Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Φλόγα του Ησαΐα 10Κ, 31/03/2019
Απόσταση: 10.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 400 μ.
Πόντοι: 14
Δείκτης ανάβασης: 40
Συμμετέχοντες: 116
Τερματίσαντες: 115 (99.1%)
Μέση Επίδοση: 1.27.59
Τοποθεσία: Δεσφίνα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ Σπυρίδων 0.54.25
2 2 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 0.58.20
3 3 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ Κυριάκος 1.01.34
4 4 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ Σπυρίδων 1.01.51
5 5 ΧΑΤΖΗΣ Αθανάσιος 1.02.24
6 6 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 1.02.39
7 7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γεώργιος 1.02.53
8 8 ΚΟΥΚΟΣ Σωκράτης 1.03.27
9 9 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ Γεώργιος 1.05.04
10 10 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ Ιωάννης 1.05.45
11 11 ΣΕΡΑΦΕΙΜ Εμμανουήλ 1.05.53
12 12 ΠΟΝΗΡΗΣ Αθανάσιος 1.05.57
13 13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Κωνσταντίνος 1.06.21
14 14 ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ιωάννης 1.06.47
15 15 ΤΟΥΝΤΑΣ Θωμάς 1.07.43
16 1 ΡΑΠΤΗ Παναγιώτα 1.08.24
17 2 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Κλεοπάτρα 1.09.38
18 16 ΒΡΕΚΟΣ Δημήτριος 1.10.11
19 17 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λουκάς 1.10.23
20 18 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ Γεώργιος 1.10.26
21 3 ΚΑΝΑΚΗ Μαρία 1.10.29
22 19 ΛΗΞΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Αθανάσιος 1.10.37
23 4 ΚΑΓΚΑΡΑ Αγγελική 1.11.01
24 20 ΜΕΛΕΤΗΣ Γεώργιος 1.11.05
25 21 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.11.11
26 22 ΜΠΕΣΣΑΣ Κωνσταντίνος 1.11.22
27 23 ΣΙΜΩΤΑΣ Αντώνιος 1.11.27
28 24 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ Νικόλαος 1.11.57
29 5 ΚΑΝΟΥΤΑ Γεωργία 1.12.30
30 25 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.12.59
31 25 ΚΟΡΜΠΟΣ Νικόλαος 1.12.59
32 6 ΠΟΛΙΤΗ Αικατερίνη 1.12.59
33 27 ΑΒΟΥΡΗΣ Βασίλειος 1.13.20
34 28 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ Σταμάτιος 1.14.28
35 7 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πέγκυ 1.14.28
36 29 ΠΕΤΣΑΒΑΣ Ιωάννης 1.15.00
37 8 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ Βασιλική 1.15.22
38 30 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Παναγιώτης 1.15.25
39 31 ΝΕΡΟΛΗΣ Ιωάννης 1.16.11
40 9 ΖΑΒΛΑΓΚΑ Ευαγγελία 1.16.11
41 32 ΤΣΑΚΟΣ Πέτρος 1.16.31
42 33 ΜΑΡΚΟΥ Άγγελος 1.17.35
43 34 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ Θεόδωρος 1.18.10
44 35 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.18.54
45 35 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος 1.18.54
46 37 ΓΚΛΙΑΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.19.24
47 10 ΠΑΛΑΜΑΡΑ Άννα 1.19.41
48 38 ΣΤΑΥΡΟΥ Αργύριος 1.19.43
49 39 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Παύλος 1.19.49
50 40 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης 1.19.50
51 11 ΤΣΙΩΛΗ Βάγια 1.19.53
52 11 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ Σωτηρία-Μαρία 1.19.53
53 41 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.21.01
54 42 ΔΡΟΣΟΣ Κωνσταντίνος 1.21.25
55 43 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 1.21.26
56 44 ΓΚΙΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 1.21.48
57 45 ΜΠΟΥΖΑΣ Στυλιανός 1.22.17
58 46 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ Δημήτριος 1.23.43
59 47 ΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.25.36
60 13 ΤΣΕΝΟΥΚΑ Μπουκουριε 1.25.49
61 48 ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.25.50
62 49 ΜΠΟΥΚΑΝΕΒ Νικόλαος 1.25.51
63 50 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Νικόλαος 1.26.08
64 51 ΚΑΡΒΕΛΗΣ Θεοδόσιος 1.26.31
65 14 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Αγγελική 1.26.46
66 52 ΛΙΒΑΘΗΝΟΣ Ανδρέας 1.26.47
67 53 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ανέστης 1.26.54
68 15 ΠΑΥΛΙΩΤΗ Ελένη 1.27.17
69 54 ΜΑΔΗΣ Αλέξανδρος 1.27.34
70 16 ΤΣΕΛΟΥ Έλσα 1.28.53
71 55 ΚΑΝΔΡΗΣ Ιωάννης 1.29.13
72 56 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λεωνίδας 1.29.36
73 57 ΑΛΕΞΙΟΥ Δημήτριος 1.29.55
74 58 ΛΙΒΑΘΗΝΟΣ Ιωάννης 1.29.56
75 59 ΚΟΓΚΟΣ Χαράλαμπος 1.30.34
76 17 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ Μαριλένα 1.30.34
77 60 ΜΟΡΦΗΣ Παναγιώτης 1.30.35
78 61 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Φώτιος 1.31.20
79 18 ΓΚΟΥΛΗ Ευθυμία 1.34.57
80 62 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.35.21
81 63 ΜΕΓΑΣ Νικόλαος 1.35.38
82 64 ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ Ιωάννης 1.36.05
83 65 ΦΡΑΓΚΑΚΗ Δήμητρα 1.36.59
84 19 ΣΤΕΦΟΥ Πηνελόπη 1.37.15
85 66 ΔΗΜΟΥ Ευστράτιος 1.37.41
86 20 ΜΠΟΤΣΑΡΗ Χαρά 1.37.52
87 67 ΣΟΥΛΙΟΣ Δημήτριος 1.39.28
88 68 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αναστάσιος 1.40.50
89 69 ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ Ιωάννης 1.41.29
90 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Αθανασία 1.42.28
91 21 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ Ελένη 1.42.28
92 23 ΚΟΚΜΟΤΟΥ Ευδοξία 1.45.48
93 70 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ Παύλος 1.47.29
94 71 ΚΟΥΤΑΛΑΣ Λουκάς 1.47.53
95 24 ΘΑΛΑΣΣΗ Αικατερίνη 1.49.49
96 72 ΠΟΡΦΥΡΗΣ Αναστάσιος 1.51.19
97 73 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χαρίλαος 1.51.22
98 25 ΜΑΝΟΥ Αικατερίνη 1.51.53
99 26 ΤΖΑΧΑ Ελένη 1.51.56
100 74 ΛΙΛΑΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.51.57
101 27 DIMBU Ionela 1.51.59
102 28 ΚΟΣΚΙΝΑ Αγγελική 1.54.15
103 29 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ Ευφροσύνη 1.54.16
104 75 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ Μιχαήλ 1.54.16
105 76 ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ Γεώργιος 1.57.21
106 77 ΙΩΑΝΝΟΥ Νικόλαος 1.57.26
107 30 ΤΑΣΙΑ Έλλη 2.02.02
108 31 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Ελένη 2.12.24
109 31 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Μαρία 2.12.24
110 78 ΜΑΡΚΟΥ Μαρία 2.14.30
111 78 ΝΑΣΤΟΣ Άρης 2.14.30
112 33 ΞΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ιωάννα 2.14.34
113 34 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Δέσποινα 2.14.43
114 34 ΦΑΡΑΝΤΟΥ Μαρία 2.14.43
115 80 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ Θωμάς 2.18.51
116 81 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γεώργιος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!