Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Rapsani Trail 10K, 19/03/2017
Απόσταση: 10.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 580 μ.
Πόντοι: 15.8
Δείκτης ανάβασης: 58
Συμμετέχοντες: 61
Τερματίσαντες: 59 (96.7%)
Μέση Επίδοση: 1.40.59
Τοποθεσία: Ραψάνη Ολύμπου
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΠΟΥΡΙΚΑΣ Εμμανουήλ 0.57.20
2 2 ΒΑΣΙΛΑΣ Ιωάννης 1.04.41
3 3 ΤΟΜΑΚΤΣΙΔΗΣ Ιωάννης 1.20.51
4 3 ΜΠΕΖΑΡΗΣ Κωνσταντίνος 1.20.51
5 1 ΛΑΣΚΟΥ Στυλιανή 1.21.12
6 5 ΓΙΟΡΣΟΣ Αργύριος 1.21.38
7 5 ΦΟΚΑΪΔΗΣ Σταύρος 1.21.38
8 7 ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ Ευάγγελος 1.21.39
9 8 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΣ Δημήτριος 1.21.43
10 9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 1.23.16
11 10 ΠΟΛΥΖΑΣ Νικόλαος 1.23.31
12 2 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ Χριστίνα 1.23.34
13 11 ΚΟΥΜΟΡΤΖΗΣ Αντώνιος 1.23.41
14 12 ΤΣΑΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.24.27
15 13 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ Στυλιανός 1.25.00
16 14 ΜΥΡΟΣ Κωνσταντίνος 1.25.12
17 15 ΠΟΥΡΛΙΩΤΗΣ Διονύσιος 1.26.30
18 15 SMOLIC Voitek 1.26.30
19 3 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑ Ελένη 1.26.32
20 4 ΖΟΛΩΤΑ Χριστίνα 1.27.19
21 5 ΜΙΧΟΥ Κωνσταντίνα 1.32.27
22 17 ΦΡΑΝΤΖΙΟΣ Άκης 1.32.29
23 18 ΦΩΤΟΣ Κωνσταντίνος 1.32.30
24 6 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ Φωτεινή 1.32.30
25 19 ΧΑΜΤΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.32.39
26 20 ΠΟΥΛΤΣΙΔΗΣ Μάριος 1.34.09
27 7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη 1.35.19
28 21 ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Γεώργιος 1.35.24
29 8 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Ειρήνη 1.37.25
30 22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Άγγελος 1.37.40
31 23 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ Ιωάννης 1.38.41
32 9 ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ Παρασκευή 1.38.42
33 24 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Αθανάσιος 1.39.20
34 10 ΣΒΑΡΝΑ Φωτεινή 1.39.20
35 10 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ Αγλαΐα 1.39.20
36 12 ΚΡΙΠΙΝΤΗΡΗ Ελευθερία 1.39.24
37 13 ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ Διονυσία 1.39.27
38 13 ΖΑΜΠΟΥΚΑ Βασιλική 1.39.27
39 25 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Δημήτριος 1.44.14
40 26 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.49.35
41 15 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗ Στυλιανή 1.49.45
42 16 ΚΙΟΥΡΣΙΔΟΥ Βικτωρία 1.52.53
43 27 ΤΣΙΑΓΑΛΗΣ Αθανάσιος 1.53.00
44 17 ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη 1.54.54
45 18 ΜΥΡΤΩΠΟΥΛΟΥ Αφροδίτη 1.54.55
46 28 ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ Ιωάννης 1.55.12
47 19 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ Αγλαϊα 1.55.15
48 20 ΗΛΙΑΔΟΥ Αικατερίνη 1.55.16
49 29 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Δημήτριος 1.55.17
50 30 ΓΙΩΤΙΚΑΣ Δημήτριος 1.55.30
51 21 ΖΩΤΟΥ Βασιλική 1.58.41
52 22 ΤΖΙΤΗΡΙΔΟΥ Ειρήνη 2.07.05
53 22 ΜΩΡΑ Ουρανία 2.07.05
54 24 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Βαια 2.07.54
55 25 ΛΗΜΤΣΙΟΥΛΗ Ασπασία 2.12.12
56 26 DAVANOS Denice 2.29.49
57 27 ΚΑΝΟΤΙΔΟΥ Ελισσάβετ 2.29.54
58 28 HEELEY Caroline 2.33.13
59 29 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ουρανία 2.33.14
60 30 ΒΡΑΔΕΛΗ Ευδοκία DNF
61 31 ΛΩΡΙΔΑΣ Δημήτριος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ