Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αρμα Πάρνηθας, 16/10/2011
Απόσταση: 16.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 773 μ.
Πόντοι: 23.73
Δείκτης ανάβασης: 48.3
Συμμετέχοντες: 133
Τερματίσαντες: 131 (98.5%)
Μέση Επίδοση: 2.30.32
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.eposfilis.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΧΑΤΖΗΣ Δημήτριος 1.36.37
2 2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρέας 1.40.34
3 3 ΜΑΡΤΟΣ Αργύριος 1.51.45
4 4 ΖΑΝΑΣ Νικόλαος 1.54.20
5 5 ΝΤΟΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 1.54.24
6 6 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ Κωνσταντίνος 1.56.16
7 7 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ Κωνσταντίνος 1.58.51
8 8 ΣΙΔΕΡΑΣ Χρήστος 1.59.07
9 9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 1.59.14
10 10 ΔΑΝΕΖΗΣ Ευάγγελος 2.00.22
11 11 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος 2.00.33
12 12 ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ Θεοφάνης 2.01.43
13 13 ΣΑΒΒΕΛΗΣ Αγησίλαος 2.02.18
14 14 ΓΑΡΙΤΟΣ Ανδρέας 2.02.48
15 15 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.02.53
16 16 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Λάζαρος 2.03.07
17 17 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ Ιωάννης 2.03.11
18 18 ΜΑΝΩΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.03.35
19 19 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 2.04.52
20 20 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ Δημήτριος 2.05.36
21 21 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Ιωάννης 2.07.41
22 22 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 2.08.29
23 23 ΚΟΝΤΟΣ Ιωάννης 2.08.39
24 24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.09.15
25 25 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 2.09.28
26 26 ΣΙΔΕΡΗΣ Απόστολος 2.09.48
27 27 ΣΙΜΟΣ Ευάγγελος 2.09.56
28 28 ΡΑΠΤΗΣ Χαράλαμπος 2.09.58
29 29 ΚΟΥΛΗΣ Σπυρίδων 2.11.07
30 30 ΜΠΟΪΚΟΣ Δημήτριος 2.13.27
31 31 ΘΑΝΟΣ Ιωάννης 2.14.45
32 32 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 2.14.54
33 33 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.15.03
34 34 ΑΛΕΞΟΣ Ευάγγελος 2.15.27
35 35 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.16.04
36 36 ΣΙΨΑΣ Σωτήριος 2.16.08
37 37 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 2.17.18
38 38 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Φίλιππος 2.17.30
39 1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 2.17.30
40 39 ΡΙΖΟΣ Αλέξανδρος 2.18.22
41 40 ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης 2.19.28
42 41 ΡΙΖΟΣ Νικόλαος 2.20.04
43 42 ΡΑΛΛΗΣ Ευστράτιος 2.20.20
44 43 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 2.20.40
45 44 ΛΙΑΝΟΣ Θεόδωρος 2.20.52
46 45 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Ισίδωρος 2.21.21
47 46 ΓΟΥΡΔΟΥΒΕΛΗΣ Αθανάσιος 2.21.43
48 47 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Απόστολος 2.21.56
49 48 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ Αργύριος 2.22.48
50 49 ΞΕΝΟΣ Γεώργιος 2.24.27
51 50 ΚΥΠΡΑΙΟΣ Αθανάσιος 2.24.52
52 51 DANIEL Dianu 2.24.58
53 52 ΤΑΝΤΑΛΟΣ Νικόλαος 2.25.07
54 53 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ Ιωάννης 2.25.15
55 54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.25.25
56 55 ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΣ Γεώργιος 2.25.39
57 56 ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ Χρήστος 2.25.55
58 57 ΡΕΝΙΕΡΗΣ Ιωάννης 2.26.27
59 58 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ Χρήστος 2.26.31
60 59 ΚΑΪΣΑΣ Ιωάννης 2.26.34
61 60 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.26.54
62 61 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.26.59
63 62 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Χριστόδουλος 2.27.04
64 63 ΚΑΖΑΚΗΣ Ευάγγελος 2.27.08
65 64 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ευστάθιος 2.27.28
66 65 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.27.29
67 66 ΜΠΑΦΑΣ Νικόλαος 2.27.44
68 67 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Νικόλαος 2.27.56
69 68 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ Ευστράτιος 2.28.06
70 69 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Γεράσιμος 2.28.08
71 70 ΞΥΘΑΛΗΣ Παναγιώτης 2.28.09
72 71 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.28.50
73 72 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 2.29.25
74 73 KUGOTA Tsutomu 2.29.34
75 74 KARGSTEN Andreas 2.29.36
76 75 ΒΑΤΡΙΚΑΣ Αχιλλέας 2.30.03
77 76 ΜΑΓΓΟΣ Κωνσταντίνος 2.31.14
78 77 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Χρυσόστομος 2.31.54
79 78 ΓΙΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 2.32.29
80 79 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.33.22
81 80 ΜΑΡΚΑΤΟΣ Γεώργιος 2.33.28
82 81 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.33.57
83 81 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Αργύριος 2.33.57
84 83 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Άγγελος 2.35.30
85 84 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 2.35.43
86 85 ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ Αριστοτέλης 2.36.06
87 86 CAUSHLLARI Dino 2.37.02
88 87 ΑΡΑΘΥΜΟΣ Αλέξανδρος 2.38.26
89 88 ΒΥΡΡΟΣ Γεώργιος 2.40.03
90 89 ΓΡΑΨΑΣ Σπυρίδων 2.40.29
91 90 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.40.30
92 91 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ Χριστόδουλος 2.41.31
93 92 ΚΑΝΕΛΛΟΣ Χρήστος 2.42.52
94 92 ΜΠΕΛΛΟΣ Ηλίας 2.42.52
95 94 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 2.43.17
96 95 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ Ευάγγελος 2.44.51
97 96 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ Απόστολος 2.45.17
98 96 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.45.17
99 98 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ Παναγιώτης 2.47.33
100 99 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Βασίλειος 2.47.56
101 100 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.48.04
102 101 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.48.56
103 101 ΠΑΝΤΟΣ Γεώργιος 2.48.56
104 103 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Αθανάσιος 2.49.30
105 104 ΣΑΛΤΕΡΗΣ Βασίλειος 2.49.57
106 105 ΚΑΣΙΩΛΑΣ Αναστάσιος 2.52.27
107 105 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.52.27
108 107 ΝΟΥΤΣΟΣ Κωνσταντίνος 2.52.45
109 108 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ Νικόλαος 2.53.04
110 109 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημήτριος 2.53.51
111 110 ΜΠΟΥΡΔΑΣ Δημήτριος 2.54.05
112 111 ΖΑΓΑΡΗΣ Δημοσθένης 2.54.08
113 2 ΔΗΜΑ Δήμητρα 2.55.09
114 112 ΜΑΝΤΑΣ Κυριάκος 2.55.41
115 113 ΖΑΠΠΑΣ Κωνσταντίνος 2.55.42
116 3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Ελισσάβετ 2.56.45
117 114 ΖΑΧΟΣ Γεώργιος 3.00.35
118 114 ΤΖΟΥΜΑΣ Βασίλειος 3.00.35
119 116 ΛΙΤΣΑΣ Φίλιππος 3.04.02
120 117 ΜΑΛΙΝΑΚΗΣ Γεώργιος 3.04.21
121 118 ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.05.42
122 119 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Ιωάννης 3.05.55
123 120 ΓΙΑΝΝΗΣ Ευστράτιος 3.06.30
124 121 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ Δημήτριος 3.10.14
125 122 ΔΑΝΔΙΚΑΣ Αθανάσιος 3.10.39
126 123 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 3.10.52
127 124 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Γεράσιμος 3.11.11
128 125 ΤΣΑΚΟΣ Αντώνιος 3.19.00
129 126 ΚΟΪΘΑΣ Βασίλειος 3.23.01
130 4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 3.27.08
131 127 ΖΟΥΡΕΛΛΗΣ Ιωάννης 3.38.20
132 5 ΜΑΚΑΝΙΚΑ Αναστασία DNF
133 128 ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ Γεώργιος DNF

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!