Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Platanopigi Trailrace 18K, 18/12/2016
Απόσταση: 18.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 720 μ.
Πόντοι: 25.2
Δείκτης ανάβασης: 40
Συμμετέχοντες: 125
Τερματίσαντες: 125 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.14.03
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.mountain-sports.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Γεώργιος 1.20.01
2 2 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 1.21.39
3 3 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ Αθανάσιος 1.23.38
4 4 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρέας 1.24.11
5 5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.34.31
6 6 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ Σταμάτιος 1.36.04
7 7 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 1.36.45
8 8 ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.37.58
9 9 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ Ηλίας 1.39.15
10 10 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.40.40
11 11 ΖΑΓΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.43.35
12 12 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ Δημήτριος 1.48.04
13 13 ΚΟΥΤΗΣ Ιωάννης 1.48.50
14 14 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ Ασημάκης 1.50.03
15 1 ΚΟΛΟΚΑ Φωτεινή 1.50.13
16 15 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Γεώργιος 1.50.43
17 2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Μυρτώ 1.51.41
18 16 ΚΟΝΤΟΣ Ιωάννης 1.51.53
19 17 ΜΟΣΧΟΝΑΣ Παναγιώτης 1.52.20
20 18 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ Κωνσταντίνος 1.52.38
21 19 ΔΕΛΛΙΟΣ Πασχάλης 1.52.46
22 3 ΧΟΥΡΙΔΟΥ Ιωάννα 1.52.50
23 20 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ Λάζαρος 1.54.10
24 21 ΛΙΟΝΤΟΣ Παναγιώτης 1.54.53
25 22 ΤΥΠΑΛΔΟΣ Δημήτριος 1.55.19
26 23 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Κωνσταντίνος 1.55.25
27 24 SAUER Philippe 1.55.44
28 25 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 1.55.52
29 26 BIEHLER Peter 1.56.10
30 27 ΚΑΛΛΙΛΑΣ Ιωάννης 1.56.29
31 28 ΠΡΟΚΟΣ Θεόδωρος 1.56.33
32 29 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Αθανάσιος 1.57.32
33 30 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γεώργιος 1.57.40
34 31 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ Παναγιώτης 1.57.48
35 32 ΛΕΚΚΑΣ Γεώργιος 1.58.27
36 33 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Στρατόνικος 1.58.38
37 34 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης 1.59.09
38 35 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.59.46
39 36 ΛΑΜΠΡΟΥ Νικόλαος 2.00.11
40 37 ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.01.22
41 38 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.01.26
42 39 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ Βασίλειος 2.02.00
43 40 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ Αργύριος 2.02.15
44 4 ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ Μαρία 2.02.27
45 41 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ 2.02.29
46 42 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.02.38
47 43 ΔΡΙΤΣΑΣ Ιωάννης 2.02.52
48 5 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Ανθή 2.02.56
49 44 ΔΙΟΓΟΣ Αθανάσιος 2.03.21
50 45 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 2.03.23
51 46 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ Νάσσος 2.04.08
52 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.04.41
53 48 ΛΙΑΚΟΣ Νικόλαος 2.05.43
54 49 ΒΟΛΗΣ Μάρκος 2.05.44
55 50 RYDER Nigel 2.05.58
56 51 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ Αφεντούλης 2.06.59
57 52 ΛΑΖΑΡΗΣ Μιχαήλ 2.07.19
58 6 EMILIANOU Trudi 2.07.26
59 53 ΑΓΓΕΛΟΥ Χρήστος 2.09.25
60 54 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Κωνσταντίνος 2.09.26
61 55 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Αντώνιος 2.09.42
62 56 ΑΝΕΖΥΡΗΣ Δημήτριος 2.10.03
63 57 ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.10.09
64 58 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος 2.10.34
65 59 ΚΑΖΑΚΗΣ Ευάγγελος 2.10.42
66 60 ΚΑΠΕΛΙΟΣ Θεοφάνης 2.10.49
67 61 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ Πέτρος 2.10.57
68 62 ΠΑΝΑΓΟΥ Κωνσταντίνος 2.11.22
69 63 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.11.28
70 7 ΜΑΧΑΙΡΑ Αντωνία 2.11.37
71 64 ΜΟΣΧΟΝΑΣ Γεώργιος 2.11.53
72 65 ΛΥΡΑΣ Γεώργιος 2.12.41
73 65 ΡΙΖΟΣ Αλέξανδρος 2.12.41
74 67 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Αλέξανδρος 2.14.02
75 8 ΧΟΡΕΒΑ Άννα 2.14.22
76 68 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Ιωάννης 2.14.25
77 69 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Ιωάννης 2.14.35
78 70 ΚΟΚΚΟΤΑΣ Γεώργιος 2.15.13
79 9 ΚΑΠΕΛΙΟΥ Σωτηρία 2.15.53
80 71 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Αλέξανδρος 2.16.22
81 72 ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.17.51
82 73 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Αθανάσιος 2.18.12
83 74 ΧΑΣΟΓΙΑΣ Θεόδωρος 2.18.14
84 10 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.18.19
85 75 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.19.10
86 76 ΜΠΑΝΤΕΣ Ιωάννης 2.19.31
87 77 ΚΑΣΙΝΑΣ Δημήτριος 2.22.26
88 78 ΒΙΔΑΛΗΣ Πέτρος 2.22.30
89 79 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.23.20
90 80 ΚΑΒΟΥΡΑΣ Ιωάννης 2.23.52
91 81 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ Πέτρος 2.24.57
92 82 ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ Ελευθέριος 2.25.37
93 83 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος 2.28.46
94 84 ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ Ιωάννης 2.28.48
95 85 ΑΡΚΙΛΟ Κωνσταντίνος 2.28.50
96 86 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Παναγιώτης 2.29.41
97 87 ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ Εμμανουήλ 2.30.29
98 11 TABATA Kayoko 2.30.59
99 88 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.34.13
100 89 ΣΚΟΡΔΟΣ Βασίλειος 2.35.16
101 90 ΠΑΣΤΡΑΣ Νικόλαος 2.36.24
102 91 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δημήτριος 2.36.26
103 12 ΠΑΠΠΑ Χρυσαυγή 2.36.39
104 92 ΜΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Δημήτριος 2.39.50
105 93 ΡΟΥΝΤΟΣ Κρίτων 2.43.11
106 94 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος 2.43.12
107 13 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Μαρία 2.43.23
108 95 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ Σταμάτιος 2.43.39
109 95 ΥΨΗΛΟΣ Ιωάννης 2.43.39
110 97 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.43.48
111 98 ΒΕΝΙΟΣ Γεώργιος 2.46.28
112 99 ΣΤΑΘΗΣ Κωνσταντίνος 2.50.31
113 100 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.50.52
114 101 ΤΟΝΓΚΑΣ Χαράλαμπος 2.50.57
115 102 ΣΤΑΘΗΣ Δημήτριος 2.51.03
116 103 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Στυλιανός 2.53.04
117 14 ΤΣΕΣΜΕΛΗ Αλεξάνδρα 2.53.05
118 104 ΧΑΒΕΛΟΣ Θεοφάνης 2.53.06
119 105 ΧΑΡΤΑΣ Παναγιώτης 3.00.51
120 106 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Χρήστος 3.02.15
121 107 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γεώργιος 3.02.19
122 108 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 3.08.22
123 109 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ Λουκάς 3.30.07
124 15 ΔΟΥΝΗ Ιουλία 3.39.44
125 16 ΑΝΔΡΕΟΥ Stacy 3.39.49

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!

Ultra Trails Lake Tahoe – Νέα πνοή στα φεστιβάλ αγώνων!