Σουγιολτζόγλου και Cekoska νικητές στο Paggaio Trail Run - Αποτελέσματα

Από 07 Μαϊ 2018

Ο Μιχάλης Σουγιολτζόγλου με 2.52.32 και η Katarzina Cekoska με 3.13.34 ήταν οι νικητές του φετινού Akrolithos Paggaio Trail Run. Παράλληλα διεξήχθη και αγώνας 10 χλμ. Δείτε τα αποτελέσματα

 

Paggaio Trail Run 

 

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA ΧΡΟΝΟΣ
1 1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ SOUGIOL TEAM MEN 18-29 (M1) 02:52'32"653
2 82 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ O.S.B.E.T. MEN 30-49 (M2) 03:02'17"724
3 78 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 30-49 (M2) 03:06'12"843
4 142 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 03:08'43"755
5 4 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:13'20"688
6 114 CEKOSKA KATARZINA   WOMEN (W) 03:13'34"072
7 120 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:13'46"661
8 41 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:14'38"649
9 2 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:18'31"819
10 90 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:27'31"573
11 119 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:29'58"017
12 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. MEN 30-49 (M2) 03:30'16"205
13 66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EXPERT SPORT FIT&GYM MEN 30-49 (M2) 03:31'46"375
14 134 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ OLYMPUSMARATHONRT MEN 30-49 (M2) 03:35'15"140
15 69 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:35'24"909
16 124 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   MEN 18-29 (M1) 03:36'32"213
17 24 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SOUGIOL TEAM MEN 30-49 (M2) 03:36'58"628
18 23 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:37'35"788
19 77 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:38'49"455
20 71 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 18-29 (M1) 03:38'49"236
21 74 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:39'26"604
22 105 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:39'47"345
23 43 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   MEN 50+ (M3) 03:40'37"541
24 96 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:42'56"156
25 76 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:43'01"891
26 128 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:44'09"346
27 116 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:44'16"389
28 25 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:44'43"661
29 8 ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:44'43"855
30 40 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ MEN 30-49 (M2) 03:44'47"173
31 36 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   MEN 30-49 (M2) 03:44'49"537
32 104 ΤΣΕΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:46'24"271
33 123 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ   MEN 50+ (M3) 03:46'36"223
34 125 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:46'48"919
35 133 ΡΕΠΤΣΕΝΚΟ ΛΟΡΑ LA SPORTIVA TEAM GREECE WOMEN (W) 03:47'49"023
36 108 ΣΟΓΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'25"759
37 138 ΚΡΥΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'26"877
38 139 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'26"217
39 107 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:48'29"052
40 135 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:49'47"864
41 29 ΜΕΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 03:52'24"476
42 70 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 50+ (M3) 03:52'42"909
43 47 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:53'00"881
44 144 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   MEN 50+ (M3) 03:53'47"589
45 115 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:55'19"780
46 143 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΛΤΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:56'04"691
47 137 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   MEN 50+ (M3) 03:56'04"180
48 6 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN 18-29 (M1) 03:57'16"219
49 81 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ O.S.B.E.T. MEN 30-49 (M2) 03:57'15"408
50 50 ΖΟΥΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FIFTH ELEMENT MEN 30-49 (M2) 03:59'35"672
51 34 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:01'19"264
52 11 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:02'09"540
53 9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   WOMEN (W) 04:03'18"527
54 106 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:05'07"038
55 56 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:05'04"418
56 117 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:05'18"187
57 127 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:05'08"025
58 94 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΘΩΜΑΗ ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ WOMEN (W) 04:06'32"018
59 3 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'48"826
60 111 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'38"074
61 110 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'37"931
62 80 ΧΑΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:07'28"940
63 136 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   WOMEN (W) 04:08'17"033
64 93 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:08'20"326
65 126 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:14'24"195
66 38 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:14'42"716
67 39 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ MEN 30-49 (M2) 04:15'22"378
68 45 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ KASIMIS TRAINING WOMEN (W) 04:16'21"235
69 46 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:16'20"927
70 54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:16'13"307
71 121 ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ   MEN 50+ (M3) 04:16'20"150
72 132 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:19'33"966
73 101 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:19'37"558
74 84 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RED FOX CLUB MEN 50+ (M3) 04:19'39"969
75 10 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:20'15"257
76 131 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:20'21"171
77 65 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:20'43"666
78 27 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:20'58"580
79 87 ΣΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:21'16"441
80 52 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:21'08"966
81 22 ΓΙΑΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:21'16"742
82 5 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ MEN 50+ (M3) 04:21'22"292
83 58 ΣΤΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:21'29"754
84 44 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ MEN 30-49 (M2) 04:23'18"989
85 37 ΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:23'22"229
86 103 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:23'59"410
87 102 ΣΑΝΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:24'10"821
88 122 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:24'25"893
89 35 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 04:26'31"232
90 99 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ MEN 30-49 (M2) 04:26'42"888
91 100 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ WOMEN (W) 04:26'43"016
92 42 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:26'56"381
93 113 ΝΤΟΥΠΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:27'40"599
94 49 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'22"160
95 73 ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'29"888
96 92 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'48"425
97 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:29'31"758
98 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:30'06"474
99 21 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:30'08"586
100 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ WINTER RUN PALIA KAVALA TEAM MEN 30-49 (M2) 04:30'46"972
101 18 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:36'51"228
102 68 ΜΕΓΑΔΟΥΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:36'59"672
103 140 ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:39'17"983
104 60 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:42'24"489
105 63 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:42'36"785
106 112 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:42'55"327
107 57 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ MEN 30-49 (M2) 04:44'26"707
108 26 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:50'53"642
109 55 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:52'07"143
110 30 ΚΥΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:53'16"278
111 130 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   WOMEN (W) 04:54'45"987
112 86 ΜΑΡΕΤΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:55'39"268
113 72 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:56'41"348
114 64 ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ THRACE NG MEN 30-49 (M2) 04:59'12"327
115 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 05:02'30"096
116 91 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 05:04'27"103
117 89 ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 18-29 (M1) 05:04'27"534
118 17 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 05:05'37"741
119 31 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 05:07'45"646
120 61 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:08'19"788
121 83 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 05:08'40"459
122 75 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 05:12'37"211
123 97 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 05:13'35"834
124 109 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   MEN 50+ (M3) 05:17'03"931
125 88 ΜΠΑΡΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:20'12"193
126 15 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ XANTHI RUNNERS MEN 50+ (M3) 05:23'36"743
127 62 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:24'19"239
128 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 05:25'08"135
129 13 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ WINTER RUN PALIA KAVALA TEAM MEN 30-49 (M2) 05:39'26"278
130 51 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ MEN 30-49 (M2) 05:43'45"207
131 141 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 06:02'38"068
132 118 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   WOMEN (W) 06:34'47"920
DNF 19 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3)  
DNF 48 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ MEN 50+ (M3)  
DNF 129 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2)  
DNF 79 ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΑΞΙΣ MEN 50+ (M3)

 

10χλμ - Άντρες

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA ΧΡΟΝΟΣ
1 206 ΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IRON TEAM MEN (M) 00:52'58"506
2 201 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN (M) 00:54'59"850
3 262 ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 00:58'28"438
4 203 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ XANTHI RUNNERS-INVERSE MEN (M) 00:59'42"322
5 237 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN (M) 01:01'02"559
6 244 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN (M) 01:01'31"810
7 209 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:01'54"121
8 205 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'27"964
9 238 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'27"735
10 278 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'39"187
11 258 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΟΚΑΦ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:07'45"285
12 240 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:08'14"244
13 304 ΜΑΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:08'18"526
14 253 ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:08'21"333
15 210 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ MEN (M) 01:08'28"282
16 252 ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   MEN (M) 01:09'15"625
17 276 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:10'23"713
18 229 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ   MEN (M) 01:11'09"182
19 260 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN (M) 01:11'21"503
20 202 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ OSBET MEN (M) 01:11'22"240
21 241 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:11'42"431
22 215 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:11'51"360
23 302 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN (M) 01:12'15"177
24 204 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:12'52"757
25 274 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ   MEN (M) 01:15'12"504
26 211 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   MEN (M) 01:15'14"897
27 268 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:15'12"068
28 269 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   MEN (M) 01:15'13"364
29 291 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   MEN (M) 01:15'40"480
30 254 ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:15'45"394
31 282 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ   MEN (M) 01:15'59"765
32 232 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   MEN (M) 01:16'35"566
33 280 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ   MEN (M) 01:17'18"188
34 303 ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:17'30"906
35 250 ΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN (M) 01:18'09"747
36 296 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   MEN (M) 01:19'31"374
37 226 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ MEN (M) 01:20'15"867
38 235 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:20'44"841
39 301 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:21'17"860
40 294 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ   MEN (M) 01:23'32"280
41 261 ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:23'31"813
42 242 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:23'52"755
43 245 ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN (M) 01:24'10"685
44 284 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   MEN (M) 01:24'35"352
45 233 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:25'19"352
46 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   MEN (M) 01:25'15"266
47 300 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN (M) 01:25'18"621
48 217 ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ MEN (M) 01:26'12"863
49 286 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ   MEN (M) 01:27'20"770
50 281 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN (M) 01:27'29"657
51 216 ΕΚΑΤΟΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:27'44"329
52 285 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN (M) 01:28'13"327
53 275 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   MEN (M) 01:28'14"132
54 236 ΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:28'51"720
55 207 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ   MEN (M) 01:29'56"433
56 257 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:31'44"245
57 290 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   MEN (M) 01:34'36"994
58 270 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   MEN (M) 01:34'53"593
59 287 ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΗΣ   MEN (M) 01:36'12"112
60 279 ΠΑΝΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:38'50"090
61 228 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   MEN (M) 01:39'05"984
62 289 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN (M) 01:39'50"333
63 212 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ MEN (M) 01:40'23"723
64 256 ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   MEN (M) 01:42'22"581
65 272 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ   MEN (M) 01:48'55"227
66 227 ΣΤΟΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:51'00"715
67 264 ΚΥΡΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   MEN (M) 01:51'31"379
68 299 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:51'55"932
69 265 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN (M) 01:52'35"766
70 277 ΤΣΙΡΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN (M) 02:43'01"539

 

10χλμ - Γυναίκες

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA TOTAL ΧΡΟΝΟΣ
1 263 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ   WOMEN (W) 01:03'11"706
2 292 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   WOMEN (W) 01:15'39"740
3 293 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ OSBET WOMEN (W) 01:17'38"503
4 251 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ   WOMEN (W) 01:23'44"927
5 239 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ WOMEN (W) 01:28'01"795
6 271 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ KASSIMIS TRAINNING WOMEN (W) 01:32'02"402
7 255 ΚΟΥΦΤΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ   WOMEN (W) 01:33'15"567
8 259 ΜΑΚΡΗ ΔΑΝΑΗ   WOMEN (W) 01:34'37"252
9 283 ΤΣΟΥΛΚΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   WOMEN (W) 01:35'08"214
10 267 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   WOMEN (W) 01:39'11"470
11 225 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ WOMEN (W) 01:39'43"516
12 208 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ XANTHI RUNNERS WOMEN (W) 01:44'11"114
13 222 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ XANTHI RUNNERS WOMEN (W) 01:44'12"299
14 247 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ   WOMEN (W) 01:47'08"598
15 248 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ   WOMEN (W) 01:47'09"466
16 266 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ   WOMEN (W) 01:52'35"952
17 295 ΜΙΧΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ   WOMEN (W) 01:55'33"042
18 297 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   WOMEN (W) 01:56'26"332
19 243 ΑΜΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   WOMEN (W) 01:58'17"652
20 249 ΓΑΒΡΙΗΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS WOMEN (W) 02:03'12"545
21 230 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ WOMEN (W) 02:04'51"795
22 231 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ WOMEN (W) 02:05'26"490
23 213 ΑΜΙΑΔΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ   WOMEN (W) 02:06'46"169
24 246 ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΗ ΜΠΟΛΛΕ YPSARION TRAIL RUNNERS WOMEN (W) 02:25'21"867
25 298 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ   WOMEN (W) 02:25'25"727
26 273 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ   WOMEN (W) 02:29'55"897

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

profly2: https://t.co/i5YdZl28GW via @YouTube
Η δύναμη της αρκούδας σε ένα gel! Ο Βασίλης και η Ελένη της Nomad Honey μας μιλούν για το Bear Strength:… https://t.co/DBjNbnwmu3
In Barcelona at January 11 2019 the @ultratrailwtour award ceremony by @VolvicFraise https://t.co/TKr3sHAeWE #UTWT https://t.co/cN1QT8ELHn
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ζωντανεύοντας τα μονοπάτια του Πάικου ...

Πεζοπορικά σακίδια SALEWA

Η δύναμη της αρκούδας σε ένα gel! Ο Βασίλης και η Ελένη της Nomad Honey μας μιλούν για το Bear Strength!

Το Χρονικό της ανάβασης στο Kangchenjunga 8586μ, την 3η υψηλότερη κορφή του κόσμου

Agility Peak Flex-2: H πρώτη πρόταση της MERRELL για τρέξιμο στα ελληνικά βουνά!

CAT S61: Ένα τηλέφωνο για σκληρή χρήση με μοναδικές δυνατότητες

Brooks Caldera 2: Ένας αξιόπιστος “σύντροφος” στα μονοπάτια!

Προετοιμασία και συμμετοχή (στρατηγική, αποκατάσταση, διατροφή) κατά τη διάρκεια αγώνων που διεξάγονται σε stages!

Πεζοπορήστε στο βουνό με Salomon!