Tinos Challenge 2017: Τα αποτελέσματα των αγώνων

07 Δεκ 2017

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 2ος ορεινός αγώνας τρεξίματος: Tinos Challenge: Extreme Edition. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε το διήμερο 2 και 3 Δεκεμβρίου στο νησί της Τήνου, παρά τις αντίξοες καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν, επιβεβαιώνοντας τον τίτλο “Extreme”. Οι 130 αθλητές που έλαβαν μέρος, μπορούσαν να διαλέξουν μεταξύ του challenge και mini challenge αγωνίσματος, τον συνδυασμό δηλαδή του αγώνα Vertical με τον αγώνα των 20χλμ ή τον αγώνα των 4χλμ. Τα αποτελέσματα προβάλλονται στους παρακάτω πίνακες. Αναμείνατε για το επίσημο μεταγωνιστικό δελτίο τύπου.

20 χλμ - Άνδρες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL  ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΠΕΡΑΣΜΑ 10χλμ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 20χλμ ΒΑΘΜΟΙ 20km ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:20 100 0:55 2:11:00 90 190
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 14:40 82 1:00 2:07:40 100 182
ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ DAVIDE 14:15 90 1:07 2:24 76 166
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14:45 76 1:03 2:23 82 158
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 15:10 72 1:09 2:25 72 144
BURAKOV RAMAN 16:10 68 1:04 2:29:00 69 137
ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15:15 70 1:12 2:33 66 136
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 16:15 66 1:06 2:31 67 133
ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:10 67 1:17 2:43:00 65 132
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17:25 61 1:11 2:30:00 68 129
ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17:05 64 1:12 2:43 64 128
ΚΑΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 16:15 65 1:18 2:51 58 123
ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:20 62 1:10 2:46 61 123
ΜΑΝΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17:30 60 1:15 2:43 63 123
ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΕΡΛΙΝ 15:15 69 1:26 3:14:00 53 122
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17:15 63 1:16 2:57:00 56 119
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18:20 58 1:24 2:55:00 57 115
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18:30 57 1:22 3:00 55 112
ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:10 52 1:17 2:49 59 111
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:25 54 1:23 3:01 54 108
ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26:25:00 45 1:12 2:43:00 62 107
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:05 56 1:26 3:18 50 106
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 19:10 55 1:27 3:16:00 51 106
ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:25:00 43 1:15 2:46 60 103
ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 20:20 53 1:21 3:19 49 102
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21:40 50 1:30 3:23 47 97
ΜΠΡΙΣ ΡΟΜΠΕΡ 18:05 59 1:57 4:19:00 37 96
ΚΥΚΡΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21:15 51 1:26 3:24 44 95
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:10:00 44 1:14 3:23 46 90
ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 31:00:00 42 1:33 3:20:00 48 90
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:40 48 1:33 3:31 41 89
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 22:15 49 1:42 3:55:00 39 88
ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33:00:00 41 1:28 3:23:00 45 86
ΝΩΕ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 24:00:00 47 1:43 3:57:00 38 85
ΚΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 26:10:00 46 1:42 4:19 36 82
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34:30:00 40 1:31 3:41:00 40 80
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DNS   1:12 2:25:00 70  
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ DNS   1:26 3:15 52  
INGRAM KATHERINE DNS   1:33 3:26 43  
ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ DNS   1:29 3:28 42  
GRACEY JAMES DNS   DNF DNF    

 

20 χλμ - Γυναίκες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΠΕΡΑΣΜΑ 10χλμ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 20χλμ ΒΑΘΜΟΙ 20km ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 16:00 100 1:12 2:27:00 100 200
ΔΟΥΒΙΝΟΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 16:10 90 1:17 2:36 90 180
ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16:35 82 1:16 2:37:00 82 164
ΛΕΦΑ ΑΛΙΝΑ DNS   1:19 2:42:00 76  
BAULUCK ROXANE 22:10 69 1:32 3:21 72 141
ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20:15 76 1:12 3:23 70 146
ΡΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 22:50 68 1:33 3:37 69 137
ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝA 23:40 67   3:39 68 135
GONG JIANPING 22:35 70 1:47 3:41 67 137
ΠΑΠΑΖΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 21:55 72 2:07 4:10 66 138
ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 32:50:00 66 2:01 4:21 65 131
GRACEY MARTHA DNS   DNF DNF    
ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ 31:00:00 66 DNS DNS    

 

 

4 χλμ - Άνδρες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 4χλμ ΒΑΘΜΟΙ 4χλμ ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:14:05 100 24:40:00 90 190
ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:14:15 90 25:00:00 82 172
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:16:05 76 28:10:00 76 148
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:16:25 70 28:20:00 72 142
ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:15:20 82 41:20:00 58 140
ΚΟΤΡΑ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 0:16:25 72 30:00:00 68 140
ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ 0:17:20 68 28:30:00 70 138
ΕΜΜΑΝΟΥΙΛΙΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ 0:16:35 69 32:00:00 65 134
ΤΑΛΙΑΤΟΥΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:18:05 67 31:00:00 67 134
ΚΑΜΟΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:18:30 66 33:50:00 64 130
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:19:10 65 35:20:00 63 128
ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:20 64 35:30:00 62 126
ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:23:25 63 43:10:00 56 119
ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:15 62 47:50:00 51 113
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 0:28:25 59 47:10:00 52 111
ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:15 60 49:30:00 50 110
ΝΑΥΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:25:30 61 52:00:00 48 109
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 0:29:25 58 53:20:00 46 104
ΖΓΟΥΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:34:00 57 DNS    
    DNS   29:00:00 69  
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ DNS   24:40:00 100  
ΜΠΕΣΜΙΡ ΣΚΕΜΠΙ DNS   37:00:00 60  
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS   53:10:00 47  
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ DNS   31:20:00 66  
ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNS   36:00:00 61  
ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNS   49:50:00 49  
ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS   44:30:00 53  
ΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS   44:10:00 54  
ΠΛΥΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ DNS   39:30:00 59  
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS   42:20:00 57  
ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS   43:20:00 55  

 

4 χλμ - Γυναίκες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 4χλμ ΒΑΘΜΟΙ 4χλμ ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 0:19:15 90 33:00:00 90 180
ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0:19:10 100 47:10:00 62 162
TALIK - VALSAMI AGKATA 0:22 70 36:10:00 82 152
ΠΕΤΡΙΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:19:20 82 40:25:00 67 149
ΚΟΡΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:20:40 76 40:10:00 72 148
ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:22:50 69 40:10:00 70 139
ΖΑΛΩΝΗ ΠΟΠΗ 0:23:40 67 40:20:00 68 135
ΜΠΟΥΜΠΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 0:21:40 72 44:20:00 63 135
ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:23:45 66 40:15:00 69 135
ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 0:23:15 68 41:00:00 66 134
LLOYD ΓΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:30:25 56 39:20:00 76 132
ΓΟΝΤΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:10 61 42:10:00 64 125
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:25:15 64 47:40:00 59 123
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:24:30 65 48:00:00 58 123
ΡΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:35 60 47:30:00 60 120
ΡΑΦΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 0:27:45 59 47:20:00 61 120
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0:26:25 63 49:10:00 57 120
ΖΑΝΝΕ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:26:40 62 51:00:00 54 116
ΣΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ 0:28:40 58 51:10:00 53 111
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ 0:28 57 63:00:00 49 106
ΝΩΕ ΣΤΕΛΛΑ 0:43:20 55 75:00:00 48 103
ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΒΗ DNS   42:00:00 65  
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ DNS   31:10:00 100  
ΒΑΠΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:46:00 54 DNS    
ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DNS   78:00:00 46  
ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΙΡΗ DNS   49:20:00 56  
ΚΑΡΑΒΕΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ DNS   97:00:00 43  
ΚΟΣΤΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ DNS   49:40:00 55  
ΜΟΣΧΟΥΤΗ ΡΕΝΑ DNS   51:20:00 52  
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ DNS   97:00:00 44  
ΣΚΟΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ DNS   75:00:00 47  
ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ DNS   58:00:00 50  
ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ DNS   78:00:00 45  
ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ DNS   51:30:00 51  

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

10 Years @Rout100miles, A Travel in History ... https://t.co/HY0fNw8S5e https://t.co/0Jek3WrAtH
Imressive closing of the @Skyrunning_com 2018 season in Limone! https://t.co/36JfywsGFC #ISD | Photo (c)… https://t.co/7OzCkCYU35
@SalomonSports Store Κηφισιάς: Μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη λίγες ημέρες πριν τα επίσημα εγκαίνια:… https://t.co/X8emTgCsyu
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Αύξηση της ταχύτητας ή του αριθμού επαναλήψεων σε διαλειμματικές προπονήσεις και πότε;

10 Χρόνια Rodopi Ultra Trail, ένα Ταξίδι στον Χρόνο...

Με εντυπωσιακό ρεκόρ έκλεισε η σεζόν του Migu Run Skyrunner® World Series στον Limone Extreme SkyRace®

Salomon Store Κηφισιάς: Μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη λίγες ημέρες πριν τα επίσημα εγκαίνια!

Ios Adventure – Ένα τριήμερο multi-sport περιπέτειας στο νησί της ατέλειωτης νιότης και της ξέφρενης διασκέδασης!

Τρέχεις στον πρώτο σου ultra βουνού; Ένας μίνι "οδηγός επιβίωσης"

Andros Trail Race 2018: Κι όμως ... είναι ακόμα εδώ!

Για πρώτη φορά Έλληνες ορειβάτες στο Manaslu (8.163μ)

 Άρωμα Ελλάδας στο Salomon Ultra Pirineu!