Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Water Trail Race, 02/06/2013
Απόσταση: 19.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1135 μ.
Πόντοι: 30.35
Δείκτης ανάβασης: 59.7
Συμμετέχοντες: 80
Τερματίσαντες: 78 (97.5%)
Μέση Επίδοση: 2.16.37
Τοποθεσία: Καβάλα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ Γεώργιος 1.37.07
2 2 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ Παντελής 1.38.15
3 3 ΣΑΡΡΙΔΗΣ Παύλος 1.39.33
4 4 ΓΑΖΕΤΗΣ Θωμάς 1.40.33
5 5 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ Δημήτριος 1.44.40
6 6 ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ Σωκράτης 1.45.02
7 7 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Νικόλαος 1.45.15
8 8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Φίλιππος 1.46.41
9 9 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ Αθανάσιος 1.48.34
10 10 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Δημήτριος 1.49.25
11 11 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Χρήστος 1.53.07
12 12 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ Ναούμ 1.53.52
13 13 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.55.30
14 14 ΓΙΓΑΣ Σωτήριος 1.55.39
15 15 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Γεώργιος 1.55.51
16 16 ΧΟΥΣΕΪΝ Οσκαν 1.56.20
17 17 ΓΙΑΓΚΟΥ Πέτρος 1.57.23
18 18 ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ Δημήτριος 1.57.40
19 1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ελπίδα 1.59.05
20 19 ΚΥΡΤΣΗΣ Ιορδάνης 1.59.36
21 20 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Αθανάσιος 1.59.45
22 21 ΓΑΡΓΑΛΑΣ Ιωάννης 2.00.20
23 22 ΣΚΡΗΤΖΟΒΑΛΗΣ Σάκης 2.01.10
24 23 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ευστάθιος 2.01.20
25 24 ΔΙΑΓΚΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.01.51
26 2 ΑΡΣΕΝΗ Κυριακή 2.02.24
27 25 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ Ευάγγελος 2.02.56
28 26 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 2.03.23
29 27 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ Επίκουρος-Σωτήριος 2.03.44
30 28 ΓΚΙΚΑΣ Ιωάννης 2.04.42
31 29 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Ηρακλής 2.04.58
32 30 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.05.05
33 30 ΜΟΡΦΙΔΗΣ Γεώργιος 2.05.05
34 32 ΛΑΖΡΗΣ Γεώργιος 2.06.17
35 33 ΧΟΥΧΟΣ Σταμάτιος 2.07.54
36 34 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Νικόλαος 2.08.10
37 34 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ Αντώνιος 2.08.10
38 3 ΜΑΜΑΝΙΔΟΥ Γεωργία 2.08.19
39 36 ΓΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κωνσταντίνος 2.08.52
40 37 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κυριάκος 2.09.21
41 4 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Δέσποινα 2.09.31
42 38 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Ιωάννης 2.09.33
43 39 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ Σάββας 2.10.44
44 40 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.18.44
45 40 ΚΙΑΜΙΡ Ουμιτ 2.18.44
46 42 ΣΩΤΗΡΙΟΥ Ιωάννης 2.19.32
47 43 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Χρυσόστομος 2.20.03
48 44 ΦΥΛΑΧΤΑΚΗΣ Ιωάννης 2.20.30
49 45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ Αθανάσιος 2.20.31
50 46 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Παναγιώτης 2.21.54
51 47 ΣΑΜΠΡΗΣ Νικόλαος 2.26.23
52 48 ΛΙΑΜΟΣ Ιωάννης 2.28.34
53 49 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 2.30.32
54 50 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ Δημήτριος 2.30.55
55 51 ΜΠΑΛΛΗΣ Μιχαήλ 2.31.26
56 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 2.31.43
57 53 ΚΑΛΤΣΑΣ Χρήστος 2.32.37
58 54 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Απόστολος 2.36.26
59 55 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 2.36.52
60 56 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Δημήτριος 2.38.05
61 5 ΦΕΤΑ Φωτεινή 2.38.46
62 57 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ Θωμάς 2.38.46
63 58 ΠΡΑΣΙΝΗΣ Ιωάννης 2.42.46
64 59 ΜΗΤΑΚΟΣ Νικόλαος 2.46.02
65 60 ΜΑΥΡΙΚΟΣ Γεώργιος 2.46.32
66 60 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύριος 2.46.32
67 60 ΤΕΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.46.32
68 60 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ Ιωσήφ 2.46.32
69 64 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 2.47.12
70 6 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Άννα-Μαρία 2.47.12
71 64 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.47.12
72 64 ΦΑΚΑΣ Ευάγγελος 2.47.12
73 64 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κωνσταντίνος 2.47.12
74 64 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 2.47.12
75 69 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ Ανέστης 2.47.19
76 70 ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.05.55
77 7 ΚΑΛΑΪΤΖΗ Μαρίνα 3.05.55
78 71 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Αθανάσιος 3.35.40
79 8 ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μαγδαληνή DNF
80 8 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Στεριάνα DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ