Τα αποτελέσματα του Winterun Palia Kavala 2019

Από 04 Φεβ 2019

Με 300 σχεδόν συμμετοχές διοργανώθηκε την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου ο 6ος Winterun Palia Kavala αφήνοντας για άλλη μια φορά τις καλύτερες εντυπώσεις. Δείτε τα αποτελέσματα

Α/Α Νο
ΑΘΛΗΤΗ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ FINISH TIME ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΗ ΠΟΛΗ
1 1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:38:07 Α2 30-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
2 85 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:41:41 Α1 18-29 IRON TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3 81 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:43:01 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 302 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:45:20 Α2 30-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
5 72 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:13 Α2 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 308 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:48:06 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
7 75 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:48:33 Α3 40-49 IRON TEAM ΔΡΑΜΑ
8 269 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:48:38 Α2 30-39 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
9 309 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:48:40 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
10 96 ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:49:05 Α2 30-39   ΝΙΓΡΙΤΑ
11 312 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:49:27 Α2 30-39 NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
12 3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:50:19 Α2 30-39 KASIMIS TRAINING ΔΡΑΜΑ
13 289 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:50:41 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
14 83 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:51:07 Α1 18-29 ΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑ
15 106 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:51:12 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
16 225 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:51:51 Α3 40-49 DRASIBIKES.GR ΚΟΜΟΤΗΝΗ
17 261 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:52:46 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
18 165 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:52:53 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
19 69 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1:53:06 Α2 30-39 WEST SIDE CITY TRAIL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 193 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:53:51 Α3 40-49 DM TRAINING TEAM ΔΡΑΜΑ
21 306 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:54:00 Α2 30-39 BALIOTIS NATURE TRAIL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 331 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:54:17 Α1 18-29 O.S.B.E.T ΠΑΛΑΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
23 323 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:54:43 Α1 18-29 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
24 258 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:55:37 Α3 40-49 HOLISTER RUN ΔΡΑΜΑ
25 262 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:55:49 Α2 30-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
26 327 DUDEK BO 1:57:23 Α3 40-49 ROODAR / SIGN SPORT VEILE DENMARK
27 195 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:57:39 Α2 30-39 PANORAMA RUNNING TEAM ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣ
28 255 ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:58:01 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
29 133 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:58:47 Α2 30-39 ACTION CLUB ΚΟΜΟΤΗΝΗ
30 246 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:59:28 Α3 40-49    
31 100 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:59:52 Α2 30-39 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
32 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:00:04 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
33 22 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:00:23 Α1 18-29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
34 322 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ 2:00:29 Γ1 18-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
35 37 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:01:21 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
36 5 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:37 Α2 30-39 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
37 297 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:01:43 Α4 50-59   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 28 ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:02:02 Α2 30-39 NEUROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
39 132 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2:02:40 Γ2 40+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
40 108 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:03:08 Α3 40-49 XANTHI RUNNERS-INVERSE TEAM ΞΑΝΘΗ
41 208 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:03:09 Α5 60+ XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
42 160 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:32 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
43 184 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:04:12 Α3 40-49 ΣΠΑΡΤΑΚΟ-ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
44 307 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ 2:04:13 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
45 73 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:04:17 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
46 162 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ 2:04:17 Α5 60+ O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
47 80 ΡΑΜΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:04:28 Α1 18-29   ΤΡΙΚΑΛΑ
48 287 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:04:41 Α4 50-59 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
49 151 KUMMER PETER 2:04:49 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
50 249 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:05:29 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
51 254 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:05:38 Α5 60+ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL ΝΑΟΥΣΑ
52 95 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:40 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
53 251 JEREZ GONZALO 2:05:44 Α1 18-29   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
54 260 ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:06:07 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
55 201 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 2:06:33 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
56 93 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:06:45 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
57 329 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:07:05 Α2 30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
58 194 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:07:13 Γ1 18-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
59 263 ΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:07:17 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
60 291 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:07:23 Α4 50-59 ΣΔΥΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
61 144 ΓΕΡΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2:08:00 Γ1 18-39 Scincetraining  
62 125 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:08:24 Α2 30-39 BALIOTIS NATURE TRAIL ΣΕΡΡΕΣ
63 84 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ 2:08:26 Α3 40-49 ORESTIADA RUNNING TEAM ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
64 183 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:08:33 Α3 40-49 ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ-XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
65 228 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:08:38 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
66 275 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:08:42 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
67 104 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ 2:08:47 Α3 40-49 NESTOS RUNNING TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
68 66 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:08:53 Α2 30-39 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
69 136 ΟΡΤΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:09:25 Α3 40-49 RODOPI RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
70 234 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ 2:09:30 Γ1 18-39 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
71 60 ΓΕΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:09:41 Α3 40-49 GREEN NATIONALIST ΣΙΝΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
72 30 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:09:53 Α2 30-39 Σ,Δ.Υ.Θ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
73 212 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:09:55 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
74 142 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:10:12 Α1 18-29 THE BUNNIES RUNNERS ΝΕΟ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
75 74 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 2:10:25 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
76 272 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:10:52 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
77 90 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:10:59 Α3 40-49 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
78 326 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2:11:07 Α3 40-49 ΟΑΛΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
79 40 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ 2:11:08 Α2 30-39 ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
80 223 ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2:11:20 Α2 30-39 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
81 264 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:11:32 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
82 89 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 2:11:35 Α2 30-39 Scincetraining ΚΟΜΟΤΗΝΗ
83 121 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:53 Α3 40-49 KOYRRLIS TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
84 61 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2:12:12 Γ1 18-39   ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
85 330 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2:12:40 Α2 30-39   ΚΑΒΑΛΑ
86 280 ΤΣΙΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:13:04 Α2 30-39 OREDTIADA RUNNING TEAM ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
87 42 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:13:24 Α2 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
88 215 ΚΩΣΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:13:27 Α1 18-29   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
89 271 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:14:13 Α3 40-49 O.S.B.E.T (DM GROUP) ΔΡΑΜΑ
90 76 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:14:21 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
91 19 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:14:26 Α1 18-29 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
92 301 ΚΩΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:14:29 Α4 50-59 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
93 131 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ-ΣΑΡΙΣΟΥ ΕΜΙΝΕ 2:14:42 Γ2 40+ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
94 12 ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:14:47 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
95 47 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:14:55 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
96 248 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:15:00 Α2 30-39    
97 283 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2:15:03 Γ2 40+   ΣΕΡΡΕΣ
98 182 ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:31 Α3 40-49 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
99 277 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2:15:37 Α1 18-29 O.S.B.E.T ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
100 107 ΒΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:15:40 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΥΧΕΡΟ
101 278 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:16:10 Α2 30-39 EVENOS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
102 161 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:16:47 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
103 244 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:17:03 Α2 30-39 IRON TEAM ΞΑΝΘΗ
104 38 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:17:13 Α1 18-29   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
105 256 ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 2:17:31 Α2 30-39   ΣΕΡΡΕΣ
106 39 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:17:35 Α5 60+ ΝΙΚΟΛΙΔΗΣ TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
107 94 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:18:08 Α3 40-49   ΠΟΤΑΜΙΑ
108 270 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2:18:17 Γ1 18-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
109 20 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:37 Α1 18-29   ΚΡΗΝΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
110 115 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:18:41 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΘΕΣΣ
111 298 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:19:13 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
112 55 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:19:23 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
113 116 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:19:34 Α2 30-39 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ
114 154 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:19:55 Α3 40-49   ΣΕΡΡΕΣ
115 6 ΣΑΡΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:20:03 Α2 30-39 Ο.Σ.Β.Ε.Τ ΔΡΑΜΑ
116 310 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 2:20:15 Γ1 18-39 KASIMIS TRAINING ΞΑΝΘΗ
117 145 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:20:42 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
118 13 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:21:24 Α4 50-59   ΔΡΑΜΑ
119 43 ΡΑΛΛΗΣ ΣΙΜΟΣ 2:21:33 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
120 31 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:21:36 Α1 18-29 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
121 36 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΙΛ) 2:21:50 Α3 40-49 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
122 237 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2:21:56 Α2 30-39 Scincetraining ΚΟΜΟΤΗΝΗ
123 58 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:22:25 Α3 40-49 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
124 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:22:32 Α3 40-49    
125 129 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:22:46 Α1 18-29 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
126 211 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:22:52 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
127 288 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2:23:06 Α4 50-59   ΛΥΔΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
128 199 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:23:14 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
129 279 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:23:14 Α3 40-49 ΕΛ.ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
130 176 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:23:17 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
131 53 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:31 Α2 30-39 RIBBON TEAM ΞΑΝΘΗ
132 205 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:44 Α3 40-49 BALIOTIS NATURE TRAIL-ΣΔΥΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
133 214 ΔΕΪΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:23:50 Α3 40-49 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
134 164 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:24:10 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
135 148 ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:24:32 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
136 187 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:24:32 Α4 50-59 NEVOKOPI RUNNERS ΔΡΑΜΑ
137 252 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:24:35 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
138 91 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:24:51 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
139 137 ΓΙΑΠΡΑΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:24:52 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
140 120 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:25:02 Α4 50-59 ΜΑΜΑ ΣΕΡΡΕΣ
141 149 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:25:04 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
142 26 ΑΜΑΞΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2:25:08 Α4 50-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
143 286 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:25:14 Α3 40-49 GYM 95 ΔΡΑΜΑ
144 147 ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 2:26:04 Α3 40-49 Y.O.L.O. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
145 16 ΓΑΝΤΖΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 2:26:08 Α3 40-49 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
146 197 ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:26:12 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
147 139 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:26:15 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
148 24 ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:26:16 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
149 23 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:26:17 Α2 30-39 ΕΝΣΩΜΑΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
150 192 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:26:37 Α2 30-39   ΠΕΤΡΟΥΣΑ ΔΡΑΜΑΣ
151 224 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 2:26:41 Γ1 18-39 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
152 324 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:26:43 Α2 30-39   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
153 44 ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:27:53 Α1 18-29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
154 124 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:27:56 Α2 30-39 SOUGIOL TEAM ΣΕΡΡΕΣ
155 191 ΣΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:28:00 Α4 50-59 ΔΙΑΣΩΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
156 113 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:28:11 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
157 4 ΜΗΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:28:17 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
158 158 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:28:38 Γ2 40+ 0.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
159 146 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2:28:51 Γ1 18-39 O.S.B.E.T ΚΑΒΑΛΑ
160 17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:28:53 Α3 40-49 O.S.B.E.T ΔΡΑΜΑ
161 300 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:29:10 Α2 30-39 IRON TEAM-PEAKSTORE ΚΑΒΑΛΑ
162 112 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:14 Α2 30-39 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
163 282 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ 2:29:26 Γ1 18-39   ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
164 281 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2:29:29 Α2 30-39 BALIOTIS NATYRE TRAIL ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
165 267 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:36 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
166 10 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:29:59 Α3 40-49 IRON TEAM ΚΑΒΑΛΑ
167 253 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:15 Α5 60+ ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
168 34 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:30:19 Α3 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑ
169 109 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΧΡΗ) 2:30:25 Α2 30-39 ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
170 188 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2:30:29 Α3 40-49 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
171 111 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2:30:33 Α3 40-49   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
172 303 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:30:48 Α4 50-59 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
173 200 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2:31:11 Γ2 40+ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ DREAMS BEYOND REALITY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
174 159 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:31:13 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
175 70 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΣ 2:31:16 Α4 50-59   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
176 98 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2:31:31 Γ2 40+ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
177 273 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:31:34 Α3 40-49 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
178 304 ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:31:39 Α2 30-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
179 78 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2:31:48 Γ2 40+ XANTHI RUNNERS-OSBET ΞΑΝΘΗ
180 51 ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:31:53 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
181 11 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:32:17 Α1 18-29 All  Terrain Runners ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
182 27 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:32:24 Α5 60+ ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
183 35 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:32:31 Α3 40-49 BEERRUNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
184 110 ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:32:34 Α3 40-49   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
185 185 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:32:40 Α3 40-49 KYRGIA TRAIL ΔΡΑΜΑ
186 204 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΙΝΑ 2:32:46 Γ2 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ-Ν.Ο.Κ ΚΑΒΑΛΑ
187 77 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 2:33:23 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS-OSBET ΞΑΝΘΗ
188 313 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:33:40 Α3 40-49 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
189 314 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:33:42 Γ2 40+ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
190 134 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:34:04 Α4 50-59 NEVROKOPI RUNNERS-OSBET ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
191 99 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:34:39 Α3 40-49 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
192 239 ΛΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:34:43 Α2 30-39 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
193 285 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:34:50 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
194 41 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:34:52 Α4 50-59 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
195 245 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:35:18 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
196 33 ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:35:29 Α3 40-49 HOLISTER RUN ΔΡΑΜΑ
197 15 ΚΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:36:11 Α1 18-29 XIROPOTAMOS TRAIL ΔΡΑΜΑ
198 274 ΓΙΑΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:36:15 Α2 30-39 ΓΑΡΑΤΙΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
199 64 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:36:24 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΡΑΜΑ
200 157 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:36:47 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
201 226 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2:37:27 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
202 130 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:38:23 Α2 30-39   ΔΡΑΜΑ
203 221 ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:38:40 Α4 50-59 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
204 276 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ 2:38:47 Α3 40-49 O.S.B.E.T-NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
205 178 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:39:12 Α2 30-39 NESTOS RUNNING TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
206 295 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:40:11 Α4 50-59   ΞΑΝΘΗ
207 296 ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2:40:12 Γ1 18-39   ΞΑΝΘΗ
208 325 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 2:40:15 Α4 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
209 202 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:40:24 Α2 30-39   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
210 135 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:40:36 Α4 50-59 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
211 117 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:40:39 Α4 50-59 ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
212 128 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2:40:46 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗ
213 68 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:40:58 Α5 60+ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΚΟ ΔΡΑΜΑ
214 268 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2:41:48 Α4 50-59 LAKE RUNNERS-Α.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
215 86 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:43:45 Α3 40-49   ΞΑΝΘΗ
216 71 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:43:59 Α3 40-49 NIKOLAIDIS TEAM ΚΟΜΟΤΗΝΗ
217 328 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:44:04 Α4 50-59   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
218 156 ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2:44:10 Γ2 40+ BALIOTIS NATURE TRAIL ΣΕΡΡΕΣ
219 49 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:44:31 Α3 40-49 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
220 209 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:45:22 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS-FROZEN PEAKS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
221 150 ΜΠΑΪΡΑΚΤΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2:45:25 Α2 30-39   ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
222 118 ΤΣΕΡΚΑΣΙΝ ΜΙΧΑΗΛ 2:45:29 Α2 30-39 CAFFETIERI ΣΕΡΡΕΣ
223 119 ΤΑΣΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2:45:32 Α2 30-39 CAFFETIERI ΣΕΡΡΕΣ
224 181 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:45:47 Α5 60+   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
225 123 ΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:46:47 Α2 30-39   ΚΑΒΑΛΑ
226 173 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:46:52 Α5 60+   ΔΡΑΜΑ
227 210 ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:46:56 Α2 30-39 NEVROKOPI RUNNERS-FROZEN PEAKS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
228 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2:47:37 Α3 40-49 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
229 105 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:47:51 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
230 25 ΚΟΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:48:42 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
231 321 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2:49:47 Γ2 40+   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
232 127 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:49:56 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
233 67 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ 2:49:57 Α2 30-39 BEATCH TENNIS CLUB ΚΟΜΟΤΗΝΗ
234 21 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:49:59 Α2 30-39 BEATCH TENNIS CLUB KOMOTHNH
235 56 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:50:01 Α2 30-39 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
236 57 ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:50:03 Α1 18-29 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
237 29 ΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:50:09 Α3 40-49 ROAD RUNNERS OF KAVALA ΚΑΒΑΛΑ
238 126 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:50:12 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
239 9 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 2:50:54 Α3 40-49 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
240 48 ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 2:51:34 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
241 198 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:53:37 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
242 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:54:16 Α1 18-29 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
243 175 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:55:22 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
244 265 SPIKUMARAN NIMALAKUMARAN 2:57:34 Α2 30-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
245 250 ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:57:39 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
246 103 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2:57:44 Γ2 40+ OSBET-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
247 320 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:58:31 Α3 40-49   ΚΟΜΟΤΗΝΗ
248 166 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:59:00 Α1 18-29 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
249 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:59:03 Α5 60+ ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
250 218 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:59:05 Α5 60+   ΚΑΒΑΛΑ
251 186 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:00:21 Α5 60+ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
252 88 ΣΥΝΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:01:03 Α2 30-39   ΞΑΝΘΗ
253 46 ΓΚΛΑΒΕΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 3:01:21 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
254 45 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3:01:24 Α2 30-39 LEXMARK IP PARTNERS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
255 170 ΜΑΡΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3:02:53 Α1 18-29 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
256 153 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3:03:10 Α3 40-49 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
257 155 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ 3:04:07 Α3 40-49 HAVALES RUNNING TEAM ΔΡΑΜΑ
258 174 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:04:43 Α3 40-49 MISSION IMPOSSIBLE TEAM ΚΑΒΑΛΑ
259 189 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3:04:58 Α4 50-59 ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ ΚΑΒΑΛΑ
260 311 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:05:08 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
261 318 HARDT KONSTANTIN 3:05:11 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
262 122 ΚΟΓΙΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 3:05:47 Γ1 18-39   ΚΑΒΑΛΑ
263 240 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:06:04 Α5 60+ ΣΔΥΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
264 190 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3:06:07 Α3 40-49 NEVROKOPI RUNNERS ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
265 177 ΝΤΟΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3:06:12 Α4 50-59 CLAIN MAIN RUNNERS-XANTHI RUNN ΞΑΝΘΗ
266 217 ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:06:22 Α5 60+ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
267 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 3:06:32 Α1 18-29   ΚΑΒΑΛΑ
268 243 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3:06:35 Γ1 18-39   ΚΑΒΑΛΑ
269 319 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3:06:46 Α1 18-29 PALIA KAVALA TEAM ΚΑΒΑΛΑ
270 143 ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 3:07:44 Α1 18-29 THE BUNNIES RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
271 247 ΠΑΝΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:08:00 Α2 30-39 XANTHI RUNNERS ΞΑΝΘΗ
272 50 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:08:01 Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
273 316 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 3:08:05 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
274 315 ΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΝΑ 3:08:06 Γ2 40+ ΣΔΥΘ/KTG group ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
275 82 ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:08:08 Α3 40-49   ΔΡΑΜΑ
276 14 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:08:31 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
277 231 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 3:11:10 Α2 30-39   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
278 97 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 3:13:10 Α3 40-49 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
279 62 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:13:32 Α3 40-49 Ε.Ο.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
280 63 ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3:13:35 Α2 30-39 ΟΡΒΗΛΟΣ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΟΡΒΗΛΟΣ
281 140 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ 3:15:56 Α3 40-49 THE BUNNIES RUNNERS ΚΟΜΟΤΗΝΗ
282 167 ΧΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3:17:37 Α4 50-59   ΚΑΒΑΛΑ
283 168 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:17:40 Α3 40-49   ΚΑΒΑΛΑ
284 138 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3:17:50 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
285 222 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:18:00 Α3 40-49 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
286 32 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:19:49 Α3 40-49 BEERRUNNERS KOMOTINI KOMOTHNH
287 180 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3:20:58 Α3 40-49   ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
288 172 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ 3:22:09 Α3 40-49 MISSION IMPOSSIBLE TEAM ΚΑΒΑΛΑ
289 229 ΠΡΑΠΑΣ ΦΩΤΗΣ 3:22:14 Α4 50-59    
290 266 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 3:23:03 Α2 30-39   ΜΟΥΣΘΕΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
291 179 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 3:23:22 Γ2 40+ XANTHI RUNNERS-ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘ ΞΑΝΘΗ
292 233 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 3:23:22 Γ2 40+ BEERRUNNERS KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ
293 171 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:25:50 Α3 40-49    
294 207 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 3:25:52 Γ2 40+ ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
295 18 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:46:17 Α2 30-39 TRIAL RUNNERS ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
296 259 ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3:52:21 Α2 30-39   ΞΑΝΘΗ
297 52 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:58:44 Α3 40-49 Ε.Ο.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
298 294 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ DNF Α3 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ  

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

"@Sportiva Bushido II: Ένας Σαμουράι για τεχνικά μονοπάτια", αναλυτικό review του @Advendure_Net :… https://t.co/F1fBG52oNQ
Great news for Greek #trailrunning the election of Nikos Zanas in @ITRA_trail Steering Commitee! #ITRA… https://t.co/lBZPq4XxEh
Ο Αργύρης Βαμβακίτης και τα @SCARPAspa Spin RS στον SALEWA @OMT100K: https://t.co/2hWctgRd9a https://t.co/8kM4RQbJLZ
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

La Sportiva Bushido II: Ένας Σαμουράι για τεχνικά μονοπάτια!

Ο Νίκος Ζάνας στην Διοικούσα Επιτροπή της ITRA!

Ο Αργύρης Βαμβακίτης και τα Scarpa Spin RS στον SALEWA Olympus Mythical Trail!

Olympus Ultra - Eμείς οι άνθρωποι είμαστε το παραμύθι του Θεού!

Salomon Ultra Pro: Εξαιρετικό εργαλείο για ultra-trail αγώνες και πολύωρες προπονήσεις!

Τρέχοντας στον Olympus Ultra με SALEWA - SCARPA

BROOKS Cascadia 14, η αναγέννηση ενός θρυλικού παπουτσιού

Δυο ελληνίδες στην “στέγη του κόσμου” -  Μια εφ όλης της ύλης συζήτηση με την Χριστίνα Φλαμπούρη και την Βανέσα Αρχοντίδου!

55 Peaks Project: Η συνέχεια!