Αρχική>Flash News>Νυσταζάκης και Χουρίδου νικητές στον Ορεινό Αγώνα Γερανείων


Νυσταζάκης και Χουρίδου νικητές στον Ορεινό Αγώνα Γερανείων

Με σχεδόν 400 δρομείς διεξήχθησαν εχθές Κυριακή 1η Απρίλη οι Ορεινοί Αγώνες Γερανείων. Στον μεγάλο αγώνα των 22χλμ νικητές τερμάτισαν οι Βασίλης Νυσταζάκης και η Ιωάννα Χουρίδου ενώ στον μικρότερο αγώνα των 10χλμ οι Γιώργος Πατεράκης και η Μαρία Τερζή. Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων

A/A Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατηγορία A/A Κατηγορία Σύλογος Χρόνος
1. 378 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ M 1 A40   KASIMIS TRAINING 2:04:48
2. 479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ M 2 A40   ΥΔΡΩ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:06:52
3. 102 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ M 3 A40   athletics-guidance.gr 2:08:16
4. 250 ΔΗΜΗΤΙΟΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ M 4 A40 1   2:17:07
5. 188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ M 5 A40 2   2:19:49
6. 310 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ M 6 A40 3   2:21:13
7. 389 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ M 7 A18 1 Instinct Trail Team GR - Goji Berry Team 2:23:11
8. 423 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ M 8 A50 1 KASIMIS TRAINING 2:24:21
9. 966 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ M 9 A50 2   2:25:21
10. 964 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ M 10 A40 4   2:25:29
11. 456 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ M 11 A40 5 athletics-guidance.gr 2:31:37
12. 400 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ M 12 A60 1 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:33:11
13. 965 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ M 13 A40 6   2:34:16
14. 77 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ M 14 A18 2   2:37:47
15. 222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ M 15 A60 2 Κ-1 ΑΡΕΝΑ 2:38:08
16. 47 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ M 16 A18 3   2:38:28
17. 439 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ M 17 A40 7   2:38:33
18. 970 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ M 18 A50 3   2:40:13
19. 926 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ M 19 A50 4   2:40:26
20. 953 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ M 20 A40 8   2:40:49
21. 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΪΟΣ M 21 A50 5   2:41:01
22. 417 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ M 22 A40 9 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:41:06
23. 191 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ M 23 A18 4 - 2:41:58
24. 170 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ M 24 A50 6   2:42:07
25. 410 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ M 25 A61 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:10
26. 113 IOANNIS ΓΑΡΟΥΦΑΣ M 26 A40 10 goji berry team 2:42:12
27. 341 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ M 27 A50 7 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:42:14
28. 351 ΗΛΙΑΣ ΜΟΤΣΑΝΟΣ M 28 A40 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:43:14
29. 76 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ M 29 A50 8   2:44:08
30. 373 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ M 30 A18 5   2:44:21
31. 422 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ M 31 A50 9 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 2:45:06
32. 240 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ M 32 A50 10 GRETA TEAM / Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 2:45:47
33. 237 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ M 33 A50 11   2:46:00
34. 918 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ M 34 A18 6   2:46:14
35. 461 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ M 35 A40 12   2:46:16
36. 493 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ F 1 Γ41   Κ-1 ΑΡΕΝΑ 2:46:17
37. 255 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ M 36 A50 12 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:46:45
38. 391 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ M 37 A50 13 FREE RUNNERS 2:47:05
39. 322 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ M 38 A40 13 ΕVIA TRAIL RUNNERS 2:48:01
40. 396 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ M 39 A60 3 FREE RUNNERS 2:49:02
41. 470 NIKOS ΤΣΑΜΠΡΑΣ M 40 A50 14 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMART RUN 2:49:09
42. 349 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ M 41 A50 15 ΚΥΝΑΙΓΕΙΡΟΣ 2:49:47
43. 132 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ M 42 A50 16 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣΠ.Ο 2:51:49
44. 430 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ M 43 A50 17   2:51:56
45. 68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ M 44 A50 18 VERORI RUNNING TEAM 2:52:04
46. 457 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 45 A40 14 VERORI RUNNING TEAM 2:52:05
47. 197 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ F 2 Γ41   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2:52:41
48. 313 ΝΑΤΑΣΑ ΜΑΡΚΑΤΟΥ F 3 Γ31   ATHLETICS-GUIDANCE GR 2:53:09
49. 437 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ M 46 A40 15 ΣΑΠΠΑΖ 2:54:11
50. 947 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ M 47 A60 4   2:54:20
51. 444 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ M 48 A50 19 Ορειβατικος Λουτρακιου 2:54:35
52. 203 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ M 49 A50 20   2:54:37
53. 65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 50 A60 5 Αλιαρτιστας 2:55:51
54. 66 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ M 51 A40 16 ΑΓΕΛΑΟΣ 2:55:51
55. 908 ANETA PLEWA F 4 Γ41 1   2:56:37
56. 93 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ M 52 A40 17 SMART RUN 2:56:47
57. 490 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ M 53 A50 21 2:57:01
58. 368 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ M 54 A60 6   2:57:48
59. 6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΚΚΑΣ M 55 A40 18 Skordo Team 2:57:48
60. 252 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ M 56 A50 22 ΣΔΥΑ 2:58:26
61. 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ M 57 A50 23 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:58:30
62. 174 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ M 58 A50 24   2:59:06
63. 63 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ M 59 A50 25 Αλιαρτιστας 2:59:19
64. 3 NIKOLAOS ARKOLAKIS M 60 A50 26   2:59:42
65. 54 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 61 A40 19 Kri Kri Running Team / PURE 3:00:31
66. 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ M 62 A50 27   3:01:02
67. 151 ΜΙΛΤΟΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ M 63 A60 7 ΣΑΠΠΑΖ 3:02:11
68. 967 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ F 5 Γ41 2   3:02:16
69. 149 ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ F 6 Γ31 1   3:02:16
70. 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ M 64 A18 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:02:21
71. 354 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ M 65 A61 2 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:02:42
72. 201 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ M 66 A50 28   3:04:34
73. 395 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ M 67 A40 20   3:04:40
74. 238 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ M 68 A50 29   3:04:40
75. 234 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ M 69 A40 21   3:05:01
76. 71 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ F 7 Γ31 2 GOJI BERRY RUNNING TEAM 3:05:44
77. 75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΒΟΥΛΗΣ M 70 A50 30 HEARTRUNNERS GREECE 3:05:51
78. 971 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M 71 A50 31   3:06:01
79. 413 ΒΛΑΣΣΗΣ ΦΙΛΗΣ M 72 A60 8   3:06:06
80. 257 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ M 73 A60 9 YMITTOS RUNNERS 3:06:08
81. 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΣΗΣ M 74 A50 32   3:06:37
82. 464 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ M 75 A40 22   3:06:41
83. 58 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ M 76 A50 33 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3:07:35
84. 165 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ M 77 A61 3 Ανεξαρτητος 3:08:26
85. 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MΠΟΖΑΝΗΣ M 78 A40 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:08:32
86. 282 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ M 79 A40 24 Για πάρτη μας 3:08:32
87. 460 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ M 80 A50 34 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 3:08:32
88. 409 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ M 81 A60 10 Α.Π.Σ. Δρομεων Ευβοιας 3:09:22
89. 9 DRAGANA CEJOVIC F 8 Γ41 3   3:10:04
90. 144 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ M 82 A50 35 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:10:04
91. 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ M 83 A50 36   3:10:10
92. 333 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ M 84 A50 37 Σαππαζ 3:10:37
93. 265 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ M 85 A50 38   3:10:53
94. 259 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ M 86 A40 25 sciencetraining 3:11:00
95. 127 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 87 A50 39   3:11:26
96. 220 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ M 88 A61 4 Σπαρτιατες Δρομεις 3:12:10
97. 139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ M 89 A50 40   3:13:21
98. 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ M 90 A40 26 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:13:44
99. 45 MARTHA XIROFOTOU F 9 Γ31 3 ΣΔΥΒ 3:14:04
100. 429 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ M 91 A40 27   3:14:15
101. 915 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ M 92 A50 41   3:14:16
102. 496 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ M 93 A40 28   3:14:36
103. 10 ZAK KLIPFEL M 94 A50 42   3:15:09
104. 168 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΕΪΜΕΖΗΣ M 95 A40 29 FREE RUNNERS 3:15:17
105. 175 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ M 96 A60 11   3:15:18
106. 480 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΩΝΗΣ M 97 A40 30   3:15:40
107. 271 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ M 98 A40 31 ΣΑΠΠΑΖ 3:15:41
108. 491 ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ M 99 A18 8   3:16:16
109. 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ M 100 A60 12 ΣΑΠΠΑΖ 3:16:35
110. 484 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ M 101 A60 13   3:16:39
111. 244 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ M 102 A50 43   3:16:43
112. 109 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ M 103 A40 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:16:46
113. 411 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ M 104 A60 14 FREE RUNNERS 3:16:54
114. 442 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ M 105 A50 44 Free Runners 3:17:36
115. 364 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ F 10 Γ18 1 VO2max Exercise Center Πατρών 3:18:04
116. 61 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΥΡΑ F 11 Γ41 4 ΣΑΦΑΝΣ 3:18:10
117. 359 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ M 106 A50 45   3:18:41
118. 478 GEORGE ΤΣΙΩΛΗΣ M 107 A50 46 Aliartistas 3:18:44
119. 33 ΒΑΓΓΕΛΗΣ PALOLI M 108 A60 15 FREE RUNNERS 3:19:11
120. 260 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ M 109 A50 47 3 Π / PURE 3:19:18
121. 384 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ F 12 Γ41 5 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 3:19:42
122. 12 THANOS KOROLOPOULOS M 110 A40 33 Τουκου_τουκου 3:19:49
123. 20 ALFRED MIZYRI M 111 A40 34   3:20:08
124. 968 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ M 112 A61 5   3:20:53
125. 407 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ M 113 A60 16 ΣΠΕΛΕΟ 3:21:47
126. 345 ΝΙΚΟΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M 114 A50 48 ΑΟ Λουτρακιου 3:21:55
127. 367 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ F 13 Γ41 6 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:22:08
128. 258 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ M 115 A40 35 ALIARTISTAS 3:22:09
129. 213 MICHALIS ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ M 116 A40 36 NS COACHING 3:22:46
130. 221 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ M 117 A40 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:23:05
131. 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ M 118 A60 17   3:23:11
132. 485 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ M 119 A50 49 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3:23:35
133. 296 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ M 120 A50 50 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:23:42
134. 87 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΕΡΓΟΣ M 121 A60 18 Ε.Ο.Σ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3:24:29
135. 343 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΡΟΣ M 122 A40 38   3:25:11
136. 264 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ M 123 A40 39   3:25:14
137. 495 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ M 124 A61 6 SPORTS MASSAGE 3:25:47
138. 379 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ M 125 A50 51 Ατομική συμμετοχή 3:26:25
139. 424 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ M 126 A50 52 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 3:26:38
140. 449 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΑΖΟΚΟΙΛΗΣ M 127 A40 40 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:08
141. 973 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ M 128 A50 53   3:27:42
142. 362 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ M 129 A40 41   3:27:57
143. 471 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ M 130 A60 19 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 3:28:13
144. 35 GILBERT PANES M 131 A40 42   3:28:33
145. 160 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ M 132 A50 54 YMITTOS RUNNERS 3:28:46
146. 263 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ M 133 A60 20 ΣΔΥΡεθυμνου 3:29:09
147. 961 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ M 134 A50 55   3:29:14
148. 104 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ M 135 A40 43 BYRONS RUNNERS 3:29:28
149. 328 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ M 136 A50 56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:30:24
150. 190 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ M 137 A50 57 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:30:42
151. 465 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ M 138 A50 58 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:30:42
152. 477 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ M 139 A40 44 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 3:30:42
153. 137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 140 A60 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:31:30
154. 293 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ M 141 A50 59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:31:38
155. 487 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ M 142 A50 60 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:31:43
156. 316 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ F 14 Γ31 4 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:31:51
157. 106 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ M 143 A50 61 BYRONS RUNNERS 3:32:15
158. 107 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ M 144 A50 62 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:35:10
159. 441 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ F 15 Γ31 5   3:35:22
160. 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M 145 A40 45   3:35:39
161. 146 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ F 16 Γ41 7 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:35:41
162. 466 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ M 146 A40 46 Ανεξάρτητος 3:36:16
163. 483 ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ M 147 A50 63 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:36:39
164. 330 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ F 17 Γ41 8 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:36:40
165. 74 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ M 148 A50 64 VAVTEAM 3:39:19
166. 325 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ M 149 A40 47 - 3:39:44
167. 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΝΝΑΣ M 150 A60 22   3:40:54
168. 907 ΝΑΣΟΣ ΚΑΛΔΕΛΗΣ M 151 A40 48   3:41:27
169. 288 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ M 152 A50 65   3:41:55
170. 56 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ M 153 A50 66 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 3:41:57
171. 159 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ M 154 A61 7 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:42:02
172. 474 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ M 155 A60 23   3:42:20
173. 347 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ M 156 A18 9 ΆΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 3:42:50
174. 315 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥ F 18 Γ31 6   3:42:54
175. 467 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟϚ M 157 A50 67   3:44:16
176. 83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ M 158 A50 68 Grigoriou bikes 3:45:35
177. 376 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ M 159 A50 69   3:45:52
178. 206 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ M 160 A40 49 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 3:45:54
179. 972 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ M 161 A60 24   3:48:33
180. 119 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ M 162 A18 10   3:48:48
181. 208 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M 163 A40 50 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΚ ΓΕΑ 3:49:28
182. 447 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ M 164 A50 70   3:49:43
183. 164 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ F 19 Γ41 9 Ανεξαρτητη 3:50:03
184. 218 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ M 165 A60 25 Ανεξάρτητος 3:50:03
185. 916 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ M 166 A40 51   3:50:38
186. 482 ΕΥΗ ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ F 20 Γ41 10 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMART RUN 3:51:18
187. 290 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ M 167 A50 71 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:51:18
188. 397 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M 168 A50 72 Α.Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:51:58
189. 436 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 169 A18 11 Crossfit Chalandri 3:52:13
190. 194 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ M 170 A50 73 Ανεξαρτητος 3:52:42
191. 401 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ F 21 Γ41 11   3:52:47
192. 488 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ M 171 A60 26   3:53:17
193. 387 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ M 172 A40 52 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:54:50
194. 99 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ M 173 A50 74 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:54:58
195. 969 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ M 174 A40 53   3:55:20
196. 459 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ F 22 Γ41 12   3:56:18
197. 148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΤΣΑΣ M 175 A61 8   3:56:18
198. 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΚΚΟΣ M 176 A50 75   3:56:20
199. 974 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ F 23 Γ41 13   3:56:23
200. 157 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ M 177 A40 54   3:56:44
201. 173 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M 178 A50 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:56:55
202. 254 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ M 179 A60 27   3:57:13
203. 39 JULIUS TRINIDAD M 180 A40 55   3:57:57
204. 462 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ M 181 A40 56   3:58:10
205. 214 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ F 24 Γ41 14   3:59:35
206. 247 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ M 182 A60 28 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:59:36
207. 17 CHRISTIAN THIERRY METEL M 183 A40 57 - 3:59:41
208. 463 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ M 184 A50 77   4:00:03
209. 344 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ M 185 A60 29 Ανεξάρτητος 4:00:22
210. 428 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ M 186 A40 58 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 4:00:41
211. 62 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ M 187 A50 78 ALIARTISTAS 4:00:42
212. 360 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΛΕΤΗ F 25 Γ31 7 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4:01:00
213. 236 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ F 26 Γ41 15 3 Π / Sky Women Running Team 4:01:06
214. 98 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ M 188 A50 79 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:01:08
215. 962 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ M 189 A40 59   4:03:04
216. 454 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ M 190 A50 80 ΣΑΠΠΑΖ 4:03:06
217. 369 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ M 191 A50 81 Π.Δ.Σ Οδυσσέας 4:03:20
218. 138 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ M 192 A50 82 MY ATHLETE 4:04:46
219. 233 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ M 193 A40 60   4:04:57
220. 357 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ F 27 Γ41 16 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙΔΡΟΜΕΙΣ 4:05:43
221. 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ M 194 A50 83 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:05:44
222. 50 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ M 195 A61 9   4:08:28
223. 242 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ M 196 A50 84 Αλιαρτιστας 4:08:38
224. 89 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ M 197 A50 85 ΣΑΠΠΑΖ 4:09:18
225. 404 EVANGELOS ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ M 198 A50 86 IBM CLUB 4:11:54
226. 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ M 199 A60 30   4:13:03
227. 963 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ M 200 A60 31   4:13:58
228. 382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ M 201 A50 87   4:14:05
229. 352 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΛΗΣ M 202 A50 88   4:15:34
230. 117 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ M 203 A60 32 Απόλλων Δυτικής Αττικής 4:17:19
231. 5 SYLVIA ARMAOU F 28 Γ41 17 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 4:17:47
232. 440 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ M 204 A40 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:17:54
233. 928 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 205 A40 62   4:18:02
234. 239 ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ M 206 A40 63   4:18:35
235. 227 ΕΛΈΝΗ ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ F 29 Γ31 8   4:18:35
236. 925 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ M 207 A40 64   4:20:47
237. 340 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ F 30 Γ31 9   4:22:23
238. 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ M 208 A50 89 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:27:29
239. 355 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ F 31 Γ41 18 Extremepro team 4:29:46
240. 204 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ M 209 A40 65 Extremepro team 4:29:46
241. 385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ M 210 A50 90 FREE RUNNERS 4:30:25
242. 924 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ M 211 A50 91   4:30:34
243. 406 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ M 212 A50 92 Mustukuluru Trail Team 4:32:37
244. 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ M 213 A60 33 Novasports Running Team 4:35:02
245. 267 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ F 32 Γ41 19 Sky Women Running Team/Σ.Δ.Υ.Ε. 4:41:02
246. 209 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ M 214 A50 93 ΚΑΝΕΝΑΣ 4:41:30
247. 95 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ M 215 A50 94 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:48:09
248. 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M 216 A40 66 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:59:55
249. 353 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ F 33 Γ31 10 Ομαδα Δρομεων Δημου Αθηναιων 4:59:56
250. 451 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ M 217 A61 10 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΡΣΙΠΠΟΣ 4:59:57

 

10χλμ

A/A Όνομα Φύλο A/A Φύλο Σύλογος Χρόνος
1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ M 1 ΣΔΥΜ ASSIMAKOPOYLOY RUNNING TEAM 46:47
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ M 2 allterrainrunners   47:05
3. ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ M 3 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 47:42
4. ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ M 4 ΆΓΙΟΣ. ΙΩΆΝΝΗΣ 52:08
5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ M 5   52:44
6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ M 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 53:26
7. ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ M 7   54:58
8. ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ M 8 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 55:07
9. ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 9   57:18
10. ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ M 10   57:48
11. ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ M 11 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 58:42
12. ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ M 12 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 59:21
13. ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ M 13 DELITAS 59:31
14. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ M 14   59:43
15. ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ M 15 DELITAS 59:59
16. ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 16 EXTREME PRO 1:02:03
17. ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ M 17   1:02:23
18. ΜΑΡΙΑ ΤΕΡΖΗ F 1   1:02:26
19. ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ M 18   1:02:43
20. ΦΩΤΗΣ ΒΕΡΓΗΣ M 19 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:02:49
21. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ M 20   1:03:12
22. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΜΗΤΣΗΣ M 21   1:03:29
23. ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ M 22 “YOUR GYM team” 1:03:38
24. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ M 23   1:04:12
25. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ M 24 Τράπεζα αίματος ΖΑΜΠΑΤΗΣ 1:04:43
26. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ F 2   1:05:10
27. ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ M 25   1:07:49
28. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M 26   1:08:02
29. ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΓΓΑΡΗ F 3 ΜUSTUKULURU 1:08:05
30. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ M 27 “YOUR GYM team” 1:08:30
31. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΒΑΝΗΣ M 28   1:08:54
32. ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ M 29   1:09:01
33. ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ F 4 Σύλλογος Δρομέων Δήμου Αθηναίων 1:09:19
34. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ F 5 Σύλλογος δρομέων Δήμου Αθηναίων 1:09:19
35. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΕΝΙΑΔΗΣ M 30   1:09:23
36. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ M 31   1:09:24
37. ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ M 32   1:09:41
38. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ M 33   1:10:23
39. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ M 34   1:10:37
40. ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΡΒΟΣ M 35 SPORTSCLUB 1:10:52
41. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ M 36 SPORTSCLUB 1:11:12
42. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ M 37   1:11:16
43. ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦΑΝΗΣ M 38 Σαλιγκάρια 1:11:56
44. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ M 39 Α Σ Λουτρακιου 1:12:20
45. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ M 40   1:12:25
46. ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΞΙΑΣ M 41   1:13:08
47. ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΟΡΔΟΣ M 42 “YOUR GYM team” 1:13:17
48. ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ M 43   1:13:23
49. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ M 44 ΣΓ TAEKWONDO-KICKBOXING ΜΕΓΑΡΩΝ 1:14:48
50. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ M 45   1:14:54
51. ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ M 46   1:14:54
52. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΩΖΟΣ M 47 ROUSSOS RUNNING TEAM 1:16:15
53. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ M 48   1:16:29
54. ΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥ F 6 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:16:30
55. ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ F 7 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:17:14
56. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ M 49 Σαππαζ 1:17:39
57. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ M 50 DSA RUNNING TEAM 1:17:51
58. ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ F 8   1:17:53
59. ΝΊΚΟΣ ΣΗΦΆΚΗΣ M 51   1:19:09
60. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ M 52   1:19:13
61. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ M 53   1:19:13
62. ΕΥΑ (ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ) ΡΗΓΟΥ F 9 ΣΔΥΕ 1:19:53
63. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ M 54 Ανεξάρτητος 1:19:56
64. ΚΩΣΤΑΣ ΦΛΩΡΟΣ M 55 “YOUR GYM team” 1:20:12
65. ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ M 56 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:21:19
66. ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ M 57 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:21:19
67. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ F 10   1:21:24
68. ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΥ M 58 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:21:24
69. ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ M 59   1:22:04
70. ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ M 60   1:22:54
71. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ M 61   1:22:58
72. ΕΛΕΝΗ ΓΑΝΤΖΟΥ F 11   1:23:01
73. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΔΑΣ M 62   1:23:23
74. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ F 12 - 1:23:29
75. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ M 63 - 1:23:29
76. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΣ M 64 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:23:54
77. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ F 13 IBM Club 1:24:40
78. ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ F 14 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΙΠΩΔΕΣ 1:25:01
79. KOSTIS ΚΟΣΜΙΔΗΣ M 65 SALIGARIA 1:25:03
80. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ M 66   1:26:00
81. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΡΛΑΣ M 67 “YOUR GYM team” 1:27:10
82. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥ F 15   1:27:11
83. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΤΕΜΑ F 16   1:27:19
84. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ M 68 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:27:47
85. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΑ F 17   1:27:48
86. ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ M 69   1:27:51
87. ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ F 18 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:27:54
88. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ M 70   1:28:30
89. ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ F 19 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:28:35
90. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ M 71 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:28:35
91. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ M 72   1:28:36
92. ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ M 73 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:28:44
93. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ M 74 NEWFISH RUNNERS 1:29:02
94. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ M 75   1:30:25
95. ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ M 76   1:30:44
96. ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΤΟΥΜΠΟΥ F 20 SKYWOMENRUNNING TEAM 1:31:23
97. ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ F 21 SKYWOMENRUNNING TEAM 1:31:23
98. ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΑΠΙΔΑΚΗ F 22   1:31:23
99. ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΑΘΟΣ M 77 “YOUR GYM team” 1:31:45
100. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ M 78   1:31:52
101. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ M 79 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:32:02
102. ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ M 80   1:32:08
103. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ M 81   1:32:31
104. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ M 82 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:32:45
105. ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ M 83 VO2max Exercise Center Πατρών 1:33:09
106. ΓΙΟΥΛΗ ΔΕΛΗ F 23 “YOUR GYM team” 1:35:34
107. ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ M 84 "YOUR GYM team” 1:36:59
108. ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ F 24   1:37:02
109. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ M 85   1:37:56
110. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ F 25 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 1:39:42
111. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΡΟΥ F 26   1:40:01
112. ΟΛΓΑ ΡΟΖΜΑΡΙ ΜΠΕΚΙΑΡΗ F 27   1:40:39
113. ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΡΔΗ F 28   1:42:33
114. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΤΡΟΥ F 29 ΣΑΠΠΑΖ 1:43:08
115. ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ M 86 ΣΑΠΠΑΖ 1:43:08
116. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ M 87 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:49:33
117. ΠΑΟΛΑ ΒΗΛΑΡΑ F 30 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:49:37
118. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΚΚΟΡΗ F 31   1:51:01
119. ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F 32 “YOUR GYM team” 1:51:01
120. ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F 33 “YOUR GYM team” 1:54:50
121. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ F 34 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:55:02
122. ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ M 88   1:56:18
123. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ M 89   1:56:18
124. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ M 90   1:56:41
125. ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΙΣΗ F 35   1:56:42
126. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΤΣΑΡΗ F 36 “YOUR GYM team” 2:07:36
127. ΜΑΡΙΖΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ F 37 “YOUR GYM team” 2:07:36
128. ΑΝΝΑ ΚΙΚΕΡΗ F 38 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:12:44
129. GEORGIOS LAMPROGIOTAS M 91 (none) 2:19:49

Φωτογραφίες του αγώνα των 22λχμ

Φωτογραφίες του αγώνα των 10χλμ

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

  • Western States Endurance Run 2018!

    Μάνος Κυριακάκης, 11/07/2018 18:11
    Μπραβο ρε Χαρη ! ωραιος, μας ταξιδεψες και μας εκανες να ζηλεψουμε ! Ευχαριστουμε.
     
  • Επικές στιγμές και ρεκόρ στον 7ο Faethon Olympus ...

    Χρήστος Κατσιρόπουλος, 11/07/2018 09:40
    Πολύ όμορφος αγώνας σε μία πλευρά του Ολύμπου διαφορετική από τις υπόλοιπες. Συγχαρητήρια στην διοργάνωση, και του χρόνου! Ακούστηκε από δρομείς που έτρεξαν τον αγώνα ότι η διαδρομή του FOM ήταν λίγο διαφορετική από τις άλλες χρονιές, υποθέτω λόγω κ ...

    Ολόκληρο...

     
  • Που πήγε η μαγεία;

    Χαρα Λειβαδιτη, 06/07/2018 12:25
    Ευχομαι να ξαναγυρίσεις στον ολυμπο χωρις αγχος και χρονους να τρεχουν την επομενη φορα και να απολαυσεις κάθε εικονα και αρωμα του βουνου ! και φωτογραφιες !πολλες φωτογραφιες ! Συγχαρητηρια για τον αθλο σου #Χαρα Λειβαδιτη
     
  • Salewa Olympus Mythical Trail: Πλησιάζει η ώρα το ...

    Τάκης Τσογκαράκης, 02/07/2018 07:54
    Γειά σου ρε Δημήτρη! Ο Μύθικαλ του 2012, ο 1ος που διοργανώθηκε και βέβαια θα μου μείνει αξέχαστος. Δεν ξεχνιούνται εύκολα αυτές οι στιγμές, αυτές οι εμπειρίες!
     
  • 10.000 χιλιόμετρα για 100 μίλια – Συνέντευξη με τ ...

    Δημήτρης Τρουπής, 15/06/2018 15:11
    Καλησπέρα Δημήτρη, Το χρονικό όριο είναι στις 30 ώρες. Κομβικό σημείο είναι επίσης οι 24 ώρες αφού εκεί αλλάζει και το χρώμα του buckle που παίρνει ο αθλητής που τερματίζει...(α σημένιο κάτω από τις 24, χάλκινο από 24 - 30) ... ;-)

FOLLOW US

Facebook Twitter YouTube RSS Flickr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Syrrako Trail Run 2018: Τρέχοντας στα Βουνά …

Syrrako Trail Run  2018: Τρέχοντας στα Βουνά των Χρυσαετών!

Ξημέρωμα Κυριακής και ο Θεός Ύπνος αρνείται πεισματικά να περάσει από το κρεβάτι μου και βέβαια ούτε λόγος να μου στείλει τον γιο του, τον Μορφέα. Άλλωστε αυτοί “ταξιδεύο...

Advendure © 2001-2018

Είσοδος or Εγγραφή

Εγγραφή

User Registration