Τα αποτελέσματα του Salomon Mountain Cup - Πάρνηθα

Από 10 Φεβ 2019

Σε μια καταπληκτική ηλιόλουστη μέρα σχεδόν 600 δρομείς του λεκανοπεδίου απολαύσαμε δύο "παιχνιδιάρικες" διαδρομές σε μία από τις πιο κατάφυτες πλευρές του αγαπημένου βουνού της Αττικής για τον 2ο αγώνα της σειράς Salomon Mountain Cup. Νικητές στην μεγάλη διαδρομή των 11 χιλιομέτρων ο Γιώργος Διαλεκτός με 0:46:06 και η Βίκυ Κολοβού με 0:59:13 ενώ στην μικρότερη των 5,5 χιλιομέτρων ο Ανδρέας Νίνης με 0:26:35 και η Λέλα Σαγκα Κεχαγιά με 0:30:22. Το ραντεβού για τον 3ο και εντυπωσιακότερο των αγώνων της σειράς Salomon Mountain Cup έχει ήδη οριστεί για τις 3 Μαρτίου στην Πεντέλη! Δείτε όλα τα αποτελέσματα του σημερινού αγώνα

11 χλμ

Pos

FirstName

LastName

Race No

Time

Gender

Club

1

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ

1

00:46:06

Male

SALOMON HELLAS

2

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΟΥΦΕΚΗΣ

2

00:46:44

Male

L-CREW

3

ΝΙΚΟΣ

ΠΟΝΗΡΕΑΣ

3

00:46:50

Male

LA SPORTIVA TEAM GREECE

4

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ

5

00:49:32

Male

THE RUNNERS PROJECT

5

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

4

00:50:34

Male

LA SPORTIVA TEAM GREECE

6

ΣΠΥΡΟΣ

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ

264

00:50:44

Male

MY ATHLETE - CHOZEN TEAM

7

ΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

430

00:52:24

Male

MY ATHLETE

8

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΡΥΚΑΣ

137

00:53:08

Male

MYATHLETE CHOZEN TEAM

9

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΖΙΚΑΣ

8

00:53:50

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

10

PETER

CAMPBELL

23

00:55:40

Male

 

11

ΦΑΝΗΣ

ΒΛΑΣΤΟΣ

377

00:55:47

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

12

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

7

00:56:04

Male

THE RUNNERS PROJECT

13

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΑΓΡΕΔΟΣ

375

00:56:06

Male

THE RUNNERS PROJECT

14

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

234

00:57:03

Male

MYATHLETE - CHOZEN TEAM

15

ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

186

00:57:05

Male

PHYSIOLYSIS

16

ΜΑΝΘΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ

385

00:57:14

Male

 

17

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ

345

00:58:18

Male

Orange Mountain Team

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΟΥΝΑΡΗΣ

80

00:58:23

Male

L-CREW

19

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

230

00:58:43

Male

 

20

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΑΙΟΣ

172

00:58:48

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΝΟΥΜΗΣ

384

00:58:55

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

22

ΛΟΥΚΑΣ

ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ

302

00:58:58

Male

 

23

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΝΕΤΑΣ

437

00:58:59

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

24

ΗΛΙΑΣ

ΣΑΖΑΚΛΗΣ

253

00:59:00

Male

HEALTHCURE

25

ΒΙΚΥ

ΚΟΛΟΒΟΥ

440

00:59:13

Female

 

26

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΟΛΕΒΑΣ

325

00:59:17

Male

FREE RUNNERS

27

ΣΤΕΦΑΝΙ

ΠΙΣΣΗ

245

00:59:24

Female

 

28

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΛΟΚΑ

410

00:59:45

Female

SALOMON HELLAS

29

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ

378

00:59:49

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

30

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΑΝΤΑΛΟΣ

285

00:59:56

Male

 

31

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

179

01:00:07

Male

 

32

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΑΙΟΣ

171

01:00:15

Male

L-CREW

33

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΕΤΖΙΛΗΣ

447

01:00:31

Male

 

34

ΜΑΡΙΑ

ΜΑΛΑΙ

444

01:00:39

Female

Lasportiva team greece

35

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

139

01:00:50

Male

MYATHLETE CHOZEN TEAM

36

ΠΕΤΡΟΣ

ΓΚΑΖΩΝΗΣ

6

01:00:56

Male

THE GKAZONIS

37

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ

119

01:00:58

Male

 

38

ΧΑΡΗΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ

52

01:01:00

Male

 

39

ΙΩΣΗΦ

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ

126

01:01:00

Male

 

40

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΠΑΓΟΥΝΑΣ

373

01:01:00

Male

THE RUNNERS PROJECT

41

ΗΛΙΑΣ

ΠΑΝΕΤΗΣ

221

01:01:10

Male

Polias Runners

42

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ

344

01:01:26

Male

Orange Mountain Team

43

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΣΟΛΑΚΟΣ

306

01:01:33

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

44

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ

346

01:01:33

Male

Orange Mountain Team

45

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

278

01:01:34

Male

MYATHLETE - CHOZEN TEAM.

46

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ

347

01:01:36

Male

Orange Mountain Team

47

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ

82

01:01:43

Male

 

48

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ

240

01:02:33

Male

 

49

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΚΡΙΤΖΑΣ

77

01:02:41

Male

MYATHLETE

50

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ

71

01:02:46

Female

L-CREW

51

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

331

01:02:56

Male

 

52

ΝΙΚΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

153

01:02:56

Male

 

53

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ

148

01:03:04

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

54

ΠΕΤΡΟΣ

ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ

103

01:03:05

Male

 

55

ΣΠΥΡΟΣ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ

211

01:03:12

Male

Δρομεις Λιβαδειας

56

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ

150

01:03:16

Male

 

57

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

241

01:03:32

Male

ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ

58

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΔΕΛΛΙΟΣ

406

01:03:33

Male

LOST RUNNERS - GREEN FAMILY

59

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΝΑΤΑΣ

446

01:03:34

Male

 

60

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΡΑΤΙΛΑΣ

409

01:03:39

Male

SALOMON

61

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

419

01:03:40

Male

KINISIS RUNNING TEAM

62

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΗΜΟΥ

93

01:03:49

Female

 

63

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΑΠΠΑΣ

420

01:03:51

Male

Isaloshydra/Hydrarunners

64

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

217

01:03:57

Male

 

65

Ερμής

Γκιόκας

74

01:03:58

Male

COCO-MAT

66

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΓΚΥΛΛΗΣ

78

01:04:08

Male

 

67

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

341

01:04:44

Male

BYRONS RUNNERS

68

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΡΔΑΚΗΣ

358

01:04:45

Male

SANTA RUNNING TEAM

69

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΒΑΡΝΑΣ

260

01:04:53

Male

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

70

ΚΩΣΤΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ

333

01:05:01

Male

 

71

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

280

01:05:04

Male

 

72

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

63

01:05:13

Male

GLAM ROCK/METAL

73

ΝΙΚΟΛΑΣΟ

ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ

443

01:05:14

Male

 

74

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ

199

01:05:15

Male

 

75

MEHDI

KHOUBBANE

388

01:05:20

Male

 

76

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΛΩΡΟΣ

311

01:05:26

Male

 

77

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

141

01:05:26

Male

HELIC SA

78

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ

441

01:05:28

Male

 

79

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΑΣΛΗΣ

204

01:05:47

Male

 

80

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ

206

01:05:58

Male

 

81

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

389

01:06:00

Male

 

82

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

318

01:06:13

Male

 

83

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ

435

01:06:19

Male

 

84

ΜΑΡΚΟΣ

ΒΟΛΗΣ

421

01:06:22

Male

UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ

85

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ

337

01:06:22

Male

BYRONS RUNNERS

86

ΡΟΔΑΝΘΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ

94

01:06:26

Female

 

87

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ

342

01:06:29

Female

Orange Mountain Team

88

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

232

01:06:40

Male

 

89

ΜΑΝΟΣ

ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ

307

01:06:44

Male

 

90

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΟΥΡΑΣ

266

01:06:58

Male

GOSPORT

91

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ

210

01:07:02

Male

 

92

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΘΗΒΑΙΟΣ

116

01:07:03

Male

 

93

ΜΑΝΘΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΟΣ

168

01:07:05

Male

 

94

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

314

01:07:20

Male

 

95

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ

79

01:07:32

Male

 

96

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ

362

01:07:43

Male

SANTA RUNNING TEAM

97

MAREK

BODZIONY

21

01:07:58

Male

APOLLON DYTIKIS ATTIKIS

98

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

216

01:08:03

Male

 

99

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ

261

01:08:07

Male

 

100

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΟΥΛΑΚΗΣ

236

01:08:07

Male

 

101

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

274

01:08:22

Male

MY ATHLETE CHOOSEN TEAM

102

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΠΟΝΗΣ

209

01:08:26

Male

 

103

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΖΑΡΗΣ

169

01:08:27

Male

 

104

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΕΡΛΕΡΕΣ

89

01:08:27

Male

LADIAS LAB

105

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΩΤΣΟΣ

308

01:08:28

Male

SHOP AND TRADE

106

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΟΔΗΣ

292

01:08:34

Male

 

107

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟΒΟΛΟΣ

267

01:08:39

Male

THE FIGHT CORNER

108

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ

104

01:08:49

Male

 

109

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΑΛΛΙΔΗΣ

183

01:08:56

Male

N SMYRNI RUN CLUB

110

ΠΑΡΗΣ

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ

363

01:09:05

Male

SANTA RUNNING TEAM

111

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

395

01:09:12

Male

 

112

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

374

01:09:13

Male

THE RUNNERS PROJECT

113

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ

299

01:09:15

Male

MYATHLETE

114

ΝΙΚΟΣ

ΑΛΤΟΥΒΑΣ

382

01:09:20

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

115

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

70

01:09:22

Male

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNIHG TEAM

116

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ

59

01:09:24

Male

 

117

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΥΡΑΣ

370

01:09:40

Male

THE RUNNERS PROJECT

118

MAURO

LOVASCIO

24

01:09:40

Male

NEA KIFISSIA

119

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ

383

01:09:43

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

120

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ

133

01:09:47

Male

 

121

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΑΓΚΑΣ

284

01:09:57

Male

 

122

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

146

01:10:01

Male

 

123

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ

310

01:10:06

Male

KINISIS RUNNING TEAM

124

ΜΗΝΑΣ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

242

01:10:11

Male

PELECANUS CRISPUS

125

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ

399

01:10:31

Male

 

126

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΟΥΛΟΣ

268

01:10:44

Male

 

127

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΒΒΑΔΑΣ

120

01:10:47

Male

 

128

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

219

01:10:48

Male

 

129

ΣΠΥΡΟΣ

ΚΑΤΣΑΒΟΣ

348

01:10:56

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO

130

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΔΑΡΑΣ

432

01:11:00

Male

 

131

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

235

01:11:05

Male

 

132

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

45

01:11:07

Male

 

133

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΛΕΚΟΥ

38

01:11:11

Male

 

134

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΣ

66

01:11:16

Male

ΑΠΟΛΛΩΝ

135

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΡΒΟΣ

58

01:11:23

Male

 

136

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ

175

01:11:24

Male

 

137

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

418

01:11:26

Male

My Athlete Chozen Team

138

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

386

01:11:27

Male

 

139

ΧΑΡΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΗΣ

184

01:11:33

Male

BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN

140

ΑΡΗΣ

ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ

60

01:11:42

Male

iRun Magazine

141

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ

227

01:11:52

Male

 

142

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΕΚΚΑΣ

177

01:11:53

Male

 

143

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΡΑΚΑΤΟΥ

99

01:11:54

Female

My athlete - chozen

144

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ

429

01:12:00

Male

Nea Smyrni Running Team

145

ΝΙΚΟΣ

ΓΚΟΤΣΗΣ

75

01:12:03

Male

 

146

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ

269

01:12:07

Male

 

147

ΓΟΥΙΛΙΑΜ

ΦΟΥΛΕΡΤΟΝ

313

01:12:10

Male

 

148

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΤΣΟΣ

197

01:12:21

Male

 

149

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ

65

01:12:34

Male

ΚΑΜΑΤΕΡΟ

150

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

194

01:12:47

Male

LIDA APARTMENTS - AXA - ΣΔΥΜ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

151

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΣΣΑΡΗΣ

118

01:12:48

Male

 

152

ΚΕΛΛΥ

ΚΑΡΑΒΙΤΗ

131

01:12:53

Female

 

153

ΤΡΥΦΩΝ

ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ

282

01:12:54

Male

ΑΤΟΜΙΚΑ

154

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

188

01:12:55

Male

 

155

ΘΩΜΑΣ

ΡΟΥΜΠΑΣ

251

01:13:09

Male

TIHIORACE /GOSPORT

156

ΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ

64

01:13:46

Male

MY ATHLETE/ CHOZEN

157

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ

142

01:13:59

Male

ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ

158

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

400

01:14:14

Male

 

159

ΣΟΛΩΝ

ΧΩΡΑΦΑΣ

329

01:14:16

Male

AEGEAN RUNNING TEAM

160

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

195

01:14:38

Male

 

161

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ

270

01:14:44

Male

 

162

ΣΠΥΡΟΣ

ΖΗΚΟΣ

428

01:14:44

Male

 

163

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΥΝΟΔΗΣ

281

01:14:47

Male

AEGEANSEALS RUNNING TEAM

164

ΘΑΝΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

229

01:14:47

Male

ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ

165

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

42

01:14:55

Male

 

166

ΧΑΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

226

01:15:08

Male

 

167

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

190

01:15:17

Male

 

168

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

366

01:15:23

Male

 

169

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΡΑΓΚΟΣ

391

01:15:29

Male

MY ATHLETE / CHOZEN

170

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΜΑΡΤΙΝΗΣ

412

01:15:31

Male

 

171

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ

176

01:15:32

Male

 

172

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ

276

01:15:34

Male

 

173

ΜΑΝΟΣ

ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ

387

01:15:37

Male

 

174

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

283

01:15:43

Male

 

175

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΑΟΥΓΚΟΣ

257

01:15:47

Male

NS COACHING

176

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

34

01:15:51

Male

 

177

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ

124

01:15:51

Male

 

178

ΝΙΚΟΣ

ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ

145

01:15:52

Male

 

179

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ

47

01:15:52

Male

 

180

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΓΚΟΣ

181

01:15:54

Male

 

181

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

165

01:15:54

Male

STEEL RUNNING TEAM

182

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ

394

01:15:58

Male

 

183

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΙΣΟΥΦΑΪ

402

01:15:59

Male

 

184

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΟΝΗΣ

327

01:16:00

Male

ΛΙΑΤΑΝΗ

185

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ

392

01:16:01

Male

 

186

ΜΑΡΙΑ

ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ

87

01:16:03

Female

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

187

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΕΚΑΣ

381

01:16:03

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

188

ΝΙΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

193

01:16:06

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

189

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΡΟΝΤΟΣ

426

01:16:11

Male

OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM

190

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΓΚΟΣ

202

01:16:22

Male

 

191

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

41

01:16:46

Male

 

192

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΠΠΑΣ

243

01:16:47

Male

 

193

ΕΛΕΝΑ

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ

76

01:16:58

Female

 

194

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ

152

01:16:59

Male

 

195

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΤΡΑΚΑΣ

294

01:17:00

Male

 

196

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

31

01:17:02

Male

 

197

ΗΛΙΑΣ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

422

01:17:04

Male

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

198

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

91

01:17:07

Male

 

199

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

224

01:17:07

Female

 

200

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

189

01:17:11

Male

 

201

NICOLAS

ZINELL

30

01:17:21

Male

Athens

202

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ

86

01:17:28

Male

 

203

ALEXANDER

ZINELL

29

01:17:28

Male

Athens

204

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ

361

01:17:36

Male

SANTA RUNNING TEAM

205

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ

339

01:17:38

Male

BYRONS RUNNERS

206

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

250

01:17:43

Male

 

207

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ

157

01:17:45

Male

Snails Team

208

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΑΡΑΚΗΣ

258

01:17:46

Male

 

209

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

39

01:17:46

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

210

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ

352

01:17:48

Male

SALIGARIA

211

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

49

01:17:49

Male

 

212

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

322

01:17:51

Male

BEAR TEAM

213

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

350

01:17:52

Male

SALIGARIA

214

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

254

01:17:52

Male

CROSSFIT CHALANDRI

215

ΚΩΣΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

415

01:18:04

Male

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

216

ΑΒΡΑΑΜ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

423

01:18:07

Male

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

217

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ

185

01:18:08

Male

 

218

ΒΙΚΥ

ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ

371

01:18:09

Female

THE RUNNERS PROJECT

219

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ

132

01:18:10

Female

 

220

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ

163

01:18:16

Male

iRun Magazine

221

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

334

01:18:25

Male

 

222

ΑΡΤΕΜΗΣ

ΤΖΙΝΗΣ

290

01:18:37

Male

 

223

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

101

01:18:47

Male

ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ

224

ΑΔΑΝΑΝΤΙΟΣ

ΦΛΩΡΟΣ

312

01:18:57

Male

 

225

ROXANE

BAULUCK

20

01:19:05

Female

My athlete - chozen

226

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ

138

01:19:07

Male

ΤΤΤ

227

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ

436

01:19:13

Female

DYNOCYCLES

228

ΤΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ

326

01:19:21

Male

 

229

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

107

01:19:29

Male

ARLA RUNNING TEAM

230

GIUSEPPINA

VECCHIO

330

01:19:29

Female

 

231

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΑΣΚΑΣ

85

01:19:44

Male

OROPOS RUNNING TEAM

232

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

405

01:20:09

Female

THE GKAZONIS

233

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ

416

01:20:14

Male

 

234

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΑΛΔΑΡΑΣ

335

01:20:21

Male

 

235

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΤΣΑΝΟΣ

379

01:20:25

Male

 

236

ΗΛΙΑΣ

ΜΠΑΤΖΙΑΣ

205

01:20:32

Male

 

237

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΣΑΜΙΩΤΗΣ

255

01:20:33

Male

NUVENTI

238

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΑΜΠΙΡΗ

369

01:20:35

Female

THE RUNNERS PROJECT

239

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΛΟΥΔΑΣ

340

01:20:41

Male

BYRONS RUNNERS

240

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ

90

01:20:48

Female

AGIOS STEFANOS

241

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ

403

01:20:53

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

242

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ

68

01:21:12

Male

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

243

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

397

01:21:15

Male

 

244

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

44

01:21:18

Male

Cgs triathlon club

245

ΖΩΗ

ΚΟΤΖΙΑ

155

01:21:24

Female

 

246

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ

191

01:21:26

Male

 

247

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ

84

01:21:55

Male

Cgs triathlon club

248

ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ

ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ

262

01:22:11

Male

 

249

ΖΩΖΙΑΝΝΑ

ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ

134

01:22:26

Female

 

250

ΘΩΜΑΣ

ΧΗΤΑΣ

324

01:22:43

Male

POCO LOCO

251

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

336

01:22:47

Male

 

252

ΜΑΚΗΣ

ΝΟΥΣΗΣ

213

01:22:47

Male

 

253

ΜΑΡΙΟΣ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ

180

01:22:50

Male

 

254

ΣΥΡΙΟΣ

ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

167

01:22:53

Male

 

255

NICOLETTA

BRUNI

22

01:22:55

Female

 

256

DOROTA

SUCHOCKA

27

01:23:13

Female

APOLLON DYTIKIS ATTIKIS

257

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ

315

01:24:02

Female

 

258

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ

301

01:24:09

Female

 

259

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΑΟΥΚΙΔΗΣ

286

01:24:11

Male

RUN FORREST RUN

260

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

364

01:24:15

Male

Gargoyles

261

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΡΑΚΟΣ

102

01:24:18

Male

 

262

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ

106

01:24:18

Male

 

263

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΤΣΟΠΕΛΑΣ

365

01:24:19

Male

Gargoyles

264

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΘΡΗΣ

149

01:24:22

Male

XTREMESURFERS

265

ΣΤΡΑΤΗΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

249

01:24:31

Male

 

266

ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ

ΤΟΚΚΟΣ

293

01:24:34

Male

DSA-RUNNING TEAM

267

ΜΑΧΗ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ

380

01:24:39

Female

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

268

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ

404

01:24:44

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

269

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ

231

01:24:57

Male

 

270

ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δ

ΒΛΑΣΤΟΣ

55

01:25:02

Male

 

271

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΠΑΡΔΗ

203

01:25:03

Female

OROPOS RUNNING TEAM

272

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ

159

01:25:09

Male

SNAILS

273

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ

237

01:25:09

Male

 

274

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ

445

01:25:09

Male

 

275

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ

135

01:25:38

Male

MOTOR OIL RUNNING TEAM

276

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΥ

170

01:25:39

Male

MOTOR OIL RUNNING TEAM

277

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

332

01:25:51

Male

 

278

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ

83

01:25:55

Female

THE FIGHT CORNER

279

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΣ

289

01:25:56

Male

 

280

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΠΟΤΑΣ

129

01:26:00

Male

 

281

ΣΤΑΘΗΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

198

01:26:25

Male

 

282

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ

187

01:26:27

Male

MY ATHLETE CHOZEN MOUTAIN TEAM

283

ΕΙΡΗΝΗ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

305

01:26:41

Female

 

284

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ

279

01:26:42

Male

 

285

ΜΕΛΕΤΙΟΣ

ΚΟΥΡΣΟΣ

398

01:26:47

Male

 

286

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

57

01:26:52

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

287

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

319

01:27:28

Male

VOULA

288

ΠΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

354

01:27:34

Male

SALIGARIA

289

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΪΔΑΣ

353

01:27:34

Male

SALIGARIA

290

ΘΑΝΑΨΗΣ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ

200

01:27:54

Male

ΜΠΟΥΦΗΔΕΣ

291

ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΜΟΝΙΟΔΗΣ

201

01:28:03

Male

 

292

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΤΤΑΛΟΓΛΟΥ

51

01:28:14

Male

sciencetraining.gr

293

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΓΚΑΣ

297

01:28:14

Male

 

294

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΟΓΡΑΝΝΑΣ

125

01:28:20

Male

 

295

ΘΑΛΕΙΑ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ

128

01:28:22

Female

 

296

ΣΩΣΑΝΑ

ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ

88

01:28:33

Female

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

297

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΧΑΤΖΙΚΟΣ

323

01:28:42

Male

 

298

ΕΛΕΑΝΑ

ΓΙΑΜΠΑΝΑ

67

01:28:59

Female

DSA-RUNNING TEAM

299

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΕΛΜΠΑΣ

207

01:29:03

Male

Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ

300

ΜΕΛΙΟΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

50

01:29:09

Male

 

301

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

166

01:29:09

Male

 

302

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΔΑΜ

35

01:29:15

Male

 

303

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ

349

01:29:36

Male

SALIGARIA

304

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΥΦΑΝΗΣ

355

01:29:58

Male

SALIGARIA

305

ΣΠΥΡΙΔΟΝΙΑ

ΤΡΙΧΙΑ

298

01:30:07

Female

 

306

ΠΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

424

01:30:08

Male

 

307

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ

338

01:30:16

Female

BYRONS RUNNERS

308

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ

244

01:30:19

Male

ΣΑΦΑΝΣ

309

ΜΙΛΤΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ

ΓΑΚΗΣ

61

01:30:30

Male

 

310

ΜΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ

173

01:30:38

Male

 

311

ΣΟΦΗ

ΓΙΑΝΝΑΡΗ

69

01:30:41

Female

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM

312

ΚΩΣΤΑΣ

ΧΑΛΙΑΣΟΣ

317

01:30:44

Male

 

313

ΔΑΝΑΗ

ΜΗΤΡΟΥΣΗ

196

01:31:06

Female

 

314

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

140

01:31:11

Male

THE FIGHT CORNER

315

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΤΑΓΙΑΝΝΟΣ

357

01:31:21

Male

SALIGARIA

316

ΑΘΑΝΣΙΟΣ

ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ

414

01:31:33

Male

 

317

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ

328

01:31:34

Male

Ν. ΜΑΚΡΗ - Ν. ΒΟΥΤΖΑ

318

Χριστίνα

Σάμου

256

01:31:38

Female

 

319

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ

296

01:31:45

Male

KINISIS RUNNING TEAM

320

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ

72

01:31:46

Male

KINISIS RUNNING TEAM

321

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΣ

220

01:31:50

Male

 

322

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ

401

01:31:58

Female

 

323

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΑΝΟΣ

309

01:32:14

Male

 

324

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΘΕΡΗΣ

121

01:32:19

Male

 

325

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ

359

01:32:28

Male

SANTA RUNNING TEAM

326

ANASTASIA

SANIDA

26

01:32:50

Female

CHOSEN MOUNTAIN TEAM

327

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΙΑΤΟΣ

147

01:33:02

Male

 

328

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

214

01:33:10

Male

 

329

ΒΑΣΙΛΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

225

01:33:18

Male

 

330

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΑΤΣΗ

212

01:33:18

Female

 

331

ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ

ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ

304

01:33:19

Female

 

332

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΑΛΜΑΤΑΝΗ

376

01:33:21

Female

THE RUNNERS PROJECT

333

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

275

01:33:24

Female

 

334

ΒΑΣΩ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ

127

01:33:27

Female

 

335

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΛΑΣ

438

01:33:28

Male

 

336

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΟΛΕΤΗΣ

96

01:33:29

Male

 

337

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ

182

01:33:33

Male

 

338

ΕΡΑΣΜΙΑ

ΠΑΝΙΔΟΥ

222

01:34:02

Female

ADIDAS RUNNERS ATHENS

339

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΣ

442

01:34:05

Male

 

340

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ

110

01:34:05

Male

 

341

ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΟΥΣΚΑΣ

215

01:34:09

Male

 

342

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ

248

01:34:10

Male

 

343

ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

367

01:34:28

Male

ALFA MEASUREMENTS

344

ΕΛΕΝΑ

ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ

238

01:34:35

Female

 

345

ΑΡΓΥΡΩ

ΛΑΣΚΑΡΗ

174

01:34:52

Female

 

346

ROZALIA

MICHALEA

25

01:35:10

Female

STUDIO KINISIS

347

ΕΛΕΝΑ

ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ

259

01:35:12

Female

KINISIS RUNNING TEAM

348

ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ

ΣΩΤΗΡΙΑ

368

01:35:33

Female

ALFA MEASUREMENTS

349

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

295

01:35:36

Female

MY ATHLETE- CHOZEN TEAM

350

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΡΟΣΟΣ

413

01:35:45

Male

 

351

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ

408

01:35:57

Male

 

352

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

360

01:36:02

Male

SANTA RUNNING TEAM

353

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΙΑΡΙΚΟΣ

178

01:36:13

Male

 

354

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ

162

01:36:13

Female

 

355

ΑΝΝΑ

ΚΑΡΟΚΗ

136

01:36:19

Female

 

356

ΧΑΡΑ

ΜΠΟΤΣΑΡΗ

320

01:36:54

Female

SKY WOMEN RUNNING TEAM

357

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ

54

01:37:11

Male

 

358

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

108

01:37:38

Male

 

359

ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ

73

01:37:53

Male

 

360

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ

151

01:37:59

Male

 

361

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

425

01:38:26

Male

 

362

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΥΝΑΔΗΣ

158

01:38:36

Male

STEEL RUNNING TEAM

363

ΡΕΝΙΑ

ΑΓΑΘΟΥ

32

01:38:37

Female

STEEL RUNNING TEAM

364

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

417

01:38:50

Male

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

365

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

111

01:38:57

Male

 

366

ΑΘΗΝΑ

ΑΝΤΥΠΑ

43

01:39:38

Female

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

367

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ

130

01:39:39

Female

 

368

ΜΑΡΙΕΤΤΑ

ΚΑΛΕΡΓΗ

123

01:40:34

Female

 

369

ΗΡΩ

ΠΑΣΧΑΛΙΑ

239

01:40:57

Female

 

370

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ

300

01:41:02

Male

 

371

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ

246

01:41:10

Male

 

372

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

351

01:41:23

Male

SALIGARIA

373

AMARYLLIS

VAN DER WILT

28

01:41:27

Female

My athlete - chozen

374

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΙΡΚΟΣ

208

01:42:42

Male

 

375

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ

439

01:43:31

Male

 

376

ΓΙΏΡΓΟΣ

ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ

56

01:43:53

Male

 

377

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΤΕΛΛΑΣ

277

01:44:33

Male

 

378

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ

433

01:45:08

Male

 

379

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ

434

01:45:10

Male

 

380

ANGELIKA

SIEMIENIECKA

390

01:45:15

Female

 

381

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

393

01:45:24

Male

 

382

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΔΗΣ

291

01:46:03

Male

 

383

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

105

01:52:11

Male

 

384

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΚΟΥΤΣΟΧΡΉΣΤΟΥ

161

01:52:39

Female

 

385

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

316

01:53:10

Female

 

386

ΑΝΔΡΌΝΙΚΟΣ

ΠΟΥΛΗΣ

247

01:57:32

Male

Απόλλων Δυτικής Αττικής

 

ΖΩΗ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ

411

01:25:32

Female

DYNAFIT GREECE

5 χλμ

Pos

FirstName

LastName

Race No

Time

Gender

Club

1

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΝΗΣ

580

00:26:35

Male

Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ

585

00:27:16

Male

VASKOS TEAM

3

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΝΕΤΑΣ

686

00:27:31

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

4

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ

658

00:27:39

Male

 

5

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

590

00:27:39

Male

TOP GYM

6

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΑΝΕΤΑΣ

685

00:28:52

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

7

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

542

00:28:55

Male

CGS TRIATHLON TEAM

8

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΕΦΑΤΖΗΣ

683

00:28:57

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

9

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ

513

00:29:05

Male

 

10

ΠΕΤΡΟΣ

ΣΚΟΥΡΑΣ

605

00:29:53

Male

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

11

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

690

00:29:53

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

12

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΟΝΑΣ

581

00:30:18

Male

ARLA RUNNING TEAM

13

ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ

ΚΕΧΑΓΙΑ

544

00:30:22

Female

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

14

ΒΥΡΩΝΑΣ

ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ

537

00:30:27

Male

MYATHLETE - CHOZEN TEAM

15

ΜΑΡΚΟΣ

ΜΑΝΕΤΑΣ

687

00:30:51

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

16

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ

583

00:31:05

Male

 

17

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

670

00:31:05

Male

Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ

18

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ

673

00:31:28

Female

ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

19

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΚΚΑΒΑΣ

536

00:31:40

Male

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ

20

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΣΑΤΣΟΣ

613

00:31:47

Male

 

21

ΦΩΤΗΣ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

510

00:31:51

Male

DE SPORT

22

ΠΕΤΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

691

00:32:03

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

23

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

684

00:32:32

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

24

ΚΩΣΤΗΣ

ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ

639

00:32:45

Male

SANTA RUNNING TEAM

25

ΕΙΡΗΝΗ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ

621

00:32:46

Female

 

26

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

535

00:33:01

Male

 

27

ΝΑΣΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ

407

00:33:06

Male

THE RUNNERS PROJECT

28

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ

682

00:33:08

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

29

ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ

568

00:33:15

Male

 

30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΡΑΠΤΗ

599

00:33:17

Female

My athlete-chozen team

31

ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ

688

00:33:27

Female

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

32

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ

508

00:33:40

Male

 

33

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

586

00:34:15

Male

 

34

ΠΑΡΗΣ

ΜΠΟΥΛΕΣ

579

00:34:23

Male

BLADE RUNNERS

35

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ

529

00:34:33

Male

 

36

ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

592

00:34:43

Female

OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM

37

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

695

00:34:50

Male

 

38

GIOVANNI

LEPRI

502

00:35:28

Male

 

39

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

692

00:35:43

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

40

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

694

00:35:44

Female

 

41

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΚΟΥΡΛΗΣ

635

00:35:48

Male

SALIGARIA

42

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ

689

00:35:48

Male

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

43

ΜΑΡΙΑ

ΚΙΤΣΟΥ

546

00:36:05

Female

KINISIS RUNNING TEAM

44

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

551

00:36:20

Female

 

45

ΜΑΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

626

00:36:32

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO

46

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ

653

00:36:46

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

47

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

628

00:37:07

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO

48

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΙΤΣΑΡΑ

545

00:37:12

Female

 

49

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ

565

00:37:32

Male

CGS TRIATHLON TEAM

50

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΜΙΣΥΡΛΗ

571

00:37:36

Female

 

51

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΚΛΑΣ

640

00:37:56

Male

SANTA RUNNING TEAM

52

ΗΛΙΑΣ

ΚΑΡΟΚΗΣ

675

00:38:20

Male

UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ

53

ΝΙΚΟΣ

ΜΑΖΟΣ

564

00:38:27

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

54

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΙΚΝΑΚΟΣ

616

00:38:27

Male

 

55

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

657

00:38:38

Male

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

56

ΑΝΝΑ

ΠΟΛΥΖΟΥ

642

00:39:04

Female

SANTA RUNNING TEAM

57

ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ

523

00:39:08

Female

L CREW

58

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ

641

00:39:09

Male

SANTA RUNNING TEAM

59

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΟΥΝΤΑΣ

656

00:39:10

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

60

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ

574

00:39:15

Male

 

61

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

533

00:39:16

Male

Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ

62

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ

534

00:39:33

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

63

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ

541

00:39:37

Male

 

64

ΔΑΝΑΗ

ΠΑΝΤΑΖΗ

660

00:39:38

Female

 

65

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΧΡΗ

543

00:39:40

Female

CGS TRIATHLON TEAM

66

ΝΙΚΟΣ

ΚΟΣΜΑΣ

550

00:39:42

Male

CGS TRIATHLON TEAM

67

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ

569

00:39:53

Female

 

68

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

622

00:39:54

Male

 

69

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ

559

00:39:54

Male

 

70

ΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

669

00:39:56

Male

Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ

71

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΠΟΥΖΑΣ

578

00:40:00

Male

Δρομεις Λιβαδειας

72

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ

629

00:40:08

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO

73

ΘΩΜΑΣ

ΜΑΛΑΚΗΣ

567

00:40:11

Male

 

74

ΣΤΑΘΗΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ

654

00:40:15

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

75

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

591

00:40:19

Female

 

76

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ

659

00:40:19

Male

 

77

ΜΑΚΗΣ

ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ

648

00:40:21

Male

Gargoyles

78

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

554

00:40:29

Male

STEEL RUNNING TEAM

79

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ

505

00:40:29

Male

 

80

ΣΟΦΙΑ

ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ

577

00:40:33

Female

Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ

81

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΑΛΑΣ

632

00:41:19

Male

SALIGARIA

82

ΕΛΕΝΗ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ

509

00:41:24

Female

 

83

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

589

00:41:28

Male

 

84

ΣΠΥΡΟΣ

ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ

525

00:41:45

Male

MARATHON CLUB

85

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΛΙΓΝΟΣ

560

00:41:45

Male

 

86

ΜΑΝΟΣ

ΛΙΓΝΟΣ

561

00:41:48

Male

 

87

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

644

00:41:58

Female

SANTA RUNNING TEAM

88

ΙΟΥΛΙΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ

538

00:41:58

Male

MYATHLETE-CHOZEN TEAM

89

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΙΤΡΑΚΑΣ

572

00:41:59

Male

 

90

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ

624

00:42:05

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

91

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΛΑΚΙΩΤΗΣ

507

00:42:14

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

92

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

627

00:42:15

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO

93

ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ

ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ

615

00:42:16

Female

 

94

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΒΑΡΝΑ

643

00:42:27

Female

SANTA RUNNING TEAM

95

ΑΓΝΗ

ΔΟΥΝΑΒΗ

531

00:42:33

Female

 

96

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

667

00:42:39

Male

 

97

ΑΡΙΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

593

00:42:45

Male

CGS TRIATHLON TEAM

98

ΕΛΕΝΑ

ΛΙΟΤΣΑΚΗ

562

00:43:15

Female

ROJO CAFE

99

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΣ

584

00:43:48

Male

 

100

ΜΥΡΤΩ - ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΑΘΟΥΣΑΚΗ

638

00:43:49

Female

SANTA RUNNING TEAM

101

MICHELLE

RYAN

697

00:44:18

Female

 

102

LORA

HEUVINCK

696

00:44:18

Female

 

103

ΝΙΚΟΛ

ΣΟΡΔΑΚΗ

606

00:44:25

Female

BLADE RUNNERS

104

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΣΙΑΠΕΡΑΣ

634

00:44:27

Male

SALIGARIA

105

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

506

00:44:46

Male

 

106

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

625

00:45:09

Male

MYATHLETE

107

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΡΑΣΣΑ

598

00:45:11

Female

 

108

ΘΕΩΔΟΡΟΣ

ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

617

00:45:58

Male

 

109

ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΔΑΠΟΝΤΕ

527

00:45:58

Female

 

110

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΜΑΡΑΣ

664

00:46:08

Male

KIFISSIA RUNNERS

111

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΙΑΣΩΝ

651

00:46:16

Male

ALFA MEASUREMENTS

112

ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

539

00:46:17

Female

 

113

ΣΗΜΕΩΝ

ΜΑΤΤΕΣ

570

00:46:20

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

114

ΕΜΙΛΥ

ΠΕΤΟΥΣΗ

595

00:46:31

Female

 

115

ΘΑΝΟΣ

ΔΑΛΑΛΑΚΗΣ

526

00:46:31

Male

 

116

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ

576

00:46:41

Female

GREEN FAMILY

117

ΖΩΗ

ΜΟΣΧΟΝΑ

573

00:46:48

Female

MYATHLETE / CHOSEN

118

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΙΑΛΑΜΑΔΕΛΗΣ

522

00:46:50

Male

 

119

ΦΩΤΗΣ

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ

612

00:46:54

Male

 

120

HUSSEIN

ABBAS

501

00:47:02

Male

ARLA RUNNING TEAM

121

ΝΑΣΟΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ

630

00:47:13

Male

SALIGARIA

122

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΑΓΚΑΛΟΣ

608

00:47:38

Male

TSOUMELEKA ACCEPTED

123

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΕΛΗ

566

00:47:43

Female

 

124

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

530

00:48:01

Male

 

125

ΙΑΣΩΝ

ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ

588

00:48:19

Male

MYATHLETE

126

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΧΑΡΙΣΚΟΣ

623

00:48:22

Male

 

127

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΣ

552

00:48:24

Male

 

128

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

633

00:48:27

Male

SALIGARIA

129

ΣΑΚΗΣ

ΒΛΑΧΟΣ

514

00:48:52

Male

 

130

ΝΑΓΙΑ

ΒΟΛΙΩΤΗ

515

00:48:59

Female

 

131

ΛΥΔΑ

ΣΙΓΓΟΥΝΑ

604

00:49:40

Female

CGS TRIATHLON TEAM

132

ΕΛΕΝΑ

ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ

647

00:49:47

Female

Gargoyles

133

ΝΑΣΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

645

00:49:47

Male

Gargoyles

134

ΤΖΕΝΗ

ΒΡΟΤΣΟΥ

516

00:50:35

Female

Cgs triathlon club

135

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΔΕΜΙΡΗ

631

00:51:06

Female

SALIGARIA

136

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

636

00:51:07

Male

SALIGARIA

137

ΛΟΥΙΖΑ

ΒΑΡΘΑΛΗ

646

00:51:56

Female

Gargoyles

138

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΟΥΡΗ

610

00:52:14

Female

iRun Magazine

139

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΕΛΟΥΚΑ

620

00:53:00

Female

TSOUMELEKA ACCEPTED

140

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ

662

00:53:04

Female

 

141

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ

619

00:53:04

Male

ADVENDURE

142

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ

680

00:53:07

Male

 

143

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ

618

00:53:13

Male

ADVENDURE

144

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ

663

00:53:15

Male

 

145

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

511

00:53:17

Male

GL CREATIONS

146

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΣΑΜΑΝΔΑΡΑ

601

00:53:52

Female

ΜΠΟΥΦΗΔΕΣ

147

ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

650

00:54:47

Male

ALFA MEASUREMENTS

148

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΤΣΑΜΑΣΑΚΟΥ

652

00:54:47

Female

ALFA MEASUREMENTS

149

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΑΣΣΗΣ

649

00:55:11

Male

Gargoyles

150

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΥΡΑΪΜΗΣ

597

00:55:18

Female

OROPOS RUNNING TEAM

151

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

674

00:55:22

Male

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

152

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΓΙΑΣ

609

00:56:23

Male

CGS TRIATHLON TEAM

153

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ

602

00:56:59

Male

 

154

ΣΟΦΙΑ

ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ

679

00:58:05

Female

 

155

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ

677

00:58:05

Female

 

156

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ

676

00:58:05

Male

 

157

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

587

00:59:00

Male

 

158

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΤΡΟΥΤΣΟΥ

540

01:00:39

Female

AEGEANSEALS RUNNING TEAM

159

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ

596

01:01:19

Female

 

160

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

671

01:01:20

Female

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

161

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΣΑΜΙΩΤΗ

672

01:01:20

Female

 

162

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΞΥΔΑ

582

01:02:38

Female

 

163

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΡΤΟΥ

575

01:04:57

Female

 

164

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

518

01:04:59

Male

 

165

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

661

01:07:50

Male

 

166

LINA

LINCE

503

01:12:58

Female

 

167

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

512

01:13:02

Female

CHRONOSYSTEMS

168

ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

698

01:13:02

Male

 

169

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΚΟΣ

555

01:17:37

Male

 

170

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ

603

01:17:42

Male

 

171

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΖΑΝΤΖΑΣ

532

01:23:55

Male

 

172

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΒΕΖΗΣ

666

01:28:51

Male

 

173

JONATHAN

ALLEN

665

01:28:51

Male

 

 

Τάκης Τσογκαράκης

Η αγάπη του για το βουνό ξεκινάει πολλά χρόνια πίσω με τις πρώτες αναβάσεις στην αγαπημένη του Πάρνηθα και μετέπειτα με την σχολή Ορειβασίας του ΕΟΣ Αχαρνών. Το 2007 έτρεξε τον πρώτο του αγώνα ορεινού τρεξίματος και από τότε ονειρεύεται "όλο και ψηλότερα, όλο και μακρύτερα". Ελπίζει να το κάνει για πολλά χρόνια ακόμα...

www.advendure.com

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Highlights of one beloved #trailrunning event! @HydrasTrail https://t.co/CLZmSVqStp
New entry process for the races of @UTMBMontBlanc #UTMB #CCC #TDS #OCC https://t.co/uWqD2qFa1P https://t.co/xtGKFSSuxI
Η τελευταία παράσταση - Ένα συναισθηματικό "ταξίδι" με την Ασημίνα Συλαίου με ευκαιρία το φετινό επετειακό και τελε… https://t.co/2ZjVQS9usO
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Μεγάλες αλλαγές στην διαδικασία εγγραφής για το UTMB® από το 2021!

H γλυκόπικρη γεύση του Rodopi Challenge 50 Miles

Η τελευταία παράσταση - Ένα συναισθηματικό "ταξίδι" με την Ασημίνα Συλαίου με ευκαιρία το φετινό επετειακό και τελευταίο Ziria Race to the Sky!

Κάσσιος Δίας 2019, μια αξέχαστη εμπειρία!

Madari Mountain Madness, γνήσιο ορεινό τρέξιμο στην Κύπρο!

Η Χριστίνα Κουρή και ο Λουκάς Πρατίλας μας μιλάνε για το Naxos Trail Race 2019!

Hydra’s Trail Event 2019: Μια συναρπαστική χρονιά αντιθέσεων!

Ραντεβού στην Κέρκυρα!

Το χρονικό της πρώτης ελληνικής ανάβασης στο Manaslu (8.163μ)