Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αεθλος, 18/03/2012
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1000 μ.
Πόντοι: 35
Δείκτης ανάβασης: 40
Συμμετέχοντες: 127
Τερματίσαντες: 123 (96.9%)
Μέση Επίδοση: 2.59.17
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.aethlos.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ Σταύρος 1.53.28
2 2 ΑΡΩΝΗΣ Πλάτων 1.55.44
3 3 ΧΑΤΖΗΣ Δημήτριος 1.56.51
4 4 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 2.02.12
5 5 ΤΥΠΟΥ Βίκτωρ 2.02.59
6 6 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 2.03.34
7 7 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ Κωνσταντίνος 2.11.28
8 8 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ-ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ Δημήτριος 2.15.11
9 9 ΚΟΝΤΟΣ Ιωάννης 2.15.27
10 10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χαράλαμπος 2.19.09
11 11 ΝΑΟΥΜ Βασίλειος 2.19.58
12 12 ΣΙΩΜΟΣ Αθανάσιος 2.20.22
13 13 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ Πολύκαρπος 2.22.04
14 14 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 2.22.06
15 15 CHKAREULI Tamazi 2.24.26
16 16 ΡΟΥΜΠΟΣ Κωνσταντίνος 2.25.55
17 17 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ Φώτιος 2.25.56
18 18 ΟΡΤΑΚΤΣΙΔΗΣ Απόστολος 2.27.01
19 19 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δημήτριος 2.27.12
20 20 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 2.27.25
21 21 ΧΥΤΑΣ Χρήστος 2.27.40
22 22 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΙΟΥ Χρήστος 2.28.36
23 23 ΓΑΚΗΣ Ανδρέας 2.28.47
24 24 ΔΕΛΕΦΕΡΗΣ Μάρκος 2.28.59
25 25 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος 2.29.54
26 26 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.31.24
27 27 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ Πέτρος Ι. 2.31.33
28 28 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Μιχαήλ 2.32.23
29 29 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ Δημήτριος 2.33.32
30 30 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.33.46
31 31 ΖΑΧΑΡΙΟΥ Σταύρος 2.33.47
32 32 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Γεώργιος 2.34.35
33 33 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ Λουκάς 2.34.59
34 34 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.35.21
35 35 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ Στέργιος 2.35.58
36 36 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αστέριος 2.36.18
37 37 ΤΟΛΗΣ Δημήτριος 2.36.35
38 1 ΡΕΠΣΕΝΚΟ Λόρα 2.37.32
39 38 ΤΖΕΛΕΤΑΣ Απόστολος 2.38.21
40 39 ΤΑΣΟΥΔΗΣ Δημήτριος 2.41.46
41 40 ΚΟΣΜΙΔΗΣ Θεόδωρος 2.42.16
42 41 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.42.17
43 41 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ Λεωνίδας 2.42.17
44 43 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 2.43.54
45 44 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 2.44.21
46 45 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ευθύμιος 2.45.16
47 46 ΣΑΠΛΑΧΙΔΗΣ Χρήστος 2.47.09
48 47 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Αλέξανδρος 2.47.27
49 2 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Βιργινία 2.48.01
50 48 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος 2.48.02
51 49 ΤΕΛΛΗΣ Παναγιώτης 2.48.16
52 50 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ευστάθιος 2.49.02
53 51 ΤΣΙΡΩΝΑΣ Γεώργιος 2.50.14
54 52 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ Ισαάκ 2.51.15
55 53 ΚΑΛΕΣΗΣ Βασίλειος 2.51.53
56 54 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 2.52.16
57 55 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Θεοχάρης 2.52.44
58 3 ΖΑΠΡΟΥΔΗ Αναστασία 2.52.45
59 56 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Χρήστος 2.52.47
60 57 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Νικόλαος 2.55.01
61 58 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύριος 2.55.18
62 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.56.29
63 4 ΚΑΤΣΙΑΠΗ Ματίνα 2.56.37
64 60 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ Πέτρος Α. 2.56.54
65 61 ΓΛΕΝΤΗΣ Θωμάς 2.57.06
66 62 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Σπυρίδων 2.57.09
67 63 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.57.13
68 64 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 2.58.20
69 5 ΧΕΙΛΗ Νούλη 2.58.39
70 65 ΜΠΑΚΝΗΣ Ιωάννης 2.58.40
71 66 ΤΕΛΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.58.54
72 67 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος 3.00.13
73 68 ΤΕΛΛΙΔΗΣ Παναγιώτης 3.00.19
74 69 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Βασίλειος 3.02.06
75 70 ΓΚΟΥΓΚΕΤΑΣ Σπυρίδων 3.02.47
76 71 ΓΕΝΙΤΖΕΣ Παντελής 3.03.16
77 72 ΚΑΦΕΤΖΗΣ Γεώργιος 3.03.29
78 73 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.05.02
79 74 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ Χαρίτων 3.05.17
80 75 ΓΑΡΓΑΒΑΝΗΣ Απόστολος-Αθανάσιος 3.06.03
81 76 ΦΕΛΕΚΑΚΗΣ Χαράλαμπος 3.06.16
82 77 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 3.07.16
83 78 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Ζαφείριος 3.07.50
84 79 ΤΣΕΤΗΣ Θεόδωρος 3.10.52
85 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 3.10.53
86 81 ΜΑΥΡΙΚΟΣ Γεώργιος 3.11.10
87 82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 3.11.49
88 83 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος 3.16.52
89 84 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Χαράλαμπος 3.18.55
90 85 ΠΕΚΡΙΔΗΣ Νικόλαος 3.18.56
91 86 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Παντελής 3.20.41
92 87 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Ευάγγελος 3.20.42
93 88 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ Άκης 3.21.32
94 89 ΚΟΤΟΥΛΑΣ Ιωάννης 3.21.51
95 90 ΚΩΛΕΤΤΑΣ Θωμάς 3.22.08
96 91 ΤΣΙΩΝΟΣ Δημήτριος 3.23.20
97 92 REN FEI Dang 3.25.09
98 93 ΜΟΣΧΟΥ Δημήτριος 3.25.11
99 6 EGGER Evelyn 3.27.09
100 94 ΛΑΜΠΑΚΗΣ Γρηγόριος 3.27.21
101 95 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ Τίμος 3.28.31
102 7 ΜΙΧΑΗΛ Αναστασία 3.34.01
103 96 ΒΕΝΙΔΗΣ Λεωνίδας 3.36.29
104 97 ΒΕΡΓΑΣ Νικόλαος 3.36.31
105 98 ΦΑΚΑΣ Αναστάσιος 3.37.29
106 99 ΠΕΝΤΕΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.37.30
107 100 ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ Χρήστος 3.37.31
108 101 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Αναστάσιος 3.40.26
109 102 ΤΑΝΑΓΙΑΣ Γεώργιος 3.40.33
110 103 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Αβραάμ 3.40.34
111 104 ΤΑΣΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 3.48.20
112 105 ΚΑΓΚΑΚΗΣ Γεώργιος 3.49.58
113 106 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ευθύμιος 3.49.59
114 107 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Ανδρέας 3.59.24
115 108 ΜΟΥΣΑΔΕΣ Αντώνιος 4.05.55
116 109 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Σάββας 4.07.15
117 110 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 4.07.58
118 8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ευαγγελία 4.07.59
119 111 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ Βασίλειος 4.08.00
120 111 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Πολυχρόνης 4.08.00
121 9 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 4.08.01
122 113 ΔΗΜΑΚΗΣ Ιωάννης 4.24.29
123 114 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Ιωάννης 4.24.30
124 115 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Δημήτριος DNF
125 115 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Άγγελος Β. DNF
126 10 ΧΑΛΛΟΥΜΙ Μαρία DNF
127 10 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ Φαίδρα DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!