Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Atromitos Race, 04/07/2021
Απόσταση: 12.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 500 μ.
Πόντοι: 17
Δείκτης ανάβασης: 41.7
Συμμετέχοντες: 63
Τερματίσαντες: 59 (93.7%)
Μέση Επίδοση: 1.45.09
Τοποθεσία: Σίφνος
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ Χρήστος 1.03.22
2 2 ΛΕΒΕΝΤΗΣ Στέφανος 1.07.17
3 3 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Γεώργιος 1.07.57
4 4 ΠΟΝΗΡΕΑΣ Νικόλαος 1.09.54
5 5 ΔΡΟΣΟΣ Στυλιανός 1.10.30
6 6 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ Χρήστος 1.14.38
7 7 ΧΑΣΙΩΤΗΣ Χρήστος 1.15.15
8 8 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 1.19.06
9 1 ΜΑΛΑΪ Μαρία 1.19.37
10 9 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ Ιωάννης 1.20.42
11 10 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.20.50
12 11 ΜΠΑΒΑΣ Μιλτιάδης 1.21.41
13 12 ΜΑΜΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 1.21.59
14 13 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ Γρηγόριος 1.25.36
15 14 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ Πολυδεύκης 1.25.37
16 15 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Σταύρος 1.25.40
17 16 NOEL-BAKER Alexander 1.29.35
18 16 NOEL-BAKER Johnnie 1.29.35
19 18 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Νικόλαος 1.29.36
20 19 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Χρήστος 1.29.39
21 20 ΡΟΥΜΠΑΣ Θωμάς 1.34.50
22 21 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.35.24
23 22 ΖΥΓΟΥΡΗΣ Χρήστος 1.36.18
24 2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Αντωνία 1.37.53
25 23 ΣΟΥΣΑΝΗΣ Σωτήριος 1.38.30
26 24 ΚΙΤΣΑΛΗΣ Γεώργιος 1.39.39
27 25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος 1.43.45
28 3 ΧΑΣΙΩΤΗ Λιάνα 1.43.48
29 4 ΧΑΤΖΗΜΗΤΣΟΥ Ελένη 1.45.01
30 26 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νικόλαος 1.45.53
31 27 ΠΗΛΟΣ Σπυρίδων 1.45.58
32 28 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 1.46.33
33 5 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ Αγγελική 1.47.39
34 29 TORREGROSA Andreu 1.50.44
35 30 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Απόστολος 1.50.54
36 31 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Αλέξης 1.51.21
37 32 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Παναγιώτης 1.51.50
38 33 ΜΑΡΙΝΟΣ Ιωάννης 1.52.25
39 34 ΑΛΕΒΙΖΟΣ Παναγιώτης 1.53.45
40 35 ΚΑΨΗΣ Παντελής 1.54.57
41 36 ΣΩΤΗΡΗΣ Αθανάσιος 1.55.06
42 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ Θεοδώρα 1.55.52
43 37 ΣΚΙΑΔΑΣ Θεόδωρος 1.56.12
44 7 ΣΑΡΡΗ Νιόβη 1.57.25
45 38 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτριος 1.58.36
46 39 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ Φίλιππος 2.03.53
47 40 HERVE Gficherd 2.05.01
48 8 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ Αγγελική 2.06.35
49 9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.06.52
50 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.10.19
51 41 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Χρήστος 2.10.20
52 11 ΚΟΛΙΑΡΑΚΗ Μαρία 2.11.23
53 12 COUSIN Deborah 2.17.50
54 12 CHIARA-LOU Parriaud 2.17.50
55 42 ΧΑΤΖΗΣ Χρήστος 2.24.17
56 43 ΜΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Δημήτριος 2.27.00
57 14 ΣΟΦΟΥΛΗ Πετρούλα 2.27.00
58 15 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.28.50
59 44 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ Βασίλειος 2.47.55
60 45 ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ελευθέριος DNF
61 16 NIKOLAOU Arin DNF
62 16 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Λαμπρινή DNF
63 45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αντώνιος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ