Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Τσούρχλειος Δρόμος, 30/04/2011
Απόσταση: 15.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 500 μ.
Πόντοι: 20
Δείκτης ανάβασης: 33.3
Συμμετέχοντες: 108
Τερματίσαντες: 103 (95.4%)
Μέση Επίδοση: 2.18.35
Τοποθεσία: Γρεβενά
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ Χαράλαμπος 1.24.03
2 2 ΧΑΣΙΩΤΗΣ Σταύρος 1.31.13
3 3 ΔΕΛΛΙΟΣ Ιωάννης 1.32.15
4 4 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Πέτρος 1.33.29
5 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κοσμάς 1.33.55
6 6 ΛΕΒΕΝΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.34.40
7 7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Νικόλαος 1.36.47
8 7 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κωνσταντίνος Σ. 1.36.47
9 9 ΚΑΤΣΑΡΑΣ Χρήστος 1.37.37
10 10 ΓΑΓΑΛΗΣ Ζήσης 1.39.27
11 11 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.40.56
12 11 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 1.40.56
13 13 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.41.03
14 14 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 1.42.27
15 15 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ Αντώνιος 1.43.21
16 16 ΔΡΟΣΟΣ Νικόλαος 1.43.37
17 17 ΝΑΚΑΣ Αθανάσιος 1.44.19
18 18 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Χρήστος 1.44.41
19 19 ΚΙΛΗΣ Κυριάκος 1.44.50
20 20 ΛΕΝΟΥΤΣΟΣ Χρήστος 1.45.24
21 20 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 1.45.24
22 22 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ Παναγιώτης 1.47.08
23 23 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Αθανάσιος 1.48.28
24 24 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 1.49.03
25 25 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Δημήτριος 1.50.44
26 26 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ Αθανάσιος 1.51.40
27 26 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Νικόλαος 1.51.40
28 28 ΤΣΙΓΚΑΣ Φίλιππος 1.51.47
29 28 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ Αριστείδης 1.51.47
30 30 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.53.03
31 31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.53.22
32 1 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ Κούλα 1.53.47
33 32 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ Ευθύμιος 1.55.53
34 33 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ Δημήτριος 1.56.05
35 34 ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ Αλέξανδρος 1.56.16
36 35 ΘΩΙΔΗΣ Γεώργιος 1.56.45
37 2 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ Νικολέτα 1.57.20
38 36 ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 1.57.41
39 37 ΜΗΛΙΩΤΗΣ Αλέξανδρος 1.59.05
40 38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 1.59.26
41 39 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νικόλαος 2.00.04
42 40 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ Λάμπρος 2.00.25
43 3 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ελπινίκη 2.01.16
44 41 ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ Αθανάσιος 2.02.10
45 42 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Γρηγόριος 2.02.37
46 43 ΓΚΟΤΖΙΑΣ Γεώργιος 2.03.30
47 44 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ Διονύσιος 2.04.44
48 4 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 2.06.30
49 45 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.06.58
50 45 ΣΤΡΑΚΑΛΗΣ 2.06.58
51 47 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Δημήτριος 2.07.34
52 47 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Κοσμάς 2.07.34
53 49 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος 2.08.31
54 50 ΒΑΡΒΕΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.08.53
55 51 ΚΟΥΚΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.09.49
56 5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Αναστασία 2.11.29
57 52 ΜΙΜΗΛΙΔΗΣ Ευστάθιος 2.12.46
58 53 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Μιχαήλ 2.13.12
59 54 ΚΙΟΥΡΟΣ Νικόλαος 2.13.40
60 6 ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ Ειρήνη 2.13.52
61 55 ΜΑΓΓΟΣ Κωνσταντίνος 2.17.03
62 56 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.17.47
63 57 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Δημήτριος 2.20.13
64 7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Ευθυμία 2.21.43
65 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χριστόφορος 2.22.32
66 59 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Ζήσης 2.23.43
67 8 ΒΑΡΕΛΑΚΗ Χριστιάνα 2.25.33
68 60 ΤΥΡΟΠΩΛΗΣ Δημήτριος 2.25.33
69 8 ΝΙΤΤΗ Αικατερίνη 2.25.33
70 61 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ Αθανάσιος 2.27.28
71 10 ΓΑΛΑΝΗ Όλγα 2.28.16
72 62 ΠΑΛΑΙΟΣ Νικόλαος 2.28.38
73 63 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Ανδριανός 2.29.37
74 64 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κωνσταντίνος 2.29.43
75 11 ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ Θεοδώρα 2.29.43
76 65 ΜΙΜΗΛΙΔΗΣ Ιωάννης 2.31.01
77 12 ΚΙΟΣΣΕ Στεργιανή 2.31.09
78 66 ΑΛΕΞΙΟΥ Απόστολος 2.31.19
79 67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.33.06
80 13 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 2.38.48
81 13 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Ελένη 2.38.48
82 68 ΓΙΟΜΕΛΑΚΗΣ Αντώνιος 2.38.48
83 15 ΚΑΛΛΙΑ Δέσποινα 2.48.20
84 15 ΛΙΑΝΑ-ΤΟΛΙΚΑ Βασιλική 2.48.20
85 69 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Χαράλαμπος 2.51.48
86 17 ΚΑΒΟΥΡΑ Ελένη 2.52.11
87 70 ΓΑΓΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 2.56.28
88 70 ΜΠΑΤΑΡΑΣ Ιωάννης 2.56.28
89 72 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος 2.59.35
90 18 ΓΚΙΟΥΛΕ Ιωάννα 3.00.35
91 73 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Γεώργιος 3.00.53
92 19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Ελισσάβετ 3.00.53
93 74 ΓΚΟΥΒΑΣ Μιλτιάδης 3.06.42
94 20 ΜΕΤΣΙΟΥ Μαρία 3.06.42
95 75 ΔΑΛΑΚΟΓΛΟΥ Γεώργιος 3.12.30
96 21 ΠΛΙΑΚΟΥ Εύη 3.24.10
97 22 ΧΟΤΖΑ Αγγελική 3.26.22
98 23 ΚΟΛΤΣΙΔΑ Ελένη 3.48.09
99 24 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία 3.52.08
100 76 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ Στυλιανός 3.52.08
101 25 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Αικατερίνη 3.55.37
102 26 ΜΑΪΔΟΥ Ανθή 4.48.28
103 26 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ Μαριάνα 4.48.28
104 77 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κλέαρχος DNF
105 77 ΔΡΟΣΟΣ Γεώργιος DNF
106 77 ΣΑΡΑΝΤΗΣ Γεώργιος DNF
107 77 ΕΓΚΑΡΧΟΣ Πέτρος DNF
108 28 ΚΟΥΤΛΗ Χάιδω DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!