Αρχική>Flash News>Σουγιολτζόγλου και Cekoska νικητές στο Paggaio Trail Run - Αποτελέσματα


Σουγιολτζόγλου και Cekoska νικητές στο Paggaio Trail Run - Αποτελέσματα

Ο Μιχάλης Σουγιολτζόγλου με 2.52.32 και η Katarzina Cekoska με 3.13.34 ήταν οι νικητές του φετινού Akrolithos Paggaio Trail Run. Παράλληλα διεξήχθη και αγώνας 10 χλμ. Δείτε τα αποτελέσματα

 

Paggaio Trail Run 

 

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA ΧΡΟΝΟΣ
1 1 ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ SOUGIOL TEAM MEN 18-29 (M1) 02:52'32"653
2 82 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ O.S.B.E.T. MEN 30-49 (M2) 03:02'17"724
3 78 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 30-49 (M2) 03:06'12"843
4 142 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 03:08'43"755
5 4 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:13'20"688
6 114 CEKOSKA KATARZINA   WOMEN (W) 03:13'34"072
7 120 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:13'46"661
8 41 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:14'38"649
9 2 ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:18'31"819
10 90 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:27'31"573
11 119 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:29'58"017
12 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. MEN 30-49 (M2) 03:30'16"205
13 66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EXPERT SPORT FIT&GYM MEN 30-49 (M2) 03:31'46"375
14 134 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ OLYMPUSMARATHONRT MEN 30-49 (M2) 03:35'15"140
15 69 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:35'24"909
16 124 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   MEN 18-29 (M1) 03:36'32"213
17 24 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SOUGIOL TEAM MEN 30-49 (M2) 03:36'58"628
18 23 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:37'35"788
19 77 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:38'49"455
20 71 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 18-29 (M1) 03:38'49"236
21 74 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:39'26"604
22 105 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:39'47"345
23 43 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   MEN 50+ (M3) 03:40'37"541
24 96 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:42'56"156
25 76 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:43'01"891
26 128 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:44'09"346
27 116 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:44'16"389
28 25 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:44'43"661
29 8 ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 03:44'43"855
30 40 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ MEN 30-49 (M2) 03:44'47"173
31 36 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   MEN 30-49 (M2) 03:44'49"537
32 104 ΤΣΕΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:46'24"271
33 123 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ   MEN 50+ (M3) 03:46'36"223
34 125 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:46'48"919
35 133 ΡΕΠΤΣΕΝΚΟ ΛΟΡΑ LA SPORTIVA TEAM GREECE WOMEN (W) 03:47'49"023
36 108 ΣΟΓΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'25"759
37 138 ΚΡΥΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'26"877
38 139 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN 30-49 (M2) 03:48'26"217
39 107 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 03:48'29"052
40 135 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 03:49'47"864
41 29 ΜΕΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 03:52'24"476
42 70 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LEMNOS RUNNERS MEN 50+ (M3) 03:52'42"909
43 47 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:53'00"881
44 144 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   MEN 50+ (M3) 03:53'47"589
45 115 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:55'19"780
46 143 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΛΤΟΣ   MEN 30-49 (M2) 03:56'04"691
47 137 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   MEN 50+ (M3) 03:56'04"180
48 6 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN 18-29 (M1) 03:57'16"219
49 81 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ O.S.B.E.T. MEN 30-49 (M2) 03:57'15"408
50 50 ΖΟΥΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FIFTH ELEMENT MEN 30-49 (M2) 03:59'35"672
51 34 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:01'19"264
52 11 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:02'09"540
53 9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   WOMEN (W) 04:03'18"527
54 106 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:05'07"038
55 56 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:05'04"418
56 117 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:05'18"187
57 127 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:05'08"025
58 94 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΘΩΜΑΗ ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ WOMEN (W) 04:06'32"018
59 3 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'48"826
60 111 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'38"074
61 110 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ IRON TEAM MEN 30-49 (M2) 04:06'37"931
62 80 ΧΑΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:07'28"940
63 136 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   WOMEN (W) 04:08'17"033
64 93 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:08'20"326
65 126 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:14'24"195
66 38 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:14'42"716
67 39 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ MEN 30-49 (M2) 04:15'22"378
68 45 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ KASIMIS TRAINING WOMEN (W) 04:16'21"235
69 46 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:16'20"927
70 54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:16'13"307
71 121 ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ   MEN 50+ (M3) 04:16'20"150
72 132 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:19'33"966
73 101 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:19'37"558
74 84 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RED FOX CLUB MEN 50+ (M3) 04:19'39"969
75 10 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:20'15"257
76 131 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:20'21"171
77 65 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:20'43"666
78 27 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:20'58"580
79 87 ΣΑΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:21'16"441
80 52 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ KASIMIS TRAINING MEN 30-49 (M2) 04:21'08"966
81 22 ΓΙΑΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:21'16"742
82 5 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ MEN 50+ (M3) 04:21'22"292
83 58 ΣΤΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:21'29"754
84 44 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ MEN 30-49 (M2) 04:23'18"989
85 37 ΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:23'22"229
86 103 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:23'59"410
87 102 ΣΑΝΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:24'10"821
88 122 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:24'25"893
89 35 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 04:26'31"232
90 99 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ MEN 30-49 (M2) 04:26'42"888
91 100 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ WOMEN (W) 04:26'43"016
92 42 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:26'56"381
93 113 ΝΤΟΥΠΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:27'40"599
94 49 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'22"160
95 73 ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'29"888
96 92 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:28'48"425
97 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:29'31"758
98 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:30'06"474
99 21 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ MEN 30-49 (M2) 04:30'08"586
100 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ WINTER RUN PALIA KAVALA TEAM MEN 30-49 (M2) 04:30'46"972
101 18 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 04:36'51"228
102 68 ΜΕΓΑΔΟΥΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:36'59"672
103 140 ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:39'17"983
104 60 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:42'24"489
105 63 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 04:42'36"785
106 112 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:42'55"327
107 57 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ MEN 30-49 (M2) 04:44'26"707
108 26 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ   MEN 30-49 (M2) 04:50'53"642
109 55 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   MEN 50+ (M3) 04:52'07"143
110 30 ΚΥΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 30-49 (M2) 04:53'16"278
111 130 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   WOMEN (W) 04:54'45"987
112 86 ΜΑΡΕΤΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ   MEN 18-29 (M1) 04:55'39"268
113 72 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN 30-49 (M2) 04:56'41"348
114 64 ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ THRACE NG MEN 30-49 (M2) 04:59'12"327
115 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 05:02'30"096
116 91 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 05:04'27"103
117 89 ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN 18-29 (M1) 05:04'27"534
118 17 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 05:05'37"741
119 31 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MEN 50+ (M3) 05:07'45"646
120 61 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:08'19"788
121 83 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 05:08'40"459
122 75 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ XANTHI RUNNERS MEN 30-49 (M2) 05:12'37"211
123 97 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN 30-49 (M2) 05:13'35"834
124 109 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   MEN 50+ (M3) 05:17'03"931
125 88 ΜΠΑΡΤΖΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:20'12"193
126 15 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ XANTHI RUNNERS MEN 50+ (M3) 05:23'36"743
127 62 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN 30-49 (M2) 05:24'19"239
128 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3) 05:25'08"135
129 13 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ WINTER RUN PALIA KAVALA TEAM MEN 30-49 (M2) 05:39'26"278
130 51 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ MEN 30-49 (M2) 05:43'45"207
131 141 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ   MEN 30-49 (M2) 06:02'38"068
132 118 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   WOMEN (W) 06:34'47"920
DNF 19 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN 50+ (M3)  
DNF 48 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ MEN 50+ (M3)  
DNF 129 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN 30-49 (M2)  
DNF 79 ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΑΞΙΣ MEN 50+ (M3)

 

10χλμ - Άντρες

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA ΧΡΟΝΟΣ
1 206 ΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IRON TEAM MEN (M) 00:52'58"506
2 201 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ IRON TEAM MEN (M) 00:54'59"850
3 262 ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 00:58'28"438
4 203 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ XANTHI RUNNERS-INVERSE MEN (M) 00:59'42"322
5 237 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN (M) 01:01'02"559
6 244 ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS MEN (M) 01:01'31"810
7 209 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:01'54"121
8 205 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'27"964
9 238 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'27"735
10 278 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ IRON TEAM MEN (M) 01:07'39"187
11 258 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΟΚΑΦ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:07'45"285
12 240 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:08'14"244
13 304 ΜΑΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:08'18"526
14 253 ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:08'21"333
15 210 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ MEN (M) 01:08'28"282
16 252 ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   MEN (M) 01:09'15"625
17 276 ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:10'23"713
18 229 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ   MEN (M) 01:11'09"182
19 260 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN (M) 01:11'21"503
20 202 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ OSBET MEN (M) 01:11'22"240
21 241 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:11'42"431
22 215 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:11'51"360
23 302 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   MEN (M) 01:12'15"177
24 204 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:12'52"757
25 274 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ   MEN (M) 01:15'12"504
26 211 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   MEN (M) 01:15'14"897
27 268 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:15'12"068
28 269 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   MEN (M) 01:15'13"364
29 291 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   MEN (M) 01:15'40"480
30 254 ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΟΣΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:15'45"394
31 282 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ   MEN (M) 01:15'59"765
32 232 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   MEN (M) 01:16'35"566
33 280 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ   MEN (M) 01:17'18"188
34 303 ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:17'30"906
35 250 ΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ MEN (M) 01:18'09"747
36 296 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   MEN (M) 01:19'31"374
37 226 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ MEN (M) 01:20'15"867
38 235 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:20'44"841
39 301 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:21'17"860
40 294 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ   MEN (M) 01:23'32"280
41 261 ΧΑΛΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MEN (M) 01:23'31"813
42 242 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:23'52"755
43 245 ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN (M) 01:24'10"685
44 284 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   MEN (M) 01:24'35"352
45 233 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:25'19"352
46 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   MEN (M) 01:25'15"266
47 300 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN (M) 01:25'18"621
48 217 ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ MEN (M) 01:26'12"863
49 286 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ   MEN (M) 01:27'20"770
50 281 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   MEN (M) 01:27'29"657
51 216 ΕΚΑΤΟΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:27'44"329
52 285 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   MEN (M) 01:28'13"327
53 275 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   MEN (M) 01:28'14"132
54 236 ΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ MEN (M) 01:28'51"720
55 207 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ   MEN (M) 01:29'56"433
56 257 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:31'44"245
57 290 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   MEN (M) 01:34'36"994
58 270 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   MEN (M) 01:34'53"593
59 287 ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΗΣ   MEN (M) 01:36'12"112
60 279 ΠΑΝΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MEN (M) 01:38'50"090
61 228 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   MEN (M) 01:39'05"984
62 289 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN (M) 01:39'50"333
63 212 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ MEN (M) 01:40'23"723
64 256 ΚΟΥΦΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   MEN (M) 01:42'22"581
65 272 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ   MEN (M) 01:48'55"227
66 227 ΣΤΟΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ O.S.B.E.T. MEN (M) 01:51'00"715
67 264 ΚΥΡΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   MEN (M) 01:51'31"379
68 299 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MEN (M) 01:51'55"932
69 265 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   MEN (M) 01:52'35"766
70 277 ΤΣΙΡΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   MEN (M) 02:43'01"539

 

10χλμ - Γυναίκες

ΘΕΣΗ # ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡIA TOTAL ΧΡΟΝΟΣ
1 263 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ   WOMEN (W) 01:03'11"706
2 292 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   WOMEN (W) 01:15'39"740
3 293 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ OSBET WOMEN (W) 01:17'38"503
4 251 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ   WOMEN (W) 01:23'44"927
5 239 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ WOMEN (W) 01:28'01"795
6 271 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ KASSIMIS TRAINNING WOMEN (W) 01:32'02"402
7 255 ΚΟΥΦΤΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ   WOMEN (W) 01:33'15"567
8 259 ΜΑΚΡΗ ΔΑΝΑΗ   WOMEN (W) 01:34'37"252
9 283 ΤΣΟΥΛΚΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   WOMEN (W) 01:35'08"214
10 267 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   WOMEN (W) 01:39'11"470
11 225 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ WOMEN (W) 01:39'43"516
12 208 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ XANTHI RUNNERS WOMEN (W) 01:44'11"114
13 222 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ XANTHI RUNNERS WOMEN (W) 01:44'12"299
14 247 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ   WOMEN (W) 01:47'08"598
15 248 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ   WOMEN (W) 01:47'09"466
16 266 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ   WOMEN (W) 01:52'35"952
17 295 ΜΙΧΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ   WOMEN (W) 01:55'33"042
18 297 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   WOMEN (W) 01:56'26"332
19 243 ΑΜΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   WOMEN (W) 01:58'17"652
20 249 ΓΑΒΡΙΗΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS WOMEN (W) 02:03'12"545
21 230 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ WOMEN (W) 02:04'51"795
22 231 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ WOMEN (W) 02:05'26"490
23 213 ΑΜΙΑΔΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ   WOMEN (W) 02:06'46"169
24 246 ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΗ ΜΠΟΛΛΕ YPSARION TRAIL RUNNERS WOMEN (W) 02:25'21"867
25 298 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ   WOMEN (W) 02:25'25"727
26 273 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ   WOMEN (W) 02:29'55"897

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

  • Western States Endurance Run 2018!

    Μάνος Κυριακάκης, 11/07/2018 18:11
    Μπραβο ρε Χαρη ! ωραιος, μας ταξιδεψες και μας εκανες να ζηλεψουμε ! Ευχαριστουμε.
     
  • Επικές στιγμές και ρεκόρ στον 7ο Faethon Olympus ...

    Χρήστος Κατσιρόπουλος, 11/07/2018 09:40
    Πολύ όμορφος αγώνας σε μία πλευρά του Ολύμπου διαφορετική από τις υπόλοιπες. Συγχαρητήρια στην διοργάνωση, και του χρόνου! Ακούστηκε από δρομείς που έτρεξαν τον αγώνα ότι η διαδρομή του FOM ήταν λίγο διαφορετική από τις άλλες χρονιές, υποθέτω λόγω κ ...

    Ολόκληρο...

     
  • Που πήγε η μαγεία;

    Χαρα Λειβαδιτη, 06/07/2018 12:25
    Ευχομαι να ξαναγυρίσεις στον ολυμπο χωρις αγχος και χρονους να τρεχουν την επομενη φορα και να απολαυσεις κάθε εικονα και αρωμα του βουνου ! και φωτογραφιες !πολλες φωτογραφιες ! Συγχαρητηρια για τον αθλο σου #Χαρα Λειβαδιτη
     
  • Salewa Olympus Mythical Trail: Πλησιάζει η ώρα το ...

    Τάκης Τσογκαράκης, 02/07/2018 07:54
    Γειά σου ρε Δημήτρη! Ο Μύθικαλ του 2012, ο 1ος που διοργανώθηκε και βέβαια θα μου μείνει αξέχαστος. Δεν ξεχνιούνται εύκολα αυτές οι στιγμές, αυτές οι εμπειρίες!
     
  • 10.000 χιλιόμετρα για 100 μίλια – Συνέντευξη με τ ...

    Δημήτρης Τρουπής, 15/06/2018 15:11
    Καλησπέρα Δημήτρη, Το χρονικό όριο είναι στις 30 ώρες. Κομβικό σημείο είναι επίσης οι 24 ώρες αφού εκεί αλλάζει και το χρώμα του buckle που παίρνει ο αθλητής που τερματίζει...(α σημένιο κάτω από τις 24, χάλκινο από 24 - 30) ... ;-)

FOLLOW US

Facebook Twitter YouTube RSS Flickr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Mozart100 2018: Φεστιβάλ Trail Running στην π…

Mozart100 2018: Φεστιβάλ Trail Running στην πόλη των Φεστιβάλ Κλασσικής Μουσικής!

To Advendure ήταν παρόν και φέτος στον Mozart100, προσκεκλημένο από την Διοργάνωση και ως επίσημος χορηγός επικοινωνίας του Ultra Trail World Tour. Πρόκειται για ένα φεστ...

Advendure © 2001-2018

Είσοδος or Εγγραφή

Εγγραφή

User Registration