Τα αποτελέσματα του Artemisio Mountain Running

Από 04 Δεκ 2018
Τα αποτελέσματα του Artemisio Mountain Running © 641 six.for.ome

Ο Δημήτρης Σελέτης με 2:20:52 και η Βηθλεέμ Σαπίου με 2:52:14 ήταν οι νικητές στην μεγάλη διαδρομή του φετινού Artemisio Mountain Running. Στην μικρότερη διαδρομή των 10 χλμ νικητές τερμάτισαν οι Χρήστος Βασιλείου και Μαρία Ξανθή. Δείτε τα αποτελέσματα

25 χλμ

Pos FirstName LastName Race No Time Category Code Categ Pos Club
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΛΕΤΗΣ 2 02:20:53 M 30-39 1 Kasimis Training - Odlo/Lasportiva
2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 3 02:22:48 M 30-39 2 THE NORTH FACE
3 ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 5 02:27:19 M 18-29 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1 02:31:35 M 30-39 3 SALOMON HELLAS
5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 6 02:40:16 M 40-49 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 13 02:40:18 M 30-39 4 Summit Runners Hellas Team
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 8 02:40:40 M 30-39 5 TECNICA HELLAS
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4 02:45:35 M 30-39 6 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 12 02:51:00 M 18-29 2 Kourkourikis Training Group/ Oxygen Store Patras
10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 11 02:51:39 M 40-49 2 THE RUNNERS PROJECT
11 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 106 02:52:16 F 18-39  1  
12 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 102 02:56:04 F 18-39  2 LA SPORTIVA TEAM GREECE
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 147 03:05:03 M 40-49 3  
14 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 149 03:05:08 M 30-39 7 KALAMATA TRAIL RUNNERS
15 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 101 03:05:36 F 18-39  3 LA SPORTIVA TEAM GREECE
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 125 03:07:21 M 30-39 8 THE RUNNER'S PROJECT
17 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 7 03:10:51 M 18-29 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE
18 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 115 03:13:40 M 18-29 4  
19 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 104 03:16:04 F 18-39  4 DYNAFIT GREECE
20 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 100 03:16:40 M 30-39 9 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 131 03:18:46 M 40-49 4  
22 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ 185 03:19:32 M 30-39 10 NSCoaching
23 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 61 03:19:34 M 40-49 5 NS COACHING
24 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 110 03:19:43 M 40-49 6 ODLO-LASPORTIVA/GOJIBERRYTEAM
25 GINA GALETTI 103 03:20:45 F 40+ 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE
26 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 180 03:21:32 M 18-29 5 THE RUNNER'S PROJECT
27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΦΗΣ 154 03:21:38 M 30-39 11 THE RUNNERS PROJECT
28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 141 03:25:27 M 30-39 12 THERUNNERSPROJECT
29 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 45 03:28:59 M 18-29 6  
30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 183 03:28:59 M 50+ 1 LEPANTORUNNERS
31 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 167 03:30:28 F 18-39  5 THE RUNNERS PROJECT
32 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 140 03:30:42 M 40-49 7  
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 191 03:30:43 M 30-39 13  
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 186 03:31:36 M 40-49 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ 166 03:32:00 M 18-29 7  
36 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 10 03:35:35 M 50+ 2 T.A.C - La Sportiva
37 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 41 03:37:39 M 18-29 8 TOP GYM
38 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 144 03:41:39 M 30-39 14 Λιμένικο Σώμα Κυθήρων
39 ΤΖΕΝΗ ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ 105 03:44:13 F 18-39  6 Νηρηιδα-Kassimis Training
40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 89 03:46:42 M 30-39 15  
41 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 40 03:47:30 M 30-39 16 Athletics-quidance
42 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 27 03:47:32 M 40-49 9 Αthletic Guidance
43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 162 03:48:00 M 50+ 3  
44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 62 03:48:54 M 40-49 10 THE RUNNERS' PROJECT 
45 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 60 03:50:57 M 30-39 17 Argos track and field
46 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 32 03:52:37 M 40-49 11 KOPANAKI RUNNERS
47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 148 03:53:02 M 30-39 18  
48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50 03:53:25 M 50+ 4 ADVENDURE
49 ΖΗΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 42 03:53:38 M 50+ 5 THE RUNNERS PROJECT
50 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 161 03:54:09 M 30-39 19  
51 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 88 03:58:57 M 40-49 12 "The Runner;s Project - Safans"
52 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 126 03:58:58 M 40-49 13 THE RUNNER'S PROJECT / NATURAL HIGH
53 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 111 04:00:04 M 30-39 20  
54 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 49 04:00:06 M 30-39 21  
55 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ 184 04:00:11 M 30-39 22 THE RUNNERS PROJECT
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 59 04:00:21 M 30-39 23 ΤΕΝΙΣΤΑΣ
57 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 142 04:00:30 M 40-49 14 Marathon Gym Running Team
58 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 182 04:00:51 M 40-49 15 Πδσ Οδυσσέας
59 ΛΕΩΝ ΤΟΜΠΡΟΣ 173 04:01:46 M 18-29 9 Ανεξάρτητος
60 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 193 04:02:27 M 30-39 24  
61 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΟΡΟΥ 72 04:03:36 F 40+ 2 Ανεξαρτητη0Ναυπλιο
62 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 123 04:07:37 M 30-39 25  
63 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 159 04:08:06 M 50+ 6 Τihiorace-Gosport
64 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 99 04:08:31 M 18-29 10  
65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 69 04:10:28 M 40-49 16 ΣΚΙΡΙΤΕΣ
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 194 04:12:43 M 30-39 26  
67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 67 04:13:07 M 40-49 17 Snails Team
68 SERGEI OLENEV 23 04:13:16 M 40-49 18  
69 ALEKSANDR PANCHUK 24 04:15:03 M 30-39 27  
70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 48 04:16:32 M 40-49 19 skordo team
71 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 118 04:16:33 M 50+ 7  
72 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 37 04:17:29 M 50+ 8 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ
73 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 120 04:18:15 M 40-49 20 Snails Team
74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΚΑΣ 171 04:22:11 M 40-49 21  
75 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 190 04:22:55 M 30-39 28 ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
76 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 195 04:23:16 M 40-49 22  
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 90 04:23:49 M 50+ 9 MARATHON GYM
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 164 04:23:52 M 30-39 29 MARATHON GYM
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 169 04:32:38 M 40-49 23  
80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 30 04:34:05 M 40-49 24 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
81 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ 34 04:34:31 F 18-39  7 GOJI BERRY RUNNING TEAM
82 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 64 04:36:38 M 30-39 30  
83 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 174 04:39:16 M 40-49 25  
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 151 04:39:51 M 50+ 10 The Runner’s Project
85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ 86 04:40:44 M 50+ 11 YMITTOS RUNNERS
86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ 56 04:40:45 M 40-49 26 YMITTOS RUNNERS
87 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ 68 04:41:29 M 40-49 27  
88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 152 04:41:51 M 30-39 31 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
89 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 57 04:44:27 M 50+ 12 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
90 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΟΥΡΗΣ 135 04:44:28 M 40-49 28 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 119 04:45:32 M 40-49 29  
92 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ 130 04:46:07 F 40+ 3 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
93 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 38 04:46:42 M 40-49 30 ΠΔΣ Οδυσσάεας
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 129 04:46:57 M 18-29 11  
95 ΠΑΡΙΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 79 04:46:59 M 30-39 32  
96 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΦΙΝΗ 97 04:47:08 F 18-39  8 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 54 04:47:40 M 40-49 31 KAZIOS
98 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 116 04:48:04 M 30-39 33 Ζαγκόρ Team
99 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΜΠΟΚΗΣ 133 04:49:47 M 30-39 34 COSMOTE
100 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31 04:50:07 M 30-39 35 Snails Team
101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 63 04:50:23 M 40-49 32 Cyclopolis
102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ 46 04:50:59 M 40-49 33  
103 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 29 04:55:25 M 30-39 36 Α.Π.Σ Καλλισθένης
104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 33 04:57:08 M 30-39 37 ATHLETICS GUIDANCE
105 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 94 04:58:37 M 30-39 38 ΕΟΣ Καλαμάτας
106 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 52 04:58:59 F 40+ 4 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ
107     198 04:58:59 All Ages 1  
108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ 139 04:58:59 M 30-39 39 Π.Ο.Δι. (πεζοπορικος ομιλος διστομου)
109     200 04:58:59 All Ages 2  
110 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ 138 04:58:59 M 30-39 40 Π.Ο.Δι. (πεζοπορικος ομιλος διστομου)
111     199 04:58:59 All Ages 3  
112 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 176 04:59:00 M 40-49 34 SCIENCETRAINING
113 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΝΗΣ 134 04:59:00 M 40-49 35  
114 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑΣ 172 05:00:55 M 40-49 36 WIND RUNNING TEAM
115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 95 05:06:17 M 40-49 37 Cyclopolis
116 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 74 05:06:59 M 18-29 12 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28 05:09:47 M 40-49 38  
118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 66 05:09:54 M 50+ 13  
119 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 122 05:09:54 F 40+ 5 The Runner’s Project
120 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 71 05:10:32 M 50+ 14 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
121 GEORGE BERDOUSIS 20 05:10:34 M 30-39 41 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 157 05:16:39 M 30-39 42 .
123 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 113 05:17:01 M 40-49 39  
124 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 177 05:18:55 M 50+ 15  
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 83 05:23:27 M 40-49 40  
126 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 51 05:26:43 M 50+ 16 Ατομική Συμμετοχη
127 ΔΙΑΛΕΧΤΗ ΧΟΥΡΔΟΥΜΗ 187 05:26:43 F 18-39  9  
128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 53 05:31:25 M 40-49 41 Olympia runners
129 ΘΩΜΑΣ ΒΑΡΔΑΛΑΣ 36 05:32:39 M 40-49 42 Ο.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
130 SERGEI METELSKIY 22 05:35:32 M 30-39 43  
131 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 563 05:42:27 F 40+ 6 THE RUNNERS PROJECT
132 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 156 05:48:11 F 40+ 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
133 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 80 05:48:12 M 30-39 44  
134 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 150 05:54:23 F 18-39  10 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
135 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 511 06:34:24 M 40-49 1  
136 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 92 06:34:52 M 30-39 45  
  MANSURBEK MATCHANOV 21   M 30-39    
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 189   M 50+   TOULAS RUNNERS
  ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 121   M 30-39   ΣΑΦΑΝΣ

 

 

 

 

25 χλμ ομαδικό

FirstName LastName Race No Time Pos Club TIME ΘΕΣΗ
ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 5 02:27:18 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE 8:03:35 1
ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 6 02:40:15 5 LA SPORTIVA TEAM GREECE    
ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 102 02:56:02 12 LA SPORTIVA TEAM GREECE    
               
               
               
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 11 02:51:37 10 THE RUNNERS PROJECT 9:20:17 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 125 03:07:16 16 THE RUNNERS PROJECT    
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 180 03:21:24 26 THE RUNNERS PROJECT    
               
               
               
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 90 04:23:36 77 MARATHON GYM 12:47:30 3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 164 04:23:38 78 MARATHON GYM    
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 142 04:00:16 57 MARATHON GYM    
               
               
               
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 67 04:13:07 67 Snails Team 13:21:06 4
ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 120 04:18:04 73 Snails Team    
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31 04:49:55 100 Snails Team    
               
               
               
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 37 04:17:09 72 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 13:45:25 5
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 57 04:44:09 89 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ    
ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΟΥΡΗΣ 135 04:44:07 90 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ    
               
               
               
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 30 04:33:50 80 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 14:01:07 6
ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 152 04:41:27 88 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ    
ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ 130 04:45:50 92 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ    

 

10 χλμ

Pos FirstName LastName Race No Time Categ Pos Gender Club
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39 01:27:50 1 Male XTREME STORES-KASIMIS TRAINING
2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 564 01:27:55 2 Male ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
3 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 510 01:31:48 3 Male  
4 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 603 01:31:55 4 Male MYATLETE - CHOZEN
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ 657 01:32:30 5 Male  
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 175 01:33:01 6 Male ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
7 ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 647 01:35:53 7 Male  
8 ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ 590 01:36:10 1 Female THE RUNNERS PROJECT
9 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 646 01:36:35 8 Male  
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΓΓΟΣ 574 01:36:35 9 Male Ομάδα ´Ελευσις Αρκαδίας
11 ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 545 01:37:07 10 Male Εφυραίοι Ωκύπωδες
12 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 652 01:38:06 11 Male  
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 540 01:38:08 12 Male  
14 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 532 01:38:55 2 Female  
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 626 01:39:33 13 Male Αγευς Γ. Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 600 01:40:59 14 Male  
17 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 654 01:41:00 15 Male  
18 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΕΛΗ 575 01:42:25 3 Female Ωαββδβνδ
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΖΟΣ 648 01:43:31 16 Male  
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 114 01:46:11 17 Male  
21 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 661 01:46:20 18 Male  
22 ANETA PLEWA 501 01:46:50 4 Female Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
23 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 527 01:47:57 5 Female  
24 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 588 01:48:34 6 Female ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 534 01:48:35 19 Male Aρκαδες Δρομεις
26 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 643 01:49:20 20 Male  
27 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ 558 01:49:56 21 Male  
28 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 16 01:50:46 22 Male iRun Magazine
29 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 592 01:52:34 23 Male ΣΑΦΑΝΣ
30 ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 619 01:54:59 24 Male Ανεξάρτητος
31 ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΛΛΑΡΑΣ 658 01:56:38 25 Male  
32 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 598 01:56:57 26 Male ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
33 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ 650 01:57:00 7 Female  
34 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 663 01:57:16 8 Female  
35 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 595 02:03:04 27 Male IΔΙΩΤΗΣ
36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ 586 02:09:59 28 Male  
37 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 666 02:11:47 29 Male  
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 609 02:13:19 30 Male  
39 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΡΟΣ 629 02:13:40 31 Male  
40 ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΠΟΥΛΗ 608 02:13:40 9 Female  
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 623 02:17:16 32 Male  
42 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΒΑΚΗ 509 02:19:37 10 Female  
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 659 02:19:52 33 Male  
44 KATY TAVEIRA 645 02:20:09 11 Female  
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ 551 02:20:13 34 Male  
46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ 604 02:20:28 35 Male  
47 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 549 02:20:52 36 Male ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
48 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΗΣ 541 02:20:56 37 Male Hydra runners
49 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 538 02:21:12 12 Female  
50 ΕΥΗ ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ 179 02:21:27 13 Female Ηράκλειος Άθλος/Sky Women Running Team/sciencetraining.gr
51 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΟΛΗ 662 02:22:01 14 Female  
52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 561 02:22:15 38 Male Krommidas coaching
53 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 571 02:22:15 39 Male  
54 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 567 02:23:04 40 Male Σύλλογος Δρομέων Υγείας Μεσσηνίας/Καλαμάτα trial
55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΚΟΛΑΣ 632 02:23:54 41 Male  
56 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 524 02:24:05 42 Male Cyclopolis
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ 546 02:24:27 43 Male Ανεξάρτητος Δρομέας
58 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 593 02:24:27 44 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
59 ΕΛΕΝΗ ΓΚΙΟΚΑ 515 02:24:34 15 Female  
60 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 616 02:24:46 16 Female Α.Π.Σ Καλλισθένης
61 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 634 02:24:47 17 Female Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
62 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ 536 02:26:10 45 Male ARGOS TRACK AND FIELD ACADEMY
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 577 02:26:17 46 Male ΑΟ ΒΥΤΙΝΑΣ
64 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 568 02:26:52 47 Male  
65 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 584 02:27:16 48 Male X TREME STORES TEAM
66 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ 637 02:29:54 49 Male  
67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΤΗΡΑΣ 565 02:29:54 50 Male  
68 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 566 02:30:06 51 Male Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 562 02:30:35 52 Male  
70 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΥ 625 02:31:03 18 Female Α.Π. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
71 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 653 02:32:05 53 Male  
72 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 601 02:33:27 19 Female  
73 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ 552 02:33:50 20 Female ΚΣ Κιάτου
74 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΥ 522 02:33:50 54 Male Novasports runningteam
75 ΑΡΗΣ ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ 543 02:35:04 55 Male NESTORAS FC running team
76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΩΓΗΣ 517 02:35:09 56 Male  
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΗ 633 02:35:25 21 Female  
78 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΤΟΥΠΗΣ 638 02:35:32 57 Male ΕΥΚΛΗΣ
79 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ 508 02:35:48 58 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΙΒΟΚΙΩΤΗΣ 85 02:36:13 59 Male  
81 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ 547 02:37:06 60 Male Jimkoll running team
82 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ 606 02:37:48 61 Male ANEMOS
83 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 587 02:38:06 62 Male  
84 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 124 02:38:26 63 Male  
85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 58 02:38:29 64 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 656 02:39:07 65 Male  
87 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ 525 02:39:27 22 Female ΣΔΥΜ
88 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ 599 02:39:37 23 Female Α.Σ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
89 ΚΑΘΥ ΜΠΛΕΤΣΑ 580 02:40:30 24 Female ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
90 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΦΟΥΣΕΚΗ 635 02:41:39 25 Female Τριτων Λουτρακιου
91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΑΦΗΣ 544 02:41:44 66 Male  
92 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 520 02:41:45 67 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
93 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 651 02:44:09 68 Male  
94 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ 506 02:45:59 69 Male  
95 ΚΕΛΛΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗ 539 02:45:59 26 Female  
96 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΛΜΑΤΑΝΗ 614 02:46:01 27 Female  
97 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 82 02:46:29 70 Male PEARL IZUMI
98 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 644 02:46:31 71 Male  
99 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 660 02:46:37 28 Female  
100 ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 570 02:47:56 29 Female Α.Π.Σ Καλλισθένης
101 ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ 591 02:48:15 30 Female  
102 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 531 02:49:09 31 Female  
103 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ 503 02:49:10 32 Female  
104 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 579 02:50:18 72 Male  
105 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 514 02:50:36 73 Male Ε..Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΔΡΑΣ 628 02:52:19 74 Male  
107 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 610 02:52:36 33 Female  
108 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΙΩΛΑΣ 81 02:56:02 75 Male  
109 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 668 02:57:07 76 Male  
110 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 667 02:57:07 34 Female  
111 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 624 03:00:10 77 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
112 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ 583 03:06:33 78 Male ΜΠΟΥΚΜΑΝ 228
113 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 519 03:07:15 79 Male ΣΔΥ. ΑΘΗΝΩΝ
114 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 578 03:08:40 35 Female ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
115 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΡΥΛΛΟΥ 96 03:09:24 36 Female Cyclopolis
116 ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΓΑΛΑΝΗ 649 03:12:06 37 Female  
117 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 630 03:20:12 80 Male YOLO
118 ΣΟΦΙΑ ΣΙΔΕΡΗ 665 03:20:12 38 Female  
119 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΛΑΣΣΗ 530 03:21:45 39 Female  
120 ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΚΡΙΔΗ 569 03:21:45 40 Female  
121 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 521 03:23:01 81 Male  
122 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΓΙΑ 554 03:57:41 41 Female  
123 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 518 03:57:41 42 Female  
124 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 664 04:54:50 43 Female  
125 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ 589 05:18:59 44 Female MPALTIZA PORTOHELIOU RUNNERS & SWIMMERS
126 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 516 05:33:57 82 Male MPALTIZA PORTOHELIOU RUNNERS & SWIMMERS
  ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 526 01:43:31   Female My athlete - chozen
  ΣΟΦΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ 504 02:06:10   Female  
  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 607 02:06:06   Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

 

Δείτε πολύ όμορφες φωτογραφίες από την 641 six.for.one  εδώ 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Running @marathonDsables for #charity @Hopeforchildren https://t.co/fTx1zLBY7G https://t.co/fnMaB33Vgf
"Σέιχ Σου από τη μια άκρη ως την άλλη", o Θεοχάρης Λεζπουρίδης παρουσιάζει 13 πανέμορφες διαδρομές σε μονοπάτια του… https://t.co/OjXkEpDBeU
"Όταν οι συνηθισμένες προπονήσεις δεν φέρνουν αποτέλεσμα", καινούργιο άρθρο του κόουτς Γιάννη Δαγκόγλου στο… https://t.co/ieS8KuTKHh
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Τρέχοντας στον Marathon des Sables για φιλανθρωπικό σκοπό

Σέιχ Σου από τη μια άκρη ως την άλλη!

SALEWA Speed Beat GTX®, o ιδανικός σύντροφος για τις χειμωνιάτικες προπονήσεις σας

Όταν οι συνηθισμένες προπονήσεις δεν φέρνουν αποτέλεσμα!

Hoka One One Torrent: Ένα ελαφρύ και με εξαιρετική πρόσφυση αγωνιστικό παπούτσι!

Ζωντανεύοντας τα μονοπάτια του Πάικου ...

Πεζοπορικά σακίδια SALEWA

Η δύναμη της αρκούδας σε ένα gel! Ο Βασίλης και η Ελένη της Nomad Honey μας μιλούν για το Bear Strength!

Το Χρονικό της ανάβασης στο Kangchenjunga 8586μ, την 3η υψηλότερη κορφή του κόσμου