Αρχική>Flash News>Χριστάνας και Γρηγοριάδου νικητές στο Plastira's Lake Trail Race - δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα


Χριστάνας και Γρηγοριάδου νικητές στο Plastira's Lake Trail Race - δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα

© Vagelis Papavasiliou © Vagelis Papavasiliou

Διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία και σχεδόν 500 συμμετοχές ο 1ος αγώνας Plastira's Lake Trail Race με διαδρομές των 20 και 10 χιλιομέτρων. Νικητής στην μεγάλη διαδρομή ο Αχιλλέας Χριστάνας με 1.25.33 και η Μακρίνα Γρηγοριάδου με 1.50.55. Στον μικρότερο αγώνα των 10 χιλιομέτρων νικητές τερμάτισαν οι Νίκος Ρούσσας με 0.33.53 και η Βάσω Αβδούλα με 0.46.32. Δείτε τα ανεπίσημα αποτελέσματα

20 χλμ Ανδρών

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/CLUB ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 586 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ  TRG/TECNICA 18-40 01:25:33
2 588 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΚΙΜΗΣ TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 01:29:07
3 660 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΝΤΟΣ ULTRA TRAIL PELION 18-40 01:30:12
4 589 ΑΡΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 01:32:00
5 598 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ AllTerrainRunners 41-55 01:32:29
6 638 ΧΡΉΣΤΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ Σ.Μ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 01:33:43
7 611 ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΠΛΑΣ TRG 41-55 01:34:39
8 646 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΣΜΝΛ 18-40 01:36:43
9 607 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ   18-40 01:38:02
10 629 GEORGE DIMITRIOU ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 18-40 01:38:36
11 627 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ BaliotisNatureTrail 41-55 01:38:50
12 552 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ LA LAKERS 18-40 01:39:33
13 576 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ   41-55 01:39:56
14 577 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ανεξάρτητος 18-40 01:40:26
15 519 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.Ο.Σ. Λάρισας 41-55 01:40:52
16 678 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ ΣΚΑΜ 18-40 01:41:18
17 659 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 41-55 01:41:32
18 643 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ   41-55 01:41:52
19 553 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ   18-40 01:42:58
20 511 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ Karditsa running club 41-55 01:44:02
21 557 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 01:44:34
22 551 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΓΚΑΣ Olympus trt 41-55 01:44:52
23 682 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   41-55 01:45:27
24 661 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΗΣ Ultra Trail Pelion 18-40 01:45:55
25 910 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ   18-40 01:45:55
26 582 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 01:46:40
27 613 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 41-55 01:46:49
28 637 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 41-55 01:48:46
29 541 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΤΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 18-40 01:49:19
30 640 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 01:49:19
31 625 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 41-55 01:49:46
32 674 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ OPTIMIZE PERFORMANCE 41-55 01:50:06
33 534 ΤΑΣΟΣ ΓΚΑΤΖΗΣ KARDITSA RUNNING CLUB 18-40 01:50:22
34 587 ΓΙΩΡΓΟΣ MΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ TRG 18-40 01:50:37
35 663 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ δρομεις καστρου 41-55 01:50:50
36 642 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΜΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ N. ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 01:51:14
37 512 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Karditsa Running Club 41-55 01:51:31
38 631 DHMHTRHS PITSIKAS   56+ 01:51:38
39 595 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ   41-55 01:51:52
40 901 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΡΟΖΙΟΥΚΗΣ   41-55 01:51:54
41 679 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18-40 01:52:02
42 662 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΙΩΤΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 01:52:17
43 671 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 41-55 01:52:28
44 521 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ KARDITSA RUNNING CLUB 41-55 01:52:39
45 601 ΦΩΤΗΣ ΝΑΝΟΣ Karditsa Running Club 18-40 01:52:39
46 639 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 18-40 01:53:05
47 652 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 01:54:05
48 657 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 01:54:14
49 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΑΡΗΣ ΣΔΥΘ 41-55 01:54:16
50 670 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 18-40 01:54:17
51 592 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 01:54:43
52 624 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 41-55 01:55:14
53 673 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 01:55:14
54 570 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ AthensWandeRunners 18-40 01:55:48
55 505 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΛΑΜΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟ 56+ 01:56:20
56 550 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 41-55 01:56:22
57 904 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ   18-40 01:56:46
58 604 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ Ανεξάρτητος 41-55 01:57:09
59 508 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ SKIATHOS MTB 56+ 01:57:27
60 580 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ   18-40 01:57:35
61 546 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 41-55 01:57:46
62 540 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ Σύλλογος Δρομεων Αρτας 18-40 01:58:12
63 621 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΞΟΣ Ορειβατικος Σύλλογος Λαρισας 41-55 01:59:05
64 548 ΦΙΛΆΡΕΤΟΣ ΜΠΟΥΚΗΣ   41-55 01:59:07
65 524 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΝΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56+ 01:59:12
66 653 AΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΧΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ 41-55 01:59:31
67 526 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΡΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 41-55 01:59:37
68 545 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 01:59:44
69 626 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   18-40 01:59:50
70 651 DIMITRIS TSIONARAS OPOP The Health Project 18-40 01:59:56
71 672 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΜΑΓΑΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 18-40 01:59:57
72 597 ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 01:59:58
73 594 ΘΑΛΗΣ ΣΦΗΚΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 18-40 02:00:22
74 900 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ   18-40 02:00:27
75 581 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΔ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56+ 02:00:40
76 578 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 56+ 02:00:45
77 554 VASILEIOS KARTSANAS Δοξα Μαρκου 18-40 02:00:46
78 666 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ Chasing Zeus 18-40 02:01:03
79 667 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 41-55 02:01:03
80 575 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   18-40 02:01:10
81 610 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΚΑΣ TRG 18-40 02:01:35
82 535 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 02:01:41
83 513 ΟΜΗΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ   41-55 02:01:44
84 648 ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 02:01:44
85 603 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΑΤΗΣ   18-40 02:01:50
86 612 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΑΠΠΑΣ Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 41-55 02:02:15
87 619 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 02:02:27
88 614 AGGELOS DAVATZIKOS Doxa markou 18-40 02:02:38
89 902 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΟΥΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ N. ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 02:02:40
90 520 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ   18-40 02:03:10
91 547 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΟΥΜΤΖΗΣ   41-55 02:03:16
92 503 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ   41-55 02:03:32
93 906 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ   41-55 02:03:40
94 599 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Τραχίνα  41-55 02:03:48
95 516 ΗΛΙΑΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ RUN FOREST RUN TRAIL 18-40 02:03:54
96 559 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   41-55 02:04:08
97 529 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 18-40 02:04:38
98 668 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18-40 02:05:00
99 596 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 02:05:01
100 506 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΠΠΑΣ Karditsa running club 41-55 02:05:35
101 556 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΟΜΑΝΙΤΗΣ Τραχινα 18-40 02:05:46
102 565 ΚΩΝ/ΝΟΣ KONTOΓΕΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 02:06:05
103 608 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ   41-55 02:06:10
104 905 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ   41-55 02:06:20
105 649 ΝΙΚΟΣ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΕΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΥ 18-40 02:06:23
106 609 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΡΚΑΣ TRG 18-40 02:06:58
107 602 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ   41-55 02:07:12
108 571 ΝΟΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ   41-55 02:07:23
109 542 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΡΟΔΗΜΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 41-55 02:07:32
110 647 GIORGOS PAPAIOANNOU   41-55 02:07:39
111 531 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗΣ Καραισκάκης Μαυρομματίου 41-55 02:08:05
112 532 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ Καραισκάκης Μαυρομματίου 41-55 02:08:05
113 536 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΨΑΣ Καραισκάκης Μαυρομματίου 41-55 02:08:05
114 590 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΗΡΑΣ Ο.Π.Ο.Π. 41-55 02:08:08
115 579 ΠΑΝΟΣ ΚΑΝΑΤΑΣ   56+ 02:09:10
116 549 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΚΙΩΤΗΣ ΑΠΣΔ Πιεριας ΖΕΥΣ 41-55 02:09:17
117 574 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Τρικάλων 18-40 02:09:26
118 569 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΩΝΟΣ   56+ 02:10:32
119 683 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   18-40 02:10:53
120 525 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΝΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 02:10:55
121 623 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΑΝΗΣ ΧΧΧ 41-55 02:11:03
122 635 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΤΣΑΣ   18-40 02:11:03
122 664 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 41-55 02:11:19
123 908 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   18-40 02:11:41
124 655 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ   41-55 02:11:58
125 654 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ   41-55 02:12:00
126 585 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΣΜ Λάρισας 41-55 02:12:19
127 903 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ N. ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 02:12:19
128 634 ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 18-40 02:12:35
129 658 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 02:12:37
130 528 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΑΤΣΑΣ Ανεξάρτητος 56+ 02:13:06
131 633 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   56+ 02:13:42
132 645 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.Μ ΘΗΒΑΣ 18-40 02:13:50
133 509 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΗΡΝΙΩΤΗΣ   18-40 02:14:10
134 909 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ   18-40 02:15:15
135 650 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΟΣ   18-40 02:15:26
136 573 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ Ανεξαρτητος 41-55 02:15:35
137 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 18-40 02:15:54
138 527 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 18-40 02:15:58
139 622 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 56+ 02:17:10
140 618 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ Ανεξαρτητος 18-40 02:17:23
141 507 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΠΗΣ   41-55 02:18:30
142 543 ΣΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   41-55 02:19:23
143 518 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΣΔΥΘ 56+ 02:19:27
144 656 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ. ΒΟΛΟΥ 41-55 02:20:35
145 630 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ   18-40 02:20:41
146 685 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΕΓΓΗΣ Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 18-40 02:20:43
147 686 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΣΙΟΣ Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 41-55 02:20:43
148 539 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ   41-55 02:21:10
149 690 NIKOS BARBAGIANNIS SaveMoras 41-55 02:21:29
150 566 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 02:22:20
151 522 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ NITLAB 18-40 02:24:00
152 523 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ NITLAB 56+ 02:24:00
153 560 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 02:24:37
154 514 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ   18-40 02:25:15
155 676 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΔΑΣ ΣΔΥΒ 18-40 02:26:16
156 567 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ   41-55 02:26:47
157 537 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 02:26:50
158 632 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   18-40 02:29:17
159 636 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 02:29:26
160 517 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΜΠΕΚΗΣ   41-55 02:30:46
161 687 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ   41-55 02:31:45
162 689 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 02:31:45
163 515 DIMITRIOS LAMPRINOS   41-55 02:33:14
164 628 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ mountain agro 41-55 02:34:34
165 502 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΜΑϊΔΗΣ Δρομείς Τυρναβου 18-40 02:34:39
166 564 ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΚΕΡ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 02:34:39
167 616 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18-40 02:36:06
168 907 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ   18-40 02:36:43
169 530 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 02:38:50
170 572 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Π.Φ.Λ 41-55 02:38:53
171 561 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 02:39:24
172 562 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 02:39:24
173 563 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 02:39:24
174 584 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 02:39:58
175 675 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 18-40 02:41:47
176 641 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 0 41-55 02:44:42
177 605 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΡΕΝΟΣ Garefis Thriathlon group 41-55 03:16:50
178 501 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ DHRA 56+  
179 504 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ Chozen Mountain Team 41-55  
180 510 IOANNIS GAKOS   41-55  
181 533 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ endurancescience 41-55  
182 555 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΤΖΗΣ Karditsa Running Club 41-55  
183 558 ΠΑΥΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55  
184 568 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ Crossfitbeastmode 18-40  
185 583 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Σ. Δ. Ιωαννίνων 18-40  
186 591 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ TRG 41-55  
187 593 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ ΣΔ Τρικκαλων 41-55  
189 600 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ- Run Forest Run Trail 41-55  
190 606 GEORGE DIMITRIOU ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 41-55  
191 615 ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΠΛΑΣ TRG 41-55  
192 617 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 41-55  
193 620 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ   41-55  
194 644 KONSTANTINOS TODIS   18-40  
195 665 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 18-40  
196 669 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ   41-55  
197 677 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΜ 41-55  
198 680 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ   41-55  
199 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Ο.Π.Ο.Π. 18-40  
200 684 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ   41-55  
201 688 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ   41-55  
202 691 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ   18-40  
203 692 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   18-40

 

20 χλμ Γυναικών


ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/CLUB ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 716 ΜΑΚΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 41-55 01:50:55
2 711 ΦΕΝΙΑ ΒΟΤΣΙΟΥ ΤRG 18-40 02:02:24
3 712 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ   18-40 02:03:25
4 930 ΜΑΡΘΑ ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ   41-55 02:05:32
5 708 ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ TRG 41-55 02:07:24
6 703 ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΛΟΥ Karditsa Running Club 18-40 02:13:00
7 709 ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ   41-55 02:16:45
8 931 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ   41-55 02:18:01
9 706 ΑΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΗ   41-55 02:18:01
10 705 ΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41-55 02:18:54
11 718 ΟΛΓΑ ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 18-40 02:22:35
12 701 ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 02:25:28
13 719 ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ ΣΔΥΒ 41-55 02:26:51
14 714 ΦΛΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 02:29:24
15 713 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Δρομεις Φαρσαλων 41-55 02:34:39
16 707 ΣΑΝΤΥ ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 02:37:55
17 704 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ 0 18-40 02:38:35
18 702 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 18-40 02:38:50
19 715 ΕΛΕΝΗ ΦΙΚΗ 0 18-40 02:44:42
20 717 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑΤΣΙΟΥ   41-55 03:16:50


10 χλμ Ανδρών

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/CLUB ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 183 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΑΣ TRG 18-40 0:35:53
2 108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΠΣ.ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 41-55 0:36:07
3 207 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ INOV8-FIFTH ELEMENT 41-55 0:37:30
4 101 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ   41-55 0:37:50
5 185 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΧΑΚΗΣ TRG 56+ 0:38:08
6 174 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΔΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ 18-40 0:42:00
7 104 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ Karditsa running club 18-40 0:42:25
8 112 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ   41-55 0:43:01
9 272 ΠΑΡΗΣ ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 41-55 0:43:16
10 173 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 0:43:33
11 803 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ   18-40 0:44:00
12 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 18-40 0:44:04
13 148 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ δρομεων καρδιτσας 41-55 0:44:07
14 151 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΙΩΓΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 0:44:50
15 284 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 0:45:21
16 122 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40 0:45:21
17 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   18-40 0:45:31
18 169 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΦΟΓΑΧΟΣ Ο.Π.Ο.Π. 56+ 0:45:40
19 106 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΣΔΥΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 0:46:10
20 817 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 0:46:11
21 198 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 0:46:22
22 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Spercheiada Running Team 56+ 0:46:24
23 264 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 0:46:25
24 190 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΣΙΟΥΡΑΣ Ns Coaching 41-55 0:46:29
25 149 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΥΛ ΔΡΩΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 0:46:41
26 229 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 56+ 0:47:01
27 215 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   18-40 0:47:02
28 211 VASILIS HAMZAI   41-55 0:47:08
29 283 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ   41-55 0:47:12
30 260 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ   56+ 0:47:15
31 194 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ   18-40 0:47:24
32 110 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ KARDITSA RUNNING CLUB 56+ 0:47:38
33 135 ΒΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 0:48:15
34 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ   41-55 0:48:40
35 804 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   18-40 0:48:57
36 255 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΟΣ Σ.ΜΛΑΡΙΣΑΣ 41-55 0:49:04
37 162 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ Τρικάλων 41-55 0:49:06
38 204 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ   18-40 0:49:24
39 245 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56+ 0:49:35
40 189 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΣΑΣ   41-55 0:49:42
41 274 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΖΑΣ   41-55 0:50:19
42 242 ΒΥΡΩΝ ΓΙΟΝΤΖΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56+ 0:50:19
43 243 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 0:50:22
44 271 ΚΩΣΤΑΣ ΖΕΡΒΑΣ —– 18-40 0:50:23
45 280 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΛΤΣΑΣ   18-40 0:50:25
46 231 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ   56+ 0:50:37
47 168 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18-40 0:50:38
48 184 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ TRG 56+ 0:50:56
49 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΩΣΤΗΣ Δρομείς Τυρνάβου 41-55 0:51:10
50 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΑΤΤΗΣ Σ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 41-55 0:51:11
51 233 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18-40 0:51:30
52 285 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Π.Ο.Π. 41-55 0:51:40
53 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 0:51:55
54 819 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΛΜΟΣ   18-40 0:52:17
55 175 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Συλλογος Δρομεων Καρδιτσας 18-40 0:52:18
56 160 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΤΣΑΣ   41-55 0:52:19
57 139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ My Gym Τρίκαλα 56+ 0:52:29
58 172 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ   18-40 0:52:30
59 227 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ TRG 56+ 0:52:54
60 810 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΓΙΑΣ   18-40 0:52:57
61 213 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 18-40 0:52:57
62 232 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΟΤΣΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41-55 0:53:10
63 141 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ My Gym Tρικαλα 18-40 0:53:10
64 181 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΗΜΠΑΠΗΣ Ευρύπυλος Παλαμά 18-40 0:53:15
65 236 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΒΛΗΣ   18-40 0:53:32
66 124 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ   18-40 0:53:45
67 249 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ   41-55 0:53:57
68 143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΒΡΑΣ Ανεξάρτητος 18-40 0:53:58
69 167 ΠΑΝΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-40 0:54:03
70 125 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 0:54:04
71 105 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΛΙΟΣ Αθηναικος ορειβατικος συλλογος 56+ 0:54:15
72 289 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   56+ 0:54:16
73 163 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 41-55 0:54:22
74 155 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΑΣ   18-40 0:54:24
75 808 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΚΙΜΗΣ   18-40 0:54:29
76 238 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ N. ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 0:54:40
77 237 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ N. ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 0:54:40
78 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΑΝΟΥΛΗΣ   18-40 0:54:40
79 239 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 0:54:53
80 107 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΙΟΥΖΙΟΣ   56+ 0:55:03
81 159 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΙΤΩΝΗΣ   41-55 0:55:12
82 802 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 0:55:18
83 103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18-40 0:55:20
84 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΓΟΣ   18-40 0:55:21
85 138 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΕΚΑΣ   18-40 0:55:41
86 187 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 41-55 0:55:50
87 130 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ   41-55 0:55:55
88 178 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ   41-55 0:56:05
89 166 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ Τρικάλων 18-40 0:56:10
89 223 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ   18-40 0:56:25
90 177 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑ 41-55 0:56:33
91 132 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΟΤΗΣ Α.Ο.Α «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 56+ 0:56:53
92 156 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΑΣΣΗΣ 0 18-40 0:56:58
93 230 ΘΑΝΟΣ ΝΤΙΝΑΣ   41-55 0:57:08
94 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ   41-55 0:57:12
95 256 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 0:57:25
96 152 ΝΙΚΟΣ ΧΑΜΑΪΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 0:57:26
97 250 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΝΤΖΟΣ   41-55 0:57:27
98 251 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ   56+ 0:57:28
99 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   18-40 0:57:29
100 202 ΠΑΥΛΟΣ ΣΦΕΤΣΙΟΣ   18-40 0:57:57
101 818 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   18-40 0:58:02
102 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΟΣ Κενταυρος Νάουσας 18-40 0:58:15
103 158 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ   18-40 0:58:34
104 193 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ   56+ 0:58:54
105 111 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΕΡΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41-55 0:58:57
106 140 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΔ Τρικάλων 18-40 0:59:17
107 214 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ   41-55 0:59:30
108 203 ΜΕΝΕΛΑΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΟΡΓΥΛΗΣ   56+ 0:59:33
109 814 ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑΣ   18-40 0:59:34
110 815 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΝΟΧΩΡΙΤΗΣ   18-40 0:59:45
111 217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΣΙΟΣ larissa 18-40 0:59:49
112 282 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   18-40 0:59:59
113 224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ Ανεξάρτητος 41-55 1:00:03
114 142 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΒΡΑΣ Ανεξάρτητος 18-40 1:00:16
115 150 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΩΛΟΣ Συλλογος Δρομέων Αρτας 41-55 1:00:20
116 805 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   18-40 1:00:44
117 806 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ   18-40 1:01:10
118 235 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΜΟΥΡΗΣ   18-40 1:01:32
119 240 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ   41-55 1:01:35
120 209 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙΛΙΔΗΣ   41-55 1:01:37
121 261 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 1:01:38
122 133 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΛΕΤΖΕΣ   18-40 1:01:41
123 816 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ   18-40 1:02:01
124 813 ΜΑΡΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   18-40 1:02:03
125 270 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 18-40 1:02:04
126 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΟΥΚΑΣ   18-40 1:02:30
127 136 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ   18-40 1:04:20
128 252 ΒΑΙΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   18-40 1:05:08
129 276 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ   18-40 1:05:12
130 254 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΙΚΟΣ   41-55 1:05:22
131 800 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ   18-40 1:05:32
132 153 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 56+ 1:05:36
133 119 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΜΠΡΑΖΗΣ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55 1:05:48
134 811 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ   18-40 1:05:52
135 821 ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 1:05:54
136 281 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Σύλλογος δρομέων Τρικάλων 18-40 1:06:05
137 196 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ   41-55 1:06:08
138 809 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ   18-40 1:06:31
139 801 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΗΣ   18-40 1:06:50
140 164 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ   41-55 1:07:12
141 820 ΠΑΥΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 1:07:30
142 200 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΤΣΙΟΣ Karditsa Running Club 41-55 1:07:30
143 144 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΣ Αριωνας Κουφαλιων 18-40 1:07:35
144 115 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Συλ.δρομέων Τρικάλων 56+ 1:08:14
145 180 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ Πολιτιστικός Σύλλογος Αμυγδαλής 56+ 1:08:35
146 216 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 56+ 1:09:05
147 257 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56+ 1:09:35
148 186 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40 1:09:38
149 220 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Spercheiada Running Team 18-40 1:10:30
150 266 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ   18-40 1:10:37
151 192 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   18-40 1:10:38
152 134 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΤΣΙΟΣ   56+ 1:10:40
153 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 1:11:32
154 225 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 18-40 1:11:37
155 265 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Τρικάλων 41-55 1:11:51
156 171 ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΑΤΑΣ   56+ 1:12:17
157 117 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ Συλλογος δρομεων τρικαλων 41-55 1:12:38
158 226 MARCO NIJHOF   56+ 1:13:46
159 286 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ   18-40 1:14:02
160 114 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΚΗΣ   18-40 1:14:08
161 120 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΤΟΣ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40 1:15:40
162 807 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ   18-40 1:17:49
163 188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40 1:20:16
164 109 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΖΗΣ   18-40 1:25:00
165 137 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΟΣ   41-55 1:25:20
166 210 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   18-40 1:25:45
167 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΪΝΑΣ   41-55 1:25:47
168 268 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ανεξαρτητος 41-55 1:25:55
169 205 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΗΣ   18-40 1:28:18


10χλμ Γυναικών


ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/CLUB ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 346 ΒΑΣΩ ΑΒΔΟΥΛΑ   18-40 00:46:32
2 405 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΝΑΣΤΟΥ ΣΚΑΜ 41-55 00:49:05
3 330 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΑΤΖΗ ΓΣΚ 18-40 00:49:28
4 385 ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ   18-40 00:49:45
5 404 ΦΑΝΗ ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 00:53:10
6 403 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΜΠΟΥΚΑ Optimize Performance 41-55 00:53:18
7 352 ΙΟΥΛΙΑ ΖΑΧΟΥ ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 18-40 00:53:48
8 302 ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΤΡΟΥΒΑ Perseas team 18-40 00:54:14
9 344 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΣΗ   18-40 00:54:29
10 355 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ MΠΑΡΔΑ TRG 18-40 00:54:35
11 303 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΤΗΛΙΟΥ   18-40 00:55:22
12 361 ΝΕΛΛΗ ΒΟΥΡΝΑ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 41-55 00:55:22
13 343 ΑΜΑΛΙΑ ΓΚΕΚΑ   18-40 00:55:41
14 363 ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ   18-40 00:56:36
15 835 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ   18-40 00:56:37
16 376 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ larissa 18-40 00:57:21
17 309 ΞΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 41-55 00:57:38
18 356 ΡΟΥΛΑ ΚΟΣΒΥΡΑ ΣΔ Τρικαλλων 18-40 00:58:04
19 308 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   41-55 00:58:10
20 373 ΜΑΡΙΑ ΝΕΛΛΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ 18-40 00:58:18
21 833 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ   18-40 00:59:00
22 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ   18-40 00:59:18
23 350 ΝΑΤΑΣΣΑ ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18-40 00:59:19
24 394 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ   18-40 00:59:20
25 329 ΜΑΡΙΝΑ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ KARDITSA RUNNING CLUB 41-55 00:59:52
26 370 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ   18-40 00:59:54
27 349 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ AthensWandeRunners 41-55 01:00:17
28 397 ΣΟΦΙΑ ΣΚΑΡΜΠΑΔΩΝΗ   18-40 01:00:40
29 398 VIRGINIE ODEN   41-55 01:00:43
30 365 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ   41-55 01:00:58
31 305 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΤΣΑΝΗ  ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 18-40 01:01:45
32 353 ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ TRG 41-55 01:02:10
33 340 ΒΑΣΩ ΚΟΛΛΥΜΕΝΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 18-40 01:04:37
34 341 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΥΜΕΝΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΡΦΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ ΒΟΛΟΥ 18-40 01:05:38
35 386 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΩΤΡΑ ΕΟΣ  ΑΛΜΥΡΟΥ 18-40 01:05:38
36 387 ΕΛΙΖΑ ΖΗΝΤΖΟΒΑ   18-40 01:06:07
37 325 ΑΓΑΘΗ ΓΑΚΗ   18-40 01:06:27
38 834 ΝΕΦΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   56+ 01:06:31
39 402 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ   18-40 01:06:40
40 362 ΓΙΟΥΛΗ ΒΟΥΡΝΑ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40 01:07:26
41 383 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΠΟΥΝΑ   18-40 01:07:30
42 310 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ Συλ.δρομέων Τρικάλων 41-55 01:08:21
43 374 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΣΣΙΑ   41-55 01:08:21
44 327 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ Τραχινα 41-55 01:08:23
45 836 ΓΩΓΟ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ   18-40 01:08:25
46 400 ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ανεξάρτητη 18-40 01:08:35
47 315 ΡΟΥΛΑ ΒΟΥΤΣΕΛΑ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55 01:08:51
48 377 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΩΛΙΔΟΥ   41-55 01:09:05
49 345 ΘΩΜΑΗ ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ   41-55 01:09:57
50 380 ΤΑΜΜΥ ΒΑΛΤΑ   41-55 01:09:58
51 324 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΙΓΚΑ   18-40 01:09:59
52 378 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΣΤΟΥΚΗ Spercheiada Running Team 18-40 01:10:30
53 392 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΤΟΥ   18-40 01:11:11
54 393 ΕΛΕΝΗ ΤΑΣΙΑ AKO ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18-40 01:11:18
55 320 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55 01:11:20
56 348 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΤΖΗ   18-40 01:11:20
57 332 ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΕΠΟΣ 18-40 01:11:51
58 358 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΣΑΛΔΑΡΗ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40 01:12:27
59 367 ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΕΟΥ   41-55 01:12:27
60 337 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 01:13:07
61 832 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΛΑΜΙΔΑ   18-40 01:13:23
62 839 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΡΕΛΑ   18-40 01:13:46
63 840 ΜΑΡΙΑ ΣΚΡΕΤΑ   18-40 01:13:46
64 366 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΠΑΚΑΪΜΗ   18-40 01:13:55
65 407 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΣΔΕΚΗ 0 41-55 01:13:55
66 339 ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 01:14:00
67 316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55 01:14:32
68 333 ΙΟΥΛΙΑ ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 01:15:12
69 351 ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΓΓΕΛΗ   41-55 01:16:30
70 359 ΧΑΡΑ ΧΡΥΣΟΓΛΟΥ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40 01:17:07
71 334 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55 01:17:12
72 335 ΧΡΥΣΑ ΝΑΡΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 01:17:49
73 371 ΕΥΗ ΚΟΥΜΠΟΥ PERSEAS TEAM 41-55 01:20:16
74 401 ΞΕΝΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗ Ανεξαρτητη 18-40 01:21:21
75 323 ΜΑΡΙΑΝNΑ ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55 01:23:30
76 830 ΑΛΑΣΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ   18-40 01:23:33
77 838 ΜΑΡΙΕΤΑ ΧΑΒΑΛΕ   18-40 01:23:33
78 347 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΒΔΟΥΛΑ   41-55 01:24:57
79 372 MARIA HAMZAI   18-40 01:25:05
80 354 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΠΑΡΔΑ TRG 18-40 01:25:10
81 375 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΡΚΑΤΖΗ   41-55 01:25:12
82 837 CLAUDIA NIJHOF   18-40 01:25:40
83 390 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Ατομικό 18-40 01:25:58
84 391 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Ατομικό 18-40 01:25:59
85 319 ΚΟΡΙΝΑ ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40 01:26:20
86 301 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΜΑΪΔΗ Δρομείς Τυρναβου 18-40 01:26:38
87 388 ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΝΤΑΚΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40 01:43:10
88 313 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΜΑΝΟΥ   18-40 01:43:11
89 304 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΗ   41-55 01:43:15
92 311 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΗ   18-40  
93 314 ΕΦΗ ΒΟΥΤΣΕΛΑ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40  
94 317 ΕΛΕΝΑ ΣΥΛΑΚΟΥ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40  
95 318 ΑΓΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 41-55  
96 321 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40  
97 322 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΖΕΥΓΑΡΑ PROJECT – ΜΟΥΣΤΟΣ 18-40  
98 326 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΡΑ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 18-40  
99 328 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΥ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ-endurancescience.gr 18-40  
100 331 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΛΟΓΑΡΙΑΣΤΟΥ   18-40  
101 336 ΖΩΗ ΔΟΥΛΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 41-55  
102 338 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18-40  
103 342 ΕΛΕΝΗ ΖΙΛΦΙΓΑΡΙΔΟΥ   18-40  
104 357 ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΑΧΜΑΝΗ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 18-40  
105 360 ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο.Α. »Ο ΦΑΕΘΩΝ» 41-55  
106 364 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΑΟΥΣΗ Δρομείς Τρικάλων 18-40  
107 368 ΡΑΝΙΑ ΑΛΕΞΙΟΥ   41-55  
108 369 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΛΑΚΙΑ Karditsa Running Club 18-40  
109 379 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ   41-55  
110 381 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ Γυμναστηριο «fitness forum» 18-40  
111 382 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Olympus marathon team 18-40  
112 384 ΝΕΦΕΛΗ ΛΑΠΠΑ   18-40  
113 389 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΤΣΕΛΗ   18-40  
114 395 ΒΙΚΗ ΑΓΓΕΛΗ   18-40  
115 396 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΖΑ   18-40  
116 399 ANNETTE LACROIX   18-40  
117 406 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥΛΑ ΣΚΑΜ 18-40  
118 408 ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΡΟΣΟΥ   18-40  
119 409 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΠΙΣΠΑ   18-40


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

  • Tinos Challenge 2017: Τα αποτελέσματα των αγώνων

    άρης αλεξάνδρου, 09/12/2017 16:28
    τα αποτελέσματα αυτά δεν ισχύουν.. τα χουν κάνει θάλασσα..
     
  • Ultra Trail Pelion: H δικαίωση

    Δημήτριος Ζαφειρόπουλος, 05/12/2017 13:11
    "Το μόνο που δεν μας άρεσε ήταν η μόνιμη σήμανση με μπογιά μέσα στους παραδοσιακούς οικισμούς και πάνω στα καλντερίμια"... Προσπάθησε όμως να τα σεβαστεί όσο μπορούσε με μικρού μεγέθους σήμανση...
     
  • Epirus Trail: Η μεγαλύτερη πεζοπορική διαδρομή στ ...

    ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 30/11/2017 20:19
    Το δυσκολότερο είναι να ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ το μονοπάτι. Όλοι όσοι περπατάμε στα βουνά, έχουμε διαπιστώσει ότι το καλύτερα διατηρημένο κομμάτι των μονοπατιών είναι στην είσοδο η ταμπέλα που το αναδεικνύει, αναγράφοντας το φορέα χρηματοδότησης και το κόστος κ ...

    Ολόκληρο...

     
  • Πανελλήνια έρευνα Αθλητικού Τουρισμού καταγράφοντ ...

    Βαλεντινα, 30/11/2017 17:32
    Μου φάνηκε πως υπάρχει μια ασάφεια στις απαντήσεις μου, μια που το event στο οποίο αναφερόμουν βρίσκεται μες στην πόλη και δε χρειαζόταν να διανυκτερεύσω πουθενά...οι απαντήσεις μου σχετικά με τη διαμονή αφορούν αλλά event βουνού όπου απαιτήθηκε να ...

    Ολόκληρο...

     
  • Rapsani Trail 2018: Άνοιξαν οι Εγγραφές!

    ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΛΗΣ, 28/11/2017 13:19
    Θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή για τον αγώνα που θα γίνει το 2018 . Έχω πληρώσει για τον περσινό. Ευχαριστώ.

FOLLOW US

Facebook Twitter YouTube RSS Flickr

FORUM

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Εντυπώσεις από το meeting της Dynafit στην Αυ…

Εντυπώσεις από το meeting της Dynafit στην Αυστρία!

Πρiν λίγες μέρες βρέθηκα με τον φίλο και συναθλητή μου στην ομάδα της Dynafit Greece, Γιαννόπουλο Κωνσταντίνο, στην Αυστρία, εκπροσωπώντας στο διεθνές meeting αθλητών της...

Advendure © 2001-2013

Είσοδος or Εγγραφή

Εγγραφή

User Registration