Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Arachova Trail 21K, 28/08/2016
Απόσταση: 21.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1450 μ.
Πόντοι: 35.5
Δείκτης ανάβασης: 69
Συμμετέχοντες: 122
Τερματίσαντες: 121 (99.2%)
Μέση Επίδοση: 3.17.02
Τοποθεσία: Αράχωβα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Γεώργιος 2.03.47
2 2 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ Αθανάσιος 2.08.15
3 3 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.10.24
4 4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.19.25
5 5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 2.23.32
6 6 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιορδάνης 2.34.46
7 7 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Γεώργιος 2.35.09
8 8 ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ Αυγερινός 2.35.40
9 9 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Κωνσταντίνος 2.35.50
10 10 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης 2.36.33
11 11 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.37.56
12 12 ΒΛΑΧΟΒΑΣΙΛΗΣ Αντώνιος 2.38.03
13 13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γεώργιος 2.38.18
14 1 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Κλεοπάτρα 2.38.19
15 14 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΪ Παναγιώτης 2.39.55
16 15 ΔΡΑΚΟΣ Γρηγόριος 2.40.02
17 16 ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.40.20
18 17 ΤΑΝΤΑΛΟΣ Νικόλαος 2.41.00
19 18 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.41.38
20 19 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.42.15
21 20 ΤΣΟΥΝΑΣ Ορέστης 2.43.45
22 21 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ Δημήτριος 2.47.14
23 22 ΑΓΓΕΛΟΥ Κωνσταντίνος 2.47.37
24 22 ΣΕΛΕΚΟΣ Γκίκας 2.47.37
25 24 SPECHT David 2.50.00
26 25 ΠΛΟΥΜΗΣ Σεραφείμ 2.52.36
27 26 WALTER Walter 2.52.50
28 27 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ Νικόλαος 2.53.01
29 28 ΚΑΜΙΣΗΣ Παναγιώτης 2.54.07
30 29 ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ Άκης 2.55.39
31 30 ΠΑΓΚΛΕΣ Γεώργιος 2.55.44
32 31 ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ Νικόλαος 2.55.45
33 32 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 2.55.50
34 33 ΝΤΕΛΗΣ Ηλίας 2.56.51
35 2 ΖΙΩΓΑ Νίκη 2.57.23
36 34 ΖΙΝΤΡΟΣ Κλεάνθης 2.57.24
37 35 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ 2.57.51
38 36 ΤΣΙΠΗΣ Θρασύβουλος 2.58.47
39 37 ΚΡΟΚΙΔΗΣ Γεώργιος 2.59.02
40 38 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Κωνσταντίνος 2.59.30
41 39 ΤΟΚΑΤΛΗΣ Σταύρος 2.59.35
42 40 ΔΗΜΤΣΑΣ Νικόλαος 3.00.52
43 41 ΚΑΡΥΩΤΗΣ Νικόλαος 3.01.35
44 42 ARNAUD Alaterre 3.01.54
45 43 ΧΑΤΖΙΡΗΓΑΣ Ανέστης 3.02.17
46 3 ΙΓΓΛΕΖΟΥ Ασημίνα 3.02.19
47 44 ΜΟΛΦΕΤΑΣ Κωνσταντίνος 3.02.19
48 45 ΑΜΙΡΑΛΗΣ Οσβαλντ 3.02.28
49 46 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Δίκαιος 3.04.43
50 47 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γεώργιος 3.05.09
51 47 ΤΣΙΓΚΟΣ Αλέξανδρος 3.05.09
52 49 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Ευάγγελος 3.06.11
53 50 ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ Ευάγγελος 3.07.38
54 51 ΤΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Επαμεινώνδας 3.07.41
55 52 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Θεόδωρος 3.09.29
56 53 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Αθανάσιος 3.09.47
57 54 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Φώτιος 3.09.49
58 55 ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος 3.12.46
59 56 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ Αφεντούλης 3.13.39
60 57 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ Ευάγγελος 3.14.20
61 58 ΨΥΛΑΚΟΣ Βασίλειος 3.14.21
62 4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Κωνσταντίνα 3.14.39
63 59 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Γεώργιος 3.14.46
64 60 ΚΗΡΥΚΟΣ Αναστάσιος 3.16.06
65 61 ΚΑΛΟΓΕΩΡΓΟΣ Αθανάσιος 3.16.27
66 62 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Γεώργιος 3.16.45
67 62 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 3.16.45
68 64 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ Γεώργιος 3.16.47
69 65 ΑΝΑΓΝΟΣ Θεόδωρος 3.17.17
70 66 ΓΚΛΕΤΣΟΣ Μιλτιάδης 3.17.22
71 66 ΜΑΡΙΝΟΣ Ιωάννης 3.17.22
72 68 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Λέανδρος 3.18.06
73 69 ΡΙΖΟΣ Γεώργιος 3.19.17
74 70 ΜΑΡΙΝΟΣ Αναστάσιος 3.20.05
75 71 ΣΑΡΛΑΜΗΣ Αντώνιος 3.22.14
76 72 ΒΕΝΕΤΗΣ Ευάγγελος 3.23.19
77 73 ΣΚΑΡΠΑΡΗΣ Εμμανουήλ 3.24.17
78 74 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Γεράσιμος 3.24.52
79 75 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Παναγιώτης 3.25.12
80 76 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνος 3.25.21
81 77 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Σπυρίδων 3.25.28
82 78 ΡΑΧΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.25.33
83 5 ΠΑΠΑΔΙΑ Σωτηρία 3.25.46
84 79 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 3.26.17
85 80 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ Ανδρέας 3.29.43
86 81 ΝΤΟΤΣΙΑΣ Φώτιος 3.30.33
87 82 ΤΑΣΟΥΛΗΣ Δημοσθένης 3.31.58
88 83 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δημήτριος 3.32.02
89 84 ΛΙΑΣΚΟΣ Αθανάσιος 3.32.46
90 6 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ Βασιλική 3.32.47
91 7 ΜΑΡΓΕΛΗ Μαρία-Χριστίνα 3.32.50
92 85 ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 3.33.56
93 86 ΠΕΡΣΙΔΗΣ Ιωάννης 3.34.53
94 87 ΜΠΑΝΤΕΣ Ιωάννης 3.35.08
95 88 ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ Δημήτριος 3.35.50
96 89 ΛΑΛΛΟΣ Σπυρίδων 3.39.01
97 90 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 3.39.02
98 91 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.40.05
99 92 ΖΑΡΙΦΗΣ Ευστράτιος 3.42.38
100 93 ΚΑΡΑΒΑΣ Νικόλαος 3.49.11
101 94 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.50.16
102 8 SPECHT Silvy 3.51.01
103 95 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Πέτρος 3.55.12
104 96 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Δημήτριος 3.57.48
105 97 ΜΠΑΡΛΑΣ Νικόλαος 3.57.54
106 9 ΧΑΡΜΠΗ Αικατερίνη 3.57.59
107 10 ΜΠΟΥΚΑ Σπυριδούλα 4.01.12
108 98 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Κωνσταντίνος 4.01.13
109 99 ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ Σταμάτιος 4.05.26
110 100 ΣΤΑΘΗΣ Κωνσταντίνος 4.08.31
111 11 TRUSLER Mandy 4.08.31
112 100 TRUSLER Brad 4.08.31
113 102 ΧΑΡΙΤΟΣ Δημήτριος 4.12.43
114 103 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Δημήτριος 4.13.05
115 104 ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ Νικόλαος 4.16.22
116 12 GONG Jianping 4.17.40
117 105 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ευθύμιος 4.29.47
118 106 BEN-DOV Nir 4.37.23
119 107 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Ιωάννης 4.53.05
120 108 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 4.59.43
121 109 ΣΥΝΟΔΗΣ Παναγιώτης 5.01.31
122 110 ΚΕΚΚΟΣ Δημήτριος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!