Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Panachaiko Trail 14K, 06/05/2018
Απόσταση: 14.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 750 μ.
Πόντοι: 21.5
Δείκτης ανάβασης: 53.6
Συμμετέχοντες: 145
Τερματίσαντες: 145 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.07.22
Τοποθεσία: Παναχαϊκό
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΔΡΟΣΟΣ Γεώργιος 1.17.22
2 2 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ Αλέξιος 1.19.22
3 3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 1.25.42
4 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημήτριος 1.26.59
5 5 LESZKO Adam 1.27.34
6 6 ΧΑΛΑΤΣΗΣ Χρήστος 1.28.30
7 7 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Νικόλαος 1.29.46
8 8 ΧΑΨΑΣ Αντώνιος 1.30.14
9 9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Νικόλαος 1.32.54
10 10 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.34.30
11 11 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ Παναγιώτης 1.36.14
12 12 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 1.36.23
13 13 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ Κυριάκος 1.36.32
14 14 ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ Γεώργιος 1.36.47
15 15 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ Δημήτριος 1.38.08
16 16 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.38.56
17 17 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.39.39
18 18 ΜΑΥΡΙΚΟΣ Μιχαήλ 1.40.09
19 19 ΣΙΜΩΤΑΣ Αντώνιος 1.42.12
20 1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Ανθή 1.43.06
21 20 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 1.43.07
22 21 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ Απόστολος 1.45.16
23 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Λεωνίδας 1.45.16
24 23 STANEV Dimitar 1.45.32
25 24 ΒΡΥΝΙΟΣ Αθανάσιος 1.45.39
26 2 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία 1.45.39
27 25 ΛΑΛΙΩΤΗΣ Ανδρέας 1.47.08
28 26 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Κυριάκος 1.47.12
29 27 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Χρήστος 1.47.50
30 28 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.47.57
31 29 ΜΑΥΡΙΚΟΣ Παντελής 1.48.17
32 3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ζωή 1.48.52
33 30 ΨΥΧΟΓΙΟΣ Δημήτριος 1.49.03
34 31 ΜΠΟΥΜΗΣ Κωνσταντίνος 1.50.28
35 32 ΧΟΡΜΠΑΣ Κωνσταντίνος 1.50.52
36 4 ΚΟΥΡΛΕΣΗ Μαγδαληνή 1.50.59
37 33 ΜΑΝΕΤΑΣ Δημήτριος 1.51.24
38 34 ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ Ιωάννης 1.51.29
39 35 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος 1.51.51
40 36 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ Γεώργιος 1.52.02
41 37 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Επαμεινώνδας 1.52.07
42 38 MASHYCHEV Kyrylo 1.52.32
43 5 ΜΑΡΚΟΥΛΗ Μαρία 1.52.39
44 39 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 1.52.43
45 6 ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ Σοφία 1.53.34
46 40 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.53.40
47 41 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ Ανδρέας 1.53.54
48 42 ΤΖΑΝΑΤΟΣ Απόστολος 1.54.04
49 43 ΞΥΠΟΛΙΑΣ Χρήστος 1.54.15
50 44 ΒΛΑΜΑΚΗΣ Ανδρέας 1.55.59
51 7 ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κελυ 1.56.18
52 8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ Αικατερίνη 1.56.47
53 45 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Νικόλαος 1.56.57
54 46 ΑΚΡΙΔΑΣ Χρήστος 1.57.43
55 47 ΛΕΚΕΑΣ Μαρίνος 1.57.50
56 9 ΚΕΚΑΤΟΥ Ευγενία 1.58.02
57 48 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 1.59.05
58 49 ΓΚΕΛΟΣ Ιωάννης 1.59.17
59 50 ΤΟΜΑΡΑΣ Κωνσταντίνος 1.59.50
60 51 ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ιωάννης 2.00.48
61 52 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ Χρήστος 2.01.03
62 53 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.01.34
63 54 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ Παναγιώτης 2.01.47
64 55 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ Ανδρέας 2.03.20
65 56 ΠΥΡΓΑΣ Ιωάννης 2.03.29
66 57 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Ανδρέας 2.03.33
67 58 ΛΕΓΚΑΣ Μάριος 2.03.52
68 59 ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ Ανδρέας 2.04.08
69 10 ΑΡΓΥΡΟΥ Φλώρα 2.04.33
70 60 ΦΕΦΕΣ Κωνσταντίνος 2.04.37
71 61 ΡΟΥΣΣΟΣ Όθων 2.04.49
72 62 ΖΑΡΚΑΔΑΣ Ιωάννης 2.05.32
73 11 ΡΑΓΓΟΥ Μαρία 2.05.55
74 63 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ελευθέριος 2.06.11
75 63 ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ Δημοσθένης 2.06.11
76 65 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 2.06.44
77 66 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑΣ Νικόλαος 2.06.54
78 67 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Αναστάσιος 2.06.55
79 68 ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΣ Σπυρίδων 2.06.58
80 12 ΧΟΥΡΔΟΥΜΗ Διαλεκτή 2.07.10
81 69 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 2.08.57
82 70 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Επαμεινώνδας 2.09.24
83 70 ΓΚΑΝΤΙΡΑΓΑΣ Παναγιώτης 2.09.24
84 72 ΜΑΡΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 2.09.25
85 73 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Νικόλαος 2.09.28
86 74 ΟΨΙΜΟΣ Γεώργιος 2.09.35
87 75 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Βασίλειος 2.10.10
88 76 ΠΕΓΙΑΖΗΣ Κωνσταντίνος 2.10.11
89 77 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ Σπυρίδων 2.10.20
90 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 2.10.26
91 14 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Δέσποινα 2.10.45
92 78 ΓΚΕΚΑΣ Παναγιώτης 2.11.00
93 79 ΛΑΔΑΚΑΚΟΣ Παναγιώτης 2.11.16
94 80 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ Περικλής 2.11.18
95 81 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 2.11.19
96 82 ΜΠΑΔΑΣ Θεοχάρης 2.11.38
97 83 ΚΑΡΑΝΤΖΙΝΗΣ Λάμπρος 2.11.39
98 84 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.11.45
99 84 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.11.45
100 86 ΚΕΠΕΝΟΣ Δημήτριος 2.14.31
101 87 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ Κωνσταντίνος 2.14.56
102 88 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.15.43
103 89 ΠΟΥΛΙΟΣ Ευστάθιος 2.15.46
104 90 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.15.47
105 15 ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗ Σωτηρία 2.16.05
106 16 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Βικτωρία 2.16.31
107 91 ΒΡΟΥΝΤΖΟΣ Χρήστος 2.16.47
108 17 ΚΕΡΚΕΝΤΖΕ Κοραλία 2.17.22
109 18 ΦΩΚΑ Ιφιγένεια 2.18.27
110 19 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ Θεοδώρα 2.20.21
111 20 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ Μαρία 2.21.05
112 92 ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Βασίλειος 2.21.10
113 21 ΠΕΤΣΑΛΛΑΡΗ Βασιλική 2.21.50
114 93 ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Αθανάσιος 2.22.10
115 94 ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χαρίλαος 2.24.14
116 95 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.25.18
117 96 ΜΟΡΦΗΣ Παναγιώτης 2.25.57
118 96 ΚΟΓΚΟΣ Χαράλαμπος 2.25.57
119 22 ΣΤΟΥΜΠΟΥ Ναυσικά 2.29.01
120 98 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.29.08
121 23 ΜΠΕΚΡΗ Ευαγγελία 2.29.18
122 99 ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ Μιλτιάδης 2.31.08
123 24 ΧΑΝΤΖΗΠΑΠΑ Μαρία 2.31.22
124 25 ΓΑΛΑΖΙΔΟΥ Ελισσάβετ 2.31.31
125 100 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Χρήστος 2.31.59
126 101 ΛΙΟΥΡΔΗΣ Δημήτριος 2.33.27
127 102 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος 2.33.31
128 26 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ευτυχία 2.33.56
129 27 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Δέσποινα 2.34.15
130 28 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Φιλιώ 2.34.30
131 29 ΝΤΟΥΡΤΟΥΚΗ Σταματία 2.36.42
132 30 ΜΠΕΚΙΑΡΗ Ελένη 2.37.21
133 103 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Γεώργιος 2.37.27
134 104 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ Χρήστος 2.38.10
135 105 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Παναγιώτης 2.39.24
136 106 ΘΕΟΔΩΣΟΠΟΥΛΟΣ Κοσμάς 2.42.25
137 31 ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ Αθανασία 2.44.38
138 107 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ Θεόδωρος 2.45.36
139 108 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ Δημήτριος 2.50.58
140 32 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία 3.09.16
141 33 ΝΤΟΥΚΑ Κωνσταντίνα 3.09.44
142 34 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 3.22.28
143 109 ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.30.21
144 35 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη 3.30.21
145 36 ΠΑΠΑΣΟΥΛΗ Αλεξάνδρα 3.39.56

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!