Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ziria Skyrace, 29/05/2011
Απόσταση: 38.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 2850 μ.
Πόντοι: 66.5
Δείκτης ανάβασης: 75
Συμμετέχοντες: 162
Τερματίσαντες: 4 (2.5%)
Μέση Επίδοση: 5.18.40
Τοποθεσία: Ζήρεια
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.zccr.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 5.15.48
2 2 MATRAS Slawomir 5.16.43
3 3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ Σταύρος 5.17.28
4 4 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 5.24.39
5 5 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης K-21 (3.55)
6 1 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική K-21 (3.44)
7 5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ K-21 (3.50)
8 5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος K-21 (3.03)
9 5 ΜΠΑΦΙΤΗΣ Παναγιώτης K-21 (3.40)
10 5 ΖΩΝΑΡΑΣ Δημήτριος K-21 (3.58)
11 5 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος K-21 (3.58)
12 5 ΚΟΥΤΗΣ Ιωάννης K-21 (3.22)
13 5 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ιωάννης K-21 (3.37)
14 5 FIJNAUT Stan K-21 (3.33)
15 1 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αμαλία K-21 (3.27)
16 5 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος K-21 (3.58)
17 5 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος K-21 (3.36)
18 5 ΡΑΝΤΟΣ Ιωάννης K-21 (3.30)
19 5 GANGLBAUER Georg K-21 (3.45)
20 5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Παναγιώτης K-21 (3.46)
21 5 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος K-21 (3.24)
22 1 ΜΠΑΚΑ Βασιλική K-21 (3.46)
23 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ Σωτήριος K-21 (3.24)
24 5 ΜΑΡΚΟΥ Πέτρος K-21 (3.40)
25 5 ΠΑΠΠΑΣ Χρήστος K-21 (3.58)
26 5 ΒΛΑΧΟΣ Γεώργιος K-21 (3.33)
27 5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος K-21 (3.58)
28 5 ΒΑΛΒΗΣ Λεωνίδας K-21 (3.36)
29 5 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Χρήστος K-21 (3.36)
30 5 ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος K-21 (3.43)
31 5 ΚΑΠΡΑΛΟΣ Σπυρίδων K-21 (3.58)
32 5 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ Κωνσταντίνος K-21 (4.00)
33 5 ΜΠΕΝΕΖΗΣ Γεράσιμος K-21 (3.44)
34 5 ΠΑΤΣΗΣ Ανδρέας K-21 (3.39)
35 5 DERVISHI Lefter K-21 (3.24)
36 5 ΖΟΥΡΑΣ Νικόλαος K-21 (4.04)
37 5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος K-21 (3.45)
38 5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος K-21 (3.49)
39 5 ΔΑΝΕΖΗΣ Ευάγγελος K-21 (3.55)
40 5 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Στέφανος K-21 (3.40)
41 5 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Ισίδωρος K-21 (3.19)
42 5 ΚΑΤΑΚΟΣ Αθανάσιος K-21 (3.58)
43 5 WETERINGS Wolt K-21 (3.30)
44 5 LAURENT Ygrie K-21 (3.47)
45 5 GARZONIO Luca K-21 (3.22)
46 43 ΤΖΙΜΗΣ Βασίλειος K-13
47 43 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ Αντώνιος K-13
48 43 ΜΠΑΚΑΛΗΣ Μιχαήλ K-13
49 43 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ Χρήστος K-13
50 43 ΝΤΡΟΥΔΗΣ Νικόλαος K-13
51 43 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ Αθανάσιος K-13
52 43 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος K-13
53 43 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ευγένιος K-13
54 43 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Αθανάσιος K-13
55 43 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ K-13
56 43 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Θεόδωρος K-13
57 43 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ Αλέξανδρος K-13
58 43 ΚΟΥΛΗΣ Σπυρίδων K-13
59 43 ΠΑΠΠΑΣ Βασίλειος K-13
60 43 ΣΟΥΡΤΖΗΣ Νικόλαος K-13
61 43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ K-13
62 43 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος K-13
63 43 ΜΠΑΡΛΑΣ Νικόλαος K-13
64 43 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σπυρίδων K-13
65 43 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Αντώνιος K-13
66 43 ΣΚΟΠΑΣ Αθανάσιος K-13
67 43 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος K-13
68 43 ΦΟΥΝΤΗΣ Παναγιώτης K-13
69 43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Μιχαήλ K-13
70 4 NAEGELE Gabi K-13
71 43 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας K-13
72 43 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Χρήστος K-13
73 4 ΔΟΥΝΗ Ιουλία K-13
74 43 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Ιωάννης K-13
75 4 ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ Αναστασία K-13
76 43 ΣΑΡΡΗΣ Νέστορας K-13
77 43 ΒΑΡΑΔΑΣ Ηλίας K-13
78 43 ΑΔΑΜ Δημήτριος K-13
79 43 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Αλέξιος K-13
80 43 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Νικόλαος K-13
81 43 ΜΠΕΝΙΣΗΣ Ιωάννης K-13
82 43 ΚΙΤΣΟΣ Γεώργιος K-13
83 43 ΚΟΚΟΝΟΣ Γεώργιος K-13
84 43 ΓΚΕΡΛΕΣ Ιωάννης K-13
85 43 ΚΑΠΕΛΙΟΣ Θεοφάνης K-13
86 4 ΣΑΝΟΥΔΟΥ Ζήνια K-13
87 4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Ελισσάβετ K-13
88 43 ΡΟΥΣΣΟΣ Δημήτριος K-13
89 4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία K-13
90 43 ΤΣΙΝΤΖΟΣ Κωνσταντίνος K-13
91 43 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Απόστολος K-13
92 43 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Χρυσόστομος K-13
93 43 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος K-13
94 43 ΒΛΑΧΟΣ Θεόδωρος K-13
95 43 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Βασίλειος K-13
96 43 ΑΝΕΣΤΗΣ Αναστάσιος K-13
97 43 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος K-13
98 43 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γεώργιος K-13
99 4 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ Καλλιόπη K-13
100 43 ΒΥΖΑΝΤΙΑΔΗΣ Μιχαήλ K-13
101 43 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος K-13
102 43 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ Φώτιος K-13
103 4 ΤΕΡΖΗ Άντζελα K-13
104 43 ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος K-13
105 43 ΜΑΛΑΝΟΣ Νικόλαος K-13
106 43 ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΣ Κωνσταντίνος K-13
107 43 ΣΚΟΡΔΑΣ Γεώργιος K-13
108 4 McCOY Rannelle K-13
109 43 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος K-13
110 43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης K-13
111 43 ΣΙΜΟΣ Ευάγγελος K-13
112 43 ΔΑΝΑΣΚΟΣ Κωνσταντίνος K-13
113 43 ΠΕΠΠΑΣ Βασίλειος K-13
114 43 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ευάγγελος K-13
115 43 ΜΠΑΡΜΠΑΣ K-13
116 43 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος K-13
117 43 ΛΑΖΑΡΗΣ Ευάγγελος K-13
118 43 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Απόστολος K-13
119 43 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Χαλέντ K-13
120 43 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μιχαήλ K-13
121 43 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Μιχαήλ K-13
122 43 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος K-13
123 43 ΛΙΑΝΟΣ Θεόδωρος K-13
124 43 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ιωάννης K-13
125 43 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Βασίλειος K-13
126 43 ΓΚΟΦΑΣ Παναγιώτης K-13
127 43 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος K-13
128 43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης K-13
129 43 ΒΛΑΧΟΣ Ιωάννης K-13
130 43 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ Ιωάννης K-13
131 43 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος K-13
132 43 ΜΠΟΛΩΤΗΣ Φώτιος K-13
133 43 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ιωάννης K-13
134 43 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Ιωάννης K-13
135 43 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Παναγιώτης K-13
136 43 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος K-13
137 43 ΣΕΝΤΡΗΣ Μάριος K-13
138 43 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Κωνσταντίνος K-13
139 43 ΚΑΠΑΜΑΣ Παναγιώτης K-13
140 43 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ Γεώργιος K-13
141 43 ΜΠΟΥΣΔΡΗΣ Δημήτριος K-13
142 43 ΣΙΔΕΡΗΣ Νικόλαος K-13
143 43 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ Κωνσταντίνος K-13
144 43 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ Νικόλαος K-13
145 43 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Ιωάννης K-13
146 43 ΛΙΑΤΣΟΣ Ιωάννης K-13
147 43 ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης K-13
148 43 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Αθανάσιος K-13
149 43 HOUSEIN Oscan K-13
150 43 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κωνσταντίνος K-13
151 43 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Δημήτριος K-13
152 43 ΣΙΑΤΕΛΗΣ Μιχαήλ K-13
153 43 ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ Παναγιώτης K-13
154 43 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ Ευάγγελος K-13
155 43 ΠΑΡΘΕΝΗΣ Άγγελος K-13
156 144 ΚΑΨΗΣ Παντελής DNF
157 13 ΞΥΛΑ Κυριακή DNF
158 144 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ Νικόλαος DNF
159 144 ΜΟΥΤΖΟΥΡΙΔΗΣ Πέτρος DNF
160 144 ΜΑΡΑΣ Αναστάσιος DNF
161 144 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Αθανάσιος DNF
162 144 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Στυλιανός DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!