Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Paranesti Path, 14/10/2017
Απόσταση: 46.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1900 μ.
Πόντοι: 65
Δείκτης ανάβασης: 41.3
Συμμετέχοντες: 129
Τερματίσαντες: 121 (93.8%)
Μέση Επίδοση: 6.41.26
Τοποθεσία: Παρανέστι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.paranestivft.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΡΥΩΝΑΣ Δημήτριος 4.51.27
2 2 ΡΟΤΣΑ Ιωσήφ 4.57.04
3 3 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Κωνσταντίνος 4.57.27
4 4 ΚΟΡΑΚΑΣ Δημήτριος 4.58.32
5 5 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ Δημήτριος 4.59.59
6 6 KURTI Bledar 5.03.50
7 7 FIJNAUT Stan 5.09.24
8 8 ΒΑΦΑΚΗΣ Ελευθέριος 5.12.03
9 9 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ιωάννης 5.19.06
10 10 ΤΣΑΟΥΣΗΣ Βασίλειος 5.21.04
11 11 ΑΠΟΤΑΣ Νικόλαος 5.24.11
12 12 ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ Ευάγγελος 5.26.15
13 13 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 5.36.18
14 14 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ Νικόλαος 5.36.54
15 15 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Περικλής 5.41.31
16 16 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης 5.42.19
17 17 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Άκης 5.43.21
18 18 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Μάρκος 5.49.14
19 19 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Δημήτριος 5.51.35
20 20 ΓΚΡΟΖΟΣ Ηλίας 5.54.52
21 21 KUMMER Peter 5.58.53
22 22 ΔΗΜΟΥΛΙΔΗΣ Δημόκριτος 6.00.38
23 23 ΒΑΣΣΟΥ Χρήστος 6.00.55
24 24 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ Σπυρίδων 6.02.20
25 25 ΓΚΙΚΑΣ Γεώργιος 6.02.48
26 26 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 6.04.14
27 27 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Σάββας 6.06.40
28 1 ΤΖΩΗ Ελεάννα 6.06.45
29 28 HARDT Konstantin 6.06.50
30 29 ΑΓΑΚΙΔΗΣ Κυριάκος 6.09.30
31 30 ΚΡΟΚΟΣ Αθανάσιος 6.10.04
32 31 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Ιορδάνης 6.10.12
33 32 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ Γεώργιος 6.12.07
34 2 ΤΖΩΗ Βασιλική 6.13.44
35 33 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ Δημήτριος 6.14.33
36 34 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Αλέξανδρος 6.18.15
37 35 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος 6.18.18
38 36 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ Ηλίας 6.21.12
39 37 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Παναγιώτης 6.21.24
40 38 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Λέανδρος 6.22.41
41 39 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ Νεκτάριος 6.23.57
42 40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Χ. 6.27.55
43 41 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ Ιωάννης 6.28.38
44 42 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Εμμανουήλ 6.29.41
45 43 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Χρήστος 6.31.50
46 44 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 6.31.52
47 45 ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ελευθέριος 6.32.05
48 46 ΜΥΩΣΙΔΗΣ Ευάγγελος 6.32.31
49 47 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Στέφανος 6.32.36
50 3 TABATA Kayoko 6.33.32
51 48 ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ Βλάσιος 6.35.13
52 49 ΣΙΜΟΣ Αθανάσιος 6.36.58
53 4 ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ Δέσποινα 6.37.38
54 50 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 6.37.43
55 51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αντώνιος 6.38.42
56 52 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ Παντελής 6.39.42
57 5 ΤΑΡΡΟΥ Κυριακή 6.39.59
58 53 ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ Κωνσταντίνος 6.41.36
59 6 SARU Maria-Liliana 6.44.09
60 54 ΜΠΕΝΑΖΗΣ Χρήστος 6.44.28
61 55 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Αθανάσιος 6.44.33
62 56 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Ιορδάνης 6.44.57
63 57 ΚΑΜΠΕΡΗΣ Αντώνιος 6.45.05
64 58 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 6.45.14
65 59 ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ Δημήτριος 6.45.47
66 60 ΜΙΧΟΣ Δημήτριος 6.46.09
67 61 ΜΑΛΛΟΥΣΗΣ Θεόδωρος 6.47.20
68 62 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Σταύρος 6.47.24
69 7 ΚΩΤΣΗ Αικατερίνη 6.48.05
70 63 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 6.48.16
71 64 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Ιωάννης 6.51.20
72 64 ΣΠΑΡΗΣ Παναγιώτης 6.51.20
73 66 ΛΑΣΚΑΡΕΛΛΗΣ Νικόλαος 6.51.48
74 67 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ Κωνσταντίνος 6.52.22
75 68 ΜΕΤΣΚΑΣ Βασίλειος 6.54.55
76 8 ΒΙΝΟΥ Κερκύρα 6.54.59
77 69 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Αλέξανδρος 6.55.08
78 70 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ Βάιος 7.00.44
79 71 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Ιωάννης 7.02.05
80 72 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ Θεοχάρης 7.04.06
81 9 ΜΑΡΓΕΛΗ Μαρία-Χριστίνα 7.04.22
82 10 ΖΛΑΤΚΟΥ Δήμητρα 7.07.38
83 73 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μιχαήλ 7.08.26
84 74 ΒΕΛΛΙΔΗΣ Πέτρος 7.10.11
85 75 ΔΕΪΜΕΖΗΣ Ανάργυρος 7.10.22
86 76 ΣΤΡΑΓΑΛΑΣ Γεώργιος 7.11.14
87 11 ΕΞΑΡΧΟΥ Ελένη 7.11.36
88 12 ΔΡΑΚΑΤΟΥ Ιωάννα 7.11.42
89 77 BONDROIT Pol 7.12.22
90 78 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Νικόλαος 7.13.17
91 13 ΣΚΟΥΜΠΑ Αγγελική 7.15.49
92 79 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Ιωάννης 7.16.00
93 80 ΡΕΠΑΚΗΣ Πέτρος 7.17.35
94 81 ΒΑΓΕΝΑΣ Νικόλαος 7.22.21
95 82 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Σταύρος 7.22.30
96 83 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αναστάσιος 7.23.55
97 84 ΚΥΡΤΣΗΣ Αθανάσιος 7.25.11
98 14 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ Αναστασία 7.26.50
99 85 ΦΛΕΓΓΑΣ Ιωάννης 7.28.03
100 86 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Ευάγγελος 7.33.48
101 87 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος 7.34.13
102 88 ΑΥΤΖΗΣ Άρης 7.35.45
103 89 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ευστράτιος 7.36.51
104 90 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Νικόλαος 7.37.22
105 91 ΜΥΛΩΝΑΣ Ευάγγελος 7.37.27
106 92 ΤΟΡΟΣΙΑΝ Ιωάννης 7.37.44
107 93 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Γεώργιος 7.38.48
108 94 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ Συμεών 7.38.58
109 95 ΜΑΚΡΗΣ Χαράλαμπος 7.40.09
110 96 ΑΥΓΙΤΙΔΗΣ Ερρίκος 7.41.41
111 97 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σωτήριος 7.42.43
112 98 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 7.42.48
113 99 ΧΑΣΙΩΤΗΣ Νικόλαος 7.45.27
114 100 ΔΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ Αθανάσιος 7.47.37
115 101 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Ελευθέριος 7.49.57
116 102 ΦΙΛΙΑ Αλέξανδρος 7.56.22
117 15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία 7.57.48
118 103 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ Σπυρίδων 8.03.54
119 104 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 8.13.40
120 105 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 8.29.49
121 106 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 8.29.56
122 107 ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ Ευστράτιος DNF
123 107 ΤΣΑΟΥΣΗΣ Στέργιος DNF
124 107 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Αλέξανδρος DNF
125 107 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ιωάννης DNF
126 107 ΠΕΤΡΟΥ Βασίλειος DNF
127 16 ΚΟΚΚΙΝΗ Θεοδώρα DNF
128 107 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ Δημήτριος DNF
129 16 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ Ναταλία DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@CappadociaUltra @ultratrailwtour 2019 results https://t.co/Hxd7V6t1lZ https://t.co/7MQ0p2Phi5
RT @CappadociaUltra: Congratulations to the finishers of 2019 Salomon Cappadocia Ultra Trail that run along the hills and valleys of Cappad…
Το Σαββατοκύριακο που άλλαξε τα δεδομένα στο αγώνισμα του μαραθωνίου δρόμου, ένα άρθρο - ανάλυση του Ιωάννη Δαγκόγλ… https://t.co/2uloNxeib5
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Στο Limone έκλεισε η Skyrunning σεζον - Ruy Ueda & Sheila Aviles οι νικητές της φετινής Migu Run Skyrunner World Series

Πολλές ελληνικές συμμετοχές και αξιόλογες επιδόσεις στο Salomon Cappadocia Ultra Trail 2019!

X-Ultra Tihio Race, 10ος Rodopi Ultra Trail 100 miles: Ο νέος είναι ωραίος, ο παλιός όμως είναι αλλιώς!

Το Σαββατοκύριακο που άλλαξε τα δεδομένα στο αγώνισμα του μαραθωνίου δρόμου!

Γράφτηκε ιστορία με το 1:59:40 του Eliud Kipchoge στην Βιέννη!

INEOS 1:59 challenge: Θα καταφέρει ο Eliud Kipchoge να σπάσει το φράγμα  των 2 ωρών στο μαραθώνιο;

Κανόνες καλής συμπεριφοράς ...

ATR 2019, Άνδρος, ανεμογεννήτριες, αναρρίχηση και σχέδια για το μέλλον - Μια συζήτηση με την Αριάνα Μασέλου!

Μποτάκια πεζοπορίας SCARPA - SALEWA