Τα αποτελέσματα του Winterun Palia Kavala 2019

Από 04 Φεβ 2019

Με 300 σχεδόν συμμετοχές διοργανώθηκε την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου ο 6ος Winterun Palia Kavala αφήνοντας για άλλη μια φορά τις καλύτερες εντυπώσεις. Δείτε τα αποτελέσματα

Α/Α Νο
ΑΘΛΗΤΗ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ FINISH TIME ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΗ ΠΟΛΗ
1 1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:38:07 Α2 30-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
2 85 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:41:41 Α1 18-29 IRON TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3 81 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:43:01 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 302 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:45:20 Α2 30-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
5 72 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:13 Α2 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 308 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:48:06 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
7 75 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:48:33 Α3 40-49 IRON TEAM ΔΡΑΜΑ
8 269 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:48:38 Α2 30-39 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
9 309 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:48:40 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
10 96 ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:49:05 Α2 30-39   ΝΙΓΡΙΤΑ
11 312 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:49:27 Α2 30-39 NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
12 3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:50:19 Α2 30-39 KASIMIS TRAINING ΔΡΑΜΑ
13 289 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:50:41 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
14 83 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:51:07 Α1 18-29 ΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑ
15 106 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:51:12 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
16 225 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:51:51 Α3 40-49 DRASIBIKES.GR ΚΟΜΟΤΗΝΗ
17 261 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:52:46 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
18 165 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:52:53 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
19 69 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1:53:06 Α2 30-39 WEST SIDE CITY TRAIL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 193 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:53:51 Α3 40-49 DM TRAINING TEAM ΔΡΑΜΑ
21 306 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:54:00 Α2 30-39 BALIOTIS NATURE TRAIL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 331 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:54:17 Α1 18-29 O.S.B.E.T ΠΑΛΑΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
23 323 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:54:43 Α1 18-29 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
24 258 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:55:37 Α3 40-49 HOLISTER RUN ΔΡΑΜΑ
25 262 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:55:49 Α2 30-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
26 327 DUDEK BO 1:57:23 Α3 40-49 ROODAR / SIGN SPORT VEILE DENMARK
27 195 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:57:39 Α2 30-39 PANORAMA RUNNING TEAM ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣ
28 255 ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:58:01 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
29 133 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:58:47 Α2 30-39 ACTION CLUB ΚΟΜΟΤΗΝΗ
30 246 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:59:28 Α3 40-49    
31 100 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:59:52 Α2 30-39 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
32 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:00:04 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
33 22 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:00:23 Α1 18-29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
34 322 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ 2:00:29 Γ1 18-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
35 37 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:01:21 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
36 5 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:37 Α2 30-39 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
37 297 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:01:43 Α4 50-59   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 28 ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:02:02 Α2 30-39 NEUROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
39 132 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2:02:40 Γ2 40+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
40 108 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:03:08 Α3 40-49 XANTHI RUNNERS-INVERSE TEAM ΞΑΝΘΗ
41 208 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:03:09 Α5 60+ XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
42 160 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:32 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
43 184 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:04:12 Α3 40-49 ΣΠΑΡΤΑΚΟ-ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
44 307 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ 2:04:13 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
45 73 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:04:17 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
46 162 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ 2:04:17 Α5 60+ O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
47 80 ΡΑΜΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:04:28 Α1 18-29   ΤΡΙΚΑΛΑ
48 287 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:04:41 Α4 50-59 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
49 151 KUMMER PETER 2:04:49 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
50 249 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:05:29 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
51 254 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:05:38 Α5 60+ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL ΝΑΟΥΣΑ
52 95 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:40 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
53 251 JEREZ GONZALO 2:05:44 Α1 18-29   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
54 260 ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:06:07 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
55 201 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 2:06:33 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
56 93 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:06:45 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
57 329 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:07:05 Α2 30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
58 194 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:07:13 Γ1 18-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
59 263 ΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:07:17 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
60 291 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:07:23 Α4 50-59 ΣΔΥΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
61 144 ΓΕΡΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2:08:00 Γ1 18-39 Scincetraining  
62 125 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:08:24 Α2 30-39 BALIOTIS NATURE TRAIL ΣΕΡΡΕΣ
63 84 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ 2:08:26 Α3 40-49 ORESTIADA RUNNING TEAM ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
64 183 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:08:33 Α3 40-49 ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ-XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
65 228 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:08:38 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
66 275 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:08:42 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
67 104 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ 2:08:47 Α3 40-49 NESTOS RUNNING TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
68 66 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:08:53 Α2 30-39 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
69 136 ΟΡΤΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:09:25 Α3 40-49 RODOPI RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
70 234 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ 2:09:30 Γ1 18-39 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
71 60 ΓΕΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:09:41 Α3 40-49 GREEN NATIONALIST ΣΙΝΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
72 30 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:09:53 Α2 30-39 Σ,Δ.Υ.Θ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
73 212 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:09:55 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
74 142 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:10:12 Α1 18-29 THE BUNNIES RUNNERS ΝΕΟ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
75 74 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 2:10:25 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
76 272 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:10:52 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
77 90 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:10:59 Α3 40-49 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
78 326 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2:11:07 Α3 40-49 ΟΑΛΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
79 40 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ 2:11:08 Α2 30-39 ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
80 223 ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2:11:20 Α2 30-39 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
81 264 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:11:32 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
82 89 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 2:11:35 Α2 30-39 Scincetraining ΚΟΜΟΤΗΝΗ
83 121 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:53 Α3 40-49 KOYRRLIS TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
84 61 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2:12:12 Γ1 18-39   ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
85 330 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2:12:40 Α2 30-39   ΚΑΒΑΛΑ
86 280 ΤΣΙΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:13:04 Α2 30-39 OREDTIADA RUNNING TEAM ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
87 42 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:13:24 Α2 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
88 215 ΚΩΣΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:13:27 Α1 18-29   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
89 271 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:14:13 Α3 40-49 O.S.B.E.T (DM GROUP) ΔΡΑΜΑ
90 76 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:14:21 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
91 19 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:14:26 Α1 18-29 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
92 301 ΚΩΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:14:29 Α4 50-59 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
93 131 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ-ΣΑΡΙΣΟΥ ΕΜΙΝΕ 2:14:42 Γ2 40+ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
94 12 ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:14:47 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
95 47 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:14:55 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
96 248 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:15:00 Α2 30-39    
97 283 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2:15:03 Γ2 40+   ΣΕΡΡΕΣ
98 182 ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:31 Α3 40-49 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
99 277 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2:15:37 Α1 18-29 O.S.B.E.T ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
100 107 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:15:40 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΥΧΕΡΟ
101 278 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:16:10 Α2 30-39 EVENOS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
102 161 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:16:47 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
103 244 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:17:03 Α2 30-39 IRON TEAM ΞΑΝΘΗ
104 38 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:17:13 Α1 18-29   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
105 256 ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 2:17:31 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
106 39 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:17:35 Α5 60+ ΝΙΚΟΛΙΔΗΣ TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
107 94 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:18:08 Α3 40-49   ΠΟΤΑΜΙΑ
108 270 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2:18:17 Γ1 18-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
109 20 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:37 Α1 18-29   ΚΡΗΝΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
110 115 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:18:41 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΘΕΣΣ
111 298 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:19:13 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
112 55 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:19:23 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
113 116 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:19:34 Α2 30-39 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
114 154 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:19:55 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
115 6 ΣΑΡΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:20:03 Α2 30-39 Ο.Σ.Β.Ε.Τ ΔΡΑΜΑ
116 310 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 2:20:15 Γ1 18-39 KASIMIS TRAINING ΞΑΝΘΗ
117 145 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:20:42 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
118 13 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:21:24 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
119 43 ΡΑΛΛΗΣ ΣΙΜΟΣ 2:21:33 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
120 31 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:21:36 Α1 18-29 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
121 36 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΙΛ) 2:21:50 Α3 40-49 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
122 237 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2:21:56 Α2 30-39 Scincetraining ΚΟΜΟΤΗΝΗ
123 58 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:22:25 Α3 40-49 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
124 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:22:32 Α3 40-49    
125 129 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:22:46 Α1 18-29 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
126 211 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:22:52 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
127 288 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2:23:06 Α4 50-59   ΛΥΔΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
128 199 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:23:14 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
129 279 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:23:14 Α3 40-49 ΕΛ.ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
130 176 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:23:17 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
131 53 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:31 Α2 30-39 RIBBON TEAM ΞΑΝΘΗ
132 205 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:44 Α3 40-49 BALIOTIS NATURE TRAIL-ΣΔΥΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
133 214 ΔΕΪΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:23:50 Α3 40-49 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
134 164 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:24:10 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
135 148 ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:24:32 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
136 187 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:24:32 Α4 50-59 NEVOKOPI RUNNERS ΔΡΑΜΑ
137 252 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:24:35 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
138 91 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:24:51 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
139 137 ΓΙΑΠΡΑΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:24:52 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
140 120 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:25:02 Α4 50-59 ΜΑΜΑ ΣΕΡΡΕΣ
141 149 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:25:04 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
142 26 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2:25:08 Α4 50-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
143 286 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:25:14 Α3 40-49 GYM 95 ΔΡΑΜΑ
144 147 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 2:26:04 Α3 40-49 Y.O.L.O. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
145 16 ΓΑΝΤΖΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 2:26:08 Α3 40-49 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
146 197 ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:26:12 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
147 139 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:26:15 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
148 24 ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:26:16 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
149 23 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:26:17 Α2 30-39 ΕΝΣΩΜΑΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
150 192 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:26:37 Α2 30-39   ΠΕΤΡΟΥΣΑ ΔΡΑΜΑΣ
151 224 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 2:26:41 Γ1 18-39 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
152 324 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:26:43 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
153 44 ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:27:53 Α1 18-29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
154 124 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:27:56 Α2 30-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
155 191 ΣΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:28:00 Α4 50-59 ΔΙΑΣΩΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
156 113 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:28:11 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
157 4 ΜΗΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:28:17 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
158 158 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:28:38 Γ2 40+ 0.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
159 146 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2:28:51 Γ1 18-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
160 17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:28:53 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
161 300 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:29:10 Α2 30-39 IRON TEAM-PEAKSTORE ΚΑΒΑΛΑ
162 112 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:14 Α2 30-39 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
163 282 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ 2:29:26 Γ1 18-39   ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
164 281 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2:29:29 Α2 30-39 BALIOTIS NATYRE TRAIL ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
165 267 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:36 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
166 10 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:29:59 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
167 253 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:15 Α5 60+ ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
168 34 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:30:19 Α3 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑ
169 109 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΧΡΗ) 2:30:25 Α2 30-39 ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
170 188 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2:30:29 Α3 40-49 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
171 111 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2:30:33 Α3 40-49   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
172 303 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:30:48 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
173 200 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2:31:11 Γ2 40+ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ DREAMS BEYOND REALITY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
174 159 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:31:13 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
175 70 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΣ 2:31:16 Α4 50-59   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
176 98 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2:31:31 Γ2 40+ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
177 273 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:31:34 Α3 40-49 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
178 304 ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:31:39 Α2 30-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
179 78 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2:31:48 Γ2 40+ XANTHI RUNNERS-OSBET ΞΑΝΘΗ
180 51 ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:31:53 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
181 11 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:32:17 Α1 18-29 All  Terrain Runners ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
182 27 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:32:24 Α5 60+ ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
183 35 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:32:31 Α3 40-49 BEERRUNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
184 110 ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:32:34 Α3 40-49   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
185 185 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:32:40 Α3 40-49 KYRGIA TRAIL ΔΡΑΜΑ
186 204 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΙΝΑ 2:32:46 Γ2 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ-Ν.Ο.Κ ΚΑΒΑΛΑ
187 77 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 2:33:23 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS-OSBET ΞΑΝΘΗ
188 313 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:33:40 Α3 40-49 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
189 314 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:33:42 Γ2 40+ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
190 134 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:34:04 Α4 50-59 NEVROKOPI RUNNERS-OSBET ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
191 99 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:34:39 Α3 40-49 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
192 239 ΛΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:34:43 Α2 30-39 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
193 285 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:34:50 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
194 41 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:34:52 Α4 50-59 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
195 245 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:35:18 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
196 33 ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:35:29 Α3 40-49 HOLISTER RUN ΔΡΑΜΑ
197 15 ΚΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:36:11 Α1 18-29 XIROPOTAMOS TRAIL ΔΡΑΜΑ
198 274 ΓΙΑΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:36:15 Α2 30-39 ΓΑΡΑΤΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
199 64 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:36:24 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΡΑΜΑ
200 157 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:36:47 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
201 226 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2:37:27 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
202 130 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:38:23 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
203 221 ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:38:40 Α4 50-59 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
204 276 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ 2:38:47 Α3 40-49 O.S.B.E.T-NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
205 178 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:39:12 Α2 30-39 NESTOS RUNNING TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
206 295 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:40:11 Α4 50-59   ΞΑΝΘΗ
207 296 ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2:40:12 Γ1 18-39   ΞΑΝΘΗ
208 325 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 2:40:15 Α4 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
209 202 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:40:24 Α2 30-39   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
210 135 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:40:36 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
211 117 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:40:39 Α4 50-59 ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
212 128 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:40:46 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
213 68 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:40:58 Α5 60+ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΚΟ ΔΡΑΜΑ
214 268 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2:41:48 Α4 50-59 LAKE RUNNERS-Α.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
215 86 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:43:45 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
216 71 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:43:59 Α3 40-49 NIKOLAIDIS TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
217 328 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:44:04 Α4 50-59   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
218 156 ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2:44:10 Γ2 40+ BALIOTIS NATURE TRAIL ΣΕΡΡΕΣ
219 49 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:44:31 Α3 40-49 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
220 209 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:45:22 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS-FROZEN PEAKS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
221 150 ΜΠΑΪΡΑΚΤΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2:45:25 Α2 30-39   ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
222 118 ΤΣΕΡΚΑΣΙΝ ΜΙΧΑΗΛ 2:45:29 Α2 30-39 CAFFETIERI ΣΕΡΡΕΣ
223 119 ΤΑΣΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2:45:32 Α2 30-39 CAFFETIERI ΣΕΡΡΕΣ
224 181 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:45:47 Α5 60+   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
225 123 ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:46:47 Α2 30-39   ΚΑΒΑΛΑ
226 173 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:46:52 Α5 60+   ΔΡΑΜΑ
227 210 ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:46:56 Α2 30-39 NEVROKOPI RUNNERS-FROZEN PEAKS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
228 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:47:37 Α3 40-49 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
229 105 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:47:51 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
230 25 ΚΟΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:48:42 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
231 321 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2:49:47 Γ2 40+   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
232 127 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:49:56 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
233 67 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ 2:49:57 Α2 30-39 BEATCH TENNIS CLUB ΚΟΜΟΤΗΝΗ
234 21 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:49:59 Α2 30-39 BEATCH TENNIS CLUB KOMOTHNH
235 56 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:50:01 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
236 57 ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:50:03 Α1 18-29 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
237 29 ΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:50:09 Α3 40-49 ROAD RUNNERS OF KAVALA ΚΑΒΑΛΑ
238 126 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:50:12 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
239 9 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 2:50:54 Α3 40-49 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
240 48 ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 2:51:34 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
241 198 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:53:37 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
242 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:54:16 Α1 18-29 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
243 175 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:55:22 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
244 265 SPIKUMARAN NIMALAKUMARAN 2:57:34 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
245 250 ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:57:39 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
246 103 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2:57:44 Γ2 40+ OSBET-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
247 320 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:58:31 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
248 166 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:59:00 Α1 18-29 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
249 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:59:03 Α5 60+ ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
250 218 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:59:05 Α5 60+   ΚΑΒΑΛΑ
251 186 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:00:21 Α5 60+ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
252 88 ΣΥΝΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:01:03 Α2 30-39   ΞΑΝΘΗ
253 46 ΓΚΛΑΒΕΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 3:01:21 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
254 45 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3:01:24 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
255 170 ΜΑΡΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3:02:53 Α1 18-29 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
256 153 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3:03:10 Α3 40-49 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
257 155 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ 3:04:07 Α3 40-49 HAVALES RUNNING TEAM ΔΡΑΜΑ
258 174 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:04:43 Α3 40-49 MISSION IMPOSSIBLE TEAM ΚΑΒΑΛΑ
259 189 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3:04:58 Α4 50-59 ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ ΚΑΒΑΛΑ
260 311 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:05:08 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
261 318 HARDT KONSTANTIN 3:05:11 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
262 122 ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 3:05:47 Γ1 18-39   ΚΑΒΑΛΑ
263 240 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:06:04 Α5 60+ ΣΔΥΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
264 190 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3:06:07 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
265 177 ΝΤΟΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3:06:12 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS-XANTHI RUNN ΞΑΝΘΗ
266 217 ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:06:22 Α5 60+ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
267 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 3:06:32 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
268 243 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3:06:35 Γ1 18-39   ΚΑΒΑΛΑ
269 319 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3:06:46 Α1 18-29 PALIA KAVALA TEAM ΚΑΒΑΛΑ
270 143 ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 3:07:44 Α1 18-29 THE BUNNIES RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
271 247 ΠΑΝΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:08:00 Α2 30-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
272 50 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:08:01 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
273 316 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 3:08:05 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
274 315 ΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΝΑ 3:08:06 Γ2 40+ ΣΔΥΘ/KTG group ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
275 82 ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:08:08 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
276 14 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:08:31 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
277 231 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 3:11:10 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
278 97 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 3:13:10 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
279 62 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:13:32 Α3 40-49 Ε.Ο.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
280 63 ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3:13:35 Α2 30-39 ΟΡΒΗΛΟΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΟΡΒΗΛΟΣ
281 140 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ 3:15:56 Α3 40-49 THE BUNNIES RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
282 167 ΧΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3:17:37 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
283 168 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:17:40 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
284 138 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3:17:50 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
285 222 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:18:00 Α3 40-49 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
286 32 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:19:49 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI KOMOTHNH
287 180 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3:20:58 Α3 40-49   ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
288 172 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ 3:22:09 Α3 40-49 MISSION IMPOSSIBLE TEAM ΚΑΒΑΛΑ
289 229 ΠΡΑΠΑΣ ΦΩΤΗΣ 3:22:14 Α4 50-59    
290 266 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 3:23:03 Α2 30-39   ΜΟΥΣΘΕΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
291 179 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 3:23:22 Γ2 40+ XANTHI RUNNERS-ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘ ΞΑΝΘΗ
292 233 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 3:23:22 Γ2 40+ BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
293 171 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:25:50 Α3 40-49    
294 207 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 3:25:52 Γ2 40+ ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
295 18 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:46:17 Α2 30-39 TRIAL RUNNERS ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
296 259 ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3:52:21 Α2 30-39   ΞΑΝΘΗ
297 52 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:58:44 Α3 40-49 Ε.Ο.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
298 294 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ DNF Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ  

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Highlights of one beloved #trailrunning event! @HydrasTrail https://t.co/CLZmSVqStp
New entry process for the races of @UTMBMontBlanc #UTMB #CCC #TDS #OCC https://t.co/uWqD2qFa1P https://t.co/xtGKFSSuxI
Η τελευταία παράσταση - Ένα συναισθηματικό "ταξίδι" με την Ασημίνα Συλαίου με ευκαιρία το φετινό επετειακό και τελε… https://t.co/2ZjVQS9usO
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Μεγάλες αλλαγές στην διαδικασία εγγραφής για το UTMB® από το 2021!

H γλυκόπικρη γεύση του Rodopi Challenge 50 Miles

Η τελευταία παράσταση - Ένα συναισθηματικό "ταξίδι" με την Ασημίνα Συλαίου με ευκαιρία το φετινό επετειακό και τελευταίο Ziria Race to the Sky!

Κάσσιος Δίας 2019, μια αξέχαστη εμπειρία!

Madari Mountain Madness, γνήσιο ορεινό τρέξιμο στην Κύπρο!

Η Χριστίνα Κουρή και ο Λουκάς Πρατίλας μας μιλάνε για το Naxos Trail Race 2019!

Hydra’s Trail Event 2019: Μια συναρπαστική χρονιά αντιθέσεων!

Ραντεβού στην Κέρκυρα!

Το χρονικό της πρώτης ελληνικής ανάβασης στο Manaslu (8.163μ)