Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αγώνας Μαύρου Δάσους Αλμωπίας 10Κ, 17/06/2018
Απόσταση: 10.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 600 μ.
Πόντοι: 16
Δείκτης ανάβασης: 60
Συμμετέχοντες: 63
Τερματίσαντες: 63 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.06.42
Τοποθεσία: Όρμα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Κωνσταντίνος 0.46.08
2 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κοσμάς 0.46.43
3 3 ΤΟΥΜΠΗΣ Πασχάλης 0.47.07
4 4 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος 0.48.40
5 5 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος 0.49.18
6 6 ΔΟΜΑΝΟΣ Ιωάννης 0.51.07
7 7 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ Αγαμέμνων 0.52.29
8 8 ΤΣΙΠΑΡΗΣ Μιχαήλ 0.53.17
9 9 ΒΑΣΑΡΑΣ Αλέξανδρος 0.54.15
10 10 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ Γεώργιος 0.54.58
11 10 ΤΣΑΝΑΚΛΙΔΗΣ Ελευθέριος 0.54.58
12 12 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ Στέφανος 0.56.06
13 13 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σταύρος 0.56.18
14 14 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ Στυλιανός 0.57.00
15 14 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ Γεώργιος 0.57.00
16 14 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ Ήρακλής 0.57.00
17 17 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Άκης 0.57.57
18 18 ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Γεώργιος 0.59.28
19 19 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Δημήτριος 0.59.38
20 20 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Χαρίλαος 0.59.39
21 21 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ Φίλιππος 0.59.41
22 22 ΤΕΓΟΣ Κωνσταντίνος 1.00.11
23 1 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ Χριστίνα 1.00.26
24 23 ΜΠΕΧΤΣΗΣ Χρήστος 1.00.52
25 24 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ Νικόλαος 1.01.21
26 25 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Ιωάννης 1.01.27
27 26 ΓΚΙΟΡΣΟΣ Αργύριος 1.01.51
28 2 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ Ευθυμία 1.01.56
29 27 ΤΣΟΡΜΠΑΣ Ιωάννης 1.02.05
30 28 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Γεώργιος 1.02.31
31 29 ΠΙΠΑΣ Χαράλαμπος 1.02.53
32 30 ΜΙΖΟΓΛΟΥ Δημήτριος 1.03.18
33 31 ΤΕΡΖΗΣ Γεώργιος 1.04.02
34 31 ΑΒΡΑΣ Γεώργιος 1.04.02
35 33 ΤΑΜΤΑΜΗΣ Δημήτριος 1.05.39
36 34 ΣΟΦΟΣ Αντώνιος 1.06.51
37 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σωτήριος 1.07.23
38 35 ΚΑΡΑΖΕΕΦ Ευγένιος 1.07.23
39 37 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ Πέτρος 1.08.31
40 38 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ Ζαφείριος 1.08.40
41 39 ΒΑΡΔΑΡΗΣ Χρήστος 1.09.27
42 40 ΤΕΡΖΙΔΗΣ Σταύρος 1.11.48
43 41 ΑΒΡΑΣ Βασίλειος 1.13.20
44 42 ΑΜΠΡΑΖΗΣ Ανέστης 1.13.28
45 43 ΚΑΡΑΪΤΣΟΣ Αντώνιος 1.14.13
46 43 ΛΙΟΥΣΑΣ Βασίλειος 1.14.13
47 45 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ Χρήστος 1.14.32
48 46 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ Χαρίσιος 1.14.55
49 47 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.14.59
50 48 ΤΖΑΚΟΣ Αλέξανδρος 1.15.04
51 49 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.15.09
52 50 ΜΩΡΗΣ Σεραφείμ 1.17.00
53 51 ΚΑΖΛΑΡΗΣ Εμμανουήλ 1.17.24
54 52 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ανέστης 1.18.29
55 53 ΜΩΡΗΣ Γεώργιος 1.20.46
56 54 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.23.08
57 3 ΚΕΧΑΓΗΣ Ναυσικά 1.23.18
58 55 ΝΤΑΓΛΙΔΗΣ Αθανάσιος 1.23.18
59 56 ΤΣΑΠΑΣ Χρήστος 1.26.45
60 57 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ Χρήστος 1.28.34
61 58 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος 1.29.15
62 59 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Αναστάσιος 1.39.03
63 4 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ Μαρίλια 1.54.15

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ