Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Taygetos Challenge, 28/03/2010
Απόσταση: 37.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 2400 μ.
Πόντοι: 61
Δείκτης ανάβασης: 64.9
Συμμετέχοντες: 132
Τερματίσαντες: 132 (100%)
Μέση Επίδοση: 5.57.18
Τοποθεσία: Καρδαμύλη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.trailproject.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ Νικόλαος 3.43.58
2 2 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ Χαράλαμπος 3.44.56
3 3 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 3.57.24
4 4 DERVIS Lefter 4.02.10
5 5 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Ηρακλής 4.02.40
6 6 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 4.02.43
7 7 ΣΤΕΦΑΝΗΣ Σταύρος 4.04.21
8 8 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 4.06.40
9 9 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ Θεοφάνης 4.10.54
10 10 ΚΑΡΛΟΣ Κυριάκος 4.19.20
11 11 MATRAS Slawomir 4.19.28
12 12 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 4.27.22
13 13 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ Βασίλειος 4.33.31
14 1 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ Μαρία 4.36.23
15 14 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 4.40.15
16 15 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 4.40.36
17 15 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Λάμπρος 4.40.36
18 17 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Μαξιμιλιανός 4.42.40
19 18 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 4.43.58
20 19 ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος 4.47.03
21 20 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Χρήστος 4.49.36
22 21 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 4.49.56
23 22 ΝΑΤΣΙΟΣ Γεώργιος 4.51.38
24 23 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ιωάννης 4.52.21
25 2 ΣΥΛΑΙΟΥ Ασημίνα 4.53.17
26 24 ΔΑΝΑΣΚΟΣ Κωνσταντίνος 4.55.09
27 25 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Γεώργιος 4.56.16
28 26 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Αθανάσιος 4.56.21
29 27 ΒΛΑΧΟΣ Παναγιώτης 4.56.23
30 28 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 4.56.27
31 29 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 4.58.17
32 30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος 5.05.05
33 31 ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ Κωνσταντίνος 5.06.14
34 32 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ Χαρίλαος 5.06.19
35 33 ΜΠΕΝΕΖΗΣ Γεράσιμος 5.06.49
36 34 ΚΑΛΕΒΕΑΣ Γεώργιος 5.07.08
37 35 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 5.08.25
38 36 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Ελευθέριος 5.08.38
39 37 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 5.09.16
40 38 ΡΟΥΜΠΟΣ Χρίστος 5.10.20
41 39 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 5.12.27
42 40 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Γεώργιος 5.12.45
43 3 ΜΠΑΚΑ Βασιλική 5.13.06
44 41 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 5.13.32
45 42 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Αλέξανδρος 5.14.10
46 43 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος 5.15.49
47 44 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος 5.16.05
48 44 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ Ιωάννης 5.16.05
49 4 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 5.17.39
50 46 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αδαμάντιος 5.19.50
51 47 ΜΠΙΚΟΣ Κωνσταντίνος 5.21.22
52 48 ΣΟΥΡΣΟΣ Ηρακλής 5.24.20
53 49 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ 5.24.25
54 50 ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ Χαράλαμπος 5.25.09
55 51 ΣΚΟΠΑΣ Αθανάσιος 5.30.45
56 52 ΝΑΤΣΙΟΣ Ανδρέας 5.33.03
57 53 ΜΠΑΝΤΗΣ Παύλος 5.35.21
58 54 ΚΝΟΥΝΗ Αγκόπ 5.36.57
59 54 ΣΠΕΡΤΟΣ Αντώνιος 5.36.57
60 54 ΦΟΡΤΑΤΟΣ Αντώνιος 5.36.57
61 57 ΚΟΥΛΗΣ Σπυρίδων 5.37.40
62 5 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 5.37.50
63 58 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ Σπυρίδων 5.41.30
64 59 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 5.43.51
65 60 ΖΑΝΑΣ Νικόλαος 5.43.57
66 61 ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ Σπυρίδων 5.45.47
67 61 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 5.45.47
68 6 NAEGELE Gabi 5.48.05
69 63 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Γεράσιμος 5.48.05
70 64 ΣΠΑΧΗΣ Κωνσταντίνος 5.48.22
71 65 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 5.50.11
72 66 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Άγγελος 5.57.07
73 67 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 5.59.37
74 68 ΚΩΣΤΑΡΑΣ Μιχαήλ 6.03.45
75 69 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ Αγησίλαος 6.03.49
76 70 ΧΑΪΚΑΛΗΣ Ανδρέας 6.04.37
77 71 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 6.04.44
78 72 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Βασίλειος 6.06.38
79 73 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 6.08.18
80 74 ΛΑΓΑΡΑΣ Δημήτριος 6.10.37
81 75 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 6.10.53
82 76 ΛΕΦΟΓΛΟΥ Χρήστος 6.11.24
83 77 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 6.11.56
84 78 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 6.12.02
85 79 ΣΕΝΤΡΗΣ Μάριος 6.15.30
86 80 ΜΠΟΥΡΔΑΣ Δημήτριος 6.19.04
87 81 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Αλέξανδρος 6.20.08
88 82 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ Νικόλαος 6.20.44
89 83 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Χρυσόστομος 6.22.29
90 84 ΚΙΤΣΟΣ Γεώργιος 6.26.20
91 85 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Εμμανουήλ 6.28.36
92 7 ΑΝΔΡΕΟΥ Ναταλί 6.32.00
93 86 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταματιος 6.33.50
94 8 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ Αλεξάνδρα 6.36.12
95 87 ΦΟΥΝΤΑΣ Βασίλειος 6.36.18
96 88 ΤΣΑΠΕΚΗΣ Παναγιώτης 6.38.54
97 9 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ Χρυσούλα-Δήμητρα 6.44.47
98 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεοφάνης 6.45.28
99 90 ΣΚΑΡΛΟΣ Αθανάσιος 6.45.34
100 90 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Απόστολος 6.45.34
101 92 ΛΑΜΠΡΗΣ Αριστοτέλης 6.45.35
102 93 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 6.51.44
103 94 ΕΞΑΡΧΟΥ Ιωάννης 6.52.58
104 95 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος 6.53.17
105 96 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Γεώργιος 6.55.27
106 97 ΕΞΑΡΧΟΣ Γεώργιος 6.59.59
107 10 ΔΟΥΝΗ Ιουλία 7.01.48
108 11 ΑΝΕΣΤΗ Βασιλική 7.01.49
109 98 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Αθανάσιος 7.16.42
110 12 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Κωνσταντίνα 7.16.42
111 99 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Πέτρος 7.17.44
112 100 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 7.19.47
113 101 ΔΟΥΓΑΛΗΣ Γρηγόριος 7.24.04
114 101 ΚΡΙΓΚΑΣ Αθανάσιος 7.24.04
115 103 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Γεώργιος 7.37.44
116 104 ΠΑΡΟΥΣΗΣ Δημήτριος 7.38.57
117 105 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ευγένιος 7.40.33
118 106 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 7.44.05
119 13 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ Καλλιόπη 7.48.49
120 107 ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ Παναγιώτης 7.48.50
121 14 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 7.52.39
122 108 ΧΡΗΣΤΟΥ Στυλιανός 7.53.00
123 15 ΚΑΝΤΖΟΥ Γεωργία 8.07.50
124 15 ΑΝΥΦΑΝΤΗ Αλεξάνδρα 8.07.50
125 109 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Θωμάς 8.10.13
126 17 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ Ευγενία 8.10.13
127 110 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Νικόλαος 8.20.26
128 110 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ Δημήτριος 8.20.26
129 112 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 8.21.51
130 113 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ Νικόλαος 8.22.26
131 18 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ Δήμητρα 8.36.40
132 114 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ Ευάγγελος 8.42.42

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
The Costa Brava Stage Run opens registration for the 2023 edition: https://t.co/dxklK3CcLe https://t.co/jbkwW09N3H
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!