Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ομβριανός Πετροκεράσων, 07/10/2018
Απόσταση: 15.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 800 μ.
Πόντοι: 23
Δείκτης ανάβασης: 53.3
Συμμετέχοντες: 115
Τερματίσαντες: 114 (99.1%)
Μέση Επίδοση: 2.13.44
Τοποθεσία: Άγιος Γεώργιος
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αστέριος 1.23.23
2 2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Παύλος 1.25.28
3 3 ΓΚΑΤZIA Αλφρεντ 1.27.13
4 4 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑΣ Χρήστος 1.28.27
5 5 ΓΚΑΤΖΙΑ Γκεζιμ 1.31.16
6 6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γερμανός 1.35.26
7 7 ΧΥΤΑΣ Χρήστος 1.37.41
8 8 ΜΠΑΛΤΖΗΣ Δημήτριος 1.38.11
9 9 ΠΕΖΗΣ Σωτήριος 1.38.18
10 10 ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ Παρασκευάς 1.39.22
11 11 ΚΑΠΕΤΑΝΙΚΟΛΑΣ Ελευθέριος 1.39.37
12 12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γρηγόριος 1.39.44
13 13 ΤΣΩΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.42.36
14 14 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββας 1.42.56
15 15 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ Δημήτριος 1.43.30
16 16 ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ Βασίλειος 1.43.34
17 17 ΣΙΜΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.43.46
18 18 ΣΙΩΤΗΣ Γεώργιος 1.45.32
19 19 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ Γερακης 1.46.09
20 20 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Κωνσταντίνος 1.46.39
21 21 ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.47.26
22 22 ΣΚΟΤΩΡΗΣ Νικόλαος 1.48.03
23 23 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Οδυσσέας 1.48.31
24 24 ΜΑΝΑΜΣΙΔΗΣ Λάζαρος 1.48.49
25 1 ΛΑΣΚΟΥ Στυλιανή 1.49.39
26 25 ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ Δημήτριος 1.49.45
27 26 ΣΤΑΤΗΡΗΣ Σπυρίδων 1.51.07
28 27 ΤΥΡΛΑΣ Βασίλειος 1.51.51
29 28 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Απόστολος 1.53.02
30 29 ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ Στέφανος 1.53.15
31 30 ΔΕΚΑΡΙΣΤΟΣ Εμμανουήλ 1.54.10
32 31 ΚΙΣΣΑΣ Λάμπρος 1.54.25
33 32 ΖΕΚΟΣ Δημήτριος 1.54.26
34 2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Άννα-Μαρία 1.54.46
35 33 ΛΑΜΠΡΗΣ Παύλος 1.55.13
36 34 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ Χριστόδουλος 1.55.41
37 35 ΜΑΝΩΛΗΣ Κωνσταντίνος 1.56.32
38 3 ΝΑΝΑΚΟΥΔΗ Αναστασία 1.56.44
39 4 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ Νεκταρία 1.56.51
40 36 ΣΟΥΛΑΚΗΣ Πέτρος 1.56.56
41 37 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Χαράλαμπος 1.57.22
42 38 ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ Ηλίας 1.57.29
43 39 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ Θεοχάρης 1.57.46
44 40 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ Ιωάννης 1.57.47
45 41 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Ιωάννης 1.58.13
46 42 ΖΑΠΡΟΣ Χρήστος 2.01.36
47 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Άγγελος 2.02.45
48 44 ΤΖΙΟΥΤΖΙΑΣ Αντώνιος 2.02.49
49 45 ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ Θεοχάρης 2.02.50
50 46 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Σολομών 2.05.02
51 47 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.05.21
52 48 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ Σωτήριος 2.06.27
53 49 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Γεώργιος 2.06.41
54 50 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.06.42
55 51 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ Ορφέας 2.07.57
56 52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος 2.10.21
57 5 ΧΑΣΙΩΤΗ Φανή 2.10.33
58 53 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ Χρυσοβαλάντης 2.10.56
59 54 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ Βασίλειος 2.11.08
60 55 ΔΕΛΙΑΚΗΣ Νικόλαος 2.11.41
61 56 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.12.04
62 6 ΧΡΗΣΤΟΥ Νίνα 2.12.55
63 57 ΤΣΙΝΤΖΟΣ Πέτρος 2.13.05
64 58 ΑΓΓΕΛΟΥ Δημήτριος 2.13.57
65 59 ΤΡΙΧΙΔΗΣ Χρήστος 2.14.53
66 60 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.15.19
67 7 ΤΣΟΜΠΑΝΗ Λιάνα 2.15.31
68 61 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Δημοσθένης 2.15.49
69 62 ΧΟΝΔΡΟΣ Κωνσταντίνος 2.16.33
70 8 ΖΟΡΜΠΑ Δήμητρα 2.16.45
71 63 ΘΕΟΣΙΔΗΣ Σίμος 2.16.46
72 64 ΣΑΛΤΑΣ Παρασκευάς 2.17.06
73 65 ΜΑΜΑΛΗΣ Αναστάσιος 2.17.33
74 9 ΜΗΤΣΙΑΡΑ Σοφία 2.17.43
75 10 ΦΩΤΙΑΔΟΥ Στυλιανή 2.18.05
76 66 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.18.35
77 67 ΜΠΑΝΤΟΥΛΑΣ Μοσχος 2.18.52
78 68 ΚΑΖΙΛΑΣ Χαράλαμπος 2.19.39
79 69 ΘΕΜΕΛΗΣ Ευρυπίδης 2.20.05
80 70 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος 2.20.30
81 11 ΒΑΖΟΥΡΑ Μαρία 2.21.36
82 71 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Μιλτιάδης 2.22.04
83 72 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Μάριος 2.23.09
84 73 ΚΕΦΑΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.24.57
85 74 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.25.31
86 75 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνος 2.27.08
87 12 ΔΟΥΛΟΥ Μανίνα 2.27.13
88 76 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ιωάννης 2.28.12
89 13 ΣΑΛΙΑΡΑ Ασημίνα 2.28.34
90 14 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ Ευφροσύνη 2.34.58
91 77 ΔΟΣΗΣ Ελευθέριος 2.35.01
92 78 ΓΩΓΟΣ Αντώνιος 2.37.56
93 79 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.39.02
94 80 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ηλίας 2.43.16
95 81 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Κωνσταντίνος 2.43.30
96 82 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Τριαντάφυλλος 2.48.24
97 83 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.48.44
98 84 ΜΑΥΡΟΣ Ελευθέριος 2.48.45
99 85 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Ανδρέας 2.52.01
100 86 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Ηλίας 2.53.32
101 15 ΜΠΕΝΙΣΗ Αγγελική 2.54.06
102 87 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.55.06
103 88 ΤΣΙΓΚΑΣ Φίλιππος 2.57.10
104 89 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ Νικόλαος 2.57.11
105 16 ΒΑΡΟΥΣΙΑΔΟΥ Ερικα 2.58.02
106 17 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη 2.58.48
107 18 ΧΟΝΔΡΟΥ Δανάη 3.07.09
108 90 ΧΟΝΔΡΟΣ Αθανάσιος 3.07.10
109 91 ΤΣΑΟΥΣΗΣ Στέργιος 3.14.38
110 92 FREDDY Will 3.22.51
111 93 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Μιχαήλ 3.23.12
112 94 ΦΡΑΓΚΟΥ Θεόδωρος 3.31.33
113 95 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Παναγιώτης 3.31.58
114 96 ΛΑΜΠΟΥΔΗ Μαγδαληνή 3.53.40
115 97 ΤΣΕΝΤΕΝΕΪΔΗΣ Νικόλαος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!