Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Pearl Izumi Mountain Cup Κρυονέρι - 8K, 10/01/2016
Απόσταση: 7.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 220 μ.
Πόντοι: 9.2
Δείκτης ανάβασης: 31.4
Συμμετέχοντες: 161
Τερματίσαντες: 161 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.04.03
Τοποθεσία: Κρυονέρι
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Χρήστος 0.40.56
2 2 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Ευγένιος 0.42.07
3 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ Ευστράτιος 0.43.15
4 4 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ Γεώργιος 0.44.31
5 5 ΒΑΡΕΛΑΣ Χαρίλαος 0.44.32
6 6 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ Γεώργιος 0.44.55
7 7 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γεώργιος 0.45.18
8 8 ΣΤΟΛΗΣ Χαράλαμπος 0.45.25
9 1 ANDROVIK Ivana 0.45.51
10 9 ΜΠΑΛΗΣ Ραφαήλ 0.46.37
11 10 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ Μιχαήλ 0.46.45
12 11 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ Γεώργιος 0.46.54
13 12 ΘΕΟΔΟΡΟΥ Πολύκαρπος 0.46.59
14 13 ΚΥΡΙΑΚΗΣ Αρμάνδος-Ιωάννης 0.47.58
15 14 ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κωνσταντίνος 0.48.24
16 15 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 0.48.52
17 16 ΜΠΑΛΑΣ Νικόλαος 0.49.04
18 17 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Αντώνιος 0.49.13
19 18 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Γεράσιμος 0.49.25
20 19 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ Οδυσσέας 0.49.35
21 20 ΔΡΙΤΣΑΣ Ιωάννης 0.49.45
22 21 ΜΑΛΛΗΣ Ιωάννης 0.50.06
23 22 MUSTAFA Mankoush 0.50.09
24 23 ΛΙΑΠΗΣ Χρήστος 0.50.10
25 24 ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος 0.51.30
26 2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ Μόνικα 0.51.37
27 25 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Χρήστος 0.51.44
28 26 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Νικόλαος 0.51.47
29 27 ΜΠΟΥΚΑΝΟΣ Δημήτριος 0.51.54
30 28 ΤΖΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 0.51.57
31 29 ΤΑΤΣΗΣ Επαμεινώνδας 0.52.00
32 29 ΤΑΤΣΗΣ Νικόλαος 0.52.00
33 31 ΔΡΟΣΟΣ Αλέξανδρος 0.52.24
34 3 ΠΡΙΜΙΚΥΡΗ Στυλιανή 0.52.30
35 32 ΤΖΟΥΜΑΣ Χριστόφορος 0.52.44
36 4 ΓΚΟΥΖΟΥ Αγγελική 0.53.11
37 33 ΒΕΝΕΤΗΣ Ευάγγελος 0.54.22
38 34 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 0.54.24
39 34 ΠΑΓΟΥΝΑΣ Θεόδωρος 0.54.24
40 36 ΚΑΠΩΝΗΣ Γεώργιος 0.54.32
41 37 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ Ανδρέας 0.54.53
42 38 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ιωάννης 0.54.59
43 39 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ Ηλίας 0.55.16
44 40 ΚΑΡΖΗΣ Κωνσταντίνος 0.55.27
45 41 ΠΑΓΟΥΝΑΣ Νικόλαος 0.55.42
46 5 ΒΑΛΣΑΜΗ Ειρήνη 0.55.56
47 6 ΚΟΚΚΩΡΗ Θεοδώρα 0.56.32
48 42 ΚΟΣΜΑΣ Εμμανουήλ 0.57.27
49 43 ΚΟΛΛΙΟΣ Μιχαήλ 0.57.49
50 44 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αθανάσιος 0.58.06
51 45 ΒΛΑΣΤΟΣ Παναγιώτης 0.58.08
52 46 ΣΤΑΣΙΝΟΣ Δημήτριος 0.58.11
53 47 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Γρηγόριος 0.58.16
54 7 ΚΑΣΕΓΙΑ Εύχαρις 0.58.22
55 8 ΤΣΙΑΚΟΥΛΙΑ Χαριτίνη 0.58.29
56 9 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ζωή 0.58.31
57 48 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ Κωνσταντίνος 0.58.40
58 10 ΒΑΣΙΛΕΛΑ Μυρσίνη 0.58.44
59 49 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ Νικόλαος 0.58.48
60 11 ΚΩΛΕΤΤΗ Στυλιανή 0.59.21
61 12 ΚΟΝΤΟΥ Αχιλλεία 0.59.46
62 50 ΝΤΖΙΑΦΕΡΗΣ Βασίλειος 0.59.53
63 51 ΠΑΣΤΡΑΣ Νικόλαος 1.00.02
64 52 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.00.09
65 53 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ Εμμανουήλ 1.00.41
66 54 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Αλέξανδρος 1.00.43
67 13 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΚΑ Χριστίνα 1.00.45
68 55 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 1.00.46
69 56 ΡΗΓΑΣ Μιχαήλ 1.00.47
70 14 ΑΜΟΙΡΑΛΗ Ζωή 1.01.01
71 15 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ Μαρία 1.01.02
72 16 ΑΓΓΕΛΗ Φαίη 1.01.03
73 57 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ Κωνσταντίνος 1.01.03
74 58 ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ Γεώργιος 1.01.24
75 59 ΚΑΡΕΛΛΑΣ Ιωάννης 1.01.25
76 60 ΕΞΑΡΧΟΣ Γεώργιος 1.01.47
77 61 ΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Αθανάσιος 1.01.50
78 17 ΑΝΤΥΠΑ Μαριλένα 1.01.54
79 18 ΠΤΕΡΟΥΔΗ Μαρία-Ελένη 1.02.03
80 19 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ Μιράντα 1.02.10
81 62 ΓΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.02.23
82 20 ΤΣΙΩΜΗ Αλεξάνδρα 1.02.31
83 21 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗ Μικελα 1.02.36
84 63 ΜΠΡΟΥΜΗΣ Κωνσταντίνος 1.02.55
85 22 ΚΥΡΛΗ Ειρήνη 1.03.00
86 64 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ματθαίος 1.04.29
87 65 ΙΤΑΛΟΣ Κάρολος 1.05.01
88 23 ΦΑΡΟΥ Σιμι 1.05.03
89 24 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ Μαρίνα 1.05.14
90 66 ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ Γεώργιος 1.05.22
91 25 ΜΑΓΓΙΝΑ Ελένη 1.05.27
92 67 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Νικόλαος 1.05.32
93 68 ΜΟΣΧΟΝΑΣ Παναγιώτης 1.05.48
94 69 ΛΥΡΑΣ Γεώργιος 1.05.58
95 69 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ Ευστράτιος 1.05.58
96 71 ΤΟΥΡΚΑΜΠΗΣ Γεώργιος 1.05.59
97 26 ΤΡΟΜΠΑΤΖΗ Άννα 1.06.00
98 72 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Στυλιανός 1.06.12
99 73 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης 1.06.16
100 74 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.06.36
101 75 ΜΟΣΧΟΝΑΣ Γεώργιος 1.06.42
102 76 ΣΚΟΥΡΩΦ Βλαδίμηρος 1.06.45
103 27 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Μαρία 1.07.06
104 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Παναγιώτης 1.07.36
105 78 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Άκης 1.07.38
106 79 ΚΙΖΟΥΡΗΣ Παναγιώτης 1.07.39
107 28 ΣΤΑΜΟΥ Παρασκευή 1.08.03
108 29 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ Ελένη 1.08.08
109 29 ΓΟΥΝΑΡΗ Δήμητρα 1.08.08
110 29 ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ Ελισσάβετ 1.08.08
111 32 ΓΚΑΛΙΟΥ Χριστίνα 1.08.16
112 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Δημήτριος 1.08.39
113 33 ΝΟΥΤΣΙΑ Ασημίνα 1.08.41
114 34 ΠΙΣΙΤΕΛΗ Σοφία 1.09.02
115 81 ΠΑΥΛΟΥ Παντελής 1.09.06
116 82 ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ Ηλίας 1.09.07
117 35 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Χριστιάνα 1.09.47
118 36 ΜΩΡΑΪΤΗ Παρασκευή 1.10.09
119 37 ΡΑΠΤΗ Σπυριδούλα 1.10.10
120 38 ΧΑΤΖΗΠΡΙΜΟΥ Αθανασία 1.11.04
121 39 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Ευαγγελία 1.11.10
122 83 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ευάγγελος 1.11.16
123 84 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.11.24
124 85 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Απόστολος 1.11.39
125 40 ΠΕΦΑΝΗ Ευφροσύνη 1.11.49
126 86 ΚΟΪΝΗΣ Ιωάννης 1.12.02
127 41 ΜΠΕΡΑΤΗ Ευαγγελία 1.12.02
128 87 ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 1.13.48
129 42 ΡΟΥΜΑΝΟΥ Χαρά 1.13.49
130 42 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα 1.13.49
131 88 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Σωκράτης 1.14.35
132 44 ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ Μαγδαληνή 1.15.20
133 44 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ανδρούλα 1.15.20
134 46 ΡΑΛΛΗ Μαριάννα 1.15.43
135 47 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ Μαριάννα 1.16.43
136 48 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ Ξανθίππη 1.17.17
137 49 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Αριστέα 1.17.47
138 50 ΓΚΟΓΚΟΥ Όλγα 1.18.09
139 51 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αικατερίνη 1.18.23
140 52 ΓΑΛΑΝΗ Δήμητρα 1.18.34
141 53 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 1.18.35
142 89 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Νικόλαος 1.19.01
143 90 ΜΑΝΙΑΤΗΣ Πέτρος 1.20.27
144 54 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Πηνελόπη 1.20.53
145 55 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ Βασιλική 1.21.42
146 91 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 1.22.44
147 91 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ Δημήτριος 1.22.44
148 93 ΚΟΜΝΗΝΟΣ Αλέξης 1.23.16
149 94 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ Αθανάσιος 1.23.44
150 56 ΚΑΤΣΟΥΛΑ Μαρία 1.23.45
151 95 ΛΥΜΟΥΡΗΣ Σπυρίδων 1.24.47
152 57 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Θεανώ 1.25.29
153 58 ΣΧΙΖΑ Όλγα 1.26.05
154 96 ΛΕΤΣΙΟΣ Παναγιώτης 1.26.54
155 97 CHEN Jinlong 1.28.40
156 59 LI Cuixia 1.28.40
157 98 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Παντελής 1.29.14
158 60 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Ελευθερία 1.29.14
159 61 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 1.29.24
160 99 ΚΑΦΑΣΗΣ Γρηγόριος 1.43.41
161 62 ΜΟΥΣΤΑΚΑ Σταυρούλα 1.46.35

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!