Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Panachaiko Trail 20K, 07/05/2017
Απόσταση: 20.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1450 μ.
Πόντοι: 34.5
Δείκτης ανάβασης: 72.5
Συμμετέχοντες: 116
Τερματίσαντες: 113 (97.4%)
Μέση Επίδοση: 3.17.23
Τοποθεσία: Παναχαϊκό
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.57.06
2 2 ΠΑΛΛΗΣ Νικόλαος 2.07.38
3 3 ΦΟΡΤΗΣ Γεράσιμος 2.15.46
4 4 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ Παναγιώτης 2.18.09
5 5 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.19.31
6 6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημήτριος 2.21.07
7 7 LESZKO Adam 2.22.34
8 8 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.25.06
9 9 ΚΟΝΟΜΙ Δημήτριος 2.26.32
10 10 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ Γεώργιος 2.27.44
11 1 ΣΑΠΙΟΥ Βηθλεέμ 2.31.02
12 11 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ Γεώργιος 2.33.12
13 12 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Απόστολος 2.36.54
14 13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Νικόλαος 2.39.00
15 14 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γεώργιος 2.39.49
16 15 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ Θεόδωρος 2.40.06
17 16 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος 2.41.58
18 17 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.43.47
19 18 ΠΑΣΤΡΑΣ Διονύσιος 2.45.28
20 19 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γεώργιος 2.45.54
21 20 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.46.57
22 21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.48.00
23 22 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 2.50.11
24 23 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.50.12
25 24 ΣΙΝΟΥΡΗΣ Παναγιώτης 2.51.32
26 25 ΤΥΠΑΛΔΟΣ Δημήτριος 2.52.15
27 26 ΑΛΕΡΤΑΣ Γεώργιος 2.52.53
28 27 ΤΣΙΜΠΟΣ Νικόλαος 2.53.08
29 27 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Βασίλειος 2.53.08
30 29 ΚΡΟΚΟΣ Αθανάσιος 2.54.09
31 30 ΦΟΥΣΕΚΗΣ Αντώνιος 2.54.22
32 31 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.54.35
33 32 ΜΑΝΕΤΑΣ Βασίλειος 2.55.52
34 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 2.56.51
35 33 ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ Ελευθέριος 2.56.52
36 34 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Γεώργιος 2.56.56
37 35 ΚΑΡΑΦΛΟΣ Χρήστος 2.57.22
38 36 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 2.57.59
39 37 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ Δημήτριος 2.58.00
40 3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Αριστέα 2.58.42
41 38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξιος 2.58.46
42 39 ΣΟΥΡΤΖΗΣ Νικόλαος 2.58.50
43 40 ΣΚΕΝΤΖΟΣ Δημήτριος 3.00.14
44 41 ΝΤΟΥΣΚΑΣ Βασίλειος 3.00.33
45 42 ΚΑΜΙΣΗΣ Παναγιώτης 3.01.15
46 43 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ Κωνσταντίνος 3.02.16
47 44 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Διονύσιος 3.05.11
48 45 ΝΑΤΣΙΟΣ Σταύρος 3.06.01
49 4 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ Ελένη 3.06.26
50 46 ΣΟΥΦΛΗΣ Άρης 3.07.08
51 47 ΤΣΑΚΑΣ Ευάγγελος 3.09.17
52 48 ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ Πέτρος 3.10.11
53 49 ΝΙΚΟΥ Νικόλαος 3.10.16
54 50 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Νικόλαος 3.11.24
55 51 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 3.11.36
56 52 ΣΙΝΟΥΡΗΣ Ευστάθιος 3.12.30
57 53 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.12.37
58 54 ΧΡΥΣΙΚΟΣ Γεώργιος 3.15.04
59 55 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δημήτριος 3.15.08
60 55 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος 3.15.08
61 57 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 3.18.20
62 5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία 3.18.29
63 58 ΤΖΙΟΥΚΑΣ Γεώργιος 3.19.45
64 59 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Δημοσθένης 3.20.31
65 60 ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ Λουκάς 3.21.18
66 61 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ Παναγιώτης 3.22.04
67 6 ΛΑΛΙΩΤΗ Γεωργία 3.22.09
68 62 ΛΑΛΙΩΤΗΣ Ανδρέας 3.22.09
69 63 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Αθανάσιος 3.22.12
70 64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.22.37
71 65 ΟΡΦΑΝΟΣ Βασίλειος 3.22.46
72 66 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 3.22.48
73 67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος 3.23.31
74 68 ΜΠΕΛΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.24.32
75 69 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ Ηλίας 3.26.30
76 70 ΚΑΚΑΒΑΣ Νικόλαος 3.28.09
77 7 ΣΚΟΥΤΕΡΗ Αλεξάνδρα 3.28.24
78 71 ΡΑΠΤΗΣ Χρήστος 3.28.29
79 72 ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ Αλέξανδρος 3.28.47
80 73 ΜΠΟΣΚΟΣ Πέτρος 3.30.30
81 74 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δημήτριος 3.31.41
82 75 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ Ιωάννης 3.31.52
83 8 ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ Ευγενία 3.32.12
84 76 ΔΟΥΒΡΗΣ Φώτιος 3.32.38
85 77 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Θεόδωρος 3.33.50
86 78 ΣΚΟΥΡΑΣ Σταμάτιος 3.35.43
87 79 ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗΣ Αναστάσιος 3.38.47
88 80 ΤΣΑΜΠΡΑΣ Νικόλαος 3.39.32
89 81 ΤΣΙΧΛΑΣ Νικόλαος 3.40.22
90 82 ΜΕΝΕΚΛΗΣ Βασίλειος 3.40.50
91 83 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.41.53
92 9 ΠΑΡΙΣΗ Άννα 3.42.11
93 84 ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ Ευάγγελος 3.43.16
94 85 ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ Παύλος 3.43.45
95 86 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Αθανάσιος 3.45.12
96 87 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 3.46.27
97 88 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ Ανδρέας 3.46.51
98 89 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Γεώργιος 3.49.20
99 10 TABATA Kayoko 3.54.44
100 90 ΣΙΑΤΟΣ Θεόδωρος 4.02.19
101 11 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 4.02.19
102 90 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 4.02.19
103 92 ΠΡΕΝΤΖΑΣ Γεώργιος 4.10.55
104 93 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Πέτρος 4.15.28
105 94 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 4.24.23
106 95 ΣΚΑΡΠΑΡΗΣ Εμμανουήλ 4.25.25
107 12 ΜΗΛΙΝΗ Ελένη 4.26.50
108 13 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ Δέσποινα 4.27.12
109 14 ΦΩΚΑ Ιφιγένεια 4.35.02
110 15 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Αναστασία 5.01.04
111 96 ΜΕΜΟΣ Αρίων 5.08.02
112 97 ΚΟΝΤΗΣ Βλάσιος 5.24.14
113 98 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 5.24.59
114 16 ΛΑΦΗ Θεώνη DNF
115 16 ΤΟΥΡΛΙΔΑ Τζινα DNF
116 99 ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!

Ultra Trails Lake Tahoe – Νέα πνοή στα φεστιβάλ αγώνων!