Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Plastiras Lake Trail Race 20K, 14/04/2019
Απόσταση: 20.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 700 μ.
Πόντοι: 27
Δείκτης ανάβασης: 35
Συμμετέχοντες: 179
Τερματίσαντες: 179 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.33.05
Τοποθεσία: Λίμνη Πλαστήρα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ Αχιλλέας 1.38.27
2 2 ΓΚΙΖΛΗΣ Αριστείδης 1.38.41
3 3 ΡΟΥΣΣΑΣ Νικόλαος 1.40.14
4 4 ΚΑΣΙΑΡΑΣ Νικόλαος 1.41.43
5 5 ΤΟΜΑΡΑΣ Αναστάσιος 1.42.54
6 6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ελευθέριος 1.46.42
7 7 GAXHJA Alfred 1.47.01
8 8 ΒΕΛΙΒΑΣΗΣ Δημήτριος 1.47.05
9 9 GAXHJA Gezim 1.52.25
10 10 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Φιλάρετος 1.54.04
11 11 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ Βασίλειος 1.55.29
12 11 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Πέτρος 1.55.29
13 13 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ Παναγιώτης 1.55.54
14 14 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ Κωνσταντίνος 1.57.57
15 15 ΤΡΕΜΜΑΣ Γεώργιος 2.00.05
16 16 ΠΑΝΑΓΟΣ Κωνσταντίνος 2.00.15
17 17 ΜΠΑΓΚΑΣ Ευάγγελος 2.01.31
18 18 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Αλέξανδρος 2.02.56
19 19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γεώργιος 2.04.00
20 20 ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ Σωκράτης 2.05.05
21 21 ΚΑΚΑΪΤΣΑΣ Γεώργιος 2.05.40
22 22 ΜΠΟΥΡΗΣ Ηλίας 2.05.55
23 23 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ Αλέξανδρος 2.06.11
24 24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Αθανάσιος 2.06.32
25 25 ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Αργύριος 2.07.05
26 26 ΦΩΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.07.19
27 27 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ Βασίλειος 2.07.22
28 28 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ Άρης 2.07.41
29 29 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κωνσταντίνος 2.07.43
30 30 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ Δημήτριος 2.07.59
31 31 ΖΕΡΔΑΛΗΣ Σπυρίδων 2.08.24
32 32 ΚΟΚΟΡΑΣ Αθανάσιος 2.08.41
33 33 ΠΟΛΥΖΟΣ Ιωάννης 2.08.59
34 34 ΒΑΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 2.09.05
35 34 ΚΙΡΚΑΣΙΑΔΗΣ Λάμπρος 2.09.05
36 36 ΜΑΤΗΣ Αλέξανδρος 2.09.09
37 37 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ Κωνσταντίνος 2.09.35
38 38 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Σταύρος 2.11.04
39 39 ΚΩΣΤΑΡΑΣ Φώτιος 2.11.06
40 40 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Φώτιος 2.11.37
41 41 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γεώργιος 2.12.11
42 42 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ Ελευθέριος 2.12.16
43 43 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δημήτριος 2.12.24
44 43 ΠΟΛΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.12.24
45 45 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος 2.12.58
46 46 ΠΑΝΑΣ Παναγιώτης 2.13.56
47 47 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ Αχιλλέας 2.15.07
48 48 ΑΡΜΑΝΙΤΙΔΗΣ Νικόλαος 2.15.49
49 49 ALLUSHI Fatmir 2.15.50
50 50 ΚΩΣΤΗΣ Νικόλαος 2.16.05
51 51 ΜΕΤΑΞΑΣ Άγγελος 2.17.09
52 52 ΒΟΛΛΑΣ Αλέξανδρος 2.17.21
53 53 ΖΕΪΚΟΣ Νικόλαος 2.17.27
54 54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Νικόλαος 2.17.32
55 55 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Δημήτριος 2.17.37
56 56 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ Ιωάννης 2.17.38
57 57 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.18.23
58 58 ΠΑΓΟΥΡΑΣ Δημήτριος 2.19.09
59 1 ΣΙΩΖΙΟΥ Γεωργία 2.19.29
60 59 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ Ιωάννης 2.20.30
61 60 ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ Μιχαήλ 2.20.33
62 61 ΜΙΧΑΗΛ Μιχαήλ 2.20.35
63 2 ΚΑΤΜΕΡΟΥ Θωμαή 2.21.01
64 62 ΓΑΛΑΝΗΣ Νικόλαος 2.21.42
65 63 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Αλέξανδρος 2.21.49
66 64 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ Ιωάννης 2.21.55
67 65 ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗΣ Αθανάσιος 2.22.07
68 3 ΖΑΧΟΥ Ιουλία 2.22.08
69 4 ΡΟΥΣΣΑ Βασιλική 2.22.27
70 66 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σπυρίδων 2.22.30
71 67 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ιωάννης 2.22.33
72 68 ΤΣΟΓΙΑΣ Απόστολος 2.22.47
73 69 ΓΩΓΟΣ Γρηγόριος 2.22.48
74 70 ΚΑΨΙΩΧΑΣ Άγγελος 2.23.16
75 71 ΤΙΓΚΑΣ Στυλιανός 2.23.17
76 72 ΜΟΥΡΚΑΣ Γεώργιος 2.24.41
77 73 ΚΑΡΑΛΗΣ Βασίλειος 2.26.51
78 74 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 2.27.07
79 75 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης 2.27.26
80 76 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.27.47
81 77 ΓΚΕΚΑΣ Απόστολος 2.27.50
82 78 ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ Αλέξανδρος 2.27.52
83 79 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Ευάγγελος 2.28.11
84 80 ΓΚΕΚΑΣ Θεμιστοκλής 2.28.15
85 81 ΡΑΛΛΑΚΗΣ Λεωνίδας 2.28.34
86 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δήμητρα 2.28.37
87 82 ΤΣΙΩΤΑΣ Κωνσταντίνος 2.28.46
88 83 ΧΑΣΤΑΣ Γεώργιος 2.28.51
89 84 ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ Βασίλειος 2.29.14
90 85 ΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 2.29.35
91 87 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ Χρήστος 2.30.21
92 88 ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ Νικόλαος 2.30.27
93 89 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Νικόλαος 2.30.28
94 90 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κωνσταντίνος 2.31.13
95 91 ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ Ανδρέας 2.31.18
96 92 ΚΑΡΜΑΓΑΛΟΣ Αναστάσιος 2.32.49
97 93 ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΙΤΣΙΟΣ Σπυρίδων 2.32.52
98 6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μαρία 2.33.09
99 94 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ Νικόλαος 2.33.10
100 95 ΜΟΥΡΚΑΣ Δημήτριος 2.33.50
101 96 ΧΑΜΤΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.34.04
102 97 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.34.16
103 98 ΛΥΚΟΥΔΗΣ Γεώργιος 2.34.17
104 99 ΡΕΜΜΑΣ Νικόλαος 2.35.45
105 99 ΓΙΟΝΤΖΗΣ Βύρων 2.35.45
106 101 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Δημήτριος 2.36.15
107 7 ΤΑΣΣΗ Βασιλική 2.37.24
108 102 ΘΑΝΟΣ Γεώργιος 2.37.32
109 103 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ Στέφανος 2.38.21
110 104 ΡΗΝΑΚΟΣ Βάιος 2.38.31
111 104 ΝΑΝΟΣ Βάιος 2.38.31
112 106 ΝΑΝΟΣ Φώτιος 2.38.32
113 107 ΧΡΟΝΗΣ Βασίλειος 2.38.42
114 108 ΡΙΖΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.38.52
115 109 ΓΚΑΝΤΙΝΑΣ Νικόλαος 2.39.07
116 110 ΚΡΙΤΣΑΣ Βασίλειος 2.39.11
117 111 ΒΟΡΓΙΑΣ Ευάγγελος 2.39.30
118 8 ΑΥΔΗ Εύη 2.40.01
119 9 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ Θωμαή 2.40.56
120 112 ΧΑΛΚΙΑΣ Νικόλαος 2.41.53
121 113 ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ Ηλίας 2.43.03
122 114 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ Ευστράτιος 2.43.12
123 115 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ηλίας 2.43.24
124 116 ΓΚΛΑΡΑΣ Ευάγγελος 2.43.34
125 117 ΤΖΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 2.43.55
126 117 ΖΗΝΤΖΙΟΒΑΣ Ιωάννης 2.43.55
127 119 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Παύλος 2.46.11
128 120 ΔΡΟΣΟΣ Αθανάσιος 2.46.14
129 10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φλώρα 2.46.16
130 121 ΛΑΖΟΣ Δημήτριος 2.46.22
131 122 ΤΣΟΥΤΣΑΣ Σπυρίδων 2.46.23
132 123 ΚΟΛΛΙΑΣ Χρήστος 2.47.36
133 124 ΒΕΡΓΑΣ Κωνσταντίνος 2.48.17
134 11 ΠΑΠΑΛΟΥ Αίγλη 2.48.37
135 125 ΒΡΑΚΑΣ Αναστάσιος 2.49.36
136 126 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Απόστολος 2.51.01
137 127 ΡΟΜΠΙΕΣ Ευάγγελος 2.51.45
138 128 ΚΑΡΑΜΠΑΓΛΙΔΗΣ Δανιήλ 2.53.14
139 129 ΧΑΜΑΪΔΗΣ Ευάγγελος 2.53.39
140 130 ΛΙΟΥΛΙΟΣ Γεώργιος 2.53.49
141 12 ΣΕΡΙΦΗ Ευτυχία 2.53.55
142 13 CAO Merilyn 2.54.51
143 131 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γεώργιος 2.55.04
144 132 ΤΑΣΙΟΣ Χρήστος 2.55.17
145 133 ΣΕΓΓΗΣ Σωτήριος 2.55.21
146 134 ΚΡΑΒΑΡΗΣ Αθανάσιος 2.56.34
147 14 ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Παναγιώτα 2.57.05
148 135 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Νικόλαος 2.57.11
149 15 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Δήμητρα 2.57.35
150 16 ΜΑΒΙΔΗ Παρασκευή 2.59.00
151 136 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Γεώργιος 2.59.09
152 137 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 3.00.10
153 138 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ Αθανάσιος 3.00.53
154 17 ΚΟΣΒΥΡΑ Ρούλα 3.01.57
155 139 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.05.41
156 140 ΓΚΙΟΥΛΕΝΤΖΕΡΙΔΗΣ Γεώργιος 3.07.56
157 18 ΖΗΝΤΖΟΒΑ Ελιζα 3.08.32
158 19 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Πανωραία 3.10.04
159 20 ΦΙΚΗ Ελένη 3.14.16
160 141 ΜΠΕΚΕΡ Νικόλαος 3.14.24
161 142 ΜΩΡΗΣ Γεώργιος 3.14.25
162 21 ΑΒΔΟΥΛΑ Γεωργία 3.17.06
163 22 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ Μαρία 3.19.03
164 23 ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ Νεραντζουλα 3.19.42
165 143 ΜΠΑΡΔΑΣ Χαράλαμπος 3.19.42
166 24 ΧΑΝΟΥ Κωνσταντίνα 3.22.55
167 144 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δημήτριος 3.24.24
168 145 ΦΟΥΝΤΑΣ Χρήστος 3.24.49
169 146 ΑΓΓΕΛΟΥ Δημήτριος 3.25.23
170 25 ΝΑΡΗ Χρύσα 3.25.47
171 147 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Χρυσόστομος 3.25.47
172 147 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Δημήτριος 3.25.47
173 26 ΚΟΝΑ Μαρία 3.25.48
174 149 MANION Paul 3.29.04
175 150 ΣΦΥΡΙΔΗΣ Ηλίας 3.30.18
176 151 ΝΤΑΣΙΟΣ Παναγιώτης 3.31.55
177 152 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Νικόλαος 3.38.36
178 153 ΑΥΔΗΣ Αλέξης 3.52.37

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!