Winter Run Palia Kavala 2018 - Ανεπίσημα αποτελέσματα

Από 12 Φεβ 2018

Με 262 συμμετοχές ολοκληρώθηκε ο χειμωνιάτικος αγώνας της Καβάλας 'Winter Run Palia Kavala'. Δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα.

 

A/A ONOMA ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α1 18-29 01:36:55:411
2 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α Α1 18-29 01:41:02:482
3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α Α2 30-39 01:47:05:991
4 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 30-39 01:49:18:733
5 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 30-39 01:50:22:044
6 ΡΟΤΣΑ ΙΩΣΗΦ Α Α2 30-39 01:53:28:936
7 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α1 18-29 01:53:36:096
8 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 01:53:38:713
9 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α4 50-59 01:53:43:791
10 ΔΑΓΔΗΝΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α Α4 50-59 01:53:59:380
11 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α1 18-29 01:54:33:713
12 ΚΡΥΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α3 40-49 01:55:05:402
13 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 01:55:49:866
14 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 30-39 01:56:14:321
15 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α Α2 30-39 01:56:27:096
16 DUDEK BO Α Α3 40-49 01:57:15:194
17 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ Α Α2 30-39 01:57:49:787
18 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α2 30-39 01:57:59:833
19 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α Α4 50-59 01:58:04:176
20 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 01:58:24:532
21 ΤΣΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 18-29 01:58:30:197
22 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 30-39 01:58:55:031
23 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α3 40-49 01:59:15:598
24 ΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α2 30-39 01:59:53:364
25 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α2 30-39 02:01:03:020
26 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α4 50-59 02:02:07:630
27 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α2 30-39 02:03:00:934
28 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α1 18-29 02:03:19:609
29 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α Α2 30-39 02:03:31:242
30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 02:03:54:697
31 PETKOV PLAMEN Α Α1 18-29 02:04:14:878
32 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α3 40-49 02:04:51:441
33 ΔΡΕΛΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α Α1 18-29 02:04:51:535
34 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α2 30-39 02:05:07:253
35 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α2 30-39 02:05:07:402
36 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ Α Α4 50-59 02:06:05:520
37 ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 02:06:48:988
38 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 02:06:54:929
39 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α3 40-49 02:07:12:961
40 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α2 30-39 02:08:19:829
41 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α3 40-49 02:08:26:735
42 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α1 18-29 02:08:26:877
43 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α3 40-49 02:08:44:927
44 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α1 18-29 02:08:47:206
45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:08:55:795
46 ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α2 30-39 02:09:03:132
47 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α3 40-49 02:09:25:229
48 KUMMER PETER Α Α3 40-49 02:10:14:801
49 ΚΑΠΙΤΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α1 18-29 02:10:18:402
50 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α1 18-29 02:10:52:996
51 ΖΟΥΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α2 30-39 02:10:54:778
52 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:10:55:739
53 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:11:13:043
54 ΣΤΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α2 30-39 02:11:58:968
55 ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α1 18-29 02:12:13:943
56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:12:15:206
57 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 02:12:15:309
58 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 30-39 02:12:24:122
59 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:13:24:006
60 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:13:44:257
61 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ Α Α4 50-59 02:13:54:780
62 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 30-39 02:13:54:916
63 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α4 50-59 02:13:54:980
64 SARISOY ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ EMINE Γ Γ2 40+ 02:14:25:611
65 ΣΠΥΡΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α1 18-29 02:14:41:197
66 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α2 30-39 02:14:42:719
67 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:15:14:396
68 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α2 30-39 02:15:53:124
69 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α Α2 30-39 02:16:08:124
70 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ Α Α3 40-49 02:16:22:160
71 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α1 18-29 02:16:24:446
72 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:16:45:528
73 ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α2 30-39 02:16:45:906
74 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α2 30-39 02:17:06:228
75 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 02:17:07:758
76 ΤΟΣΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ Γ1 18-39 02:17:17:423
77 ΣΑΝΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α3 40-49 02:17:30:604
78 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ Γ1 18-39 02:17:39:095
79 ΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 02:18:55:610
80 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:19:06:519
81 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ2 40+ 02:19:16:591
82 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 02:19:28:732
83 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:19:28:917
84 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ Γ2 40+ 02:19:50:870
85 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α Α2 30-39 02:19:54:243
86 ΛΙΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α3 40-49 02:20:14:502
87 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α3 40-49 02:20:14:504
88 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α Α3 40-49 02:20:41:236
89 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:21:17:625
90 ΤΣΙΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α2 30-39 02:22:03:706
91 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α4 50-59 02:22:09:147
92 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 02:22:09:481
93 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α3 40-49 02:22:22:182
94 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 02:22:23:462
95 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α2 30-39 02:22:42:669
96 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:23:19:904
97 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α Α2 30-39 02:23:50:674
98 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α3 40-49 02:24:29:376
99 ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α1 18-29 02:25:12:789
100 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α3 40-49 02:25:12:794
101 ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:25:25:099
102 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 30-39 02:25:26:851
103 ΚΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α1 18-29 02:25:36:080
104 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 02:25:44:979
105 ΓΕΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Α3 40-49 02:25:51:116
106 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α Α4 50-59 02:25:59:803
107 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:26:21:055
108 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α4 50-59 02:26:21:251
109 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α2 30-39 02:26:22:327
110 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:26:29:697
111 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α5 60+ 02:26:42:483
112 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α Α4 50-59 02:27:09:317
113 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:28:06:812
113 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α Α2 30-39 02:28:06:812
113 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:28:06:812
116 ΡΕΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Α3 40-49 02:28:12:671
117 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 30-39 02:28:20:111
118 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α3 40-49 02:28:24:632
119 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ Γ1 18-39 02:28:44:034
120 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α Α2 30-39 02:28:51:753
121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α Α1 18-29 02:29:10:964
122 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 30-39 02:29:30:316
123 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α2 30-39 02:29:30:397
124 ΜΑΜΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ Γ1 18-39 02:29:30:957
125 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α3 40-49 02:30:04:177
126 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 02:31:17:414
127 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α Α2 30-39 02:31:17:451
128 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Α Α2 30-39 02:32:03:142
129 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ1 18-39 02:32:21:968
130 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α Α1 18-29 02:32:26:621
131 ΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:32:31:203
132 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 02:32:50:669
133 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α1 18-29 02:33:23:511
134 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:33:41:104
135 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:33:53:717
136 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 30-39 02:33:55:567
137 ΜΗΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α3 40-49 02:34:12:231
138 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α4 50-59 02:34:12:233
139 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:34:19:525
140 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α1 18-29 02:34:23:517
141 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α4 50-59 02:34:46:451
142 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α4 50-59 02:35:05:398
143 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:35:07:861
144 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ Α Α4 50-59 02:35:11:290
145 ΚΟΛΟΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α4 50-59 02:35:26:570
146 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α4 50-59 02:35:34:903
147 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α2 30-39 02:35:55:756
148 ΣΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α1 18-29 02:36:17:993
149 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α3 40-49 02:36:18:263
150 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ2 40+ 02:36:49:020
151 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α3 40-49 02:36:49:144
152 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 02:38:06:350
153 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α2 30-39 02:38:18:994
154 GEORGIEVA VALENTINA Γ Γ1 18-39 02:38:57:127
155 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α3 40-49 02:39:13:094
156 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:39:14:395
157 ΓΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 30-39 02:39:24:815
158 ΚΑΝΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:41:05:701
159 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 30-39 02:41:25:663
160 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α3 40-49 02:41:40:905
161 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Α3 40-49 02:42:00:277
162 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Α Α3 40-49 02:42:20:542
163 ΧΑΡAΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ Γ2 40+ 02:42:29:047
164 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α Α3 40-49 02:43:07:630
165 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α3 40-49 02:43:46:731
166 POPOV NIKOLAY Α Α3 40-49 02:45:11:527
167 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α Α2 30-39 02:45:12:886
168 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α Α3 40-49 02:45:37:776
169 ΤΖΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α1 18-29 02:45:49:579
170 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α3 40-49 02:45:56:917
171 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Α3 40-49 02:45:57:042
172 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 02:46:24:321
173 ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 30-39 02:46:38:143
174 ΚΕΚΙΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α3 40-49 02:46:38:924
175 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α3 40-49 02:46:38:959
176 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α3 40-49 02:46:39:116
177 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α Α4 50-59 02:46:50:696
178 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Α Α4 50-59 02:46:57:977
179 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α2 30-39 02:47:10:160
180 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α4 50-59 02:47:18:686
181 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α Α1 18-29 02:47:46:623
182 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γ Γ1 18-39 02:47:47:471
183 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α5 60+ 02:47:47:671
184 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α4 50-59 02:48:10:530
185 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α2 30-39 02:50:05:968
186 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α Α3 40-49 02:50:16:378
187 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α Α2 30-39 02:50:16:479
188 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 02:50:33:619
189 ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α2 30-39 02:51:55:524
190 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ Γ Γ1 18-39 02:52:22:068
191 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ Α Α4 50-59 02:52:36:727
192 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α4 50-59 02:52:36:886
193 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 02:52:37:359
194 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α1 18-29 02:52:39:806
195 ΓΑΝΤΖΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ Α Α3 40-49 02:52:47:867
196 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ Α Α2 30-39 02:52:47:868
197 ΚΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α2 30-39 02:53:08:101
198 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α Α4 50-59 02:53:15:245
199 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α4 50-59 02:54:01:510
200 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Γ Γ2 40+ 02:54:02:062
201 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γ1 18-39 02:54:26:842
202 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α Α3 40-49 02:55:05:391
203 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ Α Α3 40-49 02:55:06:175
204 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α3 40-49 02:55:39:392
205 ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α3 40-49 02:56:18:640
206 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 02:56:22:120
207 ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ Γ2 40+ 02:56:23:073
208 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α5 60+ 02:57:25:764
209 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α4 50-59 02:59:21:550
210 ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ Γ2 40+ 02:59:21:554
211 ΝΤΕΜΙΣΙΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 03:00:32:137
212 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 03:05:32:670
213 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Α1 18-29 03:05:33:113
214 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 03:05:54:337
215 ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 30-39 03:05:54:439
215 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ Γ2 40+ 03:05:54:439
217 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α3 40-49 03:05:54:619
218 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α3 40-49 03:05:55:759
219 ΜΑΡΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α Α1 18-29 03:06:29:480
220 ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α3 40-49 03:08:04:047
221 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α Α1 18-29 03:08:04:247
222 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α4 50-59 03:09:14:988
223 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α4 50-59 03:09:22:451
224 ΤΣΕΚΜΕΣ ΜΑΡΙΟΣ Α Α2 30-39 03:09:55:413
225 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α4 50-59 03:10:15:556
226 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 30-39 03:10:28:617
227 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α3 40-49 03:11:08:577
228 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 03:13:09:876
229 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α4 50-59 03:15:43:208
230 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α Α3 40-49 03:16:35:734
231 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Γ2 40+ 03:16:38:420
232 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ Γ Γ1 18-39 03:16:47:631
233 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α Α3 40-49 03:17:57:804
234 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 03:17:57:966
235 ΚΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 03:18:53:465
236 ΝΑΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α2 30-39 03:18:59:082
237 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α2 30-39 03:19:14:703
238 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α2 30-39 03:20:26:613
239 ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Γ Γ1 18-39 03:20:53:396
240 ΣΟΥΚΡΙ ΜΕΜΕΤΣΙΚ Α Α3 40-49 03:21:20:674
241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Γ Γ1 18-39 03:21:25:261
242 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γ2 40+ 03:21:49:779
243 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 03:21:59:914
244 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α Α3 40-49 03:22:03:981
245 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α Α4 50-59 03:22:04:260
246 ΧΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α Α3 40-49 03:29:58:712
247 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Α Α4 50-59 03:33:19:718
248 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α Α3 40-49 03:36:48:678
249 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α1 18-29 03:37:03:044
250 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ Γ Γ1 18-39 03:37:03:179
251 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γ Γ2 40+ 03:38:17:615
252 ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ Γ1 18-39 03:38:36:421
253 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Α3 40-49 03:39:28:849
254 ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α Α2 30-39 03:39:32:629
255 ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ1 18-39 04:00:38:410
256 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ1 18-39 04:01:54:275
257 ΧΩΛΙΔΟΥ ΚΙΚΗ Γ Γ1 18-39 04:01:54:418
258 KLEMENTINE BOLLE Γ Γ2 40+ 04:24:36:702
259 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ Γ Γ2 40+ 04:24:36:743
260 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γ2 40+ 04:29:01:060
261 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Α4 50-59  
261 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ Γ1 18-39  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

"Crossing Costa Brava with a stage run – An interview with Tomàs Llorens Marès regarding the @CostaBravaRun 2019!:… https://t.co/U45kD0ur5T
"Μια περιπέτεια αναρρίχησης στα βάθη της Σιβηρίας!", το οδοιπορικό της αναζήτησης των μυστηριωδών Sundrun Pillars α… https://t.co/gLn81n6vAM
"Lailias Mountain Running: Πρέπει να πας στο Lailias!": Παρουσίαση της διοργάνωσης που θα γίνει στα όρη Βροντούς, σ… https://t.co/Oqj4mgUuAH
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Πεζοπορήστε στο βουνό με Salomon!

Διασχίζοντας την Costa Brava με έναν αγώνα Stage Run – Συνέντευξη με τον Tomàs Llorens Marès για το CBSR 2019!

Μια περιπέτεια αναρρίχησης στα βάθη της Σιβηρίας!

Lailias Mountain Running: Πρέπει να πας στο Lailias!

La Sportiva Stream GTX®

Αναμνήσεις και εικόνες από τον φετινό Rodopi Ultra Trail

Σωματικές αλλαγές στους αθλητές ορεινού τρεξίματος και πως μπορούν να βοηθηθούν από την προπόνηση!

To Tor des Geants γιορτάζει και γίνεται … Tor des Glaciers | 450k | 32.000 D+!

Ξεκινά η «μάχη» για μία από τις τελευταίες μεγάλες προκλήσεις της Εξερεύνησης και της Περιπέτειας, τη μοναχική διάσχιση της Ανταρκτικής!