Lailias Mountain Running 2018: Τα αποτελέσματα

14 Μαϊ 2018

Την Κυριακή 13 Μαΐου 2018 στον Λαϊλια Σερρών διεξήχθησε η 2η διοργάνωση του Lailias Mountain Running. Δείτε τα αποτελέσματα. 

Αγώνας 27χλμ

Overall Rank Category Rank BIB CAT ATHLET TEAM/SPONSOR TOTAL TIME
3 1 3 MEN 18-29 (M1) ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ SOUGIOL TEAM 02:33'10"063
10 2 20 MEN 18-29 (M1) Κωνσταντουλάκης Εμμανουήλ Kourkourikis Training Group 03:00'18"454
15 3 11 MEN 18-29 (M1) Πούλιος Πρόδρομος Μαχητής Σερρων 03:10'31"932
36 4 35 MEN 18-29 (M1) ΡΑΜΑΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:31'23"275
39 5 134 MEN 18-29 (M1) ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 03:33'43"644
53 6 226 MEN 18-29 (M1) ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣ ΣΤΑΎΡΟΣ TOΠΕΤΑΛΙ 03:45'13"913
70 7 30 MEN 18-29 (M1) ΚΟΥΤΟΥΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 04:02'45"272
73 8 34 MEN 18-29 (M1) Συργιάννης Δημήτριος ΣΔΥΘ 04:05'28"350
76 9 26 MEN 18-29 (M1) Γιαννούλης Νικόλας Αυτόνομος 04:12'56"600
1 1 5 MEN 30-49 (M2) ΑΡΩΝΗΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ DYNAFIT TEAM - KASSIMIS TRAINING 02:28'34"210
2 2 1 MEN 30-49 (M2) ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ DYNAFIT 02:28'34"211
4 3 4 MEN 30-49 (M2) ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 02:46'36"467
6 4 138 MEN 30-49 (M2) ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ OlympusMarathonRT 02:56'21"145
7 5 92 MEN 30-49 (M2) Παπαπαναγιωτου Στέλιος Συλ.Μαραθ.Σερωβ 02:56'29"737
8 6 65 MEN 30-49 (M2) Καραπαλης Νικος Καθαρουπολη 02:59'11"098
9 7 50 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Kourkourikis Training Group - ΕΟΣ Θεσσαλονίκης 03:00'18"135
11 8 86 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EXPERT SPORT,FYT&GYM 03:04'50"131
12 9 36 MEN 30-49 (M2) ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 03:06'30"557
13 10 143 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 03:06'31"718
14 11 124 MEN 30-49 (M2) ΣΦΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:08'49"005
16 12 83 MEN 30-49 (M2) ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sougiol team 03:11'57"478
17 13 109 MEN 30-49 (M2) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 03:12'17"440
18 14 70 MEN 30-49 (M2) Χατζηνικολαου Παναγιώτης Dm training group 03:14'38"870
19 15 31 MEN 30-49 (M2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 03:14'42"109
20 16 56 MEN 30-49 (M2) βλαχος κωστας αεχ 03:14'48"029
22 17 76 MEN 30-49 (M2) Δημουλιδης Δημόκριτος Σύλλογος μαραθωνοδρομων Σερρών 03:15'34"012
23 18 111 MEN 30-49 (M2) Συμεωνιδης Παναγιωτης Zωοτεχνικη Μενοικιου Ορους 03:15'42"494
24 19 127 MEN 30-49 (M2) ΠΕΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 03:16'14"678
25 20 120 MEN 30-49 (M2) ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HOLISTERUN 03:16'22"931
27 21 62 MEN 30-49 (M2) ΜΕΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ECOFREEZE,FIT & GYM,ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:19'04"245
30 22 139 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - 03:24'37"467
31 23 73 MEN 30-49 (M2) ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPACE GYM RUN TEAM 03:25'53"633
32 24 75 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM 03:26'51"246
33 25 23 MEN 30-49 (M2) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΔΥΘ 03:29'03"185
34 26 114 MEN 30-49 (M2) ΣΤΟΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Τσέπη 03:30'00"670
35 27 67 MEN 30-49 (M2) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 03:30'32"045
37 28 77 MEN 30-49 (M2) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:32'18"378
40 29 126 MEN 30-49 (M2) ΚΥΡΒΕΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - 03:33'48"884
42 30 22 MEN 30-49 (M2) γκεβρεκης ευσταθιος avangers running team 03:34'46"346
44 31 63 MEN 30-49 (M2) Παπαδοπουλος Γιωργος Ανεξαρτητος 03:35'47"692
45 32 129 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ - 03:37'00"136
46 33 135 MEN 30-49 (M2) ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 03:37'01"420
47 34 29 MEN 30-49 (M2) Δανιηλιδης Νικολαος Kourkourikis Training Group 03:40'18"093
49 35 142 MEN 30-49 (M2) ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 03:40'47"968
50 36 59 MEN 30-49 (M2) ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:43'07"770
51 37 52 MEN 30-49 (M2) ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ 03:43'36"779
52 38 33 MEN 30-49 (M2) ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03:44'19"289
55 39 115 MEN 30-49 (M2) ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 03:46'39"876
56 40 16 MEN 30-49 (M2) Λιάρας Απoστολος Μαραθωνοδρομοι Σερρων 03:47'09"633
58 41 12 MEN 30-49 (M2) ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 03:50'03"311
59 42 117 MEN 30-49 (M2) ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Συλλογος μαραθωνοδρομων Σερρών 03:51'05"107
63 43 13 MEN 30-49 (M2) ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:55'05"930
65 44 71 MEN 30-49 (M2) Μουκος Γεώργιος Ανεξάρτητος 03:56'06"582
66 45 37 MEN 30-49 (M2) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 04:00'39"321
67 46 128 MEN 30-49 (M2) ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 04:01'08"113
69 47 132 MEN 30-49 (M2) ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ - 04:02'07"013
71 48 97 MEN 30-49 (M2) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:03'14"240
72 49 49 MEN 30-49 (M2) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 04:04'04"277
74 50 119 MEN 30-49 (M2) Πατσιαλας AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σδυθ 04:06'04"886
77 51 68 MEN 30-49 (M2) Τριανταφύλλης Ορφέας ατομική συμμετοχή 04:14'45"328
78 52 42 MEN 30-49 (M2) ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ AC/DC 04:15'26"260
80 53 8 MEN 30-49 (M2) ΠΕΡΔΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makemuesli 04:15'58"792
81 54 60 MEN 30-49 (M2) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ INFOMAX  RUNNING TEAM 04:19'56"617
84 55 32 MEN 30-49 (M2) ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:27'05"779
87 56 51 MEN 30-49 (M2) ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 04:33'13"594
90 57 28 MEN 30-49 (M2) ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Kourkourikis Training Group 04:36'50"039
91 58 58 MEN 30-49 (M2) Πουρσανίδης Κωνσταντίνος Kourkourikis training group 04:36'50"117
92 59 137 MEN 30-49 (M2) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ - 04:41'54"535
94 60 27 MEN 30-49 (M2) Ιωαννιδης Γεωργιος Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 05:00'22"612
95 61 43 MEN 30-49 (M2) Γκεγκας Νικολαος Keravnos Triathlon 05:04'29"785
96 62 78 MEN 30-49 (M2) Πατσιαλας Χαράλαμπος Σδυθ 05:04'29"789
97 63 64 MEN 30-49 (M2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 05:22'17"848
98 64 131 MEN 30-49 (M2) ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 05:23'08"019
99 65 118 MEN 30-49 (M2) Κάκανος Γιάννης Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 05:23'08"859
100 66 10 MEN 30-49 (M2) ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ OBSET 05:45'43"759
104 67 136 MEN 30-49 (M2) ΚΑΛΟΠΟΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 05:53'34"376
5 1 41 MEN 50+ (M3) athanasios tselios stoikos training team 02:52'38"696
21 2 104 MEN 50+ (M3) ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ 03:15'01"841
26 3 66 MEN 50+ (M3) Σουλτανιδης Κωστας Συλλογος Μαραθωνοδρομων Σερρων 03:16'39"918
29 4 105 MEN 50+ (M3) ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 03:21'30"268
38 5 133 MEN 50+ (M3) ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 03:32'23"072
41 6 79 MEN 50+ (M3) ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ HERBALIFE 03:34'00"024
48 7 130 MEN 50+ (M3) ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 03:40'24"709
54 8 44 MEN 50+ (M3) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:46'32"036
57 9 48 MEN 50+ (M3) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:49'48"167
60 10 112 MEN 50+ (M3) ΜΑΓΓΙΡΟΓΛΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:51'56"615
62 11 61 MEN 50+ (M3) ΓΑ'Ι'ΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03:54'30"328
64 12 106 MEN 50+ (M3) ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Συλογος Μαραθωνοδρομων ΣEΡΡΩΝ 03:55'24"947
75 13 74 MEN 50+ (M3) ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ 04:12'22"440
82 14 102 MEN 50+ (M3) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ROUT 100MILES ADVENDURUN 04:19'57"390
83 15 121 MEN 50+ (M3) Τασούλης Δήμος Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών 04:25'45"266
85 16 24 MEN 50+ (M3) ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 04:27'06"136
86 17 140 MEN 50+ (M3) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 04:31'37"394
88 18 21 MEN 50+ (M3) ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KING SHOES 04:34'52"359
101 19 100 MEN 50+ (M3) ΓΕΝΙΤΖΕΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53'24"190
28 1 2 WOMEN (W) Repchenko Lora LaSportiva Team Greece 03:19'31"456
43 2 14 WOMEN (W) ΔΑΠΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 03:35'11"850
61 3 45 WOMEN (W) ΤΟΣΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ - 03:53'54"566
68 4 107 WOMEN (W) ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:01'55"498
79 5 25 WOMEN (W) ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:15'39"377
89 6 82 WOMEN (W) ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΝΤ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 04:35'30"534
93 7 6 WOMEN (W) Μπουρβάνη Χρυσάνθη Ανεξάρτητη 04:50'29"110
102 8 99 WOMEN (W) ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53'24"310
103 9 101 WOMEN (W) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:53'25"772
105 10 99 WOMEN (W) ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ROUT 100MILES ADVENDURUN 05:54'24"984

 

Αγώνας 12χλμ

Overall Rank Category Rank BIB CAT ATHLET TEAM/SPONSOR TOTAL TIME
1 1 231 MEN (M) Τερζιδης Γρηγορης Sougiolteam 00:58'46"074
2 2 260 MEN (M) ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:59'39"224
3 3 258 MEN (M) ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:59'48"586
4 4 263 MEN (M) Βαφάκης Ελευθέριος Ανεξάρτητος 01:01'43"315
5 5 338 MEN (M) ΑΛΜΠΑΝ ΣΑΓΙΑΚΟΥ - 01:04'03"572
6 6 318 MEN (M) ΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:05'44"079
7 7 280 MEN (M) Φρυδάς Δημήτριος Συλ Μαραθ Σερρών 01:05'44"298
8 8 212 MEN (M) Ιωαννου Γιώργος Kourkourikis training group 01:06'10"282
9 9 214 MEN (M) ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:08'07"217
10 10 300 MEN (M) ΚΡΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:09'23"095
11 11 257 MEN (M) ΛΙΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:11'16"583
12 12 246 MEN (M) ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:11'23"111
13 13 256 MEN (M) Γούλας Δημήτρης All terrain runners 01:11'52"863
14 14 225 MEN (M) ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ 01:12'24"306
15 15 329 MEN (M) ΤΖΙΜΑΣ ΣΤΕΛΛΑΡΑΣ - 01:12'32"786
16 16 298 MEN (M) ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:13'21"040
19 17 315 MEN (M) ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:15'04"636
20 18 331 MEN (M) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 01:15'11"348
21 19 269 MEN (M) Δεληγιαννίδης Χρήστος Μαραθωνοδρόμοι Σερρών 01:16'02"521
23 20 259 MEN (M) ΤΡΕΝΤΟΥ ΗΛΙΑΣ KOUNOUPIS training  GROUP / ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ 01:16'42"693
24 21 271 MEN (M) παπαδοπουλος λακης πανσεραικος 01:16'44"123
25 22 286 MEN (M) mpellas giannis Liaras team 01:16'48"723
26 23 209 MEN (M) ΣΙΩΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:17'36"158
27 24 268 MEN (M) ΛΑΝΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Gatidis fresh 01:17'43"949
28 25 267 MEN (M) ΚΤΙΣΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Gatidis fresh 01:17'44"247
29 26 282 MEN (M) ΒΆΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:18'02"028
30 27 299 MEN (M) Σπανουδακης Μιχαλης Μαραθ.Σερρων 01:18'07"520
32 28 275 MEN (M) ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:18'25"385
33 29 324 MEN (M) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 01:18'55"003
34 30 326 MEN (M) ΒΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 01:19'52"991
35 31 217 MEN (M) ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:22'26"579
36 32 254 MEN (M) Σαββόπουλος Αλέξανδρος ανεξαρτητος 01:23'42"752
37 33 291 MEN (M) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 01:23'48"170
38 34 327 MEN (M) ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 01:25'03"996
39 35 328 MEN (M) ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - 01:25'04"052
40 36 323 MEN (M) ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ - 01:25'12"720
41 37 202 MEN (M) charalambidis charalambos kourkourikis training group 01:25'12"756
42 38 233 MEN (M) ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:25'29"331
43 39 141 MEN (M) ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - 01:25'40"658
44 40 289 MEN (M) ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:25'42"701
45 41 332 MEN (M) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 01:26'02"094
46 42 313 MEN (M) ΚΟΣΙΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ holisteRUN 01:26'11"242
47 43 204 MEN (M) Ντουκας Ιωάννης Ανεξάρτητος 01:26'29"561
48 44 220 MEN (M) Karakostas Stelios Gatidis fresh 01:26'54"903
49 45 276 MEN (M) ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 01:27'09"184
50 46 285 MEN (M) Κανταρας Σταυρος Σ.δ.υ.θ 01:27'15"184
51 47 292 MEN (M) ΚΩΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΕΣ ?93 01:27'52"887
52 48 242 MEN (M) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:27'53"088
53 49 335 MEN (M) ΤΣΙΟΥΛΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 01:27'53"670
54 50 261 MEN (M) TZIOUTZIAS ANTONIOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:30'35"058
55 51 266 MEN (M) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ BALIOTIS. NATURE TRAIL 01:30'54"701
56 52 262 MEN (M) KAMPOUTAS THEOCHARIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31'05"441
57 53 296 MEN (M) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ N.Z.P.D. 01:31'45"982
58 54 330 MEN (M) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - 01:31'58"963
61 55 295 MEN (M) ΔΟΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ N.Z.P.D. 01:33'50"833
62 56 287 MEN (M) ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος N. Z. P. D. 01:33'51"186
63 57 222 MEN (M) ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ιδιωτης 01:34'48"757
66 58 232 MEN (M) ΧΟΡΤΑΡΑΣ ΑΓΑΠΙΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'45"081
67 59 229 MEN (M) ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 01:35'45"680
68 60 235 MEN (M) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 01:35'46"581
69 61 230 MEN (M) ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'46"635
70 62 251 MEN (M) ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'46"982
71 63 236 MEN (M) ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'47"120
72 64 247 MEN (M) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'47"639
73 65 244 MEN (M) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'48"023
74 66 237 MEN (M) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'48"082
75 67 249 MEN (M) ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'48"477
76 68 245 MEN (M) ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'48"940
77 69 248 MEN (M) ΤΣΙΑΡΕΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:35'49"133
79 70 284 MEN (M) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ AKIS TEAM 01:36'40"522
81 71 272 MEN (M) ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ,Δ,Υ,Θ 01:37'06"065
82 72 306 MEN (M) ΓΙΔΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑθΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:37'43"766
83 73 239 MEN (M) ΒΟΥΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:38'51"562
84 74 312 MEN (M) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΕΟ ΓΑΤΙΔΗΣ FRESH 01:39'39"793
85 75 325 MEN (M) ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - 01:39'39"976
86 76 203 MEN (M) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:39'56"129
87 77 264 MEN (M) ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ 01:40'44"880
89 78 294 MEN (M) ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:40'57"852
90 79 265 MEN (M) ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μαραθωνοδρομοι Σερρων 01:40'59"199
91 80 210 MEN (M) Σόφτα Εγκλάντ - 01:41'44"833
92 81 211 MEN (M) Kasa Lulzim - 01:41'44"834
94 82 293 MEN (M) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:42'24"537
95 83 339 MEN (M) ΚΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 01:43'41"647
98 84 310 MEN (M) Αχλάτης Ευθύμιος ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 01:48'08"488
101 85 243 MEN (M) ΓΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TFL CROSSFIT SERRES 01:58'23"461
104 86 283 MEN (M) ΖΑΜΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EXPERT SPORT 02:07'06"877
105 87 334 MEN (M) ΚΟΖΑΠΑΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - 02:08'10"626
106 88 218 MEN (M) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝ ΜΑΡΚΕΤ 02:08'10"986
17 1 207 WOMEN (W) ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ expert sport 01:13'48"750
18 2 213 WOMEN (W) Σημαντράκου Δέσποινα Kourkourikis training group 01:13'54"701
22 3 290 WOMEN (W) Πανταζη Κωνσταντινα Μαραθωνοδρομοι Σερρων 01:16'02"742
31 4 316 WOMEN (W) ΜΗΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 01:18'25"230
59 5 281 WOMEN (W) ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ Kounoupis Training GROUP 01:32'34"007
60 6 278 WOMEN (W) ΣΜΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:32'35"305
64 7 201 WOMEN (W) VOUDOURI IOANNA-ELENI KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:35'24"659
65 8 208 WOMEN (W) ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 01:35'24"716
78 9 336 WOMEN (W) ΚΟΥΛΟΥΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - 01:36'23"277
80 10 297 WOMEN (W) ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΖΩΉ strength box serres 01:36'49"042
88 11 337 WOMEN (W) ΤΖΑΡΤΖΑ ΧΡΥΣΑ - 01:40'53"393
93 12 227 WOMEN (W) ΚΟΥΦΤΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΟΡΒΗΛΟΣ 01:42'24"304
96 13 241 WOMEN (W) ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗ ΡΟΔΗ TFL CROSSFIT SERRES 01:45'27"999
97 14 311 WOMEN (W) Τραγιανού Σεβαστή ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 01:48'08"425
99 15 321 WOMEN (W) ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 01:57'26"445
100 16 320 WOMEN (W) ΤΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 01:57'46"465
102 17 333 WOMEN (W) ΔΙΝΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 01:59'18"390
103 18 302 WOMEN (W) Μαχλελη Αθανασία Μαραθωνοδρόμων Σερρων 02:06'17"360

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

profly2: https://t.co/i5YdZl28GW via @YouTube
Η δύναμη της αρκούδας σε ένα gel! Ο Βασίλης και η Ελένη της Nomad Honey μας μιλούν για το Bear Strength:… https://t.co/DBjNbnwmu3
In Barcelona at January 11 2019 the @ultratrailwtour award ceremony by @VolvicFraise https://t.co/TKr3sHAeWE #UTWT https://t.co/cN1QT8ELHn
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ζωντανεύοντας τα μονοπάτια του Πάικου ...

Πεζοπορικά σακίδια SALEWA

Η δύναμη της αρκούδας σε ένα gel! Ο Βασίλης και η Ελένη της Nomad Honey μας μιλούν για το Bear Strength!

Το Χρονικό της ανάβασης στο Kangchenjunga 8586μ, την 3η υψηλότερη κορφή του κόσμου

Agility Peak Flex-2: H πρώτη πρόταση της MERRELL για τρέξιμο στα ελληνικά βουνά!

CAT S61: Ένα τηλέφωνο για σκληρή χρήση με μοναδικές δυνατότητες

Brooks Caldera 2: Ένας αξιόπιστος “σύντροφος” στα μονοπάτια!

Προετοιμασία και συμμετοχή (στρατηγική, αποκατάσταση, διατροφή) κατά τη διάρκεια αγώνων που διεξάγονται σε stages!

Πεζοπορήστε στο βουνό με Salomon!