Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Μονοπάτι Παρνασσού, 02/05/2010
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1200 μ.
Πόντοι: 37
Δείκτης ανάβασης: 48
Συμμετέχοντες: 100
Τερματίσαντες: 100 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.22.16
Τοποθεσία: Αμφίκλεια
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://dionysosamfiklias.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 34 ΓΑΖΕΤΗΣ Θωμάς 1.56.20
2 1 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 2.15.03
3 2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.21.43
4 2 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Ιωάννης 2.21.43
5 4 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 2.23.05
6 5 FIJNAUT Stan 2.23.58
7 56 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ Αναστάσιος 2.26.09
8 6 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.30.16
9 7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ιωάννης 2.30.35
10 8 MATRAS Slawomir 2.34.05
11 9 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής 2.37.32
12 10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος 2.41.08
13 11 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ Χαρίλαος 2.42.16
14 11 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 2.42.16
15 13 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος 2.43.32
16 14 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.44.25
17 15 D`HONDT Frank 2.45.04
18 16 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 2.46.41
19 17 GANGLBAUER Georg 2.49.02
20 18 ΚΑΠΟΥΛΑΣ Δημήτριος 2.50.35
21 19 ΜΠΑΚΑΣ Θεόδωρος 2.51.02
22 20 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 2.51.41
23 21 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.53.02
24 22 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ Σπυρίδων 2.53.31
25 23 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γεώργιος 2.53.37
26 24 ΝΑΤΣΙΟΣ Ανδρέας 2.54.27
27 1 ΣΥΛΑΙΟΥ Ασημίνα 2.54.27
28 25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης 2.56.31
29 38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Λαμπρινός 2.56.39
30 26 ΖΑΝΑΣ Νικόλαος 2.56.40
31 27 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 2.59.09
32 27 ΣΚΟΠΑΣ Αθανάσιος 2.59.09
33 29 ΓΡΑΨΑΣ Σπυρίδων 2.59.44
34 30 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ Δημήτριος 3.01.48
35 2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 3.02.32
36 31 ΜΠΙΚΟΣ Κωνσταντίνος 3.03.00
37 32 ΦΙΝΕΣ Αθανάσιος 3.03.48
38 33 ΦΟΡΤΑΤΟΣ Αντώνιος 3.04.24
39 34 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.05.42
40 3 McCOY Rannelle 3.05.42
41 35 ΡΟΥΣΣΟΣ Δημήτριος 3.06.19
42 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.06.19
43 37 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Παναγιώτης 3.07.24
44 38 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 3.08.20
45 39 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ Μάριος 3.08.52
46 40 ΦΟΥΝΤΗΣ Παναγιώτης 3.09.57
47 41 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.10.57
48 42 ΝΑΤΣΙΟΣ Γεώργιος 3.12.24
49 42 ΣΠΥΡΟΥ Νικόλαος 3.12.24
50 44 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δημήτριος 3.13.21
51 45 ΖΟΓΑ Άγγελος 3.15.18
52 46 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 3.15.34
53 47 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Χαράλαμπος 3.15.42
54 48 ΜΑΡΚΟΥ Πέτρος 3.16.33
55 49 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ Μάριος 3.18.28
56 50 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.19.47
57 4 ΣΑΝΟΥΔΟΥ Ζήνια 3.20.08
58 51 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξης 3.22.14
59 52 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ Ανδρέας 3.26.06
60 53 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ Μιχαήλ 3.26.23
61 54 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 3.28.04
62 5 ΣΤΑΥΡΟΥ Βασιλική  3.28.04
63 55 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.29.45
64 56 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Δημήτριος 3.29.47
65 57 ΤΖΙΜΗΣ Βασίλειος 3.29.52
66 58 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Στέφανος 3.32.28
67 59 ΤΡΑΜΠΑΣ Αριστείδης 3.33.02
68 60 ΚΕΦΟΣ Ιωάννης 3.33.28
69 61 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.34.33
70 62 ΚΑΦΦΕΣ Ευάγγελος 3.34.48
71 63 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Αλέξιος 3.34.55
72 64 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 3.37.19
73 65 ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ Αντώνιος 3.37.38
74 66 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Νικόλαος 3.38.45
75 67 ΣΚΑΝΔΑΡΑΣ Ιωάννης 3.41.40
76 68 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Χαρίτος 3.42.53
77 69 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Αργύριος 3.43.39
78 70 ΚΙΚΑΣ Λάζαρος 3.46.43
79 71 ΖΥΓΟΥΡΟΣ Λουκάς 3.47.01
80 72 ΒΛΑΧΟΣ Ιωάννης 3.52.14
81 6 ΖΩΙΔΑΚΗ Ανδρονίκη 3.54.48
82 73 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Αχιλλέας 3.55.58
83 73 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Δημήτριος 3.55.58
84 75 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 3.56.06
85 76 ΤΣΟΥΤΣΟΣ Ιωάννης 3.58.11
86 77 ΤΣΙΑΧΡΗΣ Αλέξανδρος 4.02.19
87 7 ΚΟΡΡΕ Ιωάννα 4.03.14
88 78 ΜΠΑΡΑΝΟΒΣΚΙ Απόστολος 4.07.10
89 79 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 4.08.19
90 80 ΜΠΑΚΑΣ Χρήστος 4.08.50
91 81 ΓΑΤΣΗΣ Νικόλαος 4.11.11
92 82 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 4.11.23
93 83 ΦΡΑΤΖΙΑΚΟΜΟ Σίμος 4.11.40
94 84 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Αλκιβιάδης 4.14.58
95 85 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 4.14.59
96 8 ΚΟΡΡΕ Ελένη 4.15.48
97 9 ΔΟΥΝΗ Ιουλία 4.16.55
98 9 ΑΝΕΣΤΗ Βασιλική 4.16.55
99 86 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Απόστολος 4.22.37
100 87 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 4.31.45
101 88 ΛΕΦΑΣ Δημήτριος 4.35.04
102 88 ΚΟΥΡΤΗΣ Αντώνιος 4.35.04
103 90 ΧΑΥΛΙΔΗΣ Ευρυπίδης 4.36.05
104 65 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χρήστος 6.47.13
105 27 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Αλέξανδρος 6.51.58
106 133 SCHMIDT Monika 8.18.08

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ