:15:28 M1 25 Male GLADIATORS
250 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ 175 02:15:30 F1 16 Female GLADIATORS
251 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34 02:19:07 M3 85 Male  
252 ΓΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51 02:29:18 M2 64 Male  
253 ΜΠΡΟΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 125 02:29:18 M3 86 Male GLADIATORS
254 ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 159 02:29:21 F1 17 Female  
  ΚΑΛΥΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 218 01:16:54 F1   Female ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 106 00:37:44 M3   Male BALIOTIS NATURE TRAIL


6K

Pos Name Race No Time Category Code Categ Pos Gender Club
1 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 842 00:31:57 All Ages 1 Male Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 810 00:32:41 All Ages 2 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
3 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 894 00:33:43 All Ages 3 Male ΣΑΦΑΝΣ
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 885 00:35:21 All Ages 4 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΦΑΤΖΗΣ 887 00:36:41 All Ages 5 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
6 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 819 00:38:32 All Ages 6 Male DELITAS
7 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 854 00:38:39 All Ages 1 Female ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8 ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 886 00:39:02 All Ages 7 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
9 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 850 00:39:10 All Ages 8 Male  
10 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 878 00:39:38 All Ages 9 Male PROTYPO RAFINA
11 COMNINOS MONICA 802 00:39:39 All Ages 2 Female  
12 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 879 00:39:54 All Ages 3 Female PROTYPO RAFINA
13 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 817 00:40:13 All Ages 4 Female  
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 881 00:41:00 All Ages 10 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
15 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 851 00:41:20 All Ages 11 Male  
16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 882 00:42:30 All Ages 12 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
17 ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ 841 00:43:52 All Ages 13 Male TRAVEL RUNNERS
18 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 804 00:44:31 All Ages 14 Male  
19 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 906 00:44:32 All Ages 15 Male  
20 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 821 00:44:36 All Ages 16 Male ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
21 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 893 00:45:24 All Ages 5 Female  
22 PTEROUDIS MARIELLE 803 00:45:42 All Ages 6 Female  
23 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 889 00:46:10 All Ages 7 Female Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
24 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 833 00:46:46 All Ages 17 Male  
25 ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 811 00:47:04 All Ages 18 Male  
26 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΙΜΠΑΝΤΗΣ 888 00:47:24 All Ages 19 Male Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ
27 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 832 00:47:28 All Ages 20 Male  
28 ΖΑΧΟΣ Χρηστος 815 00:47:56 All Ages 21 Male SRT
29 ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 870 00:49:06 All Ages 22 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
30 ΚΑΤΣΙΑΡΗ ΝΤΟΡΑ 824 00:51:07 All Ages 8 Female  
31 ΚΑΡΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 891 00:51:58 All Ages 23 Male UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
32 ΟΡΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 880 00:52:04 All Ages 24 Male PROTYPO RAFINA
33 ΟΥΕΣ ΦΑΤΧΙΕ 843 00:52:29 All Ages 9 Female  
34 ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 834 00:52:59 All Ages 25 Male  
35 ΣΟΡΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 848 00:53:09 All Ages 10 Female TRAVEL RUNNERS
36 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 838 00:53:17 All Ages 26 Male  
37 ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 818 00:53:27 All Ages 27 Male PROTON RUNNING TEAM
38 ΠΕΠΗ ΚΑΛΛΙΛΑ 862 00:53:36 All Ages 11 Female RUN RUN RUN JUMP
39 ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ 823 00:53:45 All Ages 12 Female SPRINT TEAM
40 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 822 00:54:02 All Ages 28 Male  
41 ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 826 00:54:10 All Ages 13 Female  
42 ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 827 00:54:24 All Ages 14 Female  
43 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 890 00:54:25 All Ages 15 Female  
44 ΚΙΤΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 825 00:54:28 All Ages 29 Male  
45 ΛΙΓΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 835 00:54:47 All Ages 30 Male  
46 ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ ΙΑΣΩΝ 844 00:54:49 All Ages 31 Male MYATHLETE
47 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 830 00:55:59 All Ages 32 Male  
48 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 120 00:56:09 All Ages 16 Female ΧΕΛΟΝΟΔΡΟΜΟΙ
49 ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 869 00:56:58 All Ages 17 Female ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
50 ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ ΚΛΕΙΩ 892 00:57:15 All Ages 18 Female ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
51 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 867 00:57:16 All Ages 19 Female ALFA MEASUREMENTS
52 ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 840 00:57:37 All Ages 20 Female Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ
53 ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 875 00:58:14 All Ages 33 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
54 ΚΟΥΝΕΝΗ ΜΑΓΔΑ 829 00:58:44 All Ages 21 Female  
55 COMNINOS ALEXIS 801 00:59:08 All Ages 34 Male  
56 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 853 01:00:19 All Ages 35 Male  
57 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 852 01:00:21 All Ages 36 Male  
58 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 907 01:00:44 All Ages 37 Male  
59 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 859 01:01:30 All Ages 38 Male transition sports
60 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 873 01:01:42 All Ages 39 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
61 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 872 01:01:45 All Ages 40 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
62 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 897 01:04:26 All Ages 41 Male  
63 ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 864 01:05:56 All Ages 42 Male ALFA MEASUREMENTS
64 ΜΥΡΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 865 01:05:56 All Ages 22 Female ALFA MEASUREMENTS
65 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 861 01:07:00 All Ages 23 Female  
66 ΑΔΑΜ ΖΕΝΙΑ 805 01:08:14 All Ages 24 Female  
67 ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 806 01:08:15 All Ages 25 Female  
68 ΖΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 814 01:08:19 All Ages 43 Male  
69 ΣΚΟΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 847 01:08:38 All Ages 26 Female 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
70 ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 876 01:08:53 All Ages 44 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
71 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 849 01:09:10 All Ages 27 Female  
72 ΜΑΛΑΜΑΣ ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ 836 01:10:56 All Ages 45 Male  
73 ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 860 01:11:11 All Ages 46 Male  
74 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 857 01:11:28 All Ages 47 Male CAMEROUN LIONS
75 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 871 01:12:40 All Ages 48 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
76 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 874 01:12:40 All Ages 49 Male ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
77 ΑΛΕΞΙΑ  ΤΣΙΠΟΥΡΗ 866 01:13:11 All Ages 28 Female ALFA MEASUREMENTS
78 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 856 01:15:04 All Ages 29 Female  
79 ΒΛΗΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 809 01:43:49 All Ages 50 Male  

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

  • 10.000 χιλιόμετρα για 100 μίλια – Συνέντευξη με τ ...

    Δημήτρης Τρουπής, 15/06/2018 15:11
    Καλησπέρα Δημήτρη, Το χρονικό όριο είναι στις 30 ώρες. Κομβικό σημείο είναι επίσης οι 24 ώρες αφού εκεί αλλάζει και το χρώμα του buckle που παίρνει ο αθλητής που τερματίζει...(α σημένιο κάτω από τις 24, χάλκινο από 24 - 30) ... ;-)
     
  • Salomon Sense Ride: Ενα προσιτό "SLAB Sense Ultra ...

    Τάκης Τσογκαράκης, 08/06/2018 06:42
    Αν το συγκρίνεις με τα 180 ευρώ (αρχικές τιμές λιανικής και οι δύο) του SLAB Sense Ultra έτσι νομίζω! "Street price" με λίγο ψάξιμο θα τα βρεις και τα δύο φθηνότερα ;)
     
  • Grouse Creek® Lite Tracker, μια καινούργια βουνίσ ...

    Γιώργος Καλλιμάνης, 07/06/2018 17:40
    οποιαδήποτε ομοιότητα με το SAUCONY PEREGRIN 6 είναι εντελώς συμπτωματική; https://www.startfitness.co.uk/saucony-peregrine-6-mens-running-shoes-blue-s20302-2.html
     
  • ΒΡΥΣΕΑΔΑ 2018: Άνοιγμα εγγραφών!

    Δημήτριος Ζαφειρόπουλος, 31/05/2018 06:43
    O αγώνας των 30 χλμ τι απέγινε;
     
  • FROZEN PEAKS: Νέο φεστιβάλ αγώνων βουνού στο Νευρ ...

    Παύλος Κραγιόπουλος, 29/05/2018 10:54
    Ο Frozen Peaks Panorama 265KM είναι πλέον ο κατά τεκμήριο δυσκολότερος και ποιο απαιτητικός αγώνας ορεινού τρεξίματος στην Ελλάδα. Η διοργάνωση άψογη σε όλα τα επίπεδα με τους διοργανωτές να λείνουν άμεσα κάθε πρόβλημα ή ανάγκη που παρουσιάστηκε. Οι ...

    Ολόκληρο...

FOLLOW US

Facebook Twitter YouTube RSS Flickr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Lycan: Η νέα πρόταση της La Sportiva για το 2…

Lycan: Η νέα πρόταση της La Sportiva για το 2018!

Είναι γνωστή πλέον η τάση της Ιταλικής La Sportiva – η οποία μάλιστα φέτος γιορτάζει την 90η επέτειο από την ίδρυση της - να “παίζει” με τα ονόματα των μοντέλων της, τα ο...

Advendure © 2001-2018

Είσοδος or Εγγραφή

Εγγραφή

User Registration