LEFKAS TRAIL RUN 2017: Μεταγωνιστικό δελτίο τύπου - Επίσημα αποτελέσματα

16 Οκτ 2017

 

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2017 για 4η συνεχή χρονιά με απόλυτη επιτυχία, ο αγώνας  Ορεινού Τρεξίματος "Lefkas Trail Run",  με διαδρομές 23χλμ , 13χλμ, 5χλμ. , καθώς  και αγώνας για παιδιά 600 μέτρων, τα έσοδα του οποίου θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό. Οι αγώνες διοργανώθηκαν από τον Σύλλογο Επαγγελματιών και Προστασίας Περιβάλλοντος Νικιάνας με συνδιοργανωτή τον Αθλητικό Σύλλογο Λευκάδας "ΦΙΛΑΝΔΡΟ" υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Λαϊκού Μαζικού Αθλητισμού και Υπεραποστάσεων (ΕΟΣΛΜΑ-Υ), του Δήμου Λευκάδας και της Περιφερειακής Ενότητας Λευκάδας.

 

Ο καιρός τελικά μας έκανε το χατίρι και στο ηλιόλουστο πρωινό της Κυριακής σχεδόν  450 άτομα πήραν εκκίνηση  στις 4 διαδρομές του αγώνα, μένοντας με τις καλύτερες των εντυπώσεων.

 

Στη διαδρομή των 23 χιλιομέτρων, πρώτοι  τερμάτισαν παρέα ο Άρης Τσίπης της Inov8  και ο Χρήστος Παπαδογεώργος με χρόνο 2:12:28 ενώ πρώτη γυναίκα τερμάτισε η Θεοδώρα Αναστασιάδη  της ομάδας "Sky Women Running Team" με επίδοση  2:58:47.

 

Στη διαδρομή των 13 χιλιομέτρων, η οποία πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά,  πρώτος τερμάτισε ο Ηλίας Γεωργίου  της ομάδας "Go Run Δρομείς Σουλίου"  , με χρόνο 1:18:25 ενώ πρώτη γυναίκα τερμάτισε η  Δήμητρα Τσαλοκώστα με επίδοση  1:24:08.

 

Στον αγώνα των 5 χιλιομέτρων, πρώτος τερμάτισε ο Θεόδωρος Αντύπας από τον Αθλητικό Σύλλογο  Λευκάδας Φίλανδρο με χρόνο 20:18, ενώ πρώτη γυναίκα ήταν η Κωνσταντίνα Σταματέλου  από τον Αθλητικό Σύλλογο  Λευκάδας Φίλανδρο με χρόνο 24:04.

 

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους αθλητές για την τιμή που μας έκαναν με τη συμμετοχή τους, τους χαμογελαστούς και ακούραστους εθελοντές που χωρίς την παρουσία τους ο αγώνας δε θα μπορούσε να πραγματοποιηθεί, τους υποστηρικτές, τους χορηγούς για την πολύτιμη υλική και χρηματική υποστήριξη τους και τέλος τους χορηγούς επικοινωνίας για την προώθηση του αγώνα μας.

 

Τέλος θα θέλαμε να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για το φθινόπωρο του 2018, σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα.

 

Η  ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Αγώνας 23Κ

Γεν .Κατ. Kατηγορία Φύλο ΒΙΒ Ονομ/νυμο ΥΟΒ Ομάδα/Σύλλογος Κολυβάτα 8km Χρ. Τερματισμού
1 M18-39 Male 84    ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ  1991 INOV8 0:54:43 2:12:28
2 M18-39 Male 68    ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  1994 - 0:54:46 2:12:28
3 M18-39 Male 87    ΠΕΤΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ  1984 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:57:36 2:13:04
4 M18-39 Male 57    ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ  2001   0:57:37 2:14:28
5 M18-39 Male 26    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ  1990 TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:57:21 2:14:44
6 M18-39 Male 65    ΑΡΗΣ ΠΑΛΜΟΣ  1981   0:57:25 2:18:10
7 M40-49 Male 2    SYLVAIN GOBEL  1968 ZAPOUNIDIS MONOSIS 0:57:33 2:19:55
8 M18-39 Male 78    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ  1989 - 1:00:53 2:28:51
9 M18-39 Male 101    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ  1979   1:02:39 2:28:57
10 M18-39 Male 95    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ  1978 OLYMPUS TRT 1:03:49 2:30:25
11 M40-49 Male 77    ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΩΧΟΣ  1974 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:02:34 2:31:03
12 M40-49 Male 91    ΝΙΚΟΣ ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ  1970 ΝΑΥΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΠΆΡΓΑΣ 1:03:43 2:31:03
13 M50-59 Male 11    ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  1963 GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:02:36 2:31:05
14 M18-39 Male 6    MORNE VAN ZYL  1979   1:04:55 2:31:13
15 M18-39 Male 82    ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΠΑΡΕΛΗΣ  1987 VOLTA RUNNING TEAM 1:06:25 2:32:46
16 M40-49 Male 28    ΣΠΥΡΟΣ ΓΩΓΟΣ  1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:03:59 2:33:05
17 M40-49 Male 8    ΤΑΣΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ  1976 ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 1:03:47 2:34:15
18 M40-49 Male 90    ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ  1977   1:06:33 2:41:59
19 M40-49 Male 100    NΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΙΑΣ  1969   1:04:51 2:42:33
20 M40-49 Male 54    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ  1973   1:06:17 2:43:25
21 M18-39 Male 85    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ  1979 KASSIOS DIAS 1:05:56 2:43:36
22 M40-49 Male 24    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. ΓΙΩΤΗΣ  1972 1:03:55 2:44:39
23 M40-49 Male 96    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1977 Α.Ο.Ξ. ΛΆΡΙΣΑΣ - ΣΥΒΑΣ ΛΆΡΙΣΑΣ 1:04:54 2:44:45
24 M60+ Male 37    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ  1951 FIFTH ELEMENT 1:06:19 2:45:33
25 M40-49 Male 109    ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ  1975   1:07:47 2:45:45
26 M18-39 Male 18    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ  1987   1:08:01 2:48:07
27 M50-59 Male 62    ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  1966 3 Π--ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉ ΔΡΆΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 1:11:04 2:50:47
28 M40-49 Male 92    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ  1974 FIFTH ELEMENT 1:11:34 2:51:49
29 M18-39 Male 16    ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ  1982 TAILWIND BIKESHOP ARTA 1:07:12 2:52:34
30 M18-39 Male 73    ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΖΟΣ  1978   1:07:59 2:52:38
31 M50-59 Male 31    ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  1963 Ο.Μ.Γ 1:12:30 2:52:42
32 M40-49 Male 35    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ  1975 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 1:12:05 2:53:01
33 M18-39 Male 108    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ  1979   1:10:15 2:53:55
34 M40-49 Male 48    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ  1971   1:08:03 2:55:28
35 W40-49 Female 10    ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ  1973 3Π/SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:13:44 2:58:47
36 M40-49 Male 36    ΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣ  1974 GSL ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:11:07 2:59:34
37 M18-39 Male 44    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  1978   1:11:31 2:59:52
38 M18-39 Male 15    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΚΑΤΣΑΣ  1982 IBC 1:11:40 3:00:24
39 M18-39 Male 55    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΩΝΑΣ  1978 KASSIOS DIAS 1:15:22 3:06:55
40 M18-39 Male 107    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ  1985 ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ IQ 1:12:11 3:07:41
41 W18-39 Female 3    SIMONE PEATE  1987 FILANDROS LEFKADA 1:14:30 3:07:56
42 M50-59 Male 1    SIMON COLE  1967 FILANDROS LEFKADA 1:14:31 3:07:58
43 W18-39 Female 76    ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ  1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:16:18 3:12:58
44 M40-49 Male 30    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  1975 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM 1:16:23 3:13:08
45 M40-49 Male 89    ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ  1976 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 1:17:10 3:13:57
46 M50-59 Male 93    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  1965 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:17:19 3:14:14
47 M18-39 Male 86    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ  1980 ALEXTYROL SPORTS & LEISURE 1:19:12 3:14:17
48 M18-39 Male 42    ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ  1987 - 1:16:21 3:16:11
49 M50-59 Male 103    ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ  1964 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1:20:13 3:19:51
50 M40-49 Male 104    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ  1973 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ CORFU 1:15:28 3:21:41
51 M18-39 Male 34    ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ  1983 VOLTA RUNNING TEAM 1:21:42 3:21:54
52 M18-39 Male 20    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  1980 LEFKAS TRAIL RUN 1:13:15 3:23:59
53 M40-49 Male 88    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ  1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:16:45 3:25:11
54 W18-39 Female 60    ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΣΓΟΥΝΗ  1981 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:25:48 3:26:06
55 M50-59 Male 75    ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΒΟΣ  1967   1:20:17 3:27:58
56 M50-59 Male 19    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΛΛΑΣ  1962 ΣΔΙ 1:21:57 3:28:48
57 M50-59 Male 21    ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΙΤΣΙΟΣ  1965 ΣΔΙ 1:21:47 3:28:52
58 W40-49 Female 27    ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ  1976 GSL LEFKAS RUNNERS (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΆΔΑΣ) 1:22:55 3:32:23
59 W18-39 Female 106    ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ  1983   1:22:48 3:36:52
60 W18-39 Female 12    ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗ  1978 DEREKAS ENDURANCE COACHING 1:27:21 3:37:38
61 M18-39 Male 25    ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΗΣ  1984 I.B.C 1:25:10 3:40:07
62 M18-39 Male 47    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ  1980   1:19:07 3:40:11
63 M50-59 Male 69    ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ  1967 ΠΡΕΒΕΖΑ 1:29:41 3:43:35
64 M18-39 Male 99    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ  1984 - 1:25:06 3:46:34
65 W40-49 Female 22    ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ  1970 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:30:04 3:49:39
66 M18-39 Male 66    ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ  1978 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:13:12 3:49:47
67 W40-49 Female 79    ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΝΔΙΑ  1976   1:32:35 3:51:04
68 W50+ Female 5    MANDY TRUSLER  1963 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 1:29:48 3:54:19
69 M40-49 Male 7    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  1976 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:32:38 4:02:41
70 W18-39 Female 41    ΑΝΙΚΑ ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΥ  1980   1:32:30 4:02:42
71 M40-49 Male 51    ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΑΡΑΣ  1973   1:30:07 4:11:57
72 M50-59 Male 102    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ  1959   1:38:42 4:17:45
73 M18-39 Male 72    ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ  1991 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:25:00 4:21:02
74 W40-49 Female 56    ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ  1974 OLYMPUS MARATHON RT 1:41:44 4:21:08
75 W18-39 Female 59    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΠΙΖΟΥ  1981 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:41:38 4:21:27
76 M40-49 Male 71    ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  1976 ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:41:33 4:21:28
77 M50-59 Male 64    ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ  1960   1:38:54 4:29:34
78 M18-39 Male 80    ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΖΙΝΕΡΟΣ  1987   1:45:10 4:47:54
79 W18-39 Female 29    ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΜΕΡΤΖΗ  1981   1:45:14 4:47:55
80 W40-49 Female 14    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΓΕΝΑ  1971 SKY WOMAN RUNNING TEAM -Α.Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:49:18 4:49:12
81 M40-49 Male 33    ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ DNF KOLYVATA 1977   - -
82 M60+ Male 32    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ DNF KOLYVATA 1945   - -

 

Αγώνας 13Κ

Γεν .Κατ. Kατηγορία Φύλο ΒΙΒ Ονομ/νυμο ΥΟΒ Ομάδα/Σύλλογος Χρ. Τερματισμού
1 MEN Male 336    ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  1990 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:18:25
2 MEN Male 344    ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ  1979 Α.Σ.Λ. ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:21:07
3 WOMEN Female 330    ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ  1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:24:08
4 MEN Male 319    ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΛΑΣ  1979   1:24:41
5 MEN Male 356    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ  1990   1:25:58
6 MEN Male 332    ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ  1979 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 1:27:26
7 MEN Male 358    WILLIAM MALM  1981   1:27:43
8 MEN Male 314    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ  1994   1:30:36
9 MEN Male 347    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ  1992 ZERO LAKE RUN FILIPPIADAS 1:31:44
10 MEN Male 355    ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ  1985 Ο2 STORE - ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:37:50
11 MEN Male 325    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1989 LEPANTO 1:39:58
12 MEN Male 352    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΣΣΑΣ  1978   1:41:48
13 MEN Male 342    ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  1976   1:42:57
14 MEN Male 321    ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ  2001 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM 1:43:01
15 MEN Male 339    ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:54
16 MEN Male 311    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ  2004 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 1:45:08
17 MEN Male 310    ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ  1993   1:45:12
18 MEN Male 317    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ  1994 TRG 1:48:38
19 MEN Male 348    ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΧΤΗΣ  1974 ΣΟΠΠ 1:49:08
20 MEN Male 303    ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΡΖΩΚΑΣ  2003 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 1:52:37
21 MEN Male 306    ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΔΟΥΛΗΣ  1984   1:52:55
22 MEN Male 353    ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ  1976   1:53:26
23 WOMEN Female 301    ROBBYN CHARLTON  1960 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 1:55:18
24 WOMEN Female 357    ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΨΙΔΑ  1985   1:55:23
25 MEN Male 345    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ  1977   1:57:34
26 MEN Male 309    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ  1962 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:57:36
27 MEN Male 349    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ  1986   2:00:05
28 MEN Male 318    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΩΝΗΣ  1976 LEFKAS TRAIL RUN 2:00:22
29 MEN Male 335    ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ  1970 GSL LEFKAS RUNNERS 2:01:47
30 MEN Male 302    ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ  1965 PREVEZA TRAIL RUNNERS 2:02:05
31 MEN Male 331    ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΑΣ  1974 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:10:41
32 WOMEN Female 313    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΦΑΤΗ  1965 ΜICHALIS TRAINING GROUP 2:11:02
33 WOMEN Female 333    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΣΑΚΗ  1977 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 2:12:12
34 MEN Male 323    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ  1981 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:12:13
35 MEN Male 354    ΔΙΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ  1985   2:15:17
36 MEN Male 340    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ  1978   2:17:46
37 WOMEN Female 320    ΡΑΝΙΑ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ  1966 ZAPOUNIDIS MONOSIS 2:26:23
38 MEN Male 316    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΟΚΑΣ  1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:52
39 MEN Male 307    ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΣΚΑΣ  1995 ΠΡΕΒΕΖΑ 2:34:55
40 NC Male 360    NONAME_2016 ΩΩ__TRAIL RUN 13KM_19  -   2:41:38
41 WOMEN Female 315    ΜΑΡΙΑ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ  1974 PREVEZA TRAIL RUNNERS 2:42:22
42 MEN Male 351    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ  1970   2:44:35
43 WOMEN Female 359    ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ  1965   2:44:39
44 MEN Male 346    ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΟΥΚΑΝΟΣ  1977 PREVEZA TRAIL RUNNERS 2:55:30

 

Αγώνας 5Κ

 

Γεν .Κατ. Kατηγορία Φύλο ΒΙΒ Ονομ/νυμο ΥΟΒ Ομάδα/Σύλλογος Χρ. Τερματισμού
1 MEN Male 636    ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ  1985   0:20:18
2 MEN Male 509    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ  1981   0:20:49
3 MEN Male 556    ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  1993 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:22:06
4 WOMEN Female 566    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ  1980 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:04
5 WOMEN Female 545    ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  1972 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:24:11
6 MEN Male 586    ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΝΤΑΣ  1991   0:25:02
7 MEN Male 640    ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ  1975 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:25:18
8 WOMEN Female 604    ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ  1963 ARTA DANCE STUDIO 0:26:27
9 WOMEN Female 575    ANGELA MARCOU  1973   0:26:36
10 MEN Male 554    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ  1990 ZERO LAKE RUN FILIPPIADAS 0:27:02
11 MEN Male 596    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ  2005   0:27:08
12 MEN Male 594    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΤΣΗΣ  1974   0:27:13
13 MEN Male 595    ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ  1972   0:27:18
14 MEN Male 137    VIKTOR CASSEL  2007   0:27:23
15 MEN Male 144    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ  1968   0:27:23
16 MEN Male 136    JOHAN MALM  1969   0:27:30
17 MEN Male 553    ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ  2008 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 0:27:38
18 MEN Male 644    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΥΜΗΣ  2002 ΛΕΥΚΑΔΑ 0:27:43
19 WOMEN Female 571    ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ  2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:44
20 MEN Male 508    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ  2000 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΆΔΑΣ  0:27:47
21 MEN Male 570    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΛΗΓΟΡΗΣ  1990   0:28:05
22 MEN Male 632    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ  1958   0:28:18
23 MEN Male 4    ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ  1990   0:28:20
24 MEN Male 625    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΝΤΗΣ  1974 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ CORFU 0:28:40
25 WOMEN Female 517    ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ  1980 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:28:47
26 MEN Male 552    ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ  2009 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 0:29:38
27 MEN Male 639    XAΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ  1985 LEFKAS TRAIL RUN 0:29:41
28 MEN Male 548    ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΛΑΚΑΣ  1985 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:29:55
29 MEN Male 605    ΠΑΥΛΟΣ ΓΚΡΕΒΑΛ  2006 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:29:58
30 MEN Male 514    ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΣ  1979 ΚΔΑΠ-ΜΕΑ 0:30:01
31 MEN Male 511    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ  1971 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:30:09
32 MEN Male 520    ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  2006 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:30:31
33 MEN Male 518    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  2006 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:30:33
34 WOMEN Female 573    ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΛΙΔΑ  1990   0:30:33
35 MEN Male 557    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ  1970   0:30:36
36 MEN Male 538    ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΣΤΟΥΣΗΣ  1975 OXI 0:30:39
37 MEN Male 612    ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ  1992 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:30:43
38 MEN Male 540    ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ  1985 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:30:44
39 WOMEN Female 641    ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΚΑ  1978 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:30:54
40 MEN Male 574    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΟΙΚΑΣ  1980   0:31:08
41 MEN Male 559    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ  2005 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:31:24
42 MEN Male 633    ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ  2008 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:31:29
43 MEN Male 587    ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΦΑΣ  2007 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:31:29
44 WOMEN Female 529    ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΤΣΕΝΟΥ  1971 Α.Σ.ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:31:34
45 MEN Male 620    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ  1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:36
46 WOMEN Female 618    ΣΤΕΛΛΑ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ  1965   0:31:42
47 MEN Male 648    ΚΩΣΤΑΣ ΡΕΝΑΤΟΣ  1989 RUN MARATHON (ΛΕΥΚΑΔΑ) 0:31:45
48 MEN Male 555    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ  1994 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:31:50
49 MEN Male 599    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ  1991   0:32:04
50 MEN Male 615    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ  1983   0:32:05
51 MEN Male 512    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ  2008 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:32:22
52 MEN Male 549    ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ  1980 ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟΣ Γ.Σ. 0:32:31
53 WOMEN Female 539    ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΡΑ  1978 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:32:33
54 WOMEN Female 534    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ  1984   0:32:54
55 MEN Male 568    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΤΣΗΣ  1970 OXI 0:32:54
56 MEN Male 617    ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ  1994 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:33:04
57 MEN Male 519    ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  1976 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:33:11
58 MEN Male 589    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ  1962 LEFKAS TRAIL RUN 0:33:36
59 WOMEN Female 503    KIRSTY LEYSHON-PAPPA  1969   0:33:40
60 WOMEN Female 598    ΟΛΓΑ ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ  1975 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:34:08
61 WOMEN Female 622    AΛΙΚΗ ΣΚΙΤΣΑ  1980   0:34:27
62 MEN Male 600    ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ  1981 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:34:30
63 MEN Male 638    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΙΔΑΣ  1987 LEFKAS TRAIL RUN 0:34:37
64 MEN Male 561    ΝΑΚΟΣ ΣΕΡΒΟΣ  2001   0:34:54
65 MEN Male 564    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ  1979 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:34:56
66 WOMEN Female 506    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΥΠΑ  2000 Α.Ο. ΠΡΈΒΕΖΑΣ 0:35:07
67 MEN Male 501    RORY ALLARDICE  1952 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΝΙΚΙΆΝΑΣ ΟΙ ΣΚΆΡΟΙ -ΧΟΡΕΥΤΙΚΌ ΤΜΉΜΑ 0:35:21
68 MEN Male 569    ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥΦΑΣ  1999 LEPANTO RUNNERS 0:35:23
69 WOMEN Female 580    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΧΟΥ  1981   0:35:35
70 WOMEN Female 634    ΙΩΑΝΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ  1977 ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ 0:35:46
71 MEN Male 647    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ  1994 ΠΑΟ 13 (ΛΕΥΚΑΔΑ) 0:36:19
72 WOMEN Female 513    ΝΑΝΣΥ ΒΛΑΧΟΥ  1978 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:36:21
73 MEN Male 526    ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΡΔΑΣ  2005 ΑΝΕΥ 0:36:37
74 WOMEN Female 516    ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ  1973 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:36:38
75 WOMEN Female 532    ΕΛΛΗ ΚΟΝΤΟΠΡΙΑ  2002 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:36:42
76 WOMEN Female 510    ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ  1964 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:04
77 MEN Male 646    ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΙΔΑΣ  1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ) 0:37:09
78 WOMEN Female 645    ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΙΑΡΔΑ  1990   0:37:09
79 WOMEN Female 585    ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΤΣΗ  1986   0:37:21
80 WOMEN Female 563    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΙΔΕΡΑ  1983 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:37:49
81 MEN Male 572    ΧΑΡΗΣ ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ  2003 ΝΑΥΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 0:38:12
82 WOMEN Female 558    ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΑΓΙΩΤΗ  1971   0:38:15
83 WOMEN Female 619    ΜΑΡΙΑ ΝΑΝΝΟΥ  1998   0:38:38
84 WOMEN Female 522    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΚΟΥ  1973 ΝΑΥΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΠΆΡΓΑΣ 0:38:44
85 MEN Male 576    ALEXI THOMPSON  2004   0:39:15
86 WOMEN Female 507    ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΥΠΑ  2003 Α.Ο. ΠΡΈΒΕΖΑΣ 0:39:29
87 WOMEN Female 536    ΤΑΝΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗ  1979 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:39:38
88 WOMEN Female 544    ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ  1990 PANATHINAIKOS 0:39:53
89 WOMEN Female 601    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΕΡΥΚΙΟΥ  1988 LEFKAS TRAIL RUN 0:39:54
90 WOMEN Female 142    ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ  1994   0:39:54
91 WOMEN Female 504    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  1988 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:39:56
92 WOMEN Female 592    ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ  1992 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:39:56
93 MEN Male 528    ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΔΥΛΗΣ  1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:36
94 MEN Male 631    ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ  2009 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ) 0:40:36
95 WOMEN Female 581    ΒΙΚΗ ΔΡΟΣΟΥ  1992   0:40:41
96 WOMEN Female 597    ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΑΚΙΟΛΑ  1992   0:40:41
97 MEN Male 584    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΜΠΕΗΣ  1986   0:40:41
98 WOMEN Female 567    ΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ  1971 Α.Σ.ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:41:34
99 WOMEN Female 562    ΑΚΡΙΒΗ ΣΕΡΒΟΥ  1987   0:42:02
100 WOMEN Female 565    ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΟΥΝΔΙΑ  1955   0:42:10
101 WOMEN Female 577    ΜΑΡΙΑ ΒΕΡΓΙΝΗ  2007   0:42:37
102 WOMEN Female 578    ΜΕΡΟΠΗ ΒΕΡΓΙΝΗ  2006   0:42:39
103 WOMEN Female 542    ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ  1961 LEFKAS TRAIL RUN 0:42:40
104 WOMEN Female 550    ΜΑΙΡΗ ΜΠΑΤΗ  1975 ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 0:43:20
105 MEN Male 546    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ  2002   0:43:29
106 MEN Male 525    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΖΑΡΔΑΣ  2008 ΑΝΕΥ 0:43:34
107 MEN Male 603    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  1977 ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 0:44:25
108 WOMEN Female 524    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΡΔΑ  2006 ΑΝΕΥ 0:44:29
109 WOMEN Female 602    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ  2007 ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 0:44:31
110 WOMEN Female 623    ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΠΥΡΟΥ  1991   0:44:53
111 WOMEN Female 624    ΜΑΤΙΝΑ ΣΠΥΡΟΥ  1991   0:44:54
112 WOMEN Female 627    ΜΑΡΘΑ ΧΑΛΙΚΙΑ  1991   0:44:54
113 WOMEN Female 543    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ  1960 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:44:58
114 WOMEN Female 527    ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΖΗΚΑ  1978   0:45:44
115 MEN Male 145    ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΞΙΝΟΣ  1965   0:48:03
116 WOMEN Female 611    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΟΜΙΤΗ  1961   0:48:06
117 MEN Male 110    ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ  1967   0:48:19
118 WOMEN Female 582    ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΕΛΗ  1971   0:50:22
119 WOMEN Female 141    ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ  1992   0:53:19
120 WOMEN Female 140    ΣΤΕΛΛΑ ΣΟΥΝΔΙΑ  1993   0:53:26
121 WOMEN Female 143    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥΜΠΟΥ  1993   0:53:40
122 WOMEN Female 621    ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΑΝΤΑΛΟΥ  1957 FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM 0:57:05
123 WOMEN Female 139    ΜΕΛΙΣΣΑ ΜΑΚΙΝΤΟΣ  2009   0:57:14
124 WOMEN Female 138    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΚΙΝΤΟΣ  1971   0:57:18
125 WOMEN Female 628    ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΠΠΑ  1979   1:17:14
126 WOMEN Female 629    ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΣ  1965   1:17:19
127 MEN Male 630    ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ  2007   1:17:21

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

"Παρουσίαση και δοκιμή της απωθητικής συσκευής σκύλων Ultrasonic Dogchaser": https://t.co/KE5cIwXvHW https://t.co/YlTaHXkiYu
"'Ενα από τα ομορφότερα μονοπάτια του πεζοπορικού δικτύου της Άνδρου απειλείται", άρθρο της Αριάνας Μασέλου:… https://t.co/lqbJo9A3bC
"Χειμερινή ανάβαση στο Κ2 - Ο Αντώνης Συκάρης στο κυνήγι του ακατόρθωτου", αποκλειστική συνέντευξη στο… https://t.co/WLermEBH6o
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Παρουσίαση και δοκιμή της απωθητικής συσκευής σκύλων Ultrasonic Dogchaser!

'Ενα από τα ομορφότερα μονοπάτια του πεζοπορικού δικτύου της Άνδρου απειλείται!

Χειμερινή ανάβαση στο Κ2 - Ο Αντώνης Συκάρης στο κυνήγι του ακατόρθωτου!

Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Πονάει πάντα η πρώτη φορά' !

Winter expedition K2 / 2020-21: Η πρώτη ελληνική, χειμερινή συμμετοχή σε αποστολή στα Ιμαλάια!

Ενώνοντας 12 καταφύγια του Ολύμπου: Ένα δύσκολο ορειβατικό εγχείρημα που ολοκληρώθηκε με επιτυχία

Nitecore SCL10: Φωτιστικό για φωτογραφικές μηχανές και αποθήκευση ενέργειας σε μια συσκευή!

Φώτης Ζησιμόπουλος: Το “Εξπρές” της Ροδόπης μιλάει στο Advendure!

SALOMON Alphacross Blast GTX® - Ένα all around παπούτσι για τα χειμερινά τρεξίματά μας

SCARPA Maverick Mid GTX - Ιδανικό για τις πρώτες πεζοπορίες σας

PETZL IKO Core: Ένας "ιδιαίτερος" φακός κεφαλής !

Ο Αλέξανδρος Φωτιάδης και η Σουλτάνα Τόκα νικητές στο 1ο Goumarostali Vertical Mile!