Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Orliakas Adventure Race, 05/05/2019
Απόσταση: 21.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1300 μ.
Πόντοι: 34
Δείκτης ανάβασης: 61.9
Συμμετέχοντες: 92
Τερματίσαντες: 86 (93.5%)
Μέση Επίδοση: 3.21.49
Τοποθεσία: Γρεβενά
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.orliakasrace.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΓΚΑΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 2.10.02
2 2 ΡΕΠΑΣ Νικόλαος 2.11.31
3 3 ΤΟΜΑΡΑΣ Αναστάσιος 2.19.37
4 4 ΦΙΛΙΟΣ Νικόλαος 2.29.11
5 5 ΓΙΑΝΝΟΥ Χαρίλαος 2.32.44
6 6 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ Κυριάκος 2.33.54
7 7 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ Αθανάσιος 2.34.25
8 8 ΤΣΙΟΥΡΑΣ Αθανάσιος 2.37.19
9 9 ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΗΣ Θεοχάρης 2.42.30
10 10 ΝΤΕΜΚΑΣ Γεώργιος 2.43.33
11 11 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ Κωνσταντίνος 2.44.07
12 12 ΤΣΑΚΑΛΟΣ Αναστάσιος 2.46.32
13 13 ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗΣ Σωκράτης 2.46.34
14 14 ΔΗΜΖΑΣ Ευάγγελος 2.47.39
15 15 ΜΠΟΤΕΛΗΣ Λάζαρος 2.49.07
16 16 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Χριστόφορος 2.50.18
17 17 ΑΡΑΠΗΣ Μιχαήλ 2.50.22
18 18 ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ Σταύρος 2.50.34
19 19 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Ιωάννης 2.50.51
20 20 ΧΑΤΖΗΣ Αθανάσιος 2.51.20
21 21 ΑΠΟΤΑΣ Νικόλαος 2.51.41
22 22 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.51.47
23 23 ΜΑΥΡΩΝΑΣ Αλέξανδρος 2.54.10
24 1 PANIC Tijana 2.54.10
25 24 ΤΣΑΒΟΣ Ιωάννης 2.59.42
26 25 ΚΩΤΣΗΣ Ιωάννης 3.01.07
27 26 ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ Αργύριος 3.02.29
28 2 ΠΟΛΥΖΟΥΛΗ Αικατερίνη 3.04.55
29 27 ΓΙΑΝΤΣΗΣ Νικόλαος 3.05.37
30 28 ΓΙΑΝΝΟΣ Σπυρίδων 3.12.16
31 28 ΓΙΑΚΑΤΗΣ Λάζαρος 3.12.16
32 30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Ελευθέριος 3.12.40
33 31 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.12.46
34 32 ΠΛΑΤΙΚΑΣ Μιχαήλ 3.14.39
35 32 ΦΩΛΙΚΑΣ Ματθαίος 3.14.39
36 3 ΚΡΙΚΟΥ Σοφία 3.16.00
37 34 ΛΑΜΠΡΟΥ Γεώργιος 3.16.05
38 4 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ Χριστίνα 3.16.21
39 5 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ Βηθλεέμ 3.16.48
40 35 ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 3.16.48
41 36 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 3.19.28
42 37 ΦΤΑΚΑΣ Ευάγγελος 3.19.55
43 38 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ Δημήτριος 3.20.28
44 39 ΚΑΡΜΑΓΑΛΟΣ Αναστάσιος 3.21.31
45 40 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δημήτριος 3.22.03
46 41 ΝΤΑΜΑΝΗΣ Κωνσταντίνος 3.23.17
47 42 ΜΑΓΓΟΣ Κωνσταντίνος 3.24.06
48 43 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σταύρος 3.24.21
49 44 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ευθύμιος 3.24.47
50 45 ΡΗΤΑΣ Χρήστος 3.25.03
51 46 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.25.11
52 47 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Δημήτριος 3.25.33
53 48 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης 3.25.38
54 49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Αλέξανδρος 3.25.42
55 50 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 3.25.43
56 51 ΜΙΧΑΗΛ Μιχαήλ 3.26.26
57 6 ΚΑΓΚΑΡΑ Αγγελική 3.27.46
58 52 ΔΕΔΕΣ Γεώργιος 3.27.58
59 53 ΜΠΕΛΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.28.33
60 54 ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ Παναγιώτης 3.29.44
61 55 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Δημήτριος 3.30.06
62 56 ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.32.00
63 57 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ Ιωάννης 3.32.15
64 58 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Παύλος 3.32.33
65 59 ΜΑΝΤΖΙΕΡΗΣ Χρήστος 3.33.47
66 60 ΜΠΕΗΣ Νικόλαος 3.35.08
67 61 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ Δημήτριος 3.36.08
68 62 ΓΑΡΓΑΝΗΣ Πασχάλης 3.36.10
69 63 ΔΟΥΝΑΣ Αντώνιος 3.36.14
70 64 ΤΑΜΤΑΜΗΣ Δημήτριος 3.43.24
71 65 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σωτήριος 3.44.33
72 66 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δημήτριος 3.45.55
73 67 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ιωάννης 3.48.37
74 7 ΦΩΤΙΑΔΟΥ Στυλιανή 3.48.53
75 68 ΓΚΟΤΖΙΑΣ Γεώργιος 3.59.04
76 69 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Ιωάννης 4.04.00
77 70 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ Γρηγόριος 4.26.50
78 8 ΚΙΟΣΕ Ελένη 4.27.28
79 71 ΜΠΑΚΑΛΗΣ Δημήτριος 4.28.43
80 72 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Χρήστος 4.38.39
81 9 ΤΑΣΙΩΝΗ Βασιλική 4.38.40
82 10 ΜΗΤΣΙΑΡΑ Σοφία 4.39.42
83 73 ΚΑΡΑΚΟΥΤΗΣ Πολυχρόνης 4.39.44
84 74 ΓΑΥΡΟΣ Αναστάσιος 4.47.05
85 11 ΔΕΜΕΡΤΖΗ Ειρήνη 4.54.11
86 75 ΤΖΙΝΕΡΟΣ Τηλέμαχος 4.54.12
87 76 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Μιλτιάδης DNF
88 76 ΚΙΛΗΣ Νικόλαος DNF
89 76 ΠΑΠΑΤΡΑΪΑΝΟΥ Γεώργιος DNF
90 76 ΠΑΡΜΑΚΗΣ Χρήστος DNF
91 76 ΣΠΥΡΙΔΗΣ Ηλίας DNF
92 76 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ Ιωάννης DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!