Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ορειβατικός Αγώνας Τσαριτσάνης Σέγκια, 09/09/2018
Απόσταση: 8.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 400 μ.
Πόντοι: 12
Δείκτης ανάβασης: 50
Συμμετέχοντες: 101
Τερματίσαντες: 101 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.21.28
Τοποθεσία: Τσαριτσάνη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ Γεώργιος 0.45.05
2 2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ Ζήσης 0.46.51
3 3 ΖΙΩΓΑΣ Ιωάννης 0.49.15
4 4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης 0.52.49
5 6 ΚΟΥΡΤΗΣ Νικόλαος 0.54.22
6 6 ΦΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 0.54.22
7 8 ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ Βασίλειος 0.54.30
8 9 ΠΙΠΙΛΑΣ Ιωάννης 0.54.40
9 10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 0.54.45
10 11 ΚΕΝΤΡΟΣ Κωνσταντίνος 0.55.07
11 12 ΜΠΙΛΑΣ Χαράλαμπος 0.55.40
12 13 ΖΙΟΥΣΤΗΣ Ορέστης 0.57.29
13 14 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Φώτιος 0.58.02
14 15 ΦΩΤΟΣ Κωνσταντίνος 0.58.29
15 16 ΣΟΛΩΜΟΣ Εμμανουήλ 0.58.30
16 17 ΠΑΠΠΑΣ Πέτρος 1.00.01
17 18 ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ Κωνσταντίνος 1.00.29
18 19 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ Ιωάννης 1.00.35
19 1 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ Ειρήνη 1.00.48
20 20 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ Γεώργιος 1.01.22
21 21 ΜΠΙΛΑΣ Γρηγόριος 1.02.37
22 22 ΦΛΩΡΟΣ Ζήσης 1.02.43
23 23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Κλεάνθης 1.03.26
24 24 ΓΟΥΛΑΣ Χρήστος 1.03.49
25 2 ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ Γεωργία 1.04.13
26 25 ΙΜΑΙ Γεώργιος 1.06.51
27 26 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Μενέλαος 1.07.03
28 27 ΔΑΣΙΟΣ Άρης 1.07.39
29 28 ΜΑΤΙΑΚΗΣ Τηλέμαχος 1.08.25
30 29 ΛΕΒΕΝΤΗΣ Γεώργιος 1.08.45
31 3 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ Μαρία 1.10.05
32 30 ΚΑΤΣΑΡΑΣ Χρήστος 1.10.10
33 4 ΣΟΛΩΜΟΣ Ηφαιστίων 1.10.20
34 31 ΒΙΤΚΟΣ Νικόλαος 1.10.55
35 31 ΣΚΑΝΙΚΑΣ Νικόλαος 1.10.55
36 33 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Δημήτριος 1.11.19
37 34 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ηλίας 1.11.22
38 35 ΜΑΛΚΑΣ Βάιος 1.11.26
39 36 ΘΩΜΟΣ Νικόλαος 1.11.55
40 5 ΜΠΡΟΤΣΗ Στέλλα 1.12.00
41 37 ΜΑΝΔΡΑΛΗ Νικόλαος 1.12.15
42 38 ΒΑΡΣΑΜΗΣ Δημήτριος 1.12.22
43 39 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 1.13.29
44 40 ΠΑΣΧΟΣ Νικόλαος 1.14.04
45 41 ΓΚΙΣΑΚΗΣ Ιωάννης 1.14.57
46 41 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ηλίας 1.14.57
47 43 ΚΟΜΙΤΣΑΣ Ιωάννης 1.16.16
48 44 ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ Διομήδης 1.17.19
49 45 ΜΑΜΑΛΗΣ Σωτήριος 1.17.30
50 6 ΚΟΚΚΩΝΗ Γεωργία 1.17.30
51 45 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ Λέανδρος 1.17.30
52 47 ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ Σάββας 1.18.59
53 48 ΠΑΓΓΟΣ Κωνσταντίνος 1.20.46
54 7 ΜΑΝΟΥΣΙΟΥ Βασιλική 1.20.46
55 49 ΤΑΣΚΑΣ Θεόδωρος 1.21.16
56 8 ΑΒΔΟΥΛΑ Γεωργία 1.22.04
57 50 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Αθανάσιος 1.22.43
58 50 ΝΤΕΛΛΑΣ Γεώργιος 1.22.43
59 52 ΚΑΙΑΡΑΣ Αθανάσιος 1.23.01
60 53 ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ Βασίλειος 1.24.30
61 54 ΧΑΛΚΙΑΣ Φίλιππος 1.25.52
62 54 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Γεώργιος 1.25.52
63 9 ΚΑΡΓΙΩΤΙΔΟΥ Αναστασία 1.26.02
64 10 ΚΑΤΣΑΡΑ Κασσιανή 1.26.52
65 10 ΚΑΤΣΙΑΝΑ Νίκη 1.26.52
66 56 ΤΣΟΓΙΑΣ Απόστολος 1.27.41
67 12 ΧΑΝΟΥ Κωνσταντίνα 1.27.42
68 57 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ Ιωάννης 1.28.09
69 58 ΜΠΛΑΝΤΑΣ Αθανάσιος 1.28.43
70 13 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ Μιλλυ 1.28.43
71 59 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 1.28.52
72 14 ΚΟΝΙΑΡΗ Αικατερίνη 1.29.41
73 15 ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ Αθηνά 1.30.00
74 60 ΛΙΑΠΗΣ Αριστείδης 1.30.35
75 61 ΖΗΣΑΡΟΣ Χαρίλαος 1.30.58
76 62 ΣΙΔΕΡΗΣ Ιωάννης 1.31.01
77 63 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Απόστολος 1.32.18
78 64 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Νικόλαος 1.34.08
79 65 ΜΑΣΤΟΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ Γεώργιος 1.34.19
80 16 ΚΑΨΑΛΗ Γλυκα 1.35.14
81 66 ΖΗΣΑΡΟΣ Αθανάσιος 1.36.09
82 17 ΠΛΑΤΙΚΑ Σταυρούλα 1.39.28
83 67 ΜΟΥΛΤΣΙΑΣ Δημήτριος 1.39.34
84 18 ΚΑΤΣΑΡΑ Ιωάννα 1.40.55
85 19 ΚΑΤΣΑΝΗ Νικολέτα 1.44.30
86 20 ΤΣΙΤΣΙΩΝΗ Βασιλική 1.47.06
87 20 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ Ειρήνη 1.47.06
88 20 ΤΕΓΟΥΣΗ Ξενια 1.47.06
89 68 ΜΟΥΡΟΣ Γεώργιος 1.47.44
90 23 ΚΡΙΚΕΛΗ Αθηνά 1.49.58
91 23 ΣΚΑΝΤΖΟΥ Εμμανουέλα 1.49.58
92 69 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ Γεώργιος 1.52.35
93 25 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗ Ματίνα 1.52.35
94 70 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 1.58.40
95 26 ΚΑΦΥΡΑ Σοφία 2.00.00
96 71 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Αθανάσιος 2.14.47
97 72 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Θωμάς 2.27.00
98 73 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Λουκάς 2.28.00
99 74 ΛΙΑΝΟΣ Γεώργιος 2.29.00
100 74 ΛΑΜΠΡΟΝΙΚΟΣ Άγγελος 2.29.00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!