Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αεθλος, 27/03/2011
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1000 μ.
Πόντοι: 35
Δείκτης ανάβασης: 40
Συμμετέχοντες: 158
Τερματίσαντες: 158 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.58.23
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.aethlos.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος 1.56.01
2 2 ΑΡΩΝΗΣ Πλάτων 1.59.02
3 3 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ Σταύρος 2.03.30
4 4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ελευθέριος 2.08.25
5 5 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 2.09.23
6 6 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.13.25
7 7 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 2.13.51
8 7 ΤΥΠΟΥ Βίκτωρ 2.13.51
9 9 ΜΑΝΤΣΟΣ Νικόλαος 2.14.31
10 10 ΣΙΩΠΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.15.35
11 11 ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος 2.15.52
12 12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ευθύμιος 2.16.50
13 13 ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Αναστάσιος 2.16.57
14 14 ΑΦΟΡΟΖΗΣ Κωνσταντίνος 2.19.00
15 15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Ιωάννης 2.21.06
16 16 ΖΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος 2.21.40
17 17 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ Δημήτριος 2.21.43
18 18 ΒΙΤΚΟΣ Αστέριος 2.21.52
19 19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δημήτριος 2.23.28
20 20 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ Ναούμ 2.24.36
21 21 ΚΙΤΡΙΝΟΣ Νικόλαος 2.25.14
22 22 ΚΑΡΕΛΑΣ Αθανάσιος 2.25.36
23 23 ΧΥΤΑΣ Χρήστος 2.26.02
24 1 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ Ιρένα 2.27.18
25 24 ΖΑΠΑΡΤΑΣ Δημήτριος 2.27.56
26 25 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.28.44
27 26 ΣΙΔΕΡΑΣ Χρήστος 2.28.54
28 27 CHKAREULI Tamazi 2.29.23
29 28 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.29.56
30 29 ΠΑΛΑΡΑΣ Δημήτριος 2.30.51
31 30 ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ Ηρακλής 2.31.12
32 31 ΟΡΤΑΞΙΔΗΣ Απόστολος 2.33.54
33 32 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 2.33.55
34 33 FEI Ren 2.33.56
35 34 ΤΖΕΛΕΤΤΑΣ Απόστολος 2.34.32
36 35 ΛΑΜΠΡΟΥ Χαράλαμπος 2.34.39
37 36 ΛΟΥΚΑΣ Γεώργιος 2.34.45
38 37 ΚΟΣΜΙΔΗΣ Θεόδωρος 2.35.24
39 38 ΓΚΟΥΤΙΕΡΕΖ ΚΡΟΥΖ Κάρλος 2.36.01
40 39 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ Διονύσιος 2.36.13
41 40 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Παναγιώτης 2.36.21
42 41 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 2.36.36
43 42 ΚΡΙΓΚΑΣ Αθανάσιος 2.38.01
44 43 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ιωάννης 2.38.22
45 44 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Θεόδωρος 2.38.56
46 45 ΓΑΚΗΣ Ανδρέας 2.39.30
47 46 ΠΟΛΙΤΗΣ Μαυρίκιος 2.40.56
48 47 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ Αντώνιος 2.40.57
49 48 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.42.06
50 49 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Γεώργιος 2.42.07
51 50 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 2.42.20
52 50 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 2.42.20
53 52 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.43.01
54 53 ΔΑΜΑΧΗΣ Παναγιώτης 2.43.02
55 53 ΧΑΡΟΥΜΙΑΔΗΣ Ιάκωβος 2.43.02
56 55 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Ιορδάνης 2.43.50
57 56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.44.18
58 57 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 2.44.46
59 58 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.44.57
60 59 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Βασίλειος 2.45.13
61 60 ALTMANN David 2.45.40
62 61 ΚΑΝΝΗΣ Δημήτριος 2.46.29
63 62 ΔΑΛΕΝΙΑΣ Εμμανουήλ 2.47.00
64 63 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Δημήτριος 2.47.25
65 64 ΣΑΡΒΑΝΗΣ Πρόδρομος 2.48.30
66 65 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.48.37
67 66 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.48.45
68 67 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Αλέξανδρος 2.49.28
69 68 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ Νικόλαος 2.49.39
70 69 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος 2.49.44
71 70 ΡΟΝΤΙΔΗΣ Ανδρέας 2.52.19
72 71 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Βασίλειος 2.52.47
73 72 ΜΑΡΤΙΝΗΣ Κωνσταντίνος 2.53.35
74 73 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ Ιορδάνης 2.53.44
75 74 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ Αθανάσιος 2.54.08
76 75 ΣΠΑΪΑΣ Άγγελος 2.54.29
77 76 ΜΠΑΚΝΗΣ Ιωάννης 2.54.58
78 76 ΠΟΪΑΣ Παύλος 2.54.58
79 78 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύριος 2.56.13
80 79 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Γεώργιος 2.56.27
81 80 ΤΟΛΗΣ Δημήτριος 2.57.05
82 81 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 2.57.13
83 82 ΚΙΡΚΙΛΗΣ Νικόλαος 2.57.18
84 83 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Μιχαήλ 2.58.09
85 84 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος 2.58.26
86 85 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ευάγγελος 2.59.44
87 86 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Χρήστος 3.00.08
88 87 ΛΑΜΠΡΟΥ Σταύρος 3.01.03
89 88 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 3.01.36
90 88 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.01.36
91 90 ΜΟΣΧΟΥ Δημήτριος 3.01.52
92 91 ΤΣΕΤΗΣ Θεόδωρος 3.02.10
93 92 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Στέργιος 3.02.24
94 92 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Μάριος 3.02.24
95 94 ΣΕΡΑΦΕΙΜ Γεώργιος 3.03.06
96 95 ΓΕΝΙΤΖΕΣ Παντελής 3.03.45
97 96 ΡΕΤΖΕΠΗΣ Στυλιανός 3.03.57
98 97 ΒΕΡΓΑΣ Νικόλαος 3.04.29
99 98 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ευστάθιος 3.04.30
100 98 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Νικόλαος 3.04.30
101 100 ΚΩΤΟΥΛΑΣ Ιωάννης 3.05.36
102 101 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ Μιχαήλ 3.06.05
103 102 ΜΑΚΡΗΣ Γεώργιος 3.06.34
104 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Παύλος 3.06.45
105 104 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Νικόλαος 3.06.48
106 104 ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ Απόστολος-Αθανάσιος 3.06.48
107 106 ΤΣΙΡΓΙΕΛΗΣ Νικόλαος 3.07.40
108 107 ΠΕΚΡΙΔΗΣ Νικόλαος 3.08.24
109 107 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Χαράλαμπος 3.08.24
110 109 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χρήστος 3.09.10
111 110 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ Αναστάσιος 3.09.55
112 111 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ Νέστορας 3.10.05
113 112 ΛΙΑΜΟΣ Ιωάννης 3.12.22
114 113 ΓΚΟΥΓΚΕΤΑΣ Σπυρίδων 3.12.48
115 114 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ Χαρίτων 3.13.30
116 115 ΤΣΑΧΑΛΗΣ Δημήτριος 3.13.33
117 2 ΜΙΧΑΗΛ Αναστασία 3.14.59
118 3 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ Βηθλεέμ 3.15.31
119 4 ΤΣΙΓΑΡΟΥ Μαρία 3.15.35
120 116 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος 3.16.10
121 5 ΤΑΚΕΡ Αικατερίνη 3.18.11
122 117 ΠΙΑΤΙΔΗΣ Αλέξανδρος 3.18.12
123 117 ΜΙΣΚΟΣ Ευάγγελος 3.18.12
124 6 ΑΝΑΒΕΛΑΝΟΥ Χριστιάνα 3.22.40
125 119 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 3.23.07
126 120 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ Νικόλαος 3.23.27
127 7 EGGER Evelyn 3.24.39
128 121 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ Περικλής 3.24.41
129 122 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Ευστάθιος 3.25.06
130 8 ΓΚΟΛΑ Αφροδίτη 3.26.12
131 123 ΦΑΛΗΣ Παντελής 3.27.22
132 124 ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρέας 3.27.25
133 125 ΒΕΝΙΔΗΣ Λεωνίδας 3.30.07
134 126 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Δημήτριος 3.33.11
135 127 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ Κλεάνθης 3.34.13
136 128 ΚΟΝΤΕΛΕΤΣΙΔΗΣ Μιχαήλ 3.35.41
137 129 ΟΡΧΑΝ Νικόλαος 3.35.43
138 130 ΓΑΖΕΤΗΣ Νικόλαος 3.36.38
139 131 ΔΡΑΜΠΑΣ Απόστολος 3.38.27
140 132 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ Παναγιώτης 3.39.14
141 133 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ Άγγελος 3.40.12
142 134 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Στυλιανός 3.42.04
143 9 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 3.46.49
144 135 ΜΙΣΚΟΣ Δημήτριος 3.46.51
145 136 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Παντελής 3.47.03
146 137 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ Λεωνίδας 3.47.10
147 138 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ευθύμιος 3.48.32
148 10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κρυσταλλία 3.50.18
149 139 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 3.51.12
150 140 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Ιωάννης 3.51.14
151 11 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 3.52.56
152 141 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Αλέξανδρος 3.53.02
153 142 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 3.54.11
154 12 ΤΣΟΥΓΑ Γεωργία 3.54.25
155 143 ΜΟΥΣΑΔΕΣ Αντώνιος 3.54.25
156 144 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Ιωάννης 3.59.53
157 145 ΣΟΥΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 4.30.08
158 146 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Στυλιανός 4.30.09

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!