Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Lycabettus Run 9K, 25/02/2018
Απόσταση: 9.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 400 μ.
Πόντοι: 13
Δείκτης ανάβασης: 44.4
Συμμετέχοντες: 155
Τερματίσαντες: 150 (96.8%)
Μέση Επίδοση: 1.06.23
Τοποθεσία: Αθήνα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://lycabettusrun.gr/index.php/events
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ Πρόδρομος 0.43.51
2 2 ΗΛΙΑΔΗΣ Χρόνης 0.46.07
3 3 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 0.46.51
4 4 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ Βασίλειος 0.47.30
5 5 ISPASIO Navaro 0.49.01
6 6 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Κωνσταντίνος 0.49.24
7 7 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ Αθανάσιος 0.49.29
8 8 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ Ιωάννης 0.50.20
9 9 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Περικλής 0.50.30
10 10 LIONEL Fadin 0.50.58
11 11 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 0.51.17
12 12 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Βασίλειος 0.51.51
13 13 ΠΕΡΔΙΚΑΣ Ευάγγελος 0.52.24
14 14 ΤΣΟΥΛΙΑΣ Κωνσταντίνος 0.52.35
15 15 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δημήτριος 0.52.49
16 16 ΚΕΚΕΛΟΣ Αργύριος 0.52.50
17 17 ΠΕΤΡΙΣΗΣ Ιωάννης 0.53.42
18 18 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευάγγελος 0.54.07
19 19 ΦΛΩΡΟΣ Μάριος-Ιωάννης 0.54.46
20 20 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ Μάριος 0.54.50
21 20 ROBERTSON Stuart 0.54.50
22 22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Δημοσθένης 0.55.15
23 22 ΔΕΡΜΑΤΑΣ Ηλίας 0.55.15
24 24 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ Χρήστος 0.55.44
25 25 ΜΑΤΑΜΗΣ Αστέριος 0.56.04
26 1 GIRARD Caroline 0.56.25
27 26 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 0.56.30
28 27 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Απόστολος 0.56.32
29 28 ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 0.57.04
30 29 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ Πέτρος 0.57.07
31 30 ΓΚΑΝΑΣ Ιωάννης 0.57.35
32 31 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 0.58.57
33 2 VECCHIO Giuseppina 0.59.00
34 32 ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ Χρήστος 0.59.30
35 33 ΡΗΝΑΚΟΣ Βάιος 0.59.34
36 34 ΡΕΝΤΑΣ Κωνσταντίνος 0.59.35
37 35 ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ Γεώργιος 0.59.44
38 3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ Θεοφανεια 0.59.48
39 36 ΡΟΥΝΤΗΣ Κρίτων 1.00.19
40 37 ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ Γεώργιος 1.00.30
41 38 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Βασίλειος 1.00.43
42 39 ΚΟΝΤΟΣ Δημήτριος 1.01.00
43 4 ΜΑΔΟΥΡΟΥ Αικατερίνη 1.01.19
44 40 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Στέφανος 1.01.25
45 41 ΞΥΛΑΣ Χρήστος 1.01.29
46 42 ΤΡΕΧΛΗΣ Σέργιος 1.01.35
47 43 ΑΡΑΒΑΝΗΣ Πέτρος 1.01.47
48 44 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Γεώργιος 1.01.49
49 45 ΚΑΝΑΚΗΣ Δημήτριος 1.01.50
50 46 ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Μιχαήλ 1.02.06
51 47 ΓΚΟΝΔΡΑΣ Δημήτριος 1.02.17
52 48 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 1.02.30
53 49 ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ Ιωάννης 1.02.54
54 50 ΚΑΦΑΣΗΣ Θεόδωρος 1.03.03
55 51 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 1.03.20
56 5 HAJNIC Melanija 1.03.21
57 6 ΠΕΤΤΑ Δέσποινα 1.03.35
58 52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Μάριος 1.03.43
59 53 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ Μάριος 1.03.48
60 54 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Άκης 1.03.58
61 55 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Νικόλαος 1.04.01
62 56 ΜΠΑΓΚΟΣ Γεώργιος 1.04.05
63 57 ΑΡΜΥΡΟΣ Σπυρίδων 1.04.17
64 7 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ Θεοδώρα 1.04.40
65 58 DHONDT Frank 1.04.59
66 59 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.05.02
67 8 KEENE Elizabeth 1.05.02
68 60 ΚΟΚΟΖΗΣ Ανδρέας 1.05.03
69 61 ΣΙΜΙΤΣΗΣ Παναγιώτης 1.05.32
70 62 ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Ηρακλής 1.05.36
71 9 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ Δέσποινα 1.05.48
72 63 ΚΟΤΣΙΦΑΣ Κωνσταντίνος 1.05.49
73 10 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ Μαρία 1.05.51
74 64 ΖΗΛΑΚΟΣ Ευάγγελος 1.05.52
75 65 ΝΙΚΗΤΑΚΟΣ Ηλίας 1.06.03
76 66 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.06.06
77 11 ΧΑΤΖΗΧΑΛΕΠΛΗ Χαρά 1.06.09
78 67 ΒΛΑΜΑΚΗΣ Παναγιώτης 1.07.21
79 68 METEL Christian-Thierry 1.07.25
80 69 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ Δημήτριος 1.07.29
81 70 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.07.52
82 71 ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ Ιωάννης 1.07.53
83 72 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.07.55
84 73 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Δημήτριος 1.07.59
85 12 ΧΑΣΙΩΤΗ Ευθυμία 1.08.06
86 74 ΡΟΥΣΣΟΣ Ιωάννης 1.08.27
87 75 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.08.39
88 13 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ Αμαλία 1.08.39
89 76 ΚΑΛΥΦΟΜΜΑΤΟΣ Παύλος 1.08.40
90 77 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ Ευάγγελος 1.08.49
91 78 ΝΑΘΑΝΑΗΛ Θεόφιλος 1.08.54
92 79 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ Χρυσοβαλάντης 1.09.01
93 14 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Αικατερίνη 1.09.05
94 15 BRUNI Nicoletta 1.09.09
95 80 ΒΑΓΟΥΡΔΗΣ Άρης 1.09.41
96 16 PIERMATTEI Silvana 1.09.41
97 17 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ Αθανασία 1.09.59
98 18 ΤΙΓΚΑ Μαρία 1.10.46
99 19 ΦΑΛΙΑΓΚΑ Ελένη 1.11.24
100 20 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ Παρισενια 1.11.28
101 21 ΚΑΚΑΝΗ Όλγα 1.11.41
102 22 BAULUCK Roxane 1.11.42
103 23 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ Αγγελική 1.11.50
104 81 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωσταντης 1.12.23
105 82 ΑΓΑΠΗΤΟΣ Νικόλαος 1.12.24
106 83 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος 1.12.25
107 83 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Μάριος 1.12.25
108 85 ΑΓΓΕΛΗΣ Βασίλειος 1.12.33
109 24 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ Χαρά 1.12.58
110 86 ΓΚΟΥΝΤΟΣ Χρήστος 1.12.58
111 87 ΤΖΙΝΕΛΛΗΣ Σταύρος 1.13.05
112 88 ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΗΣ Αχιλλέας 1.13.12
113 89 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 1.13.13
114 25 ΤΣΟΥΜΠΑ Μαρία 1.13.13
115 90 ΤΣΟΥΒΕΛΑΣ Γεώργιος 1.13.20
116 91 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Στέφανος 1.13.23
117 26 ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ Αγγελική 1.13.26
118 27 ΤΟΥΡΛΙΔΑ Τζινα 1.13.37
119 28 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ Χαρά 1.13.46
120 92 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Εμμανουήλ 1.14.28
121 93 ΣΚΛΙΑΣ Μάριος 1.14.33
122 94 ΚΑΓΙΑΣ Άρης 1.15.21
123 29 ΜΑΡΜΑΡΑ Ζωή 1.15.28
124 30 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ Άννα-Μαρία 1.15.47
125 95 ΤΡΥΓΩΝΗΣ Δημήτριος 1.15.48
126 96 ΜΠΟΥΣΓΟΣ Νικόλαος 1.15.54
127 97 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.17.01
128 98 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Απόστολος 1.17.09
129 31 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Αναστασία 1.17.13
130 99 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αλέξιος 1.17.25
131 32 ΠΟΝΗΡΑΚΟΥ Γαλάτεια 1.17.31
132 33 BRACKENBURY Erica 1.17.32
133 34 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ Μαρία 1.17.35
134 100 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ Κωνσταντίνος 1.17.42
135 101 ΠΑΝΑΓΟΣ Κωνσταντίνος 1.18.33
136 102 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Μάριος 1.18.58
137 35 STOJKOVA Emilija 1.20.20
138 103 ΛΙΤΣΙΟΣ Δημήτριος 1.22.04
139 104 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Παντελής 1.22.06
140 36 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Ελευθερία 1.22.06
141 105 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.22.15
142 106 ΜΑΡΙΑΤΟΣ Αναστάσιος 1.22.27
143 106 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ Αναστάσιος 1.22.27
144 106 ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ Ζαφείριος 1.22.27
145 109 ΚΑΡΙΑΜΗΣ Σταύρος 1.22.37
146 110 ΣΑΜΠΑΛΗΣ Χαράλαμπος 1.22.38
147 111 ΠΑΡΙΣΣΟΣ Δημήτριος 1.22.40
148 37 ΒΑΡΔΑΚΗ Χριστίνα 1.22.41
149 112 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ Βασίλειος 1.24.56
150 113 ΒΛΑΧΟΣ Απόστολος 1.25.38
151 114 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης DNF
152 38 ΜΠΕΡΕΖΚΟΒΑ Βικτωρία DNF
153 114 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Πασχάλης DNF
154 114 ΚΑΒΟΥΛΑΚΟΣ Δημήτριος DNF
155 114 ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ Ανδρέας DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!