Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Faethon Rupicapra, 08/07/2018
Απόσταση: 20.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1500 μ.
Πόντοι: 35
Δείκτης ανάβασης: 75
Συμμετέχοντες: 204
Τερματίσαντες: 204 (100%)
Μέση Επίδοση: 4.06.41
Τοποθεσία: Όλυμπος
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.faethonolympusmarathon.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΠΟΥΡΙΚΑΣ Εμμανουήλ 2.16.31
2 2 ΖΙΑΚΚΑΣ Θεόδωρος 2.20.43
3 3 ΓΚΙΖΛΗΣ Αριστείδης 2.21.28
4 4 ΖΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος 2.27.58
5 5 ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ Χρήστος 2.31.59
6 6 ΠΑΠΑΣ Ευάγγελος 2.35.50
7 7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ Δημήτριος 2.40.34
8 8 ΒΟΤΣΗΣ Σίδερης 2.44.05
9 9 ΤΣΕΛΙΟΣ Αθανάσιος 2.44.20
10 10 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ Πολύκαρπος 2.44.30
11 11 ΝΑΤΣΙΟΣ Νικόλαος 2.46.58
12 12 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης 2.47.52
13 13 ΣΚΡΕΤΤΑΣ Ιωάννης 2.48.46
14 14 ΤΣΑΚΟΣ Εντμοντ 2.52.01
15 15 ΤΖΑΛΛΑΣ Μάριος 2.53.31
16 16 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ Γεώργιος 2.53.50
17 17 ΠΑΛΑΓΚΑΣ Γεώργιος 2.54.35
18 18 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.57.28
19 19 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Ευάγγελος 2.57.38
20 20 ΝΑΝΟΣ Αθανάσιος 2.58.16
21 21 ΚΟΝΤΟΣ Αριστοτέλης 3.00.29
22 22 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ Χρήστος 3.02.13
23 23 ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ Θεοδόσιος 3.06.36
24 24 ΠΑΧΝΕΛΗΣ Γεώργιος 3.06.38
25 25 ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ Σωκράτης 3.06.42
26 1 ΤΡΟΪΡΗ Δέσποινα 3.07.43
27 26 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 3.10.11
28 27 ΠΑΝΤΟΥΣΗΣ Αθανάσιος 3.10.13
29 28 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Φιλάρετος 3.10.49
30 29 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Μιχαήλ 3.10.50
31 30 ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 3.11.55
32 2 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ Κρυσταλλία 3.12.45
33 31 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος 3.13.14
34 32 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.15.55
35 33 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ Γεώργιος 3.17.09
36 34 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Δημήτριος 3.17.50
37 35 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Δημήτριος 3.18.26
38 3 ΚΡΙΚΟΥ Σοφία 3.18.40
39 36 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ Δημήτριος 3.19.55
40 4 ΖΑΓΚΑΡΕΤΟΥ Αικατερίνη 3.22.08
41 5 ΓΑΤΣΙΟΥ Ιφιγένεια 3.23.12
42 37 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σπυρίδων 3.23.43
43 38 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 3.24.19
44 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αθανάσιος 3.24.25
45 40 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 3.25.06
46 40 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Θεόδωρος 3.25.06
47 42 ΜΕΤΑΞΑΣ Άγγελος 3.26.03
48 43 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ Στέργιος 3.27.04
49 44 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Χρήστος 3.28.07
50 45 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 3.28.12
51 46 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Μιλτιάδης 3.28.37
52 47 ΤΣΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗΣ Νικόλαος 3.28.48
53 48 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ Γεώργιος 3.29.01
54 49 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 3.29.03
55 6 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ Σταυρούλα 3.29.05
56 7 MAÉLI Bosson 3.29.25
57 50 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ Γεώργιος 3.29.29
58 51 ΠΛΑΚΙΑΣ Νικόλαος 3.30.43
59 52 ΜΑΡΤΟΣ Δημήτριος 3.31.05
60 53 ΔΟΣΙΔΗΣ Δημήτριος 3.32.21
61 54 ΔΡΑΚΙΔΗΣ Φίλης 3.32.22
62 55 ΚΟΥΛΗΣ Σπυρίδων 3.34.45
63 56 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ Αναστάσιος 3.35.01
64 57 ΠΑΣΠΑΛΑΣ Αριστομένης 3.35.55
65 58 ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ Απόστολος 3.38.04
66 59 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ Νικόλαος 3.38.27
67 8 ΜΑΛΛΗ Ιωάννα 3.39.10
68 60 ΓΟΥΛΑΣ Απόστολος 3.39.18
69 9 ΛΙΑΓΚΗ Βασιλική 3.39.22
70 61 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ Δημήτριος 3.40.01
71 62 ALUSHI Fatmir 3.40.19
72 63 ΓΕΝΙΑΣ Ανδρέας 3.40.25
73 64 ΓΩΓΟΥΣΗΣ Κωνσταντίνος 3.41.07
74 65 ΔΡΙΤΣΑΣ Ελευθέριος 3.41.10
75 10 ΕΞΑΡΧΟΥ Ελένη 3.41.29
76 11 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ Μαρία 3.41.42
77 66 ΠΟΝΤΙΚΑΣ Νικόλαος 3.42.28
78 67 ΒΕΡΒΕΡΗΣ Γεώργιος 3.43.30
79 68 ΠΛΙΑΚΑΣ Χρήστος 3.43.40
80 69 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Χρυσόστομος 3.44.31
81 70 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 3.49.16
82 71 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 3.52.34
83 12 ΜΗΤΣΟΥΛΗ Ιωάννα 3.52.34
84 72 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ Γεώργιος 3.54.23
85 73 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Γεώργιος 3.54.48
86 74 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ Αχιλλέας 3.56.53
87 75 ΒΟΥΛΤΣΟΣ Ιωάννης 3.57.18
88 13 ΜΠΕΖΟΥΣΚΑ Ελένη 3.57.35
89 76 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Χρήστος 3.57.51
90 77 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ Νικόλαος 3.58.41
91 78 ΦΩΤΗΣ Λάμπρος 3.59.00
92 79 ΑΓΓΕΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.59.04
93 80 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.59.32
94 81 ΤΣΕΡΝΙΟΣ Χρήστος 4.00.30
95 82 ΝΤΑΜΑΝΗΣ Κωνσταντίνος 4.01.01
96 83 ΜΠΟΥΡΗΣ Ηλίας 4.01.23
97 84 ΚΑΝΑΚΗΣ Δημήτριος 4.01.25
98 85 ΓΚΑΡΟΥΜΠΑΣ Μιχαήλ 4.01.51
99 86 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ Σωτήριος 4.01.52
100 87 ΣΙΨΑΣ Αθανάσιος 4.02.08
101 14 ΣΑΠΟΥΝΑ Ευαγγελία 4.02.36
102 15 ΣΙΔΕΡΗ Ιωάννα 4.03.09
103 88 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ Νεκτάριος 4.04.24
104 89 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 4.04.30
105 90 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ Αντώνιος 4.04.41
106 91 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δαμιανός 4.04.50
107 92 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ Γεώργιος 4.04.57
108 93 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ Αναστάσιος 4.04.59
109 94 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Γεώργιος 4.05.02
110 95 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημοσθένης 4.05.05
111 95 ΠΟΥΛΗΣ Γεώργιος 4.05.05
112 16 BRIVET Olga 4.05.33
113 97 ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ Ιερεμίας 4.06.09
114 98 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ Σταμάτιος 4.07.03
115 99 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ευάγγελος 4.07.17
116 100 ΑΜΑΞΑΣ Θεοχάρης 4.07.38
117 101 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ Αναστάσιος 4.07.43
118 17 ΠΑΠΠΑ Μελίνα 4.08.17
119 102 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αθανάσιος 4.08.26
120 103 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 4.08.27
121 103 ΚΕΦΑΛΑΣ Ανδρέας 4.08.27
122 18 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ Θωμαή 4.08.55
123 105 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ Αθανάσιος 4.09.11
124 106 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γερβασιος 4.09.22
125 107 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Χρυσόστομος 4.09.32
126 108 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 4.11.30
127 109 ΒΑΖΑΙΟΣ Γεώργιος 4.12.04
128 19 RAWE Anke 4.12.04
129 110 ΠΡΑΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 4.14.40
130 20 ΧΑΣΙΩΤΗ Φανή 4.14.51
131 111 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ευστάθιος 4.14.52
132 111 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 4.14.52
133 113 ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ Χρήστος 4.16.13
134 114 ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ Ιωάννης 4.17.21
135 115 ΝΟΒΑΤΣΗΣ Γεώργιος 4.17.31
136 116 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ 4.19.53
137 117 ΠΑΓΚΟΥ Γεώργιος 4.23.20
138 118 ΔΡΟΣΟΣ Αθανάσιος 4.23.44
139 119 ΡΕΜΜΑΣ Νικόλαος 4.24.17
140 120 ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ Απόστολος 4.25.32
141 121 ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑΣ Βασίλειος 4.27.19
142 122 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γιωργης 4.27.31
143 123 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ Γεώργιος 4.27.34
144 21 ΚΩΣΤΑ Ελένη 4.28.30
145 124 ΧΟΛΕΒΑΣ Λεωνίδας 4.29.02
146 125 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ Βασίλειος 4.30.18
147 126 ΔΗΜΑΣ Διονύσιος 4.31.35
148 127 ΗΛΤΣΙΟΣ Σταύρος 4.32.23
149 22 ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ Καλλινα 4.32.47
150 128 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ Κωνσταντίνος 4.32.48
151 23 ΔΡΙΤΣΑ Μαρία 4.36.23
152 129 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος 4.38.23
153 24 ΛΑΚΑΦΩΣΗ Αικατερίνη 4.38.51
154 24 ΤΖΙΜΑ Ελένη 4.38.51
155 24 ΠΕΤΣΑ Αικατερίνη 4.38.51
156 27 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πέγκυ 4.38.58
157 130 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος 4.38.59
158 131 ΜΑΡΤΙΝΗΣ Νικόλαος 4.40.15
159 132 ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ Ηλίας 4.40.54
160 133 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 4.45.06
161 134 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 4.47.09
162 135 ΠΑΣΧΟΣ Θεόδωρος 4.48.24
163 136 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 4.49.09
164 137 ΚΛΑΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 4.51.00
165 138 ΣΙΟΥΤΚΟΣ Αθανάσιος 4.51.19
166 28 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Αλεξάνδρα 4.51.21
167 139 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Μιχαήλ 4.52.47
168 140 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Γεώργιος 4.54.37
169 29 SUCHOCKA Doreta 4.55.01
170 141 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνος 4.55.16
171 30 ΔΟΥΛΟΥ Μανίνα 4.55.17
172 142 ΜΩΡΗΣ Γεώργιος 4.55.26
173 143 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ Διονύσιος 4.56.38
174 144 ΓΙΑΛΕΤΖΗΣ Αναστάσιος 5.03.47
175 145 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Δημήτριος 5.04.24
176 146 ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ Νικόλαος 5.05.53
177 147 ΚΡΗΤΙΚΟΣ Βασίλειος 5.06.37
178 148 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 5.06.38
179 149 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Θεόδωρος 5.09.41
180 150 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 5.12.38
181 151 ΑΓΓΕΛΗΣ Βασίλειος 5.14.59
182 152 ΣΑΜΠΑΛΗΣ Χαράλαμπος 5.15.00
183 153 ΜΠΟΥΚΑΡΑΣ Δημήτριος 5.18.24
184 154 ΤΣΑΓΚΑΛΑΣ Ιωάννης 5.21.08
185 31 MINO Antonia 5.21.08
186 155 ΜΠΟΤΖΙΟΡΛΟΣ Νικόλαος 5.23.00
187 32 ΒΕΛΙΟΥΛΗ Αλεξάνδρα 5.31.15
188 156 ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗΣ Αναστάσιος 5.32.36
189 33 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Χρυσούλα 5.33.53
190 157 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Σπυρίδων 5.33.53
191 34 ΖΑΜΠΟΥΡΑ Γαρυφαλιά 5.42.50
192 158 ΤΣΙΡΚΑΣ Φώτιος 5.42.51
193 159 ΜΠΑΜΠΖΕΛΗΣ Διονύσιος 5.51.13
194 160 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ Χρήστος 5.54.25
195 35 ΑΝΘΗ Ελένη 6.02.36
196 161 ΛΟΥΚΑΣ Γεώργιος 6.02.40
197 162 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ Εμμανουήλ 6.09.55
198 162 ΜΠΡΑΤΣΟΣ Βασίλειος 6.09.55
199 36 ΔΕΜΕΡΤΖΗ Ειρήνη 6.23.08
200 164 ΤΖΙΝΕΡΟΣ Τηλέμαχος 6.23.08
201 165 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 6.25.02
202 37 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 6.37.09
203 38 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Κωνσταντίνα 6.37.53
204 166 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Δημήτριος 6.39.52

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!

Ultra Trails Lake Tahoe – Νέα πνοή στα φεστιβάλ αγώνων!