Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αεθλος, 16/05/2010
Απόσταση: 26.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1000 μ.
Πόντοι: 36
Δείκτης ανάβασης: 38.5
Συμμετέχοντες: 95
Τερματίσαντες: 95 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.28.54
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.aethlos.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.35.15
2 2 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 2.36.20
3 3 ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ Ηρακλής 2.39.49
4 4 CHKAREULI Tamazi 2.39.50
5 5 ΣΥΚΑΛΟΣ Γεώργιος 2.41.29
6 6 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Θεοφύλακτος 2.44.55
7 7 ΠΑΛΑΡΑΣ Δημήτριος 2.44.57
8 8 ΤΣΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μάριος 2.48.32
9 9 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ Απόστολος 2.50.53
10 10 ΤΑΓΙΚΑΣ Δημήτριος 2.50.54
11 11 ΚΑΪΑΦΑΣ Στυλιανός 2.55.49
12 12 ΔΑΜΑΧΗΣ Παναγιώτης 2.55.56
13 13 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.56.10
14 14 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Γεώργιος 2.58.12
15 15 ΧΡΙΣΤΟΥ Πέτρος 2.58.13
16 16 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Χρήστος 3.00.03
17 17 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.00.04
18 18 ΝΙΚΟΛΕΡΗΣ Ιωάννης 3.01.03
19 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Πολυχρόνης 3.01.39
20 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.02.00
21 21 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 3.02.27
22 22 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Μιχαήλ 3.03.42
23 23 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Νικόλαος 3.04.02
24 24 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 3.06.53
25 25 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Μάριος 3.06.55
26 1 ΤΑΚΕΡ Αικατερίνη 3.06.59
27 26 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Στέργιος 3.09.01
28 27 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.09.04
29 28 ΚΩΤΤΗΣ Γαβριήλ 3.10.36
30 29 ΠΟΛΙΤΗΣ Μαυρίκιος 3.12.54
31 30 ΤΣΙΡΙΚΑΣ Απόστολος 3.12.55
32 31 ΜΑΡΤΙΝΗΣ Κωνσταντίνος 3.12.56
33 32 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύριος 3.14.02
34 33 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Δημήτριος 3.14.14
35 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος 3.15.58
36 35 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Παναγιώτης 3.19.08
37 36 ΡΥΖΙΩΤΗΣ Χριστόδουλος 3.21.28
38 37 ΨΑΛΤΟΥ Γεώργιος 3.21.50
39 38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 3.22.17
40 39 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ Αβραάμ 3.22.55
41 40 ΦΟΥΣΕΚΗΣ Γεράσιμος 3.23.58
42 41 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.25.17
43 42 ΚΟΣΜΙΔΗΣ Θεόδωρος 3.25.18
44 43 ΚΟΥΤΡΑΣ Ιωάννης 3.25.29
45 44 ΡΕΤΖΕΠΗΣ Στυλιανός 3.25.41
46 45 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ Χαρίτων 3.25.48
47 46 ΓΛΕΝΤΗΣ Θωμάς 3.26.58
48 47 ΚΑΣΙΑΡΑΣ Νικόλαος 3.27.51
49 48 ΡΟΡΡΗΣ Λάμπρος 3.27.56
50 49 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 3.28.05
51 50 ΔΟΥΜΑΣ Κωνσταντίνος 3.28.32
52 51 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ευάγγελος 3.29.29
53 52 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ Νέστορας 3.30.45
54 53 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 3.31.30
55 54 ΜΠΑΚΝΗΣ Ιωάννης 3.32.21
56 2 EGGER Evelyn 3.32.37
57 55 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Άρης 3.33.41
58 56 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ Περικλής 3.35.35
59 57 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.38.16
60 58 ΤΣΙΩΝΟΣ Δημήτριος 3.38.45
61 59 ΚΟΛΕΤΤΑΣ Θωμάς 3.41.28
62 60 ΤΑΠΑΖΙΔΗΣ Γεώργιος 3.41.32
63 61 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Αλέξανδρος 3.41.34
64 62 ΤΣΕΤΗΣ Θεόδωρος 3.41.40
65 63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.42.25
66 64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Νικόλαος 3.43.48
67 65 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ Νικόλαος 3.43.53
68 66 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ Δημήτριος 3.45.33
69 67 ΛΑΜΠΡΟΥ Χαράλαμπος 3.45.34
70 68 ΤΣΑΧΑΛΗΣ Δημήτριος 3.46.59
71 69 ΤΣΑΧΑΝΗΣ Θεόδωρος 3.47.00
72 70 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ Χριστόφορος 3.50.33
73 71 ΘΕΟΦΙΛΟΥ Νικόλαος 3.50.51
74 72 ALTMANN David 3.51.40
75 73 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.51.48
76 74 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Χαράλαμπος 3.55.55
77 75 ΠΟΪΑΣ Παύλος 3.55.56
78 76 ΔΡΑΜΠΑΣ Απόστολος 3.56.59
79 77 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.57.12
80 78 ΛΙΑΜΟΣ Ιωάννης 4.00.36
81 3 ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ Ελένη 4.00.50
82 79 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ Άγγελος 4.01.48
83 80 ΚΟΝΤΕΛΕΤΣΙΔΗΣ Μιχαήλ 4.01.49
84 81 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Ιωάννης 4.01.56
85 4 TAKER Fay 4.02.32
86 82 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Αλέξανδρος 4.02.33
87 83 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θεόδωρος 4.03.05
88 84 ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ Μιχαήλ 4.05.33
89 85 ΒΕΖΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος 4.10.57
90 86 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ Ιωάννης 4.17.46
91 87 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Περικλής 4.26.13
92 88 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ Βασίλειος 4.26.14
93 89 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 4.32.46
94 90 ΤΖΟΛΟΣ Παναγιώτης 4.34.36
95 91 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ευθύμιος 4.37.14

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!