Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Florina Trail Challenge - Lupus Trail, 12/06/2016
Απόσταση: 16.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1030 μ.
Πόντοι: 26.3
Δείκτης ανάβασης: 64.4
Συμμετέχοντες: 61
Τερματίσαντες: 57 (93.4%)
Μέση Επίδοση: 2.38.40
Τοποθεσία: Φλώρινα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ Μιχαήλ 1.44.20
2 2 ΠΕΤΣΟΣ Χρήστος 2.02.45
3 3 ΝΤΙΝΟΥ Κωνσταντίνος 2.02.58
4 4 ΜΠΟΓΙΑΤΣΗΣ Θωμάς 2.03.15
5 5 ΚΟΤΣΙΔΗΣ Γρηγόριος 2.06.20
6 6 ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ Νικόλαος 2.06.46
7 7 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.06.51
8 8 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Παναγιώτης 2.07.00
9 8 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ Νικηφόρος 2.07.00
10 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ Φανή 2.07.23
11 10 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.07.50
12 11 ΡΙΖΟΣ Σωτήριος 2.09.35
13 2 ΜΟΥΚΑ Παρασκευή 2.10.13
14 12 ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρέας 2.15.28
15 13 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Δημήτριος 2.21.10
16 14 ΤΥΠΟΥ Παύλος 2.23.27
17 15 ΣΑΜΑΡΑΣ Θωμάς 2.25.05
18 15 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρέας 2.25.05
19 17 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Λεοντάρης 2.25.24
20 18 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ Πέτρος 2.25.36
21 19 ΤΖΙΩΝΑΣ Δημήτριος 2.25.41
22 20 ΝΤΙΒΑΣ Ιωάννης 2.25.52
23 21 ΧΑΣΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.26.22
24 22 ΣΓΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.26.50
25 23 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.27.07
26 24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 2.27.44
27 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.29.23
28 26 ΣΙΣΚΟΣ Τρύφωνας 2.30.27
29 27 ΖΙΩΓΑΣ Ιωάννης 2.31.06
30 28 ΜΠΕΛΛΟΣ Αλέξανδρος 2.32.01
31 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Ραχήλ 2.32.22
32 29 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ Ιωάννης 2.32.22
33 30 ΠΟΛΠΑΤΖΗΣ Σίμος 2.33.54
34 4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Άννα-Μαρία 2.34.12
35 31 ΣΑΚΟΥΛΑΣ Στέφανος 2.35.42
36 32 ΤΣΙΟΥΚΗΣ Χρήστος 2.35.59
37 33 ΚΙΑΝΑΣ Ευάγγελος 2.38.32
38 34 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.39.46
39 35 ΧΟΝΔΡΟΣ Κωνσταντίνος 2.41.57
40 36 ΔΟΥΜΠΑΛΗΣ Χρήστος 2.44.58
41 37 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ Ιορδάνης 2.46.23
42 38 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Θεόφιλος 2.52.31
43 39 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Σύριος 3.02.42
44 39 ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ Ευστράτιος 3.02.42
45 39 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ Μηνάς 3.02.42
46 42 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Δημήτριος 3.07.30
47 43 ΚΟΥΣΗΣ Απόστολος 3.07.37
48 44 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 3.09.28
49 45 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ευστάθιος 3.09.33
50 46 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Θωμάς 3.10.11
51 5 ΞΥΓΓΗ Χρύσα 3.32.07
52 6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Αναστασία 3.36.33
53 47 ΑΓΓΟΣ Γεώργιος 3.36.46
54 48 ΚΑΡΑΖΕΕΒ Ευγένιος 3.42.01
55 49 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 3.43.17
56 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 3.43.18
57 50 ΝΑΣΤΗΣ Στέφανος 3.43.18
58 52 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Οδυσσέας DNF
59 52 ΣΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Αθανάσιος DNF
60 7 ΚΟΥΚΑΚΗ Αικατερίνη DNF
61 52 ΜΟΛΦΕΤΑΣ Κωνσταντίνος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ