Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Tinos Challenge 20K, 02/12/2018
Απόσταση: 20.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 920 μ.
Πόντοι: 29.2
Δείκτης ανάβασης: 46
Συμμετέχοντες: 59
Τερματίσαντες: 59 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.04.17
Τοποθεσία: Τήνος
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΒΙΔΑΛΗΣ Πέτρος 2.12.47
2 2 RAMAN Burakov 2.17.30
3 3 ΛΕΩΝΙΔΟΥ Βίκτωρ 2.18.22
4 4 PRESTON Walter 2.24.57
5 4 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ Steve 2.24.57
6 6 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Νικόλαος 2.25.57
7 7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Αθανάσιος 2.26.26
8 8 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.26.52
9 9 ΖΥΓΟΥΡΗΣ Ευάγγελος 2.27.37
10 10 ΦΩΣΚΟΛΟΣ Γεώργιος 2.27.40
11 11 ΒΟΥΡΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.29.39
12 12 ΠΕΤΟΥΣΗΣ Γεράσιμος 2.30.15
13 13 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.31.37
14 14 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.32.11
15 15 ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ονούφριος 2.33.19
16 16 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Νικόλαος 2.34.10
17 17 ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 2.34.12
18 18 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ Νικόλαος 2.36.54
19 19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.46.29
20 20 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ Γεώργιος 2.48.20
21 21 ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ Δημήτριος 2.49.46
22 22 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μιχαήλ 2.50.09
23 23 METEL Christian-Thierry 2.51.08
24 1 ΚΑΠΕΛΙΟΥ Σωτηρία 2.51.14
25 24 CURATOLO Leonardo 2.56.31
26 25 ΛΥΚΟΥΔΗΣ Σπυρίδων 2.57.47
27 2 ΜΑΝΙΑΔΗ Αγγελική 2.59.06
28 3 ΓΚΟΤΖΙΑ Ευαγγελία 3.00.17
29 26 ΣΚΑΓΙΑΣ Γεώργιος 3.01.21
30 27 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 3.01.52
31 28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Δημήτριος 3.03.16
32 29 ΒΗΧΟΣ Γεώργιος 3.05.36
33 4 ΜΑΛΛΗ Στεφανία 3.06.20
34 5 CASSIDY Sandra 3.06.57
35 30 ΒΑΡΟΥΜΑΣ Δημήτριος 3.10.30
36 31 ΓΚΟΤΖΙΑΣ Γεώργιος 3.10.59
37 6 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ Φιλίππα 3.11.34
38 7 ΛΕΚΚΑ Ελευθερία 3.11.39
39 8 INGRAM Katherine 3.13.07
40 32 ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ραφαήλ 3.14.14
41 33 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Κωνσταντίνος 3.16.09
42 34 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ Φίλιππος 3.22.16
43 35 ΜΠΙΖΑΝΗΣ Ιωάννης 3.23.11
44 35 ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ Ιωάννης 3.23.11
45 37 ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ Σταύρος 3.24.12
46 9 WALSER Yvonne 3.24.16
47 10 OSIPOVA Marianna 3.25.09
48 38 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ Γεώργιος 3.38.26
49 11 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ Μαρία 3.40.09
50 39 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νικόλαος 3.44.31
51 12 ΠΑΥΛΙΔΗ Σοφία 3.44.31
52 40 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Γεώργιος 3.49.51
53 40 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Αντώνιος 3.49.51
54 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Νικόλαος 3.49.51
55 43 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Χρήστος 4.01.08
56 44 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Παναγιώτης 4.03.26
57 45 ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ Ιωάννης 4.09.42
58 46 ΣΚΑΓΙΑΣ Άγγελος 4.09.46
59 13 ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ Ευαγγελία 4.09.50

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ